PDA

View Full Version : Дайте ми акъл!?



Iskrennn
03-17-2012, 19:50
Здрасти, хора! Никога не съм си мислел, че ще си споделям проблемите в подобен форум, но уви - никога не казвай никога. Та... имам една приятелка от дете. От преди няколко години се влюбих в нея, казах и, но тръгна с друго момче. Тогава спряхме да се виждаме известно време, по мое желание, но след няколко месеца пак започнахме да се виждаме и след известно време усещах, че не беше безразлична към мен. Малко повече от година след началото на връзката и с онова момче, се стигна до момент, в който отново и споделих за чувствата си, като се стигна до ситуация в която трябваше да избере (така виждах нещата аз, без да и поставям условия) и тя избра него, след което отново се отдръпнах. Скоро скъсаха, започнахме пак да се виждаме, до един ден, в който ми каза, че съжалява, че преди не е избрала мен и ми правеше намеци да поема инициативата, но ме беше страх и срам да направя каквото и да е. Тогава 1-2 седмици исках да поговориме, но тя го отлагаше, защото започна работа, където срещна друго момче и сега са заедно. Естествено отново се отдръпнах за няколко месеца, докато тя не ме потърси, защото имала нужда от мен. Обстоятелствата бяха такива, че не можех да и откажа помощ, като пак станахме приятели, като потисках желанието да съм с нея и дори се радвах, че е ок, но наскоро проведохме един разговор, просто разговор, в който ми сподели, че ме обичала, но не знаела по какъв начин, дори предпочитала да излиза с мен, а и съм я привличал сексуално, но уважавала приятеля си и искала да му даде шанс. Обаче отскоро има ..." игра" между нас и започнах да ревнувам. Има моменти, в които си казвам, че спирам да се занимавам, но не се получава. Дори и през месеците, в които не я виждах и чувах, ми липсваше адски много!? Това е супер сбития вариант на историята. Дайте съвет?
Поздрави: Искрен, Варна

little-bad-girl
03-17-2012, 19:54
Тая е няква шафрантия дето не знае оная работа за какво и служи. Не го казвам с цел обида, но това момиче си играе с теб, а ти имаш чувства към нея. Това е много гадно и на твое място бих и теглила една българска без да се замислям от колко време се познаваме и т.н. :) /по принцип съм момиче, но не мисля че пречи да изряза мнение, тъй като се поставих на твоето място пък и съм била няколко пъти така/.

sun251
03-17-2012, 19:56
Не знам на колко години сте,но тя се държи като дете.Какво е това "обичам те,но искам да дам шанс на сегашния си приятел".Самата тя не знае какво иска и може би не иска никой да губи интерес към нея затова ви го подържа като ви залъгва.Според мен не се занимавай с нея,няма смисъл.

Sanguine
03-17-2012, 19:57
Стига де,човек. Тя те разиграва, държи те като отворена вратичка за всеки случай и стига да не намери нещо по-добро. Т и й се връзваш на акъла толкова време и седиш като вечния резервен план. Тя не те иска, ако те искаше, досега щеше да бъде с теб.
Отдръпни се. Но този път наистина. Не я търси, не й помагай щом ти свирне. Вече е ясно, че от това нещо няма как да излезе отново истинско приятелство. Така че въпросът е всичко или нищо. И не след време, не след още някое гадже, с което да "пробва" тя. Може и да дотича на бърза ръка, щом види, че си губи резервата.

Iskrennn
03-17-2012, 19:59
Шаврантия - трудно. Още е девствена, заради което може би е объркана. Нещата наистина изглеждат така, както ти ги виждаш, само че нито съм толкова глупав, нито толкова грозен, че да ме използва по някакъв начин.

assd
03-17-2012, 20:02
Много познато. Има само един изход - рискуваш всичко и губиш.
Аз така направих и сега ми е супер спокойно, просто приемаш, че няма да стане и си продължаваш живота. Риба има, стига въдицата ти да е дълга.

little-bad-girl
03-17-2012, 20:03
Шаврантия - трудно. Още е девствена, заради което може би е объркана. Нещата наистина изглеждат така, както ти ги виждаш, само че нито съм толкова глупав, нито толкова грозен, че да ме използва по някакъв начин.

Това, че е девствена не е никакво извинение според мен. Аз лично никъде не съм прочела да пише, че си грозен може би просто не я привличаш. В това има разлика! :) Относно това за шафрантията - явно чуваш само това, което искаш, а другото го отсвирваш.. Истината боли особено в този случай.. Вярно е че не познавам въпросното момиче, но от това което прочетох бих си защитавала тезата до край! :D

Iskrennn
03-17-2012, 20:03
Де да знам, може би наистина ме използва, като резервен вариант, но жалкото е, че май го осъзнавам и приемам, от което всъщност ме боли, а имам високо самочувствие и гордост. Иначе аз съм на 22, а тя на 20 и наистина разсъждава по детски

Iskrennn
03-17-2012, 20:06
Напротив, привличам я сексуално и доста сме си говорили, но това, че има приятел и е девствена я спира

assd, на няколко пъти приех, че няма да стане, само че не мина и ден, в който да се чувствам спокоен

little-bad-girl
03-17-2012, 20:22
Напротив, привличам я сексуално и доста сме си говорили, но това, че има приятел и е девствена я спира

assd, на няколко пъти приех, че няма да стане, само че не мина и ден, в който да се чувствам спокоен

Ти искаш акъли и т.н. ама като ти кажем истината започваш да спориш. Генерален извод: Хем те боли, хем те сърби. :)

Iskrennn
03-17-2012, 20:40
Права си. Всичко или нищо... т.е нищо ;D . Благодаря за съдействието : )

ilia_92
03-17-2012, 20:44
Тя те разиграва, така че "Бой и ебане не се връща !!!" -> Ти избираш

Сега сериозно: Напълно нормално е случващото се между вас, и на двамата ви липсва опит и да го търсиш в сайт на подрастващи е меко казано несериозно. Естествено, че няма да ти се хвърли на врата и да ти каже, че ще остарее с теб - жените са такива - правят намеци, после се дърпат, а им се ебе повече от 2хТЕБ. Ти ВИНАГИ ще си резервния вариант, докато не започнеш да действаш, бъди по-силния и по-настоятелния и все пак внимателен (не вярвам да не ти е намеквала че трябва да действаш). Ако наистина харесваш това момиче - спечели го, накарай я да се чувства специална за теб и ти да си специален за нея. Най-лесно е да се откажеш и да ти я отнемат под носа. Още по гадно ще ти стане ако тоя, новия е нещо по-малко от теб.
(ебати откровението дето стана :) )
Успех варненски, и да споделиш какво е станало!

valdesbg
03-17-2012, 21:01
Провери дали имаш ташаци, и после пак ще си говорим.

Лапнал си въдицата без много помайване. Тя те мотае, ти се връзваш и се чудиш що нищо не става. Щот е малка и глупава и не знае как се правят нещата, а ти и се връзваш на акъла.

Съвет - провери дали ташаците са ти още на мястото.

paradosou
03-17-2012, 21:05
Абе кво го надъхвате да продължава да се занимава?! Най-много още повече да затъне.

Авторе, девойката стабилно те разиграва. Както казаха преди мен - ако е искала да бъде с теб, е щяла да бъде. Без шикалкавене, без недомлъвки и всякви дивотии. Тя постоянно си търси оправдания и нито те отсвирва, нито прави няква крачка. Абсолютно не си заслужава.
Хубаво е да не се отказваш лесно и да преследваш желанията си, обаче в твоя случай се бориш с вятърни мелници и единственото, което постигаш, е да се самоунижаваш.
Запомни, че не можеш да жертваш себе си и личността си заради удоволствие, без да разрушиш щастието си.

ilia_92
03-17-2012, 21:12
Авторе, девойката стабилно те разиграва.
А тя дали го осъзнава? Не смятам, че го прави нарочно, макар че в крайна сметка е това. Както написах по-горе - никое момиче, което харесваш, няма да дойде да ти се хвърли на врата - естествено че ще подходи с намеци!!! По-добра идея имате ли ?

ilia_92
03-17-2012, 21:16
Чакай Thousand Years (http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=rtOvBOTyX00) тогава! Аз бих предпочел да опитам, да ме отреже и да ми е мирна главата.

paradosou
03-17-2012, 21:17
Кво значение има дали го осъзнава? Фактът си е факт.
За кво са тия намеци - за да не го губи съвсем и да продължава да го има винаги щом свирне на разположение? Не става така. Тоест става, но за автора не е здравословно. Ама никак.

Angeleyes
03-17-2012, 22:58
Отказвай се пич нека тя да съжалява после.. ;)

DiabolicalSoul
03-18-2012, 01:17
offtopic: можеш ли да ми кажеш ква зодия си (просто ми стана интересно)?

Iskrennn
03-18-2012, 18:43
Хора, хулете ме - не се сърдя. Осъзнавам това, че си потъпквам самоуважението, но ми е изключително трудно да се дръпна, още повече, че вече съм опитвал, а и ми се струва, че нещата се обръщат.
Angeleyes, че ще съжалява, в това съм сигурен, защото знам, че съм по-добър от него във всяко едно отношение и не го казвам само от мъжка гордост : ). Ситуацията е много по-заплетена и деликатна от това, което представих, но като цяло сте прави.
Valdesbg - схващам целта на поста ти и ми се иска да ми влияеше като "студен душ", уви... : )
DiabolicalSoul - близнаци съм
paradosou - ама никак не е здравословно... ;D просто съм такъв човек, че не мога да губя, а се амбицирам още повече, докато не постигна целите си

assd
03-18-2012, 19:04
assd, на няколко пъти приех, че няма да стане, само че не мина и ден, в който да се чувствам спокоен

Еми тогава измисли си някаква стратегия и играй, обичат да ги лъжат жените, просто играй тяхната игра и ако си достатъчно нахален и упорит ще е твоя. Аз имах такава ситуация, ама не играх по правилата и се издъних. Не че съм се отказал, защото жена каже ли "никога", това е точно обратното на никога, a и съм сигурен в себе си, просто сега си почивам от нея...

Linns
03-18-2012, 23:41
Не знае какво иска и се възползва от теб..
Ти решаваш дали искаш да останеш с трохите..

Iskrennn
03-19-2012, 16:18
Linns, какво имаш предвид? Че алтернативата "да не съм в трохите", е да си бия шута ли? ;d

li0n
03-19-2012, 16:55
Не че нещо, ама браво на нея.. На 20 още девствена.. Поздравления! Напоследък на 12-13 почват..

Пт- И тя не знае какво иска.. Но очевидно я обичаш, така че не мога да ти кажа да се откажеш... Защо не и кажеш какво точно чувстваш, ама така да си излееш душата, че да и стане гадно.. Да я питаш примерно "Искаш ли да пробваме?" пък от там квото стане.

Iskrennn
03-19-2012, 20:00
Дам, страшен човек е.. : ). Ми... защото сме провеждали подобен разговор в същите условия и знам, че ще се наложи да се дръпна, а не ме устройва като вариант, а като имах шанс, не посмях

valdesbg
03-19-2012, 20:36
Ако момата получаваше оргазъм всеки път, щом някой я спомене... то тя не би могла да напусне леглото.

Авторе - виж ми поста отново. Ако пак тръгнеш да се обясняваш..

Iskrennn
03-19-2012, 21:08
изненада - май има. На къде биеш?

valdesbg
03-19-2012, 21:12
Натам, че си приказваме празни приказки и разтягаме локуми и кремкарамели за относително елементарна ситуация, неизискваща повече от 3 изречения и 5 минути време. Ако ще я решаваме като млади хора, претендиращи за независимост и интелектуално ниво поне средно, де.

Иначе кво има - оргазми?

Sanguine
03-19-2012, 21:35
Добре, де,авторе, цялата история не ти ли удря поне малко достойноството и гордостта? Ядосай се,бе. Точиш историята с ГОДИНИ и те разиграват като идиот. Няква ти е хванала на тебе топките и си ги държи под подметката. Ама не е луд тоя, дето яде баницата, а тоя, който му я дава. Обичала те, привличал си я, ама тръгва с други. Айде, моля ти се. Толкова ли е трудно да се разбере простият факт, че ако някой иска да бъде с теб, ще бъде. Това е. Тя НЕ ще.

Тя хубаво е девствена на 20, но постъпките й не са зрели. По-добре да се проебеш на 14, но да ти да ти дойде акъла и на 20 да се държиш като зрял човек, отколкото да си девствен на 20 и да се държиш като 14-годишен.

li0n
03-20-2012, 11:42
Е, желая ти късмет тогава.. Дано някой ден отново да имаш шанс с нея.. Ако не - дано намериш друга, която да обичаш

Iskrennn
03-22-2012, 16:25
sanguine, благодаря ти. От такава мотивация имах нужда :)

anonymous708973
03-22-2012, 16:54
Не че нещо, ама браво на нея.. На 20 още девствена.. Поздравления!

За кво поздравления? Че понеже не е правила секс, има супер нереални възгледи за отношенията между хората ли? Мирогледът се изкривява в много негативна посока, ако едно момиче изчака до такава възраст, за да прави секс. Изключения или няма, или са супер рядко срещани.

granger
03-22-2012, 17:05
Струва ми се ,че мацката те има като резервен вариант. Не бива така. Не е единствената жена на земята,а щом се държи така, замисли се искаш ли я?! Смисъл , искаш да си резервен вариант?! Не и го позволявай, щом не е с теб,значи няма такива чувства към теб. Не и тичай след гъза,намери си свястно момиче и това е!

raror
03-22-2012, 19:46
Бих искал, ама като нямам-к'во да сторя? :D

Iskrennn
03-24-2012, 08:55
Прави сте, а и някак си се "ядосах" наистина, както казва sanguine :D. Реално погледнато сам съм си виновен за ситуацията, така че не мога да се сърдя. Кой каквото сам си направи, никой друг не може, са казали хората.