PDA

View Full Version : Aбе защо мъжете да правим комплименти само на гримираните ку*ви?



D1esel
03-16-2012, 17:52
Ако направя комплимент на някакъв женски индивид, с визия на травестит - всички ще оценят "добрият" ми вкус към жените, а ако направя комплимент на някой пич, че е готин - тогава мигновено бивам заклеймен за гей... Баси сбърканите сме хората...

Wasilena
03-16-2012, 18:08
Щото хората сбъркани...

montana6
03-16-2012, 18:11
Много зависи на кого, за какво и как правиш комплимент. Трябва да се имат тези 3 неща предвид, за да може комплиментът ти да бъде разбран правилно и да е на място.

Това с травестита няма да го коментирам, защото всеки мъж харесва различни жени и някои биха одобрили вкуса ти, но други - не.

Що се отнася до това мъж да прави комплимент на мъж - има определен език, който трябва да се спазва, за да не те мислят за гей. Като кажеш на някого, че е готин, звучи някак си закачливо, което сам се сещаш как се възприема. :D

FuCKkK13
03-16-2012, 18:11
просто щото е малко странно ;д ... на жените мъжете правят комплименти следователно ние правим комплименти на вас...

D1esel
03-16-2012, 18:15
Много зависи на кого, за какво и как правиш комплимент. Трябва да се имат тези 3 неща предвид, за да може комплиментът ти да бъде разбран правилно и да е на място.

Това с травестита няма да го коментирам, защото всеки мъж харесва различни жени и някои биха одобрили вкуса ти, но други - не.

Що се отнася до това мъж да прави комплимент на мъж - има определен език, който трябва да се спазва, за да не те мислят за гей. Като кажеш на някого, че е готин, звучи някак си закачливо, което сам се сещаш как се възприема. :D

Трябва да го тупнеш здраво по гърба, така че да го боли 3 дена, когато му кажеш, че готин. Tрябва задължително да използваш думите "копеле" и "бате" в изречението, в което му казваш това. :razz: И също, ако кажеш: "голям си пич" ще е гейско. Трябва да е "бате, голЕм си пич, копеле" :razz:

D1esel
03-16-2012, 18:18
просто щото е малко странно ;д ... на жените мъжете правят комплименти следователно ние правим комплименти на вас...

Жените си говорят напълно свободно помежду си, обсъждайки красотата на друга жена. Докато две момчета, ако загатнат такава тема - винаги ще се сдухат, ще се спогледат за секунда и за да се заличи "гейското" в този момент, някой от двамата трябва да посегне към бирата и да каже: "Наздраве копеле. БАтеееее гледааай оная как върти дупееетооо. Как ще я разпооооряяяяяя. Упс, тва е сестра ти! Сори, пич"

montana6
03-16-2012, 18:29
Не е точно така. Краен си в примерите си. Както казах, трябва да имаш някои неща предвид. Необичайно е момчета да коментират външния вид на други момчета, особено пък да правят комплименти с епитети от рода на "готин".

D1esel
03-16-2012, 18:32
Не е точно така. Краен си в примерите си. Както казах, трябва да имаш някои неща предвид. Необичайно е момчета да коментират външния вид на други момчета, особено пък да правят комплименти с епитети от рода на "готин".

Необичайно е, защото се е смятало за гейско. Но защо пък да не стане обичайно и да спре да се мисли за гейско? Аз не съм гей, но мога да определя кой е красив и кой не.

montana6
03-16-2012, 18:42
Обсъждането на външния вид на мъжете е типична тема за жените. Следователно, ако мъж започне да коментира външен вид на друг мъж, биха го определили като по-женствен, а оттам и гей. :D :D

D1esel
03-16-2012, 18:44
Именно. Но това не е правилно.

Oy7ofCon7roL
03-16-2012, 18:45
наиш пък кък ша прая комплименти на някоя нахлепана мастия

D1esel
03-16-2012, 18:47
^ Факт е, че много момчета правят комплименти точно на такива и само им помпат самочувствието.

montana6
03-16-2012, 18:48
Именно. Но това не е правилно.


Правилното и неправилното са относителни понятия, които всеки си тълкува по свой начин. :) За мен, примерно, няма никакъв смисъл и полза въобще да се коментира външният вид на кого и да било. :)

Oy7ofCon7roL
03-16-2012, 18:49
^ Факт е, че много момчета правят комплименти точно на такива и само им помпат самочувствието.

аз съм твърдо против това

D1esel
03-16-2012, 18:52
Правилното и неправилното са относителни понятия, които всеки си тълкува по свой начин. :) За мен, примерно, няма никакъв смисъл и полза въобще да се коментира външният вид на кого и да било. :)

Koгато казвам на някого, че е готин, никога не визирам само външния вид, а и характера му. Няма как някой да не ме кефи по характер и да му/ѝ кажа, че е готин/а

flawless_
03-16-2012, 18:56
Мъжете никога няма да разберат какво е sheelf.