PDA

View Full Version : Малко помощ, Моля !



Chovecheca
03-15-2012, 17:47
Момче съм, на 15 години.....имам един проблем с космите....... имам около пениса и по тестисите, това е нормално......но също така имам и по самият пенис, по-лошото е, че стигат и до главичката (по нея слава Богу няма как да пораснат)..... мисълта ми е, как е най-добре да ги махам ? Малко са, за 10-на мин с пинсетка и ще ги махна (по самият пенис), на болка търпя много. Другият вариант е с епилатор.... или пък депилиращ крем, но с него трябва да кисна 15 мин, изстънява кожата и не винаги премахва всичко...... Много Ви моля, давайте съвети, благодаря Ви предварително !

wowow
03-15-2012, 17:57
Доста сранен проблем,чак до главичка да стигат !?
Бих те посъветвал да ги махаш с един крем,който като се намажеш и след това само чакаш малко време и ти се махат космите,не се сещам как му беше името.Един вид епилация е.

Chovecheca
03-15-2012, 18:04
Знам, аз топките с него си мажа, че ми е трудно да ги бръсна :D И все пак.....и на мене ми е странно, но......такъв ми бил късмета :\

StolenBliss
03-16-2012, 19:34
Вместо да мислиш за тва, що не идеш да си провериш хормоните за всеки случаи първо..Там и най-добре ще ти кажат как да процедираш нататък, щот проблема е наистина странен и едва ли ще получиш мнение от хора с 'опит'.