PDA

View Full Version : На 18 а още не съм имал приятелка



justme1
03-17-2012, 17:07
Нормално момче съм , висок с хубаво тяло . Тренирам футбол и ходя на фитнес , с една дума поддържам се . Нямам проблеми в общуването с хората имам приятелки момичета , но на моменти се чувствам адски самотен като всеки е с някого по празници / ваканции а аз пак съм сам . Имам чувството че никога няма да имам приятелка :(

пAteNцЕ
03-17-2012, 17:11
момичета - навсякъде където погледнеш....по празниците и ваканциите приятелите ти не правят ли купони? ходи на тях все пак си на 18 бе човек...там ше намериш мацка .... а оглеждал ли си се изобщо? защото понякога отговорът е под носа ти и ти не го виждаш....

justme1
03-17-2012, 17:16
Тва е проблема точно ходя по купони , дискотеки , гледам да излизам и да се запознавам с нови хора и не става :( И най лошото е че напоследък само за това мисля и изпадам в някво отчаяние и не мога да нищо правя ;С

пAteNцЕ
03-17-2012, 17:18
пак ще повторя огледай се все пак сигурно има ПОНЕ едно момиче което да си пада по тебе ;)
и изобщо има ли момичета около тебе? сваляш ли ги или чакаш да падне от небето нещо?

пAteNцЕ
03-17-2012, 17:20
и нямал ли си преди гаджета? опит ли нямаш ?

LeprikonA
03-17-2012, 17:23
^ ами в заглавието пише, че е имал поне 5, все сериозни. нали?

Sanguine
03-17-2012, 17:24
Айде сега, глупости. Нямало да си имаш приятелка. Ще си хванеш някоя мома(или тя тебе), няма къде да идеш.
Преди няколко години(трябва да съм била на 15-16) ходих с един 18-годишен левент. Беше девствен, аз не бях, и никога досега не си беше имал приятелка. И нищо сбъркано му нямаше. Напротив-внимателно,интелигентно и добро момче. Леко аз трябваше да направя първата крачка и направо аз си го свалих, а не той мене, но нищо от това не е ме е притеснявало. Та, хич не си бита карта. Стегни се, бъди по-нахакан, ако трябва, заявявай си замеренията и пробвай. То не боляло.

пAteNцЕ
03-17-2012, 17:25
леле горкия човек не му завиждам знам кво е да си самотник :х
човек огледай се бе! не може да няма поне едно момиче! я помисли малко и каже са дали има или нема

justme1
03-17-2012, 17:26
Допреди няколко месеца нямах никакъв опит , тогава случайно разбрах че най добрата ми приятелка ме е харесвала от няколко месеца , то и аз я харесвах но тя си имаше гадже пък и исках да си запазим приятелството и не стана нищо . С нея ми беше 1-вата целувка и след това имам още 2-3 забивки и тва е ...

qkakukla2
03-17-2012, 17:32
Давай още. Отпусни се малко заговаряй ги, имам чувството, че чакаш наготово. Ми не повечето момичета нехаресват такива момчета. Поне според мен..

stone4
03-17-2012, 17:33
и аз съм така , на 18 години съм и все още не съм си имал приятелка

justme1
03-17-2012, 17:33
А смея да твърдя че не изглеждам никак зле и супер мн се изнервям като видя как други имат успехи с момичетата, а аз съм с класи над тях .
Направо ми се скапва деня вече като гледам разни влюбени 2-ки в даскало да се натискат :x;x

justme1
03-17-2012, 17:35
Давай още. Отпусни се малко заговаряй ги, имам чувството, че чакаш наготово. Ми не повечето момичета нехаресват такива момчета. Поне според мен..

Да права си че момичетата не обичат такива момчета , за това се опитвам да буда максимално общителен , но просто като изпадна в отчаяние както се случва последните месеци няма как ... трудно е

Merkantilniq
03-17-2012, 17:46
Да права си че момичетата не обичат такива момчета , за това се опитвам да буда максимално общителен , но просто като изпадна в отчаяние както се случва последните месеци няма как ... трудно е
Заговаряй на улицата в магазини,ако искаш да е умно момичето може и в книжарница в някой мол :D ,но хареса ли ти някоя заговори я,един живот живееш и нищо не губиш,дори и да ти откаже,ако искаш може и да те запозная със свестни момичета да посводнича,сериозен съм :D

justme1
03-17-2012, 17:48
Едвам ме нави ;д Ква е офертата ? ;дд

Merkantilniq
03-17-2012, 17:50
е не си разгледал предложенията :Д големи цици,малки?:Д

justme1
03-17-2012, 17:53
Нямам предпочитания за гърдите ;дд

Merkantilniq
03-17-2012, 17:57
а Футбол в кой клуб? :Д ЦСКА? иначе пробвал ли си тогава със сайтове фб,аха и там всякакви,иначе на улицата да заговаряш е най-брутално има тръпка :D направи го като ебавка с приятелките си или приятели .

justme1
03-17-2012, 17:59
ako искаш на лично да си пишем щи разкажа ;дд

Merkantilniq
03-17-2012, 18:04
е що тук сме само чорбари :Д ок ,може.

hailey369
03-17-2012, 18:08
Божее .. ти си на 18 .. живота е пред теб :)

bReAk3R
03-17-2012, 18:55
Ееее, при теб е сложно, ама мога да кажа даже, че при мен е повече... Разликата е, че аз съм на 13 и че съм имал ама хем, че не беше нещо сериозно, хем, че беше толкова отдавна, че ме е срам да кажа кога :D. Та въпросът е, че съм ужасно срамежлив... Има момичета, които харесвам ама незнам как да действам... Просто не си се представям в следната гледна точка да "свалям" момиче... Най-много да си умра от срам... Нито знам какво да й кажа, нито нищо... Даже като харесам някое момиче по улицата, дори и не си помислям за връзка с нея по някакъв начин евентуално, защото ми се струва прекалено "специална" за мен... Незнам вече какво да правя.. Даже незнам защо пиша това тук, въпреки, че смятам скоро да пусна тема какво да правя, в този сайт, тъй като има много хора които да ми помогнат... Просто споделих..

Cold_Tearsss
03-17-2012, 18:57
Като не искам ми се лепят, като искам има дефицит. Пазарна икономика, какво да се прави.

assd
03-17-2012, 19:45
имай пари. ако пак не се появят, поне ще имаш пари. по-добре да имаш пари и да нямаш приятелка, отколкото да нямаш ни пари, ни приятелка.
тва е.

bReAk3R
03-17-2012, 19:52
имай пари. ако пак не се появят, поне ще имаш пари. по-добре да имаш пари и да нямаш приятелка, отколкото да нямаш ни пари, ни приятелка.
тва е.

К'во значи "имай пари"? WTF

lipsvashh_mi
03-18-2012, 06:07
Когато ти е фикс идея никога не става и още повече се ядосваш.Хората са казали,че се случва когато най-малко го очакваш и са били прави....не мисли толкова за това и нещата ще се наредят :) Айде,успех и не унивай толкова :D

TheNormalGuy
03-18-2012, 07:30
И аз съм в същото положение, смятам че изглеждам добре, казва ли са ми го момичета, единствения кусур който имам е че съм по-тежък, но това се поправя лесно, старая се да бъда общителен с момичета, и контактувайки с тях, да ги изучавам.
Често казвам на такива като мен и теб, да не се притесняват и да не им пука, но просто има моменти в които човек се нуждае от някой който да го обича.

6y6a
03-18-2012, 10:07
имай пари. ако пак не се появят, поне ще имаш пари. по-добре да имаш пари и да нямаш приятелка, отколкото да нямаш ни пари, ни приятелка.
тва е.

И като има пари какво ще постигне с това? Най-малко да му се лепне някоя така да се каже матераиална овца и само да му вика искам това, искам онова, заведи ме там, дай пари... Пък и парите не правят щастието.. Моя съвет е да не се притесняваш загледай се в момичетата около теб дори и приятелка може и да стане нещо.Няма нищо страшно в това да предложиш на момиче ако тя ти откаже нейн проблем на нейно място ще се появи друга ;)

asp1r1n94
03-18-2012, 10:29
Оправданието "криза е " винаги върви :D ,знам как се чувстваш,но понякога проблемът не е в теб ,а в другите.И да си хванеш приятелка няма да се оправят проблемите...и вече зависи какво точно търсиш,нещо по-дълго или нещо от типа днес те има ,
утре не.Иначе предложението да си ги заговаряш навън може да има доста интересен завършек,но пък поне ще си прекараш забавно :D

bwef
03-18-2012, 11:32
Не търсиш - не намираш ..

poncho
03-18-2012, 18:49
Не търсиш - не намираш ..

Не винаги става с търсене..

assd
03-18-2012, 18:49
Пък и парите не правят щастието..

Дали? Има една такава мисъл - "Ако парите не те радват, значи не са твои". Доста на място

Sh@d0w
03-18-2012, 18:57
Външността не е всичко, по важно е какъв ти е умствения багаж. Поработи над това, вместо да се чудиш в кой фитнес да ходиш да блъскаш.

Linns
03-18-2012, 23:42
Излез навън.

6y6a
03-19-2012, 10:23
Дали? Има една такава мисъл - "Ако парите не те радват, значи не са твои". Доста на място

Това са врели некипели. Ако ти имаш много пари, но приятелите ти и гаджетата ти са с теб само заради парите ти не мисля, че ще си щастлив, а просто ще се чувстваш зле, защото те ще те използват. Това не е щастие!