PDA

View Full Version : Спукан глезен ! ;хх Помощ



KriSunn
03-19-2012, 09:09
Здравейте,

извинявам се, ако има вече такава тема. Нова съм. Вчера спуках глезена на левият си крак. Ходих до Пирогов, наложи се гипс. Оказа се, че съм го спукала на 2 места и то сериозно. В момента съм с временен гипс, който е от пръсите на краката - до коляното. Казаха ми, че петък ще ми слагат постоянен гипс. Има опасения, че съм спукала и главната кост. Още не се знае, колко време ще го носа 45 или 25 дни. Казаха ми, също, че след като ми сложат постоянния ще мога да хода на даскало. Проблема е там, че уча далеч и пътувам с градски транспорт. С временния ще мога да стъпвам и ще е много по-лек, от сегашния, но проблема е там, че с временен или не, движенията ми са, като на костенурка. Чудя се, дали да си купя патерици? Дали те ще ми помогнат ? Някой от Вас, да е имал същият проблем ? Колко горе - долу ще струват?

Благодаря, предварително!

Merkantilniq
03-19-2012, 16:32
Определено,ще е по-лесно с тях,няма да е някаква фрапираща цена,до Пирогов има магазини,конкуренция са си,сигурно,ще има и евтини.

KriSunn
03-20-2012, 13:02
Merkantilniq, благодаря много !

mimsssssss
03-20-2012, 15:24
Определено е по-добре с патерици, за да не го натоварваш допълнително.

StolenBliss
03-20-2012, 17:05
Определено патерици да, иначе не можеш да си помислиш и до тоалетната да идеш ако става на въпрос.
Ама ми е интересно, как успя да го пукнеш така брутално. Падна ли, кво стана О_о

KriSunn
03-20-2012, 20:14
Определено патерици да, иначе не можеш да си помислиш и до тоалетната да идеш ако става на въпрос.
Ама ми е интересно, как успя да го пукнеш така брутално. Падна ли, кво стана О_о

Ами, аз малко, като децата :D .. Бях с приятели, играхме волейбол.. падна топката, аз да я взема.. затичах се, стъпих накриво и така..

p.s Аз сега на временния гипс, не стъпвам. До тоалетна хода, с подскоци на един крак, боквално.. С постоянния, който ще ми сложат петък ще мога да стъпвам, ама искам и повече опора. (:

KriSunn
03-20-2012, 20:15
Благодаря Ви, много ! :)

acyy.uee.5
08-02-2013, 22:34
Аз също си спуках глезена на левия си крак вчера на 5 места и трябва да съм в гипс 30 дни :Д

gugenceto2
08-03-2013, 18:58
Определено ще ти е по-удобно с патерици c: