PDA

View Full Version : На горещия стол е едно много прекрасно човече - ShtrudeL ^_



Wax
03-16-2012, 15:29
Е добре дошла на стола.
Без повече формалности - давам по темата:

Какви са трите ти имена?

Предпочитания в музиката?

Харесваш ли си тялото?

Мислиш ли, че някой съфорумник би ти станал добър приятел?

Как реагираш на критиките?

Зачервявала ли си се, като минеш покрай хубаво момче на улицата?

Би ли сменила родния си град с друг? Ако да - с кой?

Мразиш ли събиранията с роднините?

Какво е най-отегчителното нещо за теб?

Имаш ли думи - табу? (Въпрос с уловка :lol: )

Обиждаш си ле на момче, ако в прав текст ти предложи да се ебете?



И накрая класическия въпрос от квартала:

Колко пръста побираш? :lol: :lol: :lol:

yakuza_
03-16-2012, 15:35
Ако 1 е дете със синдром на даун, а 10 е куче водач, ти като каква цифра би се определила ?

D1esel
03-16-2012, 15:36
Забравил си да питаш най-важното! Какво мисли за D1esel !!!!!!! :lol:

ShtrudeL
03-16-2012, 15:44
хахах мерсаж ;Д


Е добре дошла на стола.
Без повече формалности - давам по темата:

Какви са трите ти имена? Е пък нужно ли е? Още малко и ЕГН ще ми искаш. ^^ Можеш да се обръщаш с г-ца Петрова хаха ^^

Предпочитания в музиката? Мога да слушам почти всичко без чалга. Не се кефя много и на 'хитовете' дето излизат всяка седмица. Не че не ги слушам, просто ги минавам по веднъж и ги забравям. Обикновено си намирам съвсем безизвестна музика в тубата. <3 А тази я въртя от три дена http://www.youtube.com/watch?v=HauOcqSFjnE&list=PL581E465D0A3DD27C&index=6&feature=plpp_video

Харесваш ли си тялото? Може да се каже, че да. Може би ще е хубаво да сваля 3-4 килца и коремчето ми да е по-плосичко. ^_

Мислиш ли, че някой съфорумник би ти станал добър приятел? Да.

Как реагираш на критиките? Зависи. Понякога ми става криво, понякога ме радват, ако ми се скара човек, на който се възхищавам едва ли не...

Зачервявала ли си се, като минеш покрай хубаво момче на улицата? Да, ако си забие погледа в мен хахах

Би ли сменила родния си град с друг? Ако да - с кой? - Родния? Какво да му сменям? Бих живяла на друго място, ако това питаш.

Мразиш ли събиранията с роднините? Чак пък да ги мразя... Не, не ги мразя. Аз не мога да мразя.

Какво е най-отегчителното нещо за теб? "Най-" не мога да кажа, но в главата ми изкача някоя досадна разточителна реклама на домакински пособия от вЕЕстелешоп хаха...

Имаш ли думи - табу? (Въпрос с уловка :lol: ) Тц. Заради думичката с 'е' ли ме питаш!?

Обиждаш си ле на момче, ако в прав текст ти предложи да се ебете? АВЕ ЕЙ! Ще те едитна:
Обиждаш си ле на момче, ако в прав текст ти предложи да правите секс? (а така ^^) Не.


И накрая класическия въпрос от квартала:

Колко пръста побираш? :lol: :lol: :lol:

Не съм се опитвала да поставям рекорди ^^

ShtrudeL
03-16-2012, 15:46
Забравил си да питаш най-важното! Какво мисли за D1esel !!!!!!! :lol:

Мисли, че ако не се лигави толкова много би бил по-по-
Мисли и че е добродушен

Oy7ofCon7roL
03-16-2012, 15:51
От скалата от 1 до 10 коя степен би сложила за D1esel като имаш и предвид последния коментар по адрес на Бадасс в темата за снимките ?

Wax
03-16-2012, 15:51
Защо си мислиш, че не можеш да мразиш :>

Добре де - В кой град би живяла? :lol:

Какво и е на думата еб.. - Думичката с "е"?

Мислиш ли се за оправна?

Какви рекорди би могла да постигнеш?

Какво мислиш за дизел и предерастите?

Как се отнасяш с пенсионерите?

Пребивала ли си нещо?

Би ли се скалъпила с Мачока? А с Глобала ? :lol: :lol:

ShtrudeL
03-16-2012, 15:52
Е стига с тея скали... супер тъпо е.

Oy7ofCon7roL
03-16-2012, 15:55
Е стига с тея скали... супер тъпо е.

Кажи едно число ама без да си пристрастна ?
А да , какво мислиш за това изказване от страна на D1esel


Винаги много яко ми се е виждало да завреш главата на ку*вата в тоалетната чиния и докато я оправям да пусна водата :D

????

D1esel
03-16-2012, 15:56
Мисли, че ако не се лигави толкова много би бил по-по-
Мисли и че е добродушен

и УМЕН :D

montana6
03-16-2012, 15:57
Защо двете със Сиско постоянно се бутате да сядате на тоя стол?

D1esel
03-16-2012, 15:58
Кажи едно число ама без да си пристрастна ?
А да , какво мислиш за това изказване от страна на D1esel



????

Абе ти колекция на изказванията ми ли си правиш бе? Аз съм забравил вече за това, а ти още помниш! :razz:

Да не си влюбен в мен :oops:

Oy7ofCon7roL
03-16-2012, 16:01
Абе ти колекция на изказванията ми ли си правиш бе? Аз съм забравил вече за това, а ти още помниш! :razz:



Твойте изказвания са най-култови за момента

yakuza_
03-16-2012, 16:05
Защо ми избягваш въпроса ?

ledenakrasota
03-16-2012, 16:15
Любим цвят?
За какво мечтаеш?
Взе ли апаратчето? :)
Как върви фотографската кариера?
Пишеш ли? Сподели нещо свое.
Сподели някой мил спомен или нещото, което винаги те вдига, когато паднеш.
За какво живеем?
За какво си струва да умреш?:)

ShtrudeL
03-16-2012, 17:06
Защо си мислиш, че не можеш да мразиш :> Защото съм прекалено мекушава и обичлива

Добре де - В кой град би живяла? :lol: Малко ме е страх честно казано да живея в някой голям, но всяко начало е трудно нали... Преди исках на морето... заради морето хаха ^^ Сега не знам... София? Но наистина ми е много голяма и... все едно да играеш игра и от 5 левел да стигнеш направо до 20ти (примерно) хах ^_

Какво и е на думата еб.. - Думичката с "е"? Грозна е. В нея няма нищо. Дори в едното чукане има повече. Дори да е без чувства. Бих се обидила, ако ми кажат, че искат да ме е.. пф >.<

Мислиш ли се за оправна? Не. Изобщо. И съм страшно дезориентирана.. и разсеяна... ужасна съм в това отношение, трябва да се оправя мамка му. :>

Какви рекорди би могла да постигнеш? Не знам... имам голямо търпение...

Какво мислиш за дизел и предерастите? Вече казах.

Как се отнасяш с пенсионерите? С уважение. Онзи ден докато си чаках тролея един дядо ме заговори, нямам представа защо, пита ме къде уча, каза че приличам на внучка му, пожела ми да съм жива и здрава, аз на него също, а точно тогава бееше и рожденния ми ден, стана ми много мило.

Пребивала ли си нещо? ъъ неволно мравките по земята?

Би ли се скалъпила с Мачока? Мисля, че не си си задал правилно въпроса. ^
А с Глобала ? Никога не съм си писала с тоЗ човек. Не ме радва от това, което пише.

слйиехтгуиерхтгиеъ

ShtrudeL
03-16-2012, 17:09
А да , какво мислиш за това изказване от страна на D1esel



????

Пф, ами какво да мисля? Лигави се.


montana6,
чак пък да се бутаме ^

yakuza_, защото е глупав

Wax
03-16-2012, 17:11
Ок, Би ли се ебала с мачока? :lol:

Ако ти кажа, ще те еба в розово - по-добре ли ще е?

И накрая едно предизвикателство за тебе:
Запики как произнасяш три псувни и ги пусни тука ^_

ShtrudeL
03-16-2012, 17:15
Любим цвят? Син, лилав
За какво мечтаеш? За щастие.
Взе ли апаратчето? :) Не... и едва ли ще си взема скоро... Тъъжничко, ама е криза.
Как върви фотографската кариера? Отново тъжничко... последно правих картички за две детски градини, станаха много хубави и си изкарах малко парички.
Пишеш ли? Сподели нещо свое. Страх ме е да го споделя малко. Може на ЛС да ти дам ако държиш :>
Сподели някой мил спомен или нещото, което винаги те вдига, когато паднеш. Мил спомен имам от скоро, но ще си го запазя за себе си. А нещото, което ме вдига, когато падна е снимката на най-прекрасния татко в личните ми документи.
За какво живеем? Аз, за да обичам, за другите не знам.
За какво си струва да умреш?:) За нищо. > "Не искам да умираме един за друг. Искам да живеем, за да бъдем заедно."

10 букви_____

flo0pY
03-16-2012, 17:19
А с мен ? :lol:

ShtrudeL
03-16-2012, 17:19
Ок, Би ли се ебала с мачока? :lol: Пак си задаваш грешно въпроса, душа хахаха И защо всички питате това, мисля, че е ясно 8)

Ако ти кажа, ще те еба в розово - по-добре ли ще е? Не, ако ЩЕ и в приказен графит да ми го нарисуваш.

И накрая едно предизвикателство за тебе:
Запики как произнасяш три псувни и ги пусни тука ^_
Никъв шанс ^_

дгйнсгистгрет

D1esel
03-16-2012, 17:21
А с мен ? :lol:

Абе би се е*ала с всички :lol:

ShtrudeL
03-16-2012, 17:22
А с мен ? :lol:

К'во с теб?
nope ^_

ShtrudeL
03-16-2012, 17:23
Абе би се е*ала с всички :lol:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_luoyyfTusS1r6aoq4o1_500.gif

D1esel
03-16-2012, 17:24
http://25.media.tumblr.com/tumblr_luoyyfTusS1r6aoq4o1_500.gif

Ама защо не? :D

flo0pY
03-16-2012, 17:24
К'во с теб?
nope ^_

Тцц .. Разби ми всичките мечти :(

flo0pY
03-16-2012, 17:25
Ама защо не? :D
Щото ти си гей и не иска да ти обърква психиката!Ммм.. Аватара ми възбужда ли те? (Дизеле)

D1esel
03-16-2012, 17:31
Щото ти си гей и не иска да ти обърква психиката!Ммм.. Аватара ми възбужда ли те? (Дизеле)

НЕ СЪМ ГЕЙ!

Wax
03-16-2012, 17:32
Щруди, аре моля ти се запиши се как псуваш :>

D1esel
03-16-2012, 17:33
Щруди, аре моля ти се запиши се как псуваш :>

Теб кефи ли те да чуеш жена, която псува? :D Аз се отвращавам като чуя някоя да се изръси: "да е*а на тая пу*ката майчина"

flo0pY
03-16-2012, 17:35
Теб кефи ли те да чуеш жена, която псува? :D Аз се отвращавам като чуя някоя да се изръси: "да е*а на тая пу*ката майчина"
Ами недей говори така бе както и на теб не ти е приятно да виждаш другите жени да псуват така и на мъжете не ни е приятно да слушаме теб как псуваш така мазно :(

flo0pY
03-16-2012, 17:36
НЕ СЪМ ГЕЙ!

Аватара ми възбужда ли те?

D1esel
03-16-2012, 17:36
Ами недей говори така бе както и на теб не ти е приятно да виждаш другите жени да псуват така и на мъжете не ни е приятно да слушаме теб как псуваш така мазно :(

Аз не съм гей, че да не псувам! Аз съм мъж, целия от главата до краката съм мъж и ПСYВАМ :grin:

Wax
03-16-2012, 17:36
Да ти кажа някой псувни са ми действали и възбуждащо :lol:

flo0pY
03-16-2012, 17:39
Аз не съм гей, че да не псувам! Аз съм мъж, целия от главата до краката съм мъж и ПСYВАМ :grin: Без между краката

flo0pY
03-16-2012, 17:39
Аватара ми възбужда ли те?

Не ми отбягвай въпроса бе!

D1esel
03-16-2012, 17:40
Да ти кажа някой псувни са ми действали и възбуждащо :lol:

Според мен само жените се възбуждат, когато чуят мъжете да псуват :lol: Ама ето, че винаги има изключения :D

D1esel
03-16-2012, 17:41
Не ми отбягвай въпроса бе!

Да, от одеве, когато го смени, не съм спрял да мастурбирам.

Oy7ofCon7roL
03-16-2012, 17:42
Според мен само жените се възбуждат, когато чуят мъжете да псуват :lol: Ама ето, че винаги има изключения :D

Ти възбуждаш ли се като чуеш някой мъШ да псува ?

D1esel
03-16-2012, 17:45
Ти възбуждаш ли се като чуеш някой мъШ да псува ?

Отвращавам се и бягам надалеч.

Oy7ofCon7roL
03-16-2012, 17:46
Отвращавам се и бягам надалеч.

начи ти си изключението лол

flo0pY
03-16-2012, 17:56
начи ти си изключението лол

:lol: :lol: Не мислихте ли, че игнорирахме щрудка тва не тряя ли да е нейната темЪ ? ;д

ShtrudeL
03-16-2012, 18:01
:lol: :lol: Не мислихте ли, че игнорирахме щрудка тва не тряя ли да е нейната темЪ ? ;д

чак пък
Ше седнем всички на горещия диван и ще гледаме 'Страшен филм 3' докато ядем сладолед ^

flo0pY
03-16-2012, 18:03
чак пък
Ше седнем всички на горещия диван и ще гледаме 'Страшен филм 3' докато ядем сладолед ^

Ама искам кафяв иначе без мен :( А и няма ли да се стопи от дивана

Oy7ofCon7roL
03-16-2012, 18:05
:lol: :lol: Не мислихте ли, че игнорирахме щрудка тва не тряя ли да е нейната темЪ ? ;д

Прав си

Щрудел : Защо не пееш чалга ?

Какво те натъжава най-много ?
Предпочиташ да си сама с мислите си или с шумна компания ?
Кое е нещото от което се опитваш да избягаш ?
А кое е нещото към което се стремиш ?
Любимият ти филм и любимата ти песен евър ?
Смяташ ли , че имаш момичета приятелки в форума или всичко е женски преструвки ?

Ewok
03-16-2012, 18:06
Мислиш ли, че си лигава?

Wax
03-16-2012, 18:09
чак пък
Ше седнем всички на горещия диван и ще гледаме 'Страшен филм 3' докато ядем сладолед ^

Може ли да те еба междувременно :>

flo0pY
03-16-2012, 18:09
И аз искам да те питам нещо.. Наистина ли това което показваш тук си ти или просто се лигавиш

ledenakrasota
03-16-2012, 18:11
Любима книга.
Какво би променила в себе си?
Печелиш един милион от тотото. Какво ще направиш с парите?
Каква музика не слушаш?

ShtrudeL
03-16-2012, 19:39
Прав си

Щрудел : Защо не пееш чалга ? - Защото не я слушам. Наистина... чувствам се понякога не на място, ако около мен се слуша такова. И ми става криво :>

Какво те натъжава най-много ? Много неща ме натъжават. :> Аз самата предимно.
Предпочиташ да си сама с мислите си или с шумна компания ? Понякога предпочитам да съм самичка, но да не се случва все пак твърде често... Защото е ужасно да съм в компания с мислите си понякога...
Аз не мога да съм самичка. "Разболявам" се... Но не обичам и прекалената шумотевица, места с много хора на едно място и т.н... Подтискат ме/натъжават ме/не се чувствам добре, но за всичко аз съм си виновна.
Кое е нещото от което се опитваш да избягаш ? От себе си... от тази част от мен, която ме затваря на тъмно от останалия свят :> Явно не бягам достатъчно бързо...
А кое е нещото към което се стремиш ? Щастие.
Любимият ти филм и любимата ти песен евър ? P.S. I love you, Fight Club, The notebook, August Rush, Keith, 1408, The number 23 и т.н., а за песен - Невидимо дете на ПИФ <3
Смяташ ли , че имаш момичета приятелки в форума или всичко е женски преструвки ? ъъ к'во? :> Не съм твърдяла, че имам. :> Иначе с децата от форона си пишем от време на време в общите чатове и са свестни.

всдфуиверйтфиве

ShtrudeL
03-16-2012, 19:40
Мислиш ли, че си лигава?

Ако се погледна от страни - може би да и съм се чувствала тъпо от тоЗ факт. Ама не го правя нарочно наистина. :> Всмис... не се лигавя нарочно ъм... мхм
Иначе не.

ShtrudeL
03-16-2012, 19:41
И аз искам да те питам нещо.. Наистина ли това което показваш тук си ти или просто се лигавиш

И аз започвам да се чудя хах
Тук ми е по-лесно, а това е ужасно.

ShtrudeL
03-16-2012, 19:49
Любима книга. - Всичките на Чък Поланик, които имам ...ъъ т.е. само две хаха (Боен клуб и Невидими изчадия), Портретът на Дориан Грей, Бърни Кълвача, а на скоро почнах 'Звездни дневници' на Станислав Лем и видях в гОгле и други негови неща и изглежда интересен. Бях се хванала да чета и Цветът на магията на Пратчет, но така и не я довърших, някъде до средата стигнах... обичам и разказите на Рей Бредбъри, обичам всички сонети на Шекспииир <3, Чарлз Буковски и т.н.
Какво би променила в себе си? Оф... оф оф оф... ! Не искам да съм такава свита. :> Нааай-общо казано, за да не издребняваме. :>
Печелиш един милион от тотото. Какво ще направиш с парите? Ще си направя фото студио, ще дам на близките си, ще си взема апартамент, ще си направя екскурзия, ще мина по центъра и ще дам на всички просяци, които видя и ще си взема близалка. :>
Каква музика не слушаш? Е май стана ясно вече. А освен чалгата не мога да търпя и ужасяващ метъл.

бръммммммм

icebulllet14
03-16-2012, 22:09
Том или Джери?

montana6
03-17-2012, 00:30
Казваш, че се стремиш към щастие... В какво се изразява то за теб и според теб възможно ли е да се постигне трайно такова? Не е ли щастието по-скоро въпрос на нагласа?

flo0pY
03-17-2012, 08:18
всдфуиверйтфиве

Гледала си филми Number 23 и Fight Club и са ти от любимите :O

ShtrudeL
03-17-2012, 09:24
Том или Джери?

И двамата <3 Но да кажем Том.

*montana6, щастието е сбор от всичко онова, което имаш и те усмихва. Мисля, че е възможно да е трайно, като моментите на нещастие са просто малки камъчета, които няма как да не присъстват, но просто ги подритваме и си продължаваме по пътя...
И да... сигурно е въпрос на нагласа...

*flo0pY, да <3 След като гледах Fight club разбрах, че има и книга и веднага си я взех <3 А пък 23... след като го гледах почна едно пресмятане на рожденни дни и какво ли не хаха <3

Blab
03-17-2012, 11:38
щастието е сбор от всичко онова, което имаш и те усмихва.
да имаш или да бъдеш?

ShtrudeL
03-17-2012, 11:42
да имаш или да бъдеш?

mh
обърка ме
Сигурно да бъдеш.
Не знам... и двете

flo0pY
03-17-2012, 11:43
И двамата <3 Но да кажем Том.

*montana6, щастието е сбор от всичко онова, което имаш и те усмихва. Мисля, че е възможно да е трайно, като моментите на нещастие са просто малки камъчета, които няма как да не присъстват, но просто ги подритваме и си продължаваме по пътя...
И да... сигурно е въпрос на нагласа...


*flo0pY, да <3 След като гледах Fight club разбрах, че има и книга и веднага си я взех <3 А пък 23... след като го гледах почна едно пресмятане на рожденни дни и какво ли не хаха <3
Хаха ;дд аз на сцената с часовника погледнах и моя инстинктивно и беше 12 без 5 на стенния а и рождената ми дата + месеца пак прави 23 :cool: бтв лефски или (!!!>> Централен Спортен Клуб на Армията- ЦСКА <<!!!)

Oy7ofCon7roL
03-17-2012, 15:57
пф ся ме зарибихте да го глеам тоя филм