PDA

View Full Version : Нещо май не съм наред



BoneAO
03-16-2012, 20:01
Здравейте! Значии.. Аз съм момче и имам приятелка, с която сме вече от доста време заедно. Ииии сме вече в такава възраст, в която започваме да мислим за воденето на полов живот :D. НО когато започне да става нещо такова се притеснявам адски много! Все още не сме правили секс, но когато ми "духа" не мога да свърша. Приятно ми е и в същото време все едно не ми е :D Не знам точно как да го обясня! Когато и да се случи нещо подобно не мога да свърша и се чувствам некомфортно. Всички говорят, че като ти духат трябва да е супер яко и да свършиш за минутка, но не мога и не мога! Това нормално ли е ?

PlayeRR
03-16-2012, 23:37
Притеснение...просто не успяваш да се отпуснеш. С времето и практиката ще си дойде всичко на място.

anonymous768631
03-17-2012, 07:46
Всъщност явно просто приятелката му не може да духа както и 95% от момичетата на тази възраст.

flo0pY
03-17-2012, 08:12
Всъщност явно просто приятелката му не може да духа както и 95% от момичетата на тази възраст.
Най-вероятно да, ам то кво толко му е сложното тя сигурно просто му лапа

6y6a
03-17-2012, 09:17
Може да намалиш самозадоволяването ако е често и както се изразяваш "Приятно ми е и в същото време все едно не ми е " просто може да опиташ да и казваш точно какво да прави. По-скоро трябва да я научиш как да ти направи хубава и качествена свирка. Опита идва с времето, а ако правите едно и също това няма как да стане.

anonymous708973
03-17-2012, 13:52
Всъщност явно просто приятелката му не може да духа както и 95% от момичетата на тази възраст.

Интересно къде видя спомената възраст.

flo0pY
03-17-2012, 16:36
Интересно къде видя спомената възраст.
еми на 14-15-16 години ще да е

granger
03-17-2012, 16:44
Откъде пък си сигурен?!
Практика му е майката +релакс!

flo0pY
03-17-2012, 16:46
Откъде пък си сигурен?!
Практика му е майката +релакс!

Щото си е написал човека че са в такава възраст където започват за такива неща да мислят.. логично е да не са на по 20 години или 11 .. макар че всякви ги има

anonymous768631
03-17-2012, 16:51
Интересно къде видя спомената възраст.


Ииии сме вече в такава възраст, в която започваме да мислим за воденето на полов живот :D.

Enough?
Или са на 13-18 години, или са на 25 и са гьотере не наред. Всеки решава за себе си.

Lowery
03-20-2012, 23:15
не го мисли,а просто се отдай на момента :Д

Verminaard
03-21-2012, 07:42
Накрай я да си пъхне 2-3 от пръстите в аналното ти отверстие и да ти стимулира простатата от вътре.

Frisky
04-02-2012, 21:22
Накрай я да си пъхне 2-3 от пръстите в аналното ти отверстие и да ти стимулира простатата от вътре.
тоя пък ти фред ли си ? :Д

Chacho
04-02-2012, 21:49
Много са ми странни тия качествени свирки, все едно има една палитра от щуротии, които трябва да се усвоят. Достатъчно е да се заиграе малко езика и ръката, да видиш малко кеф във очите й, и притрябвала ти е повече взискателност.

Притесняваш се. Отпусни си мислите, дай свобода на фантазията, докато мацката си върши работата. Щом хуя ти е в устата й, моментът е удобен да си представиш къде ще й свършиш, колко много го иска, как трябва да се омърси, за да си го получи. Тва е моментът за твоето удоволствие. "Ма да я погаля ли, ма да й кажа ли нещо?" Замисли се малко за собствения си кеф. Насладата ти ще я възбуди повече от всичко, което можеш да инсценираш.

Goddess
04-02-2012, 23:38
тоя пък ти фред ли си ? :Д

Не е шега между дугото, там ви се намира G - точката.

Chacho
04-03-2012, 00:31
Не е шега между дугото, там ви се намира G - точката.

А G-то идва от "GET THE FUCK AWAY FROM THERE!", което на български се превежда "Га ти порасне уй, тогаз ша бръкаш изотзадзе."

MaLkaTa_LaDy
04-03-2012, 08:04
И приятеля ми първите пъти, когато му правих свирка не можеше да свърши... По простата причина, че на мен ми беше за първи път да правя. Ще се научи момичето.

Hilary_
04-03-2012, 08:38
Страх ме е да попитам на колко сте ..

anonymous708973
04-03-2012, 11:20
А G-то идва от "GET THE FUCK AWAY FROM THERE!", което на български се превежда "Га ти порасне уй, тогаз ша бръкаш изотзадзе."

Ееее, добро е, трябва да го призная!
В sexwell под един гел бях чела коментар на една жена, която казваше колко много на мъжа й му харесвало да стимулира простата му с този гел, колко бил уникален и прочее. :Д

Goddess
04-03-2012, 11:32
А G-то идва от "GET THE FUCK AWAY FROM THERE!", което на български се превежда "Га ти порасне уй, тогаз ша бръкаш изотзадзе."

:D:D:D

Стига бе...защо повечето хора така крайно го приемат хаха...Не че съм се навила да пробвам, или пък съм била с човек, който е искал, ама...няма лошо в крайна сметка.

Chacho
04-03-2012, 13:12
:D:D:D

Стига бе...защо повечето хора така крайно го приемат хаха...Не че съм се навила да пробвам, или пък съм била с човек, който е искал, ама...няма лошо в крайна сметка.

Мисълта, че ще ми бъркат в задника и ще получа удоволствие от това, ше ме накара да се застрелям после, чисто и просто. Ако ще да е приятно физически, ще ме увреди психически. Макар че и за първото се съмнявам, колкото и да говорят.

Темата все пак е за свирки. Я кажете, кви са тия некачествени свирки, че ми стана интересно?

anonymous708973
04-03-2012, 16:18
Не си попадал на некадърна музикантка явно.
Да го държи все едно е от захар, да е сухо, да забавя темпото точно когато трябва да забърза, да е некоординирана, да не знае къде е най-чувствителното място... варианти за грешки бол.

den4o7
04-03-2012, 18:22
Не си попадал на некадърна музикантка явно.
Да го държи все едно е от захар, да е сухо, да забавя темпото точно когато трябва да забърза, да е некоординирана, да не знае къде е най-чувствителното място... варианти за грешки бол.

Blowjob lvl: 9000

Chacho
04-03-2012, 21:36
Не си попадал на некадърна музикантка явно.
Да го държи все едно е от захар, да е сухо, да забавя темпото точно когато трябва да забърза, да е некоординирана, да не знае къде е най-чувствителното място... варианти за грешки бол.

Абе най-чувствително място. За женски език и устни всяко място е чувствително. Нито пък ми е сухо като ми духат. А в забързването обикновено момчетата ви отменяме, щото имаме подсъзнателна нужда да го тикаме до сливиците, която не мисля, че въобще може да се контролира докрай. Пък и "по-бързо" може и сам да каже.

Тия, дето се стараят да си въртат главата, докато ти решат с една ръка ташаците, с другата ти пипат зърната и с крака ти галят главата, докато пишат азбуката с език и дишат тежко, най-много се излагат. Някви абсурдни техники и докато се стараят да направят "перфектната свирка" забравят за простите движения и чувството зад цялата работа. И има още един момент. Като си изхабиш всичките муниции в началото, после с кво ше пуцаш?

Goddess
04-03-2012, 22:17
И аз не мисля, че свирките са голяма философия. А и когато мъжът е доста възбуден, не се изисква никак много. Мисля, че единствено ако не се внимава със зъбите може да се окаже неприятно... ;д

Chacho
04-03-2012, 22:20
Има един момент, който опира до мъжа според мен. Ако много си боготвориш гаджето и смяташ свирката за нещо по-мръснишко, няма да те възбужда като ти духа. Не можеш да се отпуснеш на фантазията си, щото имаш задръжки пред момичето си.

draid
04-03-2012, 22:27
Вие изкарахте тая свирка че има цели научни трудове написани за нея. Научава се цялата схема след няколко пъти.
Иначе по темата, просто се отпусни и кажи как да го прави, че да ти доставя по-голямо удоволствие.

anonymous708973
04-04-2012, 08:06
И аз не мисля, че свирките са голяма философия. А и когато мъжът е доста възбуден, не се изисква никак много. Мисля, че единствено ако не се внимава със зъбите може да се окаже неприятно... ;д

А, да, пропуснах да спомена. Разказвали са ми как една, докато духала, си прокарвала зъбите (със сила) от основата на члена чак до горе, включително и главичката. Найс.

Goddess
04-04-2012, 09:22
А, да, пропуснах да спомена. Разказвали са ми как една, докато духала, си прокарвала зъбите (със сила) от основата на члена чак до горе, включително и главичката. Найс.

Ааааааа...и на мен ми стана гадно..за мъж ако го прочете, не знам.

Chacho
04-04-2012, 09:30
А, да, пропуснах да спомена. Разказвали са ми как една, докато духала, си прокарвала зъбите (със сила) от основата на члена чак до горе, включително и главичката. Найс.

Глупости са тва. Къв и да си, все ще й забиеш шамар.

mytoy
04-05-2012, 22:30
И аз не мисля, че свирките са голяма философия. А и когато мъжът е доста възбуден, не се изисква никак много. Мисля, че единствено ако не се внимава със зъбите може да се окаже неприятно... ;д

Ако свирката е подминаваш и подхождаш към нея като нещо дето трябва да се свърши съм съгласен с теб обаче истината е друга :) Свирката е изкуство която не трябва да пренебрегваш

Chacho
04-05-2012, 22:34
Ако свирката е подминаваш и подхождаш към нея като нещо дето трябва да се свърши съм съгласен с теб обаче истината е друга :) Свирката е изкуство която не трябва да пренебрегваш

Даже и в университет се изучава.

mytoy
04-06-2012, 07:30
Мисълта, че ще ми бъркат в задника и ще получа удоволствие от това, ше ме накара да се застрелям после, чисто и просто. Ако ще да е приятно физически, ще ме увреди психически. Макар че и за първото се съмнявам, колкото и да говорят.

Темата все пак е за свирки. Я кажете, кви са тия некачествени свирки, че ми стана интересно?


Направо ти се чудя как не си се увредил психически и от свирките че има и хора дето свирките ги приемат се едно им бъркаш в задника

sapphire5
04-06-2012, 08:41
Според мен в момичето е проблема. Още явно не може както трябва. Като разбере как ти харесва на тебе, тогава по-лесно ще свършваш. Просто и покажи как ти харесва точно на тебе. :)

Chacho
04-06-2012, 09:07
Направо ти се чудя как не си се увредил психически и от свирките че има и хора дето свирките ги приемат се едно им бъркаш в задника

Кой това? Като ми лапне хуя, последното, за което ще си мисля, са некви анални пенетрации. Освен ако не се обърне за задна.

anonymous708973
04-06-2012, 11:27
Глупости са тва. Къв и да си, все ще й забиеш шамар.

Информацията е от 100% достоверен източник.
Не знам как се е развила историята, но със сигурност си е помислил доста преди да й го подаде пак.

БожиятАгнец
04-06-2012, 11:39
тоя пък ти фред ли си ? :Д

Неееее, той е Барнииии!!! 8-)
Обожавах този лаф. :D

По темата: Накарай девойчето да използва езикът си или да се изплези и с горната си устна да си покрие зъбките. И се отпусни. То, всъщност не си споменал дали въобще можеш да свършваш. :lol:

Poison94
04-07-2012, 17:55
den4o7

Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
Не си попадал на некадърна музикантка явно.
Да го държи все едно е от захар, да е сухо, да забавя темпото точно когато трябва да забърза, да е некоординирана, да не знае къде е най-чувствителното място... варианти за грешки бол.
Blowjob lvl: 9000



Това ме разби !!! Xa-Xa-Xa-Xa :D :D :D :D