PDA

View Full Version : Гъбички по половите органи



lovecat
03-16-2012, 18:06
Здравейте! Момиче съм. Наскоро бях много болна и приемах много лекарства включително и много антибиотици. Спазвам добра хигиена, но мисля, че имам гъбички по вагината. Четох, че се появяват като се приемат и антибиотици.. От едната страна на вагината ми е подуто и мисля, че това са гъбички. Започва и да ме боли. Срам ме е да кажа на майка ми да ме заведе на гинеколог и не знам какво да правя. Съвети? ;(

StolenBliss
03-16-2012, 20:29
Аз пък не знам гъбичките да се проявяват с 'подутост'. Я да не те е срам и да заминаваш на лекар ! Още повече щом те боли.

lovecat
03-16-2012, 22:35
Ами нещо като малки топченца, но има едно по голямо и то ме боли. Оф що се разболях да ме тъпчат с лекарства... ;( :@

Rut
03-16-2012, 22:42
lovecat, мн е вероятно да се появят разни алергий от дълго пиене на антибиотици :(( няма нищо срамно в това. вземи наистинад а ходиш на лекар и сподели с майка ти. аз веднъж след пневмония и 1 месец на антибиотик получих гъбички и ми предписаха пробиотици и имунустимулатори. питай лекариа си най-добре. и не оставяй нещо толкова дребно да стане нещо по-голямо. успех!!

lovecat
03-16-2012, 23:04
А трябва ли да ме преглеждат или само ще ми предпишат? Много ме е срам. ;д ..

Rut
03-16-2012, 23:21
аз ходих при личната, дори не ме преглежда, а ми пуснаха иследваниа - кръв,урина, но не помня вече. помния че пих пробиотици и некви засилващи хапчета. Няма от какво да те е срам