PDA

View Full Version : Моля ви, помогнете ми. :)



galiichka961
03-17-2012, 22:07
Значи запознах се с едно момче точно преди 3 седмици. Всяка вечер до ден днешен си пишем и дори преди 2 седмици му признах, че го харесвам. Той ми каза ''виж .. искам да оставим нещата за сега така. И ти ми харесваш, но скоро скъсах със Д. и.. трябва ми малко време и ще опитаме :*'' и аз му написах две целувки. Но имам чувството, че той започна да ме отбягва някакси. Не си пишем по чак толкова много както преди. Винаги като си пиша ядосващи се по фейсбуук, той ме пита какво е станало. Онази вечер го излъгах, че искам да си говоря с някого по скайпа и всички ми отказват, защото щели да си лягат и той ми каза ''ми аз съм навит'' и така си говорихме за най- различни неща цял час и половина. Не съм се увличала чак толкова. Пък и го захаресвах веднага щом го видях. Моля ви кажете ми дали той поне малко ме харесва или иска просто да сме си приятели. :(

TheBeliever
03-17-2012, 22:09
За какви ни мислиш? За врачки?

fluffy_^
03-17-2012, 22:14
Защо не го питаш ? и вие изобщо на живо виждали ли сте се ? И как подяволите ние трябва да знаем дали той те харесва или не..

galiichka961
03-17-2012, 22:18
da, vijdame se vseki den, no prosto sum po sramejliva ii ne moga da go pitamm ..

djipsito
03-17-2012, 22:19
По-добре вземи осъзнай тва, което ти е казал.

Sanguine
03-17-2012, 22:31
Едва ли.
Ако искаше да е с теб, щеше да бъде. Ако те харесваше, щеше да ти го покаже недвусмислено.
Смисъл от вайкане, чудене и хвърляне на боб няма.



Направи си устата и го извикай на кафе, кино, разходка, театър, дискотека, сладкарница, полет с вЕртолет.Пък съди по отговора после.

darinnkaa
03-18-2012, 01:56
Еми възможно е пък ,стига стига песимизъм . На момчето може наистина да му тpябва вpеме :)

ivcheto0o
03-18-2012, 08:04
Момчето ти е казало нещата в прав текст,просто го приеми.Дай му време.

qkakukla2
03-18-2012, 09:43
Момче да се прави на жертва, не върви. Или те иска или не, все пак ти не винаги ще си свободна. Неможеш цял живот да чакаш да се накани. Не, според мен не те харесва.

forside1
03-18-2012, 11:36
По-добре вземи осъзнай тва, което ти е казал.

+1
Не мога да спра да се съгласявам с твойте мнения djipsi