PDA

View Full Version : Искам да се стегна



paco98
03-18-2012, 12:43
Здравейте.
Искам да стегна горната част от тялото си. Краката ми са здрави както и ръцете, защото по цял ден съм навън с приятели и играем футбол или баскетбол и правя лицеви опори вкъщи.
7 клас съм. Висок съм 1,71. Тежа 65 кг.
Ако може да ми предложите някакви упражнения да стегна гърди, корем и гръб. Не ям хляб и не пия безалкохолно. Имам брат 1 година по - голям от мен, с който често се състезаваме, но той е по слаб от мен и има хубаво тяло ( не че му завиждам, защото не искам да съм слаб ами със стегнато тяло ;) ). Ще съм ви благодарен ако ми кажете какви упражнения да правя и моля ви без трол... :)

DownloadVirus
03-18-2012, 13:05
Кога от футбол и баскетбол се правели здрави ръце и то от седмокласник?

Та така..Първо не се комплексирай,батко ти вероятно е жилка и за това има плочки.. Гърди корем гръб с тренировка в залата..Подходящ хранителен режим,вероятно нещо ново за теб,което все още може да не е нужно да правиш,но е добре да почнеш да четеш ..

paco98
03-18-2012, 13:07
Кога от футбол и баскетбол се правели здрави ръце и то от седмокласник?

Та така..Първо не се комплексирай,батко ти вероятно е жилка и за това има плочки.. Гърди корем гръб с тренировка в залата..Подходящ хранителен режим,вероятно нещо ново за теб,което все още може да не е нужно да правиш,но е добре да почнеш да четеш .. Имах предвид, че краката са от футбола и баскетбола ( защото много бягаме постоянно ) а ръцете от това дето правя лицеви опори вкъщи. :) И ако може упражнения в домашни условия ще е добре. :)

DownloadVirus
03-18-2012, 13:22
По-добре почни стреет..Крака от футбол и баскет не се правят мойто момче.Не гледай футболистите,че имат развити крака и си въобразяваш,че са ги направили чрез футбола..Ако знаеш какви тренировки за крака правят в ЗАЛАТА.. Аеробно натоварване само не стимулира достатъчно.

paco98
03-18-2012, 13:32
По-добре почни стреет..Крака от футбол и баскет не се правят мойто момче.Не гледай футболистите,че имат развити крака и си въобразяваш,че са ги направили чрез футбола..Ако знаеш какви тренировки за крака правят в ЗАЛАТА.. Аеробно натоварване само не стимулира достатъчно.
Мерси за съветите. И краката не са ми само от футбол и баскетбол. :D Тренирал съм плуване и всяко лято по цял ден карам колело с приятели. :)

DownloadVirus
03-18-2012, 13:38
Батка едно и също ми говориш .. Футбол плуване колело..Все аеробно натоварване е това.

ccdesigns
03-18-2012, 13:49
Ходи на фитнес.. :D

Ukhtar
03-18-2012, 15:42
Всъщност спринтовете са анаеробни и тренират цялото тяло..

DownloadVirus
03-18-2012, 16:43
Всъщност пишеш глупости..

Ukhtar
03-18-2012, 17:06
Ми интензивно натоварване, което трае кратко. Какво ще да е?

Като бях обездвижен и влизах във форма преди време правих нещо като половин табата със спринтове и на другия ден чувствах лека треска в ръцете и гърба.

DownloadVirus
03-18-2012, 17:47
Ако кратко означава 10-15 секунди - хубаво.. Не знам обаче какъв точно спринт правиш за 10-15 секунди..

Ukhtar
03-18-2012, 17:55
Ам спринт с всичка сила. Особено като редуваш няколко с почивки от по 20-30 секунди...

DownloadVirus
03-18-2012, 18:57
При лоша форма е нормално да имаш и мускулна треска в ръце/гръб и тн..Случвало ми се е преди години.. Казвам при тичането.. Иначе мускулна треска в краката може да имаш,което нищо не означава..

Ukhtar
03-18-2012, 19:17
Тоест от тичането е напълно възможно човек без стаж в залата да направи сравнително здрави ръце и крака.

А спринтовете като тренировка за цяло тяло не са за подценяване

DownloadVirus
03-18-2012, 19:23
Не,не може.

Ukhtar
03-19-2012, 12:06
Защо? (не говорим за маса)

redbul2
03-19-2012, 13:01
7 клас съм. Висок съм 1,71. Тежа 65 кг.
Ако може да ми предложите някакви упражнения да стегна гърди, корем и гръб...Ще съм ви благодарен ако ми кажете какви упражнения да правя и моля ви без трол... :)
Щом си от Варна заповядай в зала Тракия и ще станеш машина с фитнеса. :) Можеш да вземеш и брат си за да стане по-силен от теб :) Иначе ще се срамуваш,че ти е брат. :) Ти по-малкия да бъдеш по-големия и нацепен от него,а той уж по-големия да бъде по-слаб от теб на практика :)