PDA

View Full Version : Май съм настинала..



bloodymirror
03-18-2012, 12:52
Откакто съм се събудила вчера,все ме боли гърлото,пих трахизан и стрепсилс и чайчета,но нищо не помага,адски много ми е раздразнено гърлото,зачервено е,носът ми тръгва към запушване.. :Х Препоръчайте ми нещо ефикасно :(

besso
03-18-2012, 14:59
Препоръчвам ти да спреш да занимаваш хората с глупости :) Ако не помогне вземи много витамин С и си вземи един горещ, половин часов душ преди лягане.

bloodymirror
03-18-2012, 16:44
Абе мухльо ти ще ми кажеш какво да правя,точно в този раздел щом съм пуснала темата си,нямаш никакво право да ми казваш какво да правя. И това с душовете никому не помага

nIkEnCeTy_bE
03-18-2012, 17:12
Фервекс 2 пъти дневно, нурофен, и стрепсилс. за 2-3 дена си пушка.

пAteNцЕ
03-18-2012, 17:13
значи за носа капки за нос
за гърлото сиропи чайове мед и квото се сетиш
и си почивай повечко не се натоварвай с квато и да е дейност ;)

besso
03-18-2012, 18:14
Ми куха лейка си, гърлото я заболяло... Повишаването на температурата е естествения отговор на организма срещу инфекции и вируси. Като си вземеш дълъг горещ душ правиш същото и си помагаш, ама щом те кефи да се тъпчеш с всевъзможни химикали и да хленчиш с глупавия си проблем - ок, очевадно търсиш внимание, което е присъщо на хората с ниска самооценка, което обяснява и злобната ти реакция. Не си първата, нито ще си последната. Ако наистина те интересуваше как да си оправиш гърлото щеше да използваш гугъл. Няма да отговарям на следващите ти злобни отговори, не ми е интересно.

bloodymirror
03-18-2012, 19:34
Ми куха лейка си, гърлото я заболяло... Повишаването на температурата е естествения отговор на организма срещу инфекции и вируси. Като си вземеш дълъг горещ душ правиш същото и си помагаш, ама щом те кефи да се тъпчеш с всевъзможни химикали и да хленчиш с глупавия си проблем - ок, очевадно търсиш внимание, което е присъщо на хората с ниска самооценка, което обяснява и злобната ти реакция. Не си първата, нито ще си последната. Ако наистина те интересуваше как да си оправиш гърлото щеше да използваш гугъл. Няма да отговарям на следващите ти злобни отговори, не ми е интересно.

Недей,наистина,че току-виж съм си загинала от смях..

Bogatti
03-19-2012, 10:12
За гърлото не е нужно да купуваш различни боклуци, прахчета и бонбончета, просто пий 3-4 пъти на ден билков чай с мед, топло мляко, прави си прясно изстискани сокове от лимон и грейпфрут и след 3-4 дена ще си кукуряк. Плюс многото витамини аз си взимам и едно л-во на растителна основа Umkalor /Умкалор/, което помага за цялостно повишаване на имунната система и борба с настинки и простуди ... За носа ми помага едно спрейче с морска вода Мукоплант

Kopakabana
03-21-2012, 13:49
Аз също, когато настина си купувам Умкалор. То помага на организма да се справи сам с болестта като му повишава естествени защитни сили. Ако имам болки в гърлото и пресипнал глас купувам едно сиропче Лека нощ, което ми успокоява гърлото.