PDA

View Full Version : Кой е крив и кой е прав?



tItEufFf
03-18-2012, 07:53
Малко объркана история с много мнения, искам да чуя и вашето.

Тренирам волейбол, в отбора има 2 възрастни (30-35 год), 2 сравнително млади (25г) и другите сме още ученички. Аз съм на 17. Винаги имало проблеми между млади и възрастни, но до сега всичко е ставало зад гърба, никога не сме имали проблеми.

Вторник преди тренировката двете възрастни решиха да отворят една бутилка вино и да изпият преди тренировката заедно с 25 годишните. Аз отказах и бях единствената която ги видя. Отначало не исках да го казвам на треньора с който се разбирам повече от прекрасно но не можех да го лъжа. Казах му. Петък на тренировката той им каза че е разбрал при което най-дъртите решиха да се цупят на тренировката, след което се скараха с треньора и той има каза да си тръгват. Вчера сутринта влизам във фейсбук и виждам публикация на една от стените "Само да я видя ще и размажа главата на тази хлапачка. Не разбирам защо го е направила. Чудя се как изобщо спи вечер." Нищо не й отговорих, само натиснах Харесвам. Не знам дали ще продължат да идват на тренировките.

Аз не се чувствам виновна. Може би не е трябвало да го казвам на треньора зад гърба им, но станалото станало. С 25 годишните си говорихме лице в лице а не "фейс във фейс" хах. Разбрахме се, извинихме се една на друга. Онази казва че съм хлапачка, но дори и да е така аз съм само на 17 имам право да греша. Но да си решаваш проблемите във фейсбук, пред всички според мен е повече от незряло. Вие как мислите?

nIkEnCeTy_bE
03-18-2012, 08:10
Ами по принцип не е хубаво да се месиш, смисъл видяла си хубаво, те като възрастни ще кажат на треньора, или ще скрият. Те си решават. То се отразява на играта и т.н рано или късно се разбира. Нормално е да ти се сопнат, да ти се заканят и да се ядосат, защото ти в правото на никоя отиваш и се месиш. Излиза, че си някаква клюкарка и един вид показваш отношение. Пък дали те ще идват повече, те си решават. Не мисля, че си един вид виновна, просто си решила да кажеш истината.

Ukhtar
03-18-2012, 08:18
каквоооооо

anonymous708973
03-18-2012, 08:32
Хора на по 30-35 години пишат подобни неща?!
Не знам дали е смешно или тъжно.

antineutral
03-18-2012, 09:01
Афектирани са, както понякога се случва с човек, когато му забият кол в г**а. Ти как мислиш - кой е крив и прав - тоя който се е навел или тоя който е забил кола? Иначе за хора на тази възраст поведението им е много незряло и това се подсилва от факта, че мислят как някаква 17-годишна хлапачка ги цака. И това ги вбесява, но вместо да останат на положение, те самите падат на нивото на 17-годишно момиче. Така че в случая за теб е по-простима грешката, тъй като разполагаш с разликата от 15-20 години(помежду ви), да я отработиш, да се научиш да се справиш с нея. Но ако на тях им трябват също толкова да я научат, цял живот ще си останат деца.

qkakukla2
03-18-2012, 10:32
Ти си кривата те са правите :D
съгласна съм с мнението на nIkEnCeTy_bE

strawberry88
03-18-2012, 11:07
Не трябвало да казваш на треньора според мен. :? :?

little-bad-girl
03-18-2012, 11:15
Тъпо е от твоя страна да ги изпортиш така гадно. Аз също бих ти била ядосана. От тяхна страна пък е страшно тъпо да пишат такива глупости във фейса. Според мен няма невинни. :)

пAteNцЕ
03-18-2012, 11:30
ама на мене все по-често ми се случва разни нахакани момичета да ми пишат по фейса разни заплахи и глупости (честно мене изобщо не ме интересуват в крайна сметка и те не са перфектни обаче много обичат да критикуват другите и да ги изкарват лошите) вместо да дойдат да се разберем(без бой и простотии аз не бих ударила никого за нещо подобно) и да ми кажат всичко в лицето вместо да ми говорят зад гърба след като нищо не знаят и си правят погрешни изводи

по темата
не е трябвало да казваш на треньора макар че ако се повтори няколко пъти ей така да пият преди тренировката и това да им пречи по-добре щеше да е тогава да кажеш
а това с фейса е малко детинско честно да кажа :?

не съм чела коментарите над мене но съм сигурна че са подобни

Chacho
03-18-2012, 11:36
Как да не казва на треньора, вие спортували ли сте? В нашата зала ядеха бой такива. Бахти кретените, като са дошли да тренират, да тренират, има си други места за пиене. Тва съсипва играта на всички, не е нещо, което ги касае само тях. Като почнат да ти пречат, разбира се, че ще кажеш, щото не искаш да губиш своето време там. На 15-16 не са оправдани, камо ли на 30-35 години. Келеши тъпи. Заслужават да ги изгонят. Да не говорим колко са жалки да заплашват младо МОМИЧЕ. Деба и пикльовците недорасли!

пAteNцЕ
03-18-2012, 11:39
Как да не казва на треньора, вие спортували ли сте? В нашата зала ядеха бой такива. Бахти кретените, като са дошли да тренират, да тренират, има си други места за пиене. Тва съсипва играта на всички, не е нещо, което ги касае само тях. Като почнат да ти пречат, разбира се, че ще кажеш, щото не искаш да губиш своето време там. На 15-16 не са оправдани, камо ли на 30-35 години. Келеши тъпи. Заслужават да ги изгонят. Да не говорим колко са жалки да заплашват младо МОМИЧЕ. Деба и пикльовците недорасли!

еха Chacho уцели десетката :д

TheStar7
03-25-2012, 11:31
Правилно си постъпила :) Не може заради някакви 4-5 човека алкохолици играта на отбора да се разваля и вие да страдате заради техните тъпи грешки. Като са толкова големи пияница да отиват в бара да се наливат, а не в залата да тренират... Колкото до това със Фейсбука .. Въъй не ;х Тия толкова ли са изостанали, че да пишат такива неща? Ей заради такива ПРОСТАЦИ България се намира на това дередже.