PDA

View Full Version : На горещият стол е D1ESEL! По-сериозен от всякога! Питайте - ще отговарям честно!



D1esel
03-15-2012, 18:11
Без да тролвам, без да се лигавя! Напълно сериозно! :)

Oy7ofCon7roL
03-15-2012, 18:16
що, миналия път тролваше ли ?

D1esel
03-15-2012, 18:20
що, миналия път тролваше ли ?

не :D Ама просто искам да съм център на вниманието :D

Oy7ofCon7roL
03-15-2012, 18:22
Какво ти е мнението за Хитлер ?

D1esel
03-15-2012, 18:27
Какво ти е мнението за Хитлер ?

Според мен е бил изрод, гей и нещастник отвсякъде. Но разбира се мисля, че и той, както всяка една политическа фигура е бил кукла на конци. И не вярвам, че се е самоубил. Или са го бумнали шефовете му, или смъртта му е инсценирана. Според мен да диктуваш живота на хората е едно - аз дори си мисля, че е най-добре, когато страната е монархия или под диктатура в повечето случаи, защото едва ли монархът или диктаторът би искал децата му, които ще наследят поста му, да управляват слаба държава. Но е едно да си диктатор, съвсем различно е да избиваш милиони по света без да ти мигне окото. И все пак, не вярвам, че е в ада.

Oy7ofCon7roL
03-15-2012, 18:39
Ами ако го е правил за благото на народа и в името на арийската раса това прави ли го изрод ?

flawless_
03-15-2012, 18:41
защо не ти е харесал моят любим, за когото ти писах и как го преценяваш?

FuCKkK13
03-15-2012, 18:43
що понякога се правиш на пълен идиот ?
егоист ли си във всякаква отношение ?
какво мислиш за чалгата като цяло ?
какво мислиш за бъдещето,което предлага страната ни?
ако ти кажат да се опишеш с една дума каква ще е тя?

Wax
03-15-2012, 18:46
Според мен е бил изрод, гей и нещастник отвсякъде.

ДА НЕ СЕ ИМАШ ЗА ХИТЛЕР
АВЕ ЕЙ !

по темата:

Гей ли си?

D1esel
03-15-2012, 19:00
Ами ако го е правил за благото на народа и в името на арийската раса това прави ли го изрод ?

Toва, че правиш зло, дори и в името на твоя народ, не те оправдава! А специално този луд го е правил, заради тези, които са му дърпали конците! Както има например много братя и сестри, които обират имотите на брат си или сестра си, ощетявайки така децата на своите братя и сестри! Това е същото! Не го приемам!

D1esel
03-15-2012, 19:01
защо не ти е харесал моят любим, за когото ти писах и как го преценяваш?

Изглежда ми е глезен, надут и превзет. Иначе чисто визуално е много симпатичен, но освен за модел, не мисля, че за друго става.

machoka
03-15-2012, 19:04
Ще си отвориш ли бузките за 20лв>

.. а за 50?

Wax
03-15-2012, 19:05
Ще си отвориш ли бузките за 20лв>

.. а за 50?

По-правилно е да го питаш кога за последно го е правил.

D1esel
03-15-2012, 19:09
що понякога се правиш на пълен идиот ?
- защото така се забавлявам тук. Според теб идиот ли съм наистина?

егоист ли си във всякаква отношение ?
- честно, ни най-малко! Изключително съобразителен съм с другите, дори повече от необходимото. Честро страдам от това.

какво мислиш за чалгата като цяло ?
- като цяло - не я харесвам и не харесвам хора, които друго освен Планета не знаят! Просто ми идва като видя някаква чалгарка или чалгар да ги пребия насред улицата, честно! Иначе има някои хубави песни, които разбира се са изключение. И все пак, Бритни, Шакира - те са същите като чалгарите, поне според мен границата е минимална. Качеството на музиката е еднакво занижено. Иска ми се да имаше пак Бекстрийт бойс, Диджей Бобо, а не тъпата и изкукуригала Лейди Баба.

какво мислиш за бъдещето,което предлага страната ни?
- Страната ни може би предлага добро бъдеще, но хората в тази страна изпростяват все повече с всеки изминал ден. Умните хора са слаби, а тъпите - алчни, надменни и целеустремени. Аз бих желал моите деца, които наистина много искам да имам някой ден, ако може да не живеят в такова общество. Надявам се на чудо, за да се оправят нещата. Ако не - терминал 2 или бакърена фабрика...

ако ти кажат да се опишеш с една дума каква ще е тя?
С една дума наистина не мога :D Но ще се опитам - добъроебливочувствителнос вестен :D


ДЕЕЕЕЕЕСЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕТ БУКВИИИИИИИИИИИ!

D1esel
03-15-2012, 19:09
Ще си отвориш ли бузките за 20лв>

.. а за 50?

Според теб ще го направя ли?

D1esel
03-15-2012, 19:09
ДА НЕ СЕ ИМАШ ЗА ХИТЛЕР
АВЕ ЕЙ !

по темата:

Гей ли си?

И да съм, няма да ти налетя, не се тревожи! :D

Иначе наистина не съм :)

FuCKkK13
03-15-2012, 19:34
за въпроса ти,не знам... може и да не си идиот ама някой ако ти прочете само лигавите теми точно такова впечатление ще направиш,а сериозните отговори са друг въпрос.. и като цяло не мисля,че си идот ама малко ти остава да ме убедиш в обратното ;д

иначе:
какво мислиш за т.н ''златна среда'' .. има ли я според теб като цяло в живота,а не в определена сфера ?
ако ти можеше да промениш нещо в себе си какво би било ?
....а в света ?
мислиш ли,че определена възраст е гаранция,че си трезвомислещ и що годе разумен човек ?
какъв е идеалът ти за жената,която да е до теб цял живот т.е. не в момента на тези години,а като решиш да създаваш семейство ?
какво предпочиташ - истината и да ти стане кофти или лъжата и да ти е добре ?
ако можеше да избираш да живееш сега и когато си поискаш (преди години,след години и т.н.) кое би избрал ?
чел ли си библията и какво мислиш за нея ?
както често споменаваш гей обществото в темите си - какво мислиш за него ?

Concussion
03-15-2012, 19:37
Какво мислиш за Анонимните? Смяташ ли че и на тях не им е чиста работата, че всичко е един голям фарс, че те един вид са марионетки на същите тези против които се "борят", изобщо какво ти е мнението за тях? Също какво мислиш за конспирациите, тайните общества, НСР и т. н.?

D1esel
03-15-2012, 19:49
за въпроса ти,не знам... може и да не си идиот ама някой ако ти прочете само лигавите теми точно такова впечатление ще направиш,а сериозните отговори са друг въпрос.. и като цяло не мисля,че си идот ама малко ти остава да ме убедиш в обратното ;д

иначе:
какво мислиш за т.н ''златна среда'' .. има ли я според теб като цяло в живота,а не в определена сфера ?
- Има я, но рядко се среща

ако ти можеше да промениш нещо в себе си какво би било ?
....а в света ?
В себе си - не бих бил толкова чувствителен. А в света - бих отстранил наглеците, алчноста и всичкото зло, що се крие в човешки материал :D

мислиш ли,че определена възраст е гаранция,че си трезвомислещ и що годе разумен човек ?
- лично аз се промених доста след като завърших училище

какъв е идеалът ти за жената,която да е до теб цял живот т.е. не в момента на тези години,а като решиш да създаваш семейство ?
- лъчезарна, обичаща децата и разумна

какво предпочиташ - истината и да ти стане кофти или лъжата и да ти е добре ?
- винаги истината.

ако можеше да избираш да живееш сега и когато си поискаш (преди години,след години и т.н.) кое би избрал ?
- ами не ме кефят тия времена честно казано. Бих избрал по-скоро времената след втората световна война, в Франция, Англия и т.н.

чел ли си библията и какво мислиш за нея ?
- чел грубо казано, но да поглеждал съм части от нея :D Мисля, че има много мъдрости в нея, наистина. Но не е измислена, за да направи хората по-умни, а тъкмо обратното. Много фанатично е написана.

както често споменаваш гей обществото в темите си - какво мислиш за него ?
- отвращавам се от нагли, подскачащи като пеперудки педали. Именно такива са и тия, дето лобират за някакви гей права. Но не като нещо сатанинско или по някакъв специфичен начин, а както ме дразнят чалгаджийте примерно. Те не са доволни, че всички ги псуват по улиците, но хората, които не ги разбират - никога няма да ги разберат. Не и като правят паради по улиците. Но иначе не аз, а науката и историята доказват, че е пълно със страхотни хора, които се хомосексуални. Аз искрено се възхищавам на много такива хора. Твърдо стоя зад това те да бъдат възприети от цялото общество като нормални хора, да могат да се държат на улицата за ръка с партньора си, както го правят всички хетеросексуални. Но с паради - това просто няма да стане. 1000000 бувкиииииииии

D1esel
03-15-2012, 19:54
Какво мислиш за Анонимните? Смяташ ли че и на тях не им е чиста работата, че всичко е един голям фарс, че те един вид са марионетки на същите тези против които се "борят", изобщо какво ти е мнението за тях? Също какво мислиш за конспирациите, тайните общества, НСР и т. н.?

Точно така мисля. Марионетки са. Както и всичките конспиративни теорииики, коит осе навъдиха - не са истината, а само прах в очите. Истината за това кои сме ние, от къде произлизаме, кой ни управлява, защо живеем така, а не еди как си - трябва да я търсим вътре в себе си. С малко повече анализ върху самите нас - ще стигнем до много истини. Тайните общества, или поне тези, за които ние знаем - масони, илюминати - са просто една сбирщина от нагли тъпанари според мен и отново пепел в очите. Колкото и абсурдно да прозвучи - аз мисля, че човечеството се управлява от извънземни. Както, когато ние играем някоя стратегия катo Age of Empires, така и нас ни ръководят. Според мен ние сме хибриди между извънземни и земни. Ако се замислите ще видите, че има много логика в това, което казам, макар и абсурдно да ви прозвучи. Доказателство: На земята няма никое друго животно, освен човека, което да има разум. Няма никое друго животно, което да има нашите пропорции. Няма никое друго животно с нашите външни белези- кожа, коса и т.н. А ние хем сме умни и жестоки, хем сме чувствитлени, имаме типичните за животинките страх, чувствителност и желание да се гушкаме :D Това е моето доказателство за моята теория. И не съм я прочел, САМ СЪМ СТИГНАЛ ДО ТОЗИ ИЗВОД! ;)

Concussion
03-15-2012, 19:58
А вярваш ли в Дарвиновата теория, в теорията за Големия взрив? Ако не - как сме се появили според теб тогава? И ако ни управляват извънземни, тях пък кой ги е създал, те откъде са дошли? Много ми харесва начинът по който мислиш и разсъждаваш, странен (в най-добрия смисъл на думата) човек си ти. :)

D1esel
03-15-2012, 20:08
А вярваш ли в Дарвиновата теория, в теорията за Големия взрив? Ако не - как сме се появили според теб тогава? И ако ни управляват извънземни, тях пък кой ги е създал, те откъде са дошли? Много ми харесва начинът по който мислиш и разсъждаваш, странен (в най-добрия смисъл на думата) човек си ти. :)

Meрси. :D (как обичам да ме хвалят обаче :D )

Та значи, не вярвам категорично в Дарвиновата теория. Напълно абсурдна е. Кучетата според мен винаги са си били кучета, маймуните- маймуни, котките - котки. Не вярвам и в теорията за големия взрив.

Представи си, ако извънземните на някоя друга планета са били застрашени от апокалипсис преди милиони години, когато човечеството се е появило и те да са искали да остане расата им на земята. Обаче има един проблем - не могат да се приспособят към климата, радиацията, болестите и т.н., които са на нашата планета. Затова, колкото и като филм на ужасите да звучи, според мен са дошли няколко извънземни на земята в скафандри, нае*али са 3-4 маймуни (разбира се казвам го образно, но както се правят хибриди, така и ние сме създадени). По този начин част от тях остава на земята, бива спасена на земята и продължават да живеят тук. А може и просто да са решили да направят хибриди между тях и Земляните, а именно да направят нас, Човеците, които сме хибриди между земно и извънземно, за да може, ако евентуално някога в бъдеще ги достигне апокалипсис - да може част от тях да остане някъде на земята. И така - още ни контролират. Мисля си, че дори втората причина е по-вероятна. Живеейки тук на земята, ние я променяме, правим я по-приятна за живот за нас, които сме на поливина извънземни, макар и без да го съзнаваме. Така след години, векове или хилядолетия, извънземните биха се спасили на земята - изцяло приспособима и пригодена за тях. Да се надаваме само да ни оставсят и нас тук да си живуркаме, а да не ни убият, да не се окаже, че само са ни използвали, за да си направят земята възможна за тяхното пребиваване чрез нас и да ни заличат, заедно със Земляните, а именно слончетата, лъвчетата, котенцата, кученцата, папагалчетата. Ние не сме земляни - ние сме хора - хибриди между маймунка най-вероятно и извънземни. Всичко, което имаме днес - музика, наука, технологии - всичко идва от тях, извънземните. Не от Стив Джобс.

FuCKkK13
03-15-2012, 20:15
^ направо си ми открадна въпроса.. и аз точно това щях да питам за големия взрив и за това какво мисли за превръщането от енергия в материално нещо ..
и за извънземните още един въпрос,че сега се сетих - според теб как изглеждат (като изключиш зелени човечета с по едно око ;д )
най-разумния човек според теб е ?
за да определиш един човек като истински какъв би бил той ?
какво мислиш за Лъки Лучано и Ал Капоне ;д;д; ?

Concussion
03-15-2012, 20:17
Е хубаво, де, като не вярваш в теорията за Големия взрив, откъде аджеба се е появила вселената тогава? И също, щом смяташ че извънземните са ни създали, тях кой ги е създал?

D1esel
03-15-2012, 20:23
^ направо си ми открадна въпроса.. и аз точно това щях да питам за големия взрив и за това какво мисли за превръщането от енергия в материално нещо ..
- не разбирам от такива неща. Но според мен човешката мисъл е най-силният двигател на всичко. С мисъл можеш да убиеш или спасиш човек. Просто мисълта се нарича погрешно молитва. Аз така си мисля.

и за извънземните още един въпрос,че сега се сетих - според теб как изглеждат (като изключиш зелени човечета с по едно око ;д )
- не знам :D Не съм виждал извънземен пред мен, а и се надявам да не виждам :D Поне не нощем, докато спя :D Според мен са като ангели, поне аз така си ги представям. В църквите съм забелязал едни хора, по рисунките, които са облечени в бяло, красиви са, свежи и изглеждат готино според мен. :D

най-разумния човек според теб е ?
- ooo, не знам :D

за да определиш един човек като истински какъв би бил той ?
- колкото и нескромно да прозвучи, то си е наистина е нескромно, но мисля, че аз съм съвършен в човешките си качества и ако имаше поне наполовина повече хора като мен, светът щеше да е едно наистина страхотно място! Да се държиш различно не означава, че си луд!

какво мислиш за Лъки Лучано и Ал Капоне ;д;д; ?
- Селяни и боклуци
...........

D1esel
03-15-2012, 20:25
Е хубаво, де, като не вярваш в теорията за Големия взрив, откъде аджеба се е появила вселената тогава? И също, щом смяташ че извънземните са ни създали, тях кой ги е създал?

Разликата между нас и извънземните е в това, че ние живеем в една матрица, която сами си я създаваме. Ние сами ограничаваме съзнанието си. А в действителност вселената, дори и учените го доказват, е съществувала винаги и ивинаги ще съществува! Това ние не можем да си го обясним, защото на половина сме Земляни. Докато извънземните има други познания, сетива и инстинкти, каквито ние не сме наследили, или ако сме наследили - то не сме ги развили и едва ли бихме могли да ги наследим. Докато ние наполовина имаме разум, те имат 100 процента разум!

D1esel
03-15-2012, 20:33
искам са допълня, че например е възможно също и това извънземните да са злобни хищници, да са осъзнали колко са зле и да са направили хибриди между тях и нас - за да има по-добри същества с разум в космоса. Всичко е възможно! Просто го търсете в собствените си мисли :)

Concussion
03-15-2012, 20:37
Благодаря за изчерпателните ти отговори. :)


Според мен са като ангели, поне аз така си ги представям.

А какво мислиш за атлантите, съществували ли са? За житните кръгове? За намерените скелети на гиганти, за които се смята че са живели измежду хората преди? Според теб как са били построени египетските пирамиди, имало ли е чужда намеса, на някакъв по-висш разум в направата им?
Има ли римски император, който да ти е най-интересен и чиято история като владетел и личност да те е грабнала най-много? Или пък не римски император, някакъв владетел от цялата история?

D1esel
03-15-2012, 20:47
Благодаря за изчерпателните ти отговори. :)



А какво мислиш за атлантите, съществували ли са? За житните кръгове? За намерените скелети на гиганти, за които се смята че са живели измежду хората преди? Според теб как са били построени египетските пирамиди, имало ли е чужда намеса, на някакъв по-висш разум в направата им?
Има ли римски император, който да ти е най-интересен и чиято история като владетел и личност да те е грабнала най-много? Или пък не римски император, някакъв владетел от цялата история?

Aтлантите може би са били първите хибриди между земляните и извънземните ... знам ли :D Гигантите - ами нормално е да ги е имало, това са били обитатели, които не са могли да оцелеят. За житните кръгове - не знам нищо. :D Трябва да попитаме собствниците на Pain d'or :D Разбира се, че е имало чужд разум при построяването на египетските пирамиди. Технологиите, които ползваме днес, технологията да пишем в този форум - също е извънземна. Всяка цивилизация е имала моменти на упадък и възход. Ние сме уцелили момента на упадъка, за съжаление. Нямам владетели, които да са ми интересни. За мен всичките са били едни и същи. Винаги ми е било по-интересно в часовете по история да науча как са живели хората през различните периоди, говоря за обикновените хора. Как са мислели, какви отношения са имали помежду си, а не кой Александър Велики е завлядял еди коя си част от света.

Concussion
03-15-2012, 21:02
:)
Как ти се струва този библейски цитат: "В ония дни се намираха исполините на земята; а при това, след като Божиите синове влизаха при човешките дъщери, и те им раждаха синове, тези бяха ония силни и прочути старовременни мъже.", дали пък тези исполини не са точно гигантите, а дали те не са атлантите?

D1esel
03-15-2012, 21:39
:)
Как ти се струва този библейски цитат: "В ония дни се намираха исполините на земята; а при това, след като Божиите синове влизаха при човешките дъщери, и те им раждаха синове, тези бяха ония силни и прочути старовременни мъже.", дали пък тези исполини не са точно гигантите, а дали те не са атлантите?

За първи път виждам този цитат. Според мен той би могъл да докаже моята теза за произхода на човека.