PDA

View Full Version : Извинявайте за въпроса, но моля ви, кажете ми какво ви е отношението към мен?



D1esel
03-15-2012, 18:35
По-скоро положително, или по-скоро отрицатлено? Искам да знам просто, за да си направя сметка, дали да остана тук, или да се преместя в някой друг форум. Интересно ли ви е моето присъствие?

kitty02
03-15-2012, 18:39
Ъъъмм.. к'во да ти кажа :lol:
Беше се пуснало слух, че си гей, но явно не е така ;)
Мии .. пускаш готини мнения .. общо взето е това ;)

Thexsunshine
03-15-2012, 18:39
не те познавам нито съм ти срещала коментарите такаче никое :Д

D1esel
03-15-2012, 18:39
Ъъъмм.. к'во да ти кажа :lol:
Беше се пуснало слух, че си гей, но явно не е така ;)
Мии .. пускаш готини мнения .. общо взето е това ;)

Грешка :D Слухът аз сам си го пуснах, за да ми е по-интересно както на мен, така и на вас :D

Мерси за положителното мнение :)

Concussion
03-15-2012, 18:41
Има хляб в тебе. :wink:

flo0pY
03-15-2012, 18:44
Грешка :D Слухът аз сам си го пуснах, за да ми е по-интересно както на мен, така и на вас :D

Мерси за положителното мнение :)
Готин пич си за мен.То само силните могат да се шегуват с себе си ;)
* Ся очаквам Аверв да дойде и да почне да се кара, че не си силен и, че може да те смачка с набитите 14 годишни фитнес маниаци от клана на безсмъртните изродЕ (facepalm)

EinGutesKind
03-15-2012, 18:48
Положително :)

D1esel
03-15-2012, 19:15
Готин пич си за мен.То само силните могат да се шегуват с себе си ;)
* Ся очаквам Аверв да дойде и да почне да се кара, че не си силен и, че може да те смачка с набитите 14 годишни фитнес маниаци от клана на безсмъртните изродЕ (facepalm)

Благодаря ти :D Но наистина, не мисля, че съм силен :D Ако бях силен - нямаше да пускам темa, за да получа вашето одобрение. :D А аз имам нужда от него, за да продължавам да съм същия кофар :D

D1esel
03-15-2012, 19:15
Положително :)
мерси наси :)

D1esel
03-15-2012, 19:16
Има хляб в тебе. :wink:

Има да, одеве изядох цяла франзелка :lol:

ZeroPoinT
03-15-2012, 19:20
Разкарай си "Д"-то в някой друг форум
Ти си ми изключително противен и изобщо не си интересен; кво ми пускаш 500000 трол теми, ноулайфър такъв

D1esel
03-15-2012, 19:29
Разкарай си "Д"-то в някой друг форум
Ти си ми изключително противен и изобщо не си интересен; кво ми пускаш 500000 трол теми, ноулайфър такъв

ят те е, а? :razz:

Wax
03-15-2012, 19:32
Голям негър-гей си.

D1esel
03-15-2012, 19:36
Голям негър-гей си.

Поне като негър-гей имам дълъг КУР, за разлика от тeб, с твоето миниатюрно балканско пишле :D

Wax
03-15-2012, 19:37
^ А защо разправяше, че кура ти стигал едвам 13 санта?

D1esel
03-15-2012, 19:38
^ А защо разправяше, че кура ти стигал едвам 13 санта?

тва беше отдавна - преди да ме обявиш за негър гей :D

Wax
03-15-2012, 19:39
А ОК

Concussion
03-15-2012, 19:43
Разкарай си "Д"-то в някой друг форум
Ти си ми изключително противен и изобщо не си интересен; кво ми пускаш 500000 трол теми, ноулайфър такъв

Не му гледай тролските теми, бе, гледай отвъд тях и ще намериш нещо много готино и мислещо! Банални хора...

Wax
03-15-2012, 19:45
тролските теми

Такива нямаше.
Имаше такива, в който парадираше с педерастията си ПРЕКАЛЕНО МНОГО.
Както казах - може и да не е педал, обаче не можеш да "тролиш" с педерастията.
Ако кажеш, че си педераст на баща си, реално погледнато към 25% не биха те погледнали пак.

Concussion
03-15-2012, 19:54
Такива нямаше.
Имаше такива, в който парадираше с педерастията си ПРЕКАЛЕНО МНОГО.
Както казах - може и да не е педал, обаче не можеш да "тролиш" с педерастията.
Ако кажеш, че си педераст на баща си, реално погледнато към 25% не биха те погледнали пак.

Аз тези теми не ги гледам, не са ми и пречели по някакъв начин. Но ето че сега ми се отдаде възможността да си поговоря с Дизел за атлантите. Щото и в малкото случаи в които е бил сериозен съм усетила че "има хляб", както вече казах в него, има мнение, има освободеност в мисленето, има търсене на някаква истина без преследване и робуване на някакви рамки, които са ни наложени от и аз не знам къде, всъщност много добре знам, абе има нещо и аз го търся, и го намирам... някъде измежду гейските теми.

Wax
03-15-2012, 19:58
Може и да има, но това си опира до човек дали ще се занимаваш с него или не.
Мисля съм му казвал на него - най-мразя когато се правиш на някой друг, и позираш с това. Особено в неговия случай, щото и аз виждам че му сече акъла, ама се хаби за гейските теми.

D1esel
03-15-2012, 19:59
Аз тези теми не ги гледам, не са ми и пречели по някакъв начин. Но ето че сега ми се отдаде възможността да си поговоря с Дизел за атлантите. Щото и в малкото случаи в които е бил сериозен съм усетила че "има хляб", както вече казах в него, има мнение, има освободеност в мисленето, има търсене на някаква истина без преследване и робуване на някакви рамки, които са ни наложени от и аз не знам къде, всъщност много добре знам, абе има нещо и аз го търся, и го намирам... някъде измежду гейските теми.

гейските теми бяха точно толкова, колкото и богаташките, колкото и сериозните :D Какво толкова ви вадят очите точно те!? :D

D1esel
03-15-2012, 20:01
Може и да има, но това си опира до човек дали ще се занимаваш с него или не.
Мисля съм му казвал на него - най-мразя когато се правиш на някой друг, и позираш с това. Особено в неговия случай, щото и аз виждам че му сече акъла, ама се хаби за гейските теми.

Хабя се, за да стане весело просто ;) Правя се на такъв, какъвто не съм- защото ме кефи да съм център на вниманието, като забавлявам другите. Това е :) На богаташките теми само не ми стана ясно защо не се дразнеше, а само на гейските. :D

Wax
03-15-2012, 20:03
Защото не ме дразнят богаташите, а педерастите.
Ако се правеше на циганин, щях въобще да не си пиша с теб.

D1esel
03-15-2012, 20:14
^ Ама дядо ми е ром. :D :razz: :razz: Ама истински - потен и мазен :D


бз се :D