PDA

View Full Version : Защо никой не бръсне за сливи добрите, възпитаните и чувствителни момчета?



D1esel
03-17-2012, 16:09
Защо, когато отговаряш на тези критерии всички ти се качват на главата, всеки гледа да те използва и да те прецака? Писна ми вече! Путка ли съм, че вече всеки прави такива неща? Защо хората не могат да приемат хора като мен, като просто едни добри същества, които никога няма да те прецакат, а гледат да ти навлязат в личното пространство, да те употребят, докато не се усетиш, а после забравят за съществуването... Повече никому нищо даром! Сори, ама ми писна! Вече ще съм егоист и ще съм добър само към тези, които наистина са добри! Останалите - игнор!!!!!

flo0pY
03-17-2012, 16:10
Защо, когато отговаряш на тези критерии всички ти се качват на главата, всеки гледа да те използва и да те прецака? Писна ми вече! Путка ли съм, че вече всеки прави такива неща? Защо хората не могат да приемат хора като мен, като просто едни добри същества, които никога няма да те прецакат, а гледат да ти навлязат в личното пространство, да те употребят, докато не се усетиш, а после забравят за съществуването... Повече никому нищо даром! Сори, ама ми писна! Вече ще съм егоист и ще съм добър само към тези, които наистина са добри! Останалите - игнор!!!!!
Кво пак си се вкарал в филма бе :D

Oy7ofCon7roL
03-17-2012, 16:12
То ако така се е ставало егоист и изрод аз отдавана да съм станал

D1esel
03-17-2012, 16:33
То ако така се е ставало егоист и изрод аз отдавана да съм станал
Eй тва е, че просто не мога. Не за първи път си го казвам, ама все не става! Пак съм си същия тъпак!

montana6
03-17-2012, 18:51
Прави това, което смяташ за редно, и да не те бърка. :)

flawless_
03-17-2012, 18:54
аз харесвам добрите хора

D1esel
03-17-2012, 18:57
Прави това, което смяташ за редно, и да не те бърка. :)

Демек - да ме тъпчат всички, а аз кротко да си стоя и да ме използват... :( Защо съм се родил добър, Господи? :(

D1esel
03-17-2012, 18:58
аз харесвам добрите хора

И какво от това? И ти би предпочела мъж да ти е някой бабаит, дето като каже здрасти всички да треперят около него, а аз нека си съществувам там някъде, само да не ти дишам въздуха..

flawless_
03-17-2012, 19:01
И какво от това? И ти би предпочела мъж да ти е някой бабаит, дето като каже здрасти всички да треперят около него, а аз нека си съществувам там някъде, само да не ти дишам въздуха..

за мен съществува само и единствено един и той е много добър човек с ценности.
той е целомъдрен и мил.
той ще остане първият и последният в моя живот.

montana6
03-17-2012, 19:03
Демек - да ме тъпчат всички, а аз кротко да си стоя и да ме използват... :( Защо съм се родил добър, Господи? :(

Това, за което ти говориш, е слабохарактерност. А за мен добрината и слабохарактерността нямат връзка.

D1esel
03-17-2012, 19:04
Това, за което ти говориш, е слабохарактерност. А за мен добрината и слабохарактерността нямат връзка.

Ами да, безхарактерен съм. Но ако бях лош и безхарактер - друго щеше да е.

montana6
03-17-2012, 19:07
Ами точно затова ти казвам, че нямат връзка, така че не е правилно да казваш, че добрите винаги ги тъпчат.

D1esel
03-17-2012, 19:09
Ами точно затова ти казвам, че нямат връзка, така че не е правилно да казваш, че добрите винаги ги тъпчат.

Прав си. Но повечето добри са и безхарактерни.

flawless_
03-17-2012, 19:09
когато усетиш злината на света
и сърцето заболи
погледни към онази светлина
сълзите в неговите очи

имай милост ти към него,
към неговия свят
и тревата, небето и звездите
ще ти се усмихнат.

ще получиш багрена усмивка със сладкия гласец.
блага музика, мирна тишина -
към необятна слава е прозорец,
източник на вечна добрина.

D1esel
03-17-2012, 19:10
^Ще получа аз... патка в устата ще получа...

montana6
03-17-2012, 19:11
Прав си. Но повечето добри са и безхарактерни.

Всъщност обикновено другите ги мислят за такива и им лепват тоя етикет, но истината е, че силният характер се гради върху дълбоки ценности. :)

D1esel
03-17-2012, 19:13
Всъщност обикновено другите ги мислят за такива и им лепват тоя етикет, но истината е, че силният характер се гради върху дълбоки ценности. :)

При мен аз си знам - слаб съм, безхарактерен и адски добър. Ти добър ли си?

montana6
03-17-2012, 19:16
При мен аз си знам - слаб съм, безхарактерен и адски добър. Ти добър ли си?

Хах, ами аз гледам да избягвам такива определения и окачествявания, защото не мисля че има някакъв смисъл от тях и не мисля, че помагат с нещо. :)

assd
03-17-2012, 20:51
Не става така батенце. Или си темерут или не си, не се става току така.
Тва не е да станеш бакшиш, решаваш или те нагъзва живота и ставаш. Тука е друга работа - трябва каляване на характера с години и пак не можеш да станеш добре оформен непукист. С една дума трябва да си роден темерут.
Аз съм голям темерут привидно и уж съм усъвършенствал мимикрията до такова ниво, че като ме види за първи път някой си мисли, че съм голям идиот и не съм добре, после така ми разправят ама съм също добряк по душа и под душа. Даже едно гадже ми каза преди години, че ме помислила за наркоман в началото, не знам що, аз не друсам, само кючеци де ама не са вредни много.

D1esel
03-17-2012, 21:45
^ Именно. :( Какъвто се родиш - такъв ставаш! Всичко е до ген! Убеден съм в това! Всички в семейството ми, а и баби и дядовци са такива като мене, следователно и аз съм такъв- добър сдуханяк. Никога няма да мога да се променя. Единственото, което много бих искал е да се науча да се справям с простаците, с вулгарните хора. Цял живот не мога да се науча, а с толкова много такива хора съм се сблъсквал и продължавам да се сблъсквам. :(

EinGutesKind
03-17-2012, 22:36
Какво толкова можеш да дадеш, че да те използват :D

djipsito
03-18-2012, 00:28
Понеже и аз често го ям.. Идва един момент, когато те като потъпчат едно хубаво, сам се каляваш и се научаваш отчасти на непукизъм. Може би не са ти прекрачвали границата, за да настъпи този обрат при теб. При мен дойде след несподелени чувства.

Аз почнах да си задавам въпроса, защо аз да го правя за тях, след като те не го правят за мен ? И тва няма нищо общо с тва първо ми дай, после ще получиш.. Просто един човек като не те бръсне за слива, не трябва да очаква нищо от теб.. и ти не трябва да му го даваш. Абе, научаваш се... мен лично ме афектира като съм по-остра с някой, ама след като го е заслужил, що да си кривя душата и що да поемам удар след удар ? Да не съм балък или глупачка ?

Нали знаеш, че лудия е който дава баницата, не тоя дето я яде.

FuCKkK13
03-18-2012, 06:06
винаги е така.. колкото по-добър си с някой толкова повече ти се качва на главата........

FuCKkK13
03-18-2012, 06:07
и въпрос към автора.. що свързваш добър със сдуханяк ? .. не винаиг д аси добър означава да си сдуханяк...

D1esel
03-18-2012, 06:33
и въпрос към автора.. що свързваш добър със сдуханяк ? .. не винаиг д аси добър означава да си сдуханяк...
Щото в моя случай е така - добър и сдухан.

PainMonopoly
03-18-2012, 10:39
С периферното си зрение прочетох "защо никой не си бръсне сливата" :lol:

assd
03-18-2012, 10:43
С периферното си зрение прочетох "защо никой не си бръсне сливата" :lol:
вече ше почнат, зимата свърши

D1esel
03-18-2012, 10:59
^ :D :D :D :D :D Емо Чолаков: Бръснете сливите - времето се оправя :D

Linns
03-18-2012, 14:12
Защото хората обичат да се възползват от добротата на всеки идиот който им го позволи..
Ставаш егоист и няма да имаш такива проблеми, само тва е решението : )

kircho940
03-18-2012, 17:27
Аз постоянно си задавам въпроса защо повечето хора са лоши именно с добрите такива. Преди всеки беше лош с мен точно защото бях добър. А всъщност защо казвам преди... и сега е така... Повечето хора са лоши с мен и се опитват по всякакъв начин винаги да кажат нещо лошо срещу мен, защото знаят, че не мога да се защитя и сякаш им харесва да се занимават с някой по-слаб от тях. Жалкото при мен е, че аз съм лош точно с много малкото хора, които са добри с мен... Това е голяма глупост и повярвайте ми, не го искам изобщо, но не случва... Държа се добре точно с тези, които винаги са се държали лошо с мен. С времето започнах да се замислям защо постоянно ми се случва това и помислих дали наистина съм добър или само така си мисля.

D1esel
03-18-2012, 17:28
Aз се държа лошо само с някой, който ми се върже тука, че съм богат гей :D

Blitzcrank
03-18-2012, 17:31
ти най добре се застреляй

D1esel
03-18-2012, 17:46
^ А ти най-добре не ми казвай какво да правя, щот за разлика от теб си живея живота! 8)

Blitzcrank
03-18-2012, 18:10
ти си некф големец начи пак се застреляй

D1esel
03-18-2012, 18:19
^ ако искам - мога и да се застрелям, защото съм як и богат. А ти пистолет не може и да видиш през живота си - нещастник 8)

Blitzcrank
03-18-2012, 18:44
Не ми тряаат справям се с такива като теб с юмруци като мъж

D1esel
03-18-2012, 18:59
Не ми тряаат справям се с такива като теб с юмруци като мъж

A aз имам хора, които се справят с такива мъже, като теб 8)

OnlyGirl
03-18-2012, 19:02
D1esel , първоначално имах съвсем различно мнение за тебе, с времето все повече започна да ми се издигаш в очите O>O

D1esel
03-18-2012, 19:05
^ Така е, първо гуш, а после и муш :oops:

Blitzcrank
03-19-2012, 06:53
точно за събиране на хора не ми говори

yakuza_
03-19-2012, 08:25
С периферното си зрение прочетох "защо никой не си бръсне сливата" :lol:

бтв и аз нещо от сорта го чета всеки път :D

machoka
03-19-2012, 08:35
Среден пръст за егоистите. Ако сте такива, каквито сте - нямаше да се оплаквате от това.

ForzaFelipe
03-19-2012, 08:45
Научаваш се да ти кажа,бавно бавно се научаваш...тряя разкараш мухльовците около теб просто,ама да ти кажа не е толкова лесно,то всеки като те усети че си по уязвим и...Изпитал съм ги тея глупости на главата,но пък така се научих да бъда добър до момент и до хора,просто трябва да се научиш да не бъдеш добър към всички,а само към тези който го заслужават,а на другите им го вкарвай както си искаш ;)

D1esel
03-19-2012, 09:08
^ Може да се опиташ да ограничиш мухльовците, но не и да ги избягваш, защото те са на улицата, на работа, те са ти и съседи.