PDA

View Full Version : Любов или приятелство !



miki589
03-18-2012, 14:09
Здравейте!! Ето какъв е и проблема. Преди близо 2 години харесвах едно момче, но разбрах че и моята приятелка го харесва и че се зарибяват вече повече от месец . Стана ми адски гадно и реших да почна да го зарибявам но твърде късно ! Когато си писах с него разбрах че той я хареса и си казах ,че няма какво да правя.След време те тръгнаха но тя ме гледаше лошо поради това че си пиша с него !След това тя ме изостави и тръгна с друго момиче!Бях съсипана! А това момче до ден днешен го обичам но не мога да го имам ! Сега навлезнах пак в тяхната компания и с нея започнахме да ставаме пак близки но въпроса е че вече сме в различни градове и се виждаме рядко но нейния приятел е в моя град ! Тя ми е правила много лоши неща! Моля споделете нз какво да правя обичам го без него немога но многго ценя нея кажете ми какво да правя!!

little-bad-girl
03-18-2012, 14:28
Отдръпни се от него. Не мисля, че едно момче е по-важно от което и да е приятелство между момичета. Иначе нейните постъпки са гадни, но според мен ще е добре да ги преглътнеш, да забравите всичко до тук и да започнете отначало. А него да го забравиш. Знам че звучи трудно, но с постоянство можеш да го постигнеш. :)

broken-barbiee
03-18-2012, 14:39
Според мен трябва да разкараш нея. Държала се е ужасно с теб. За най-добре забрави за нея. Хубаво ще е да не се занимаваш и с него, защото така ще излезеш няква долна к*рва. Извод: Остави ги да си живеят животите и си намери друго момче. :)

TheNormalGuy
03-18-2012, 15:08
Щом приятелката ти се е държала лошо, то казвам ти тя не ти приятелка, виждал съм подобен случай!

пAteNцЕ
03-18-2012, 17:01
мани женската злоба няма да спре намери си приятелки които въпреки тези неща не биха ти направили лошо
и не си помисляй да си помислиш за заети момчета и дори такива които не можеш да имаш защото невъзможната любов винаги влече като магнит затова че е забранена....тъй че фани се огледай за момечта

AnzaRe
03-18-2012, 18:06
Който свари той превари.

Linns
03-18-2012, 23:45
А той? Обича ли те, харесва ли те?

DisappointedDreamer
03-19-2012, 06:23
Правилно е постъпила твоята "най-добра приятелка". Харесвала е момчето, почнала е нещо с него, а ти напук си се мешила. Разбира се, че ще те отреже и ще си намери друга компания, тръгвайки с момчето.

И въобще не почвай с клишета от сорта на "Обичам го" и "не мога да го забравя", защото въобще не са вярни. За да обичаш някого и за да не можеш да го забравиш, трябва да си прекарал време с него и да си го опознал до кокалите му.

Мисля, че не трябва толкова да драматизираш. Това, че той не живее в същия град, в които и тях, не означава, че трябва да цъфнеш пред вратата му и да му се обясниш в любов. Заедно са хората, харесват се, сигурно се и "обичат", така че моя съвет е да пораснеш и да оставиш двойката намира.

anonymous708973
03-19-2012, 07:42
Разбирам момчето да не я харесваше, но той я харесва. Къде се бъркаш тогава?

TheBeliever
03-19-2012, 08:00
Разбирам момчето да не я харесваше, но той я харесва. Къде се бъркаш тогава?

Мхм. И при това са вече повече от година заедно.

Авторке, забрави за увлечението си по него. Ако не можеш, то тогава смени компанията. Прекалено подло е да предприемаш каквото и да било спрямо гадже на (уж) приятелка.

mariya123
03-23-2012, 18:12
Dokaji mu che go obichash i mu kaji che iskash da si s nego .. izpolzvai momenta dokato e pone v tvoq grad .. ne misli za neq , zashtoto tq za teb ne e mislila kato ti go e otmuknala tolkova naglo a uj ste bili priqtelki .. predala te e ;]
: )

Cold_Tearsss
03-23-2012, 18:36
Тройка не може ли?