PDA

View Full Version : Проблем с Уйндоус 7



funkey
03-17-2012, 22:30
Значи наскоро минах на win7 и забелязах че когато свържа микрофон и пробвам да записвам чрез него той не работи,работи единствено микрофона на лаптопа ми!Ровичках в миксера и къде ли не но не откривам решение!Когато бях с win xp нямах никакви ядове но сега...Много ми е спешно ако имате някакви решения относно проблема моля помагайте!Благодаря предварително

funkey
03-18-2012, 18:52
Някакви идеи момчета?

doomkillerr
03-18-2012, 20:13
Десен бутон върху иконата за звука долу в дясно до часовника и избираш "Recording Devices". Ще се отвори един прозорец - в бялото поле, където са изброени устройствата за запис щракаш отново десен бутон и от падащото меню избираш "Show disabled devices". След това пак щракаш дасен бутон и от падащото меню избираш следващото "Show Disconnected devices"... Би трябвало да се появи устройство "Microphone", а може и да са две устройства - едното е микрофона на лаптопа, а другото ще бъде микрофона който се свързва, чрез буксата за външен микрофон! Разбираш, кое е правилното устройство, щракаш десен бутон на него и му даваш "Enable"

П.С. - Имай предвид, че е възможно да има и настройки, които трябва да се направят от звуковия драйвер, ако има допълнителен "контролен панел" инсталиран със звуковите драйвери!

funkey
03-19-2012, 20:15
Мерси брат потръгна :)!!