PDA

View Full Version : neznam kakvo da pravq ...



brionetka
03-18-2012, 23:03
zdraweite ..trqbwami suvet ot 7-8 meseca sum w italia wsichko be6e nared nowi priqteli now ezik no malko po malko s edin rumunec stanahme mn powe4e ot priqteli ... pomagashe mi pyrvpna4alno s ezika i s wsichko i ot 2 meseca sum s negoo iii strashno mn se vlubih w golqmoto mu surce ochite mu ws hubawo w negoo no 7-8 puti ve4e za towa wreme kusahme i wseki put poradi moq greshka ili sam rewniwa ili zarad drugi mom4eta koito mi pishat ili zashtoto ne moga da se kontroliram mn gadno izbuhvamm bqh daje go psuwala ... i toi mi kaza 4e mnn go e naralino towa a i izlizah s edni priqteli i s tqh pu6ih hashish ii ne mu hareswa na nego towa kazwa 4e ne iska edna narkomanka a sega sme razdelenii ako se promenq 6te se zaedno npo kak da se promenq kak da se kontroliramm powe4e trewa nqma da pu6a iztrih si daje fb da ne rewnuwa istihh si telefonite na wsi4ki mom4eta ostawih samo na nai dobriq mi priqtel nz kakwo da naprawq za da mi ima dovorie pomognete mi zashtotoo mnogo go obicham gotowa sum na wsichko samo da raboti mejdu nas ...

Linns
03-18-2012, 23:20
Ами лично аз мисля, че това да не флиртуваш с други момчета и да не го нараняваш/обиждаш/псуваш/т.н. идва от само себе си с любовта.. Когато обичаш един човек не искаш да го боли и дори когато се карате не би трябвало да се стига чак до толкова грубо отношение, би наранило всеки.. Постави се на негово място, никой не би искал половинката му да се държи така.. А колкото до пушенето самата ти може би осъзнаваш, че е прав и то не защото пречи на него, едва ли като се напушиш му правиш лошо, по скоро правиш лошо на себе си, а той те обича и го е грижа за теб.. Не знам, по принцип сама трябва да се осъзнаеш, не е толкова промяна в теб самата и характера ти.. Успех.