PDA

View Full Version : ИДВА ЛЯТО



KumchoValcho
03-18-2012, 17:13
Времето тези дни сияе
Наближава лято, мирише ми на мореееееееееЕеЕе
Омирам от кеф.
искам в една топла лятна вечер да си сложа слушалките, да се кача на колелото и да се спускам по спокойните улички на малкия ми град
като знам че нямам домашни нямам работа и задължения. още малко ми остава докато не ме налегнат задълженията от тъпата матрица, в която сме вкарани иих 8-)
искам да кисна точно на брега на плажа цял ден да ме таковат вълните, да си заравям краката в пясъка
искам и на нуди плаж също, много много много. изглежда ми супер спокойно и отпускащо и да си плуваш във водата, особено ако съм чисто сам на целия плаж би било чудничко, ама нз дали ще успея да отида обаче -.-
искам да си лежа на плаж с едно джинче, с лед, спрайт и лимонче или пък с една биричка, ммм ох
искам сутрин да си чакам изгревчето на студения кей или пък към 6-7ч. сутринта в басейна на хотела да си плувкам чисто сам и гол (както направих миналата година 8-) ) в студената вода докато всички спят. много е приятно и спокойно, чудесно начало на деня ;д
живи и здрави, ще ходим. 8-)
разбрах, че имало форумна, не съм влизал отдавна тук, как е

ShtrudeL
03-18-2012, 17:15
Оф
ТОчно защото идва лято тея дни ми е И прекрасничко и сдухано... Някак самичко съм около себе си. : (
хах
мх

KumchoValcho
03-18-2012, 17:18
аз обичам да съм самичък принципно ама понякога ми липсва външна любов и в такива моменти от сам започвам да се чувствам самотен
но има начини как да приемеш тази самота и да продължиш да си сам, но същевременно пълен и запълнен, без нужда от други, много е приятно мхм -.-

ShtrudeL
03-18-2012, 17:26
http://data.whicdn.com/images/21761125/tumblr_luz9mrWgm31r5gbwto1_500_large.gif

PainMonopoly
03-18-2012, 18:16
Откакто навлязох в пубертета, морето взе да ми става маса гадно, ама има някаква притегателна сила върху мен. Обожавам да пътувам към морето и обикновено ми е доста еуфорично когато пристигна. Същевременно се депресирам като си заминавам от морето.

Традиционните дейности, които се практикуват на морето твърде слабо ме привличат, но трябва да се признае, че самото море е доста красив и магнетичен обект.

machoka
03-18-2012, 18:17
Сега го осъзнах.

Тези двамата отгоре ще бъдат перфектните съпрузи!

И дечицата им биха станали много готини хайманчета)

ledenakrasota
03-19-2012, 14:29
Идва ЛЯТО.
В горещия юни отново ще се варя на изпити. :cry: Това го правя от 11-годишна и все нямам нито един нормален РД. ;( Юли ще се разхладим на морето. оО Живот и здраве! Майната му на всичко останало. [-(

ShtrudeL
03-19-2012, 14:36
Не само ти ще се вариш :Р
Аз и двуседмичен стаж имам бля ;<

ledenakrasota
03-19-2012, 14:42
Не само ти ще се вариш :Р
Аз и двуседмичен стаж имам бля ;<

Ти си в Плевен. Какво ти трябва повече? :)

ShtrudeL
03-19-2012, 14:51
ъъ какво като съм в Плевен?
Още по-тъпо.

ledenakrasota
03-19-2012, 14:55
ъъ какво като съм в Плевен?
Още по-тъпо.

Може да се разменим тогава.