PDA

View Full Version : Момчета, как ще реагирате, ако разберете, че...



ShtrudeL
03-17-2012, 19:23
...дългогодишната ви сериозна приятелка не може да има деца?

Bianc0
03-17-2012, 19:27
Ин витро....

montana6
03-17-2012, 19:28
В днешно време сума ти начини има да се сдобиеш с деца. Най-лесното е да си осиновиш, така че не е никакъв проблем това за мен.

D1esel
03-17-2012, 19:31
Не знам. Аз много искам да имам деца, но не зная дали бих се хванал с друга жена само заради това. По-скоро бих пробвал всевъзможни начини, за да станем родители.

yakuza_
03-17-2012, 19:53
ще я еба без презерватив спокоен

D1esel
03-17-2012, 19:57
^ Ама ти можеш да станеш гей и да не се притесняваш никога за това? :razz:

EinGutesKind
03-17-2012, 22:51
Ще го приема като знак на съдбата, че няма да се налага да се грижа за деца и да им треперя !

M262
03-17-2012, 23:12
С голям кеф, че може да се чука без предпазни средства и притеснения, че ще стане белята.

djipsito
03-18-2012, 00:17
В допълнение да питам.. ако след време срещнете жена, която на млади години е разбрала, че не може да има деца и е осиновила, ще я приемете ли с детето или по-скоро мисълта за тва гаджето ви да е майка ви отблъсква ? Ами ако е самотна майка, зарязана от бащата на детето й ? Има ли някакво значение поради каква причина е самотна майка ? Влияе ли ?

DarkTemplar
03-18-2012, 00:25
В допълнение да питам.. ако след време срещнете жена, която на млади години е разбрала, че не може да има деца и е осиновила, ще я приемете ли с детето или по-скоро мисълта за тва гаджето ви да е майка ви отблъсква ? Ами ако е самотна майка, зарязана от бащата на детето й ? Има ли някакво значение поради каква причина е самотна майка ? Влияе ли ?
Отговорът на всичките ти въпроси е един и същ - зависи колко държа на жената. Със сигурност ако държа достатъчно ще приема въпросната ситуация, ще обикна детето, даже и космите по задника на половинката ми ще обикна (просто щото са нейни) и така. Обичащият човек е възможно най-способното на компромиси създание.

И да, определено ще хвърлям всичко вътре.

Wax
03-18-2012, 06:02
ще я еба без презерватив спокоен

Кво повече има да се каже...

D1esel
03-18-2012, 06:41
В допълнение да питам.. ако след време срещнете жена, която на млади години е разбрала, че не може да има деца и е осиновила, ще я приемете ли с детето или по-скоро мисълта за тва гаджето ви да е майка ви отблъсква ? Ами ако е самотна майка, зарязана от бащата на детето й ? Има ли някакво значение поради каква причина е самотна майка ? Влияе ли ?
Не знам точно в този случай, но наистина мисля, без изобщо да преувеличавам, че ако срещна жената, за която съм сигурен, че е жената на живота ми - не бих я зарязал за нищо не света. :) Друг е въпросът дали бих харесал такава жена по принцип, това не зная. Но бих се оженил за вдовица с дете, бих се оженил и за жена, която не може да има други деца, ако примерно аз вече имам едно дете, може би. Все пак, поне при мен, желанието ми да се размножа е наистина много голямо, докато има много мъже, за които това не е важно. Сега на думи бих реагирал така, но дали наистина - не знам и няма как да знам. Все пак още съм си едно лапенце :D

flo0pY
03-18-2012, 07:44
Не знам точно в този случай, но наистина мисля, без изобщо да преувеличавам, че ако срещна жената, за която съм сигурен, че е жената на живота ми - не бих я зарязал за нищо не света. :) Друг е въпросът дали бих харесал такава жена по принцип, това не зная. Но бих се оженил за вдовица с дете, бих се оженил и за жена, която не може да има други деца, ако примерно аз вече имам едно дете, може би. Все пак, поне при мен, желанието ми да се размножа е наистина много голямо, докато има много мъже, за които това не е важно. Сега на думи бих реагирал така, но дали наистина - не знам и няма как да знам. Все пак още съм си едно лапенце :D

И аз много искам да си имам дете :lol:

D1esel
03-18-2012, 07:46
И аз много искам да си имам дете :lol:

Ми Евала! :D Само така! :D Ама не сега де, след 30 :D

Thrombocyte
03-18-2012, 08:27
You for real, brah?

EinGutesKind
03-18-2012, 11:07
То презерватива не е само за забременяване, предпазва от болести, по-хигиенично е ..... и гейовете май правят сексове с презервативи :lol:

awerw
03-18-2012, 11:09
Трудно ;д Тъпо ще е да я оставя, ама още по-тъпо да стоя с нея :D Може би да имам дете от друга пък да си живея с нея ;дд

flo0pY
03-18-2012, 13:09
Ми Евала! :D Само така! :D Ама не сега де, след 30 :D

Е да първо ще си поживея ако не падне случайно някоя мазилка от стар блок върху главата ми или нещо подобно :cool:

D1esel
03-18-2012, 13:48
^ От нащо поколение половината ще са бездетни, ще видиш :D Немалка част ще си кажат: "първо ще си поживея", а после като станат на по 40-50 ще спре да им се гледат деца :D Tъй, че нека си поживеем, ама не съвсем да отлагаме това и цял живот в Кофата да киснем :D

flo0pY
03-18-2012, 14:10
^ От нащо поколение половината ще са бездетни, ще видиш :D Немалка част ще си кажат: "първо ще си поживея", а после като станат на по 40-50 ще спре да им се гледат деца :D Tъй, че нека си поживеем, ама не съвсем да отлагаме това и цял живот в Кофата да киснем :D

Ооо няма аз много си искам детенце, поне да оставя нещо от жалкото ми съществувание :cool: Ае чао от мен ;д

EinGutesKind
03-18-2012, 14:14
Аз пък искам "да живея" докато съм жив, а не докато ми се пръкне някво лайно :lol:

NightGuardian
03-18-2012, 14:44
има много време до тогава

like a boss - http://www.youtube.com/watch?v=_9aYoEQxUCQ

ohluv
03-18-2012, 14:58
ще дойда при теб