PDA

View Full Version : Не мога да я преживея



vik0883
03-18-2012, 13:29
Преди 7 месеца скъсах с моята приятелка. Връзката ни беше много стабилна. Бях й първия в секса и тя много се привърза към мен, дори като бях на изпит запали свещичка за мен. Когато си отидохме по селата, си говорехме по 1 час по телефона. След това като се върнахме, отново всичко беше много хубаво. Дори да не правихме секс(поради женски проблеми), тия дни ми бяха едни от най-хубавите. Та тези дни бяха последни от връзката ни...
Един ден тя щеше да идва в нас.Но не дойде. Изключи си телефона за 5 часа. Довечера каза, че се е скарала с техните и не е имала възможност да ми звънне. Дотук добре, но като е била вкъщи как не е успяла да си включи телефона да се зарежда?!На другия ден се чухме и тя каза, че има възможност да се виждаме само на едно място и в един час, но аз точно в този час нямах възможност, а и се осъмних в нея. Може би точно това беше най-голямата ми грешка!
След 3 седмици ми писа нейна приятелка, за да ми каже, че бившата ми няма чувства към мен и че си има друг. По телефона тя ми каза, че като скъсаме, нещо ще си отиде от нея. Нещо май не стана така. След това аз й писах и я питах, защо ме мрази, а тя ми отговори "защото ми е кеф....ти не можеш да си хванеш гадже, много си прост, майната ти" и ме блокира. Оттам всеки мой смс или нещо друго отива на вятъра, защото тя изобщо не отговаря, с две думи игнорираме. Дори пълномощното в фейсбук го подминава.(не го игнорира, а не го пипа просто). Дори и именния ми ден не честити. Преди 2 седмици се засякохме в автобуса, аз веднага се обърнах. Когато трябваше да слизаме, тя дори не ме погледна, или го направи леко, започна да ходи забързано, сякаш бяга от мен.
Та въпреки това, още искам да съм с нея, но не знам дали да звънна, или е по-добре да я оставя завинаги.
Вие как мислите?

don't say anything.
03-18-2012, 13:32
Явно има нещо, което я е накарало да постъпи така,
или просто не си струва. Но според мен е първото, защо не опиташ
да разбереш какво точно я е накарало да постъпи така?
И не питай '' как '' ,начини хиляди.
Още нещо - трябваше да пуснеш темата по - рано,
за 7 месеца време, тя вече може и да не е сама.

djipsito
03-18-2012, 15:21
Не мисля, че си струват опитите да говориш с нея и да разбереш причината за нейното държание. Не мисля, че и тя заслужава вниманието ти, след като даже не се е разделила с теб като пич, а е трябвало да научаваш от трети лица. Явно не е държала достатъчно на теб, щом е постъпила така.

Като те игнорира по-добре не се занимавай с нея, а с други неща. Морето е пълно, има с кво да си отвличаш вниманието от тази хубостница. Знам, че не става от раз, ама с времето се свиква. Стига да го искаш.

valdesbg
03-18-2012, 15:23
Можеш да си отрежеш топките ритуално и да и ги занесеш в кутийка като трофей. И без това виждам че не ги ползваш.

NambyPamby
03-18-2012, 15:28
Ужас. Разбирам да беше заминала, без да каже дума, да има някаква драма, пък то... трагикомедия. Хванал си се с някаква проста пача, която е търсела някой, който просто да я изчука и да я спаси от бремето на девствеността, за да се разкурвее на воля. И ти, вместо да забравиш за тоя срамен момент от биографията си, разказваш на цял форум, че и на всичкото отгоре искаш да се събираш отново с тва деградиралото създание, което те унижава, тъпче и ти подронва авторитета. Нереално прости сте и двамата.

sumoneuknow
03-18-2012, 15:44
Пич... Остави я тая овца... Life goes on. :D

Ukhtar
03-18-2012, 16:00
Хафторе, ако не си трол, си много тъп.

vik0883
03-18-2012, 19:22
И ти, вместо да забравиш за тоя срамен момент от биографията си, разказваш на цял форум, че и на всичкото отгоре искаш да се събираш отново с тва деградиралото създание, което те унижава, тъпче и ти подронва авторитета.
Аз пожелах да не се виждам повече с нея, точно за да не ми подронва авторитета!

forside1
03-18-2012, 19:34
Аз пожелах да не се виждам повече с нея, точно за да не ми подронва авторитета!

Какъв авторитет бе пич, само при мисълта, че ти е наговорила всички тея простотии и ти пак искаш да си с нея се вижда колко голям авторитет имаш.
+ Това NambyPamby е много права

Тарикатче
03-18-2012, 19:45
Пич ти не си добре.. Тая е адски простата путка !! не се излагай с нея просто.. Смешно е чак да мислиш още за нея..

Linns
03-18-2012, 23:34
Не си струва..
Имало е друг и не е знаела как да ти го каже..

anonymous708973
03-19-2012, 07:41
Не знам какво да кажа. Денонощно виждам двойки като вас. Нямаш никакво бъдеще с това момиче, а и не ти трябва. Вземи се в ръце, стани човек, излез от тоя розов сапунен мехур (сериозна връзка имали... хората, които имат сериозна връзка, не си приключват взаимоотношенията така) и си намери свястно момиче, не лигава кифла.

Lilly777
03-20-2012, 07:02
Можеш да си отрежеш топките ритуално и да и ги занесеш в кутийка като трофей. И без това виждам че не ги ползваш.

xaxaxa :D +1

MonnyMonsterr
03-20-2012, 07:09
Можеш да си отрежеш топките ритуално и да и ги занесеш в кутийка като трофей. И без това виждам че не ги ползваш.

Я си затваряй плювалника, що ти (valdesbg) не си отрежеш топките? Ама дали изобщо имаш такива ?!

Колкото до темата, това момиче определено си има причини и то доста големи, може някой да я е настроил против теб.

Blab
03-20-2012, 13:00
идентификация:Д

mariya123
03-23-2012, 18:16
Ostavi q , taka kakto si go napisal se edno e nqkakvo lape ili pone se e darjala kato takava .. ;) ne ti trqbva :P ;) gledai napred

melany12
03-24-2012, 06:04
от написаното разбирам,че нацяло те е отписала от живота си..ако имаше някаква надежда,може би щеше да ти каже,да ти пише или да те обнадежди..и аз съм била по нейния начин и явно наистина са и изстинали чувствата..колкото и да е болезнено трябва да я оставиш и да си намериш друга:)тва е просто решението....

sofityoy
03-24-2012, 07:05
Явно има нещо, което я е накарало да постъпи така,
или просто не си струва. Но според мен е първото, защо не опиташ
да разбереш какво точно я е накарало да постъпи така?
И не питай '' как '' ,начини хиляди.
Още нещо - трябваше да пуснеш темата по - рано,
за 7 месеца време, тя вече може и да не е сама.

Напълно подкрепям!!!

shmatarok
03-24-2012, 08:30
Каквото било - било. Оставяй го в миналото и продължавай напред. Не се е получило с нея - търси следващата.

JuStElly
03-25-2012, 19:57
Можеш да си отрежеш топките ритуално и да и ги занесеш в кутийка като трофей. И без това виждам че не ги ползваш.




Това беше най - тъпото нещо,което съм чувала.Човека си има топки и съм сигурна,че си ги използва много добре,обаче не съм толкова убедена са твоите : ) С това държание не очаквай да ги използваш скоро... А колкото до въпроса ти... Според мен или наистина нещо я е накарало да постъпи така,както казаха по - нагоре,или те е използвала и изобщо не заслужава не само твоето,ами ничие внимание.

fenasf
03-26-2012, 18:32
Това беше най - тъпото нещо,което съм чувала.Човека си има топки и съм сигурна,че си ги използва много добре,обаче не съм толкова убедена са твоите : ) С това държание не очаквай да ги използваш скоро... А колкото до въпроса ти... Според мен или наистина нещо я е накарало да постъпи така,както казаха по - нагоре,или те е използвала и изобщо не заслужава не само твоето,ами ничие внимание.

:razz: скрий се някъде, моля те

mMemories
03-29-2012, 21:32
Спомни си колко пъти те е унижавала, кво ти е казала като сте се разделяли, колко е била "сериозна" и връзката ви и партньорката ти...колко време си страдал и що за парцало-боклук наричаш, човек когото обичаш.

Накрая ще разбереш, че нищо от твоя пост няма смисъл, щото тва нещо не заслужава дори да го мразиш, камо ли пък да го обичаш и пак да искаш да сте заедно..

ForzaFelipe
03-29-2012, 22:43
От 7 месеца те мота така и ти още не си я заебал напълно?Оставила те е,женска му работа,не се мъч ида разбираш защо,как и т.н. , просто продължи напред ;) Всяка любов си има лек,това момиче не те заслужава,ще си намериш някоя много по подходяща ;)

someonlikeyou
03-30-2012, 12:03
много ме трогна темата ти ... и ще ти кажа да продължаваш да я търсиш, да не се отказваш от нея,до последно да се бориш за да се съберете отново .. явно има нещо,което я е накарало да те остави , и да си измисли,че има ново гадже, така че .. показвай и че ти пука за нея, защото ние момичетата понякога го правиме това за да разберем дали ви пука за нас.. може би това е причината ? успех все пак !

blaaablaaablaaa
03-30-2012, 16:18
1 - упорсваш още малко с риск 99% да се направиш на глупак. Ако толкова много го искаш, такова нещо няма да се окаже проблем за теб.
2 - отказваш се.
И в двата случая си прецакан. Ако избереш 1-вия начин, 99% ще станеш на глупак и 1% нещо ще се промени. При втория вариант процентите са съответно 0 и 0. Решавай.

Biskfitka
03-31-2012, 07:29
Защо се излагаш заради така пикла ;ддд
На колко години сте?
И хвани си гадже,по-хубаво от нея,да й стане гадно :D