PDA

View Full Version : Гняв



ColdColdNight
03-17-2012, 15:44
Hey. Имам наистина кофти проблем. Миналата година ми се случиха доста гадни неща, няма да ви отегчавам с подробноси. Те ме направиха по-затворена, недоверчива, резервирана и т.н. Колкото и да се старая да не се филмирам прекалено и да изпадам в тийнейджърски настроения, на моменти всичко изчезва и остава само гняв. Искам да удрям, да чупя, да блъскам, да бягам, да се бия... Не съм седнала да плача и да се самосъжалявам, само чист гняв. Връхлита ме от нищото. И не знам какво да направя- нашите знаят, но мислят, че всичко е приключило, пък и да споделя с някого... какво ще променя? Пробвах да излея гнева си в рисуването, но когато главата ти е кълбо от нерви, става грозна картинка. Не знам... Събуждаш се и си мислиш, че днес ще е различно, след това отново се намираш в банята и се опитваш да се овладееш. Просто ми писна ми от това, не искам повече ядове. Какво бихте направили на мое място?

Psychosocial_
03-17-2012, 15:46
Само едно е решението... спорт :)

TheStar7
03-25-2012, 12:19
Постъветвай се с психилог... :)

dude99
04-16-2012, 16:08
Ходи на пейнтбол ;)

DisappointedDreamer
04-16-2012, 16:37
Спортувай. Така ще можеш да излееш гнева си. Бягай, запаши си се на бокс или кик бокс. Насочвай цялата си енергия там.