PDA

View Full Version : Дружинка за концерти!!!



morelov
03-16-2012, 20:44
Хора. Търся си хора, които си нямат хора, с които да ходят по концерти. Идеята е, че винаги, когато ми се затръгва на таквоз мероприятие, няма никой никой, който да се навие, а като фен на по-твърдата музика малко ме е бъзя да ходя сама, заради разните там делириумни тълпи с ножове.

Ако има ентусиасти от София, които да се присъединят към несъществуваща компания, или пък да Ме присъединят към такава, пък било то и съществуваща, чакам ви с отворени обятия.

Единственото, което предявявам като претенция, е да не са членове на Дружеството на (Анонимните) алкохолици, тревомани и скинари, да нямат склонност към бясно насилие и чалга. Идеята ми е, че много ми се ходи на концерти заради Музиката, а не заради повръщането на тревата, поготата и боя.

Някой???

morelov
03-21-2012, 10:26
Е добре, сериозно ли???
Не мога да повярвам, че всички тролвате толкова непоносимо.
Всички ли като тръгнете на концерт и намирате 1350 човека, които се навиват? Щото ако е така, значи просто ще отида и ще пусна бомба сред връстниците.
Фейспалм.
Айде, надеждата умира последна!

DesireToFire
03-21-2012, 19:22
Толкова ли нямаш поне един приятел с твоите интереси? Не че аз преливам от наличието на такива, на пръстите на едната ми ръка са сигурно, но пък познатите са доста :Д. Отиди на концерт, създай си познанствата и така :Д

morelov
03-24-2012, 11:42
Факт, нямам.
Но предполагам, че ще трябва да намеря някой някога някъде. Ти не си мисли, че хората по концертите преливат от дружелюбие. А още повече, тея на рок фестовете са направо с ножа и на 8 бири :х

DesireToFire
03-26-2012, 11:30
Е да не мислиш, че ти говоря наизуст :Д Ходя по такива концерти, и споделям от опит :Д Отиваш си сам, кефиш си се на музиката. Ако видиш някой, който ти изглежда приятелски настроен питаш го коя е следващата група, знае ли коя е следващата песен, ако има някой с тениска на любимата ти група подхващаш разговор за това и така. Ако не се получи особено от първия път, на следващия поне ще можеш вече да поздравиш човека и да се завърже евентуално по-добър разговор. Ако пък е в заведение, още по-лесно. Там масите винаги са пълни. Поръчваш си нещо, харесваш си компания и питаш дали можеш да седнеш при тях, защото си сам, а и няма свободни маси. Представяш се, питаш хората за имената, интереси, коментираш групите и така. Другия вариант е да се регистрираш в някой форум - Хангара, катехизиса и прочие. Ставаш малко по-активен потребител, има и теми за концертите, намираш си скайп или форум другарчета и се уговаряте някой път да отидете заедно.