PDA

View Full Version : Правила Волейбол ...



atractive
03-17-2012, 09:21
Ако разбирате помогнете, въпроса ми е дали центъра може да бъде капитан. В статиите на Волейбол в Уикипедия четох, че само либерото не може да бъде капитан. Това означава ли и че центъра не може да бъде капитан, защото и той влиза и излиза като либерото ?


Мерси

Merkantilniq
03-17-2012, 19:14
Ако разбирате помогнете, въпроса ми е дали центъра може да бъде капитан. В статиите на Волейбол в Уикипедия четох, че само либерото не може да бъде капитан. Това означава ли и че центъра не може да бъде капитан, защото и той влиза и излиза като либерото ?


Мерси


Аз бях център и съм бил капитан,може :) Ти в кой клуб си? БТВ ,ако ще гледаш воллей гледай само Италианското първенство,наистина си заслужава :) другото е помия :Д

atractive
03-17-2012, 19:42
аз не играя в клубен отбор, а за училищното, но искат да ме правят капитан, но заради това че излизам и влизам не е ли проблем, за това исках да разбера мерси :)

atractive
03-17-2012, 19:42
Да, италианското първенство е най-добро, бг отбора е ИТАС ТРЕНТИНО !!!

Merkantilniq
03-17-2012, 21:09
аз не играя в клубен отбор, а за училищното, но искат да ме правят капитан, но заради това че излизам и влизам не е ли проблем, за това исках да разбера мерси :)
Не е проблем,няма да ти направят проблем на мачовете :) може да си бъдеш капитан.Лентичката под номера много радва,някак си те прави друг човек :Д

atractive
03-18-2012, 08:06
Да, разбрах мерси много :))

poncho
03-18-2012, 18:59
Може дам .. евала за избора на спорта ;д :))

Merkantilniq
03-18-2012, 19:20
Да, разбрах мерси много :))
Като либерото те е сменило,ще трябва да посочиш кой да е капитана в игра,само това е подробността,а като си на първа линия няма проблеми ти си си в игра :) Рефера пита и ти сочиш някой :Д

atractive
03-18-2012, 20:38
това е много гадно, затова най-добре да не съм капитан, иначе постоянно като се сменям над 6 пъти сигурно с либерето трябва да посочвам... :X:X иначе да и аз се радвам за избора, от футбол на волейбол скочих :д