PDA

View Full Version : Струва ли си връзка с по-малък



Страници : [1] 2

AncientVamp98
03-19-2012, 09:15
Аз лично не мисля, че момчетата на моите години (14) могат да бъдат достатъчно зрели за истинска връзка. Моите съученици примерно са супер по-зле от да кажем някой на 18 или 20. И защо бих обърнала внимание на някой, с който мога да си каже толкова по-малко неща, и който въобще не може да ме разбере.

Все пак приемам, че може и да не съм права за това нека някой да каже ако има друго мнение.

Warerat97
03-19-2012, 10:11
Докато не станеш на 15 не можеш да приказваш кой е зрял и кой не е!

6y6a
03-19-2012, 10:14
Няма такива аз съм на 14 ама те не ме разбират на моята възраст. Жените и мъжете са еднакви никога не могат да си угодят и доста често се случва да се държат детски. Понякога и хора, които имат сериозна връзка и са на по 24-25 години се държат като децата в детската градина така, че недей да избързваш да ходиш с някой батко гледай си уроците и не мисли за такива "сериозни връзки" малка си още!

Chacho
03-19-2012, 10:46
А ти що си мислиш, че можеш да разбереш батковците на 18-20? Ако си съгласна някой да ти кима с глава, да те разбира и да те праска, без да си му докрай на сърцето, зарибявай си батковците. Но трябва да е доста изпаднал, за да ти се върже.

AncientVamp98
03-19-2012, 10:56
Явно се изказвате без да имате опит в областта. Аз се интересувам от яка литература и изкуство, а не от покемони. И искам да ви кажа, че много добре разбирам емоционалността на един "батко на 18-20", защото и аз съм на същия акъл! А праскането си е част от сделката...

little-bad-girl
03-19-2012, 10:58
Явно се изказвате без да имате опит в областта. Аз се интересувам от яка литература и изкуство, а не от покемони. И искам да ви кажа, че много добре разбирам емоционалността на един "батко на 18-20", защото и аз съм на същия акъл! А праскането си е част от сделката...

силно се съмнявам да си на акъла на 18-20годишните батковци освен ако не ме убедиш в обратното.. :)

AncientVamp98
03-19-2012, 11:00
Аз не съм дошла тук да се доказвам, доказала съм се вече, на когото трябва! Въпроса ми беше дали някой е пробвал връзка с дечковците на по под 18 и дали си струва.

Chacho
03-19-2012, 11:05
Мацка, ше ме извиняваш, ама точно опит на теб ти липсва, не обща култура, схващаш ли? За да си хвана някоя 5 години по-малка от мен, трябва да се изживявам като детегледач. Трябва да се съобразявам с родителите ти, с прищявките за внимание, с детските вълнения; да не говорим, че за съвместно съжителство, пътувания, общи финанси, съветване и дума не може да става. От това, което каките могат да ми дадат, при теб остава само ебането. Аз на общи теми мога и с момчета, мога и с текущите си приятелки да разговарям.

Просто да не живееш в заблуда. Потърси си някво момченце към 16-те.

NarutoShippuuden
03-19-2012, 11:06
Щом се мислиш за толкова зряла и имаш високо самочувствие се пробвай с по-големите хора да видиш как ще ти го турят само за кефа.

shmatarok
03-19-2012, 11:17
Напълно съм съгласна с мненията на Chacho и Наруто-то.
Много нелепо ми изглеждат 13-14-годишни момиченца да се развяват с някой 18-20-годишен. Няма да се научите, че тези години няма да ги върнете и е тъпо така да ги губите. х.х

А тоя 18-20-годишният, който разправяш, че ти е на акъла - ами явно е така. Не знам какъв мъж трябва да си на 20 години, че да изпаднеш до състояние да се занимаваш с дете. Защото 13-14-годишните сте си точно деца.

Chacho
03-19-2012, 11:20
Нали знаеш, че в тия случаи трябва да се опари, за да разбере. Остави я да си блъска главата.

little-bad-girl
03-19-2012, 11:22
Аз не съм дошла тук да се доказвам, доказала съм се вече, на когото трябва! Въпроса ми беше дали някой е пробвал връзка с дечковците на по под 18 и дали си струва.

Ми ок бе не се доказвай, не те карам на сила :D. Иначе аз когато бях на 14 имах връзка с момче на 16 и ми беше супер. Даже много по-добре отколкото с някой по-голям. :)

Тарикатче
03-19-2012, 11:22
Едва ли има някои който може да ти каже тия стават а тия не.. На толкова са ок а на толкова Ни gи бива..

Пробвай с некое наборче.. Пробвай и с некои "батко" дет викаш на 18-19.. И ти сама ще прецениш разликите ;) Като ти казвам пробвай не ти казвам изчукай се.. Междо другото..

AncientVamp98
03-19-2012, 11:26
Шматарок, на теб може и да ти се иска да ти изглеждат нелепо, но много добре знаеш, че съм права. Момчетата се развиват много по-бавно и аз отдавна съм надраснала техните вълнения! Това, че вие се опитвате да се изкарате, че не бихте се занимавали с момиче като мен са празни приказки. Не сте ме виждали, не ме познавате, така че не разтегляйте локуми, моля ви...

little-bad-girl
03-19-2012, 11:33
Шматарок, на теб може и да ти се иска да ти изглеждат нелепо, но много добре знаеш, че съм права. Момчетата се развиват много по-бавно и аз отдавна съм надраснала техните вълнения! Това, че вие се опитвате да се изкарате, че не бихте се занимавали с момиче като мен са празни приказки. Не сте ме виждали, не ме познавате, така че не разтегляйте локуми, моля ви...

Първо казваш, че може и да не си права, а сега твърдиш точно обратното. И защо пускаш тема като не искаш да се разтягат локуми?

TheBeliever
03-19-2012, 11:34
Какво можеш да предложиш на един 20 годишен младеж? Сериозно те питам, не искам да ми се доказваш, а да опишеш какво според теб очаква от една връзка момче на тези години. И кои от очакванията ти можеш да покриеш.

Chacho
03-19-2012, 11:36
Нямаме и нужда. Винаги мога да намеря мацка на моята възраст, която да ми предложи повече. Все тая, даже не знам за кво си пускаш темата, като си имаш своите убеждения и си държиш на тях. Имай си едно наум все пак.

AncientVamp98
03-19-2012, 11:43
Вижте сега, нека да изясним ситуацията. Аз НЕ ви питам дали да пробвам с някои над 18. Пробвала съм достатъчно за да знам, че предпочитам точно това. ОК? Темата ми е дали си струва с някой на моите години - 14 - защото никога не съм, а и казано честно, не виждам смисъл да пробвам, ЗА ТОВА ПИТАМ.

@TheBeliever

Не си правя илюзиите, че мога да му дам това, което може някоя на да речем 20. Няма как да изкарвам толкова пари като нея и да му правя такива подаръци и да съм така финансово осигурена. НО за сметка на това, съм много по-малко изнервена и съм винаги готова да изслушвам, а казано честно в секса няма нещо, което тя да може, а аз - не.

6y6a
03-19-2012, 11:44
"А праскането си е част от сделката" Абе момиченце това ли ти е акъла на 18 годишен. За тебе една връзка е сделка ли?!?! НЕ си готова разбери го намери си някой на 15, 16 не на 18-20 и не си мисли, че ще те погледне някой на тази възраст освен за да те изпраска. Като не знаеш какво иска един МЪЖ не се бутай там където не трябва гледай си детството после ще му мислиш за другите работи.

little-bad-girl
03-19-2012, 11:45
Ми нали вече ти казах, че не е толкова зле и с по-малък или ти моето мнение го подмина като малка гара, че чак се и звериш?!

little-bad-girl
03-19-2012, 11:46
"А праскането си е част от сделката" Абе момиченце това ли ти е акъла на 18 годишен. За тебе една връзка е сделка ли?!?! НЕ си готова разбери го намери си някой на 15, 16 не на 18-20 и не си мисли, че ще те погледне някой на тази възраст освен за да те изпраска. Като не знаеш какво иска един МЪЖ не се бутай там където не трябва гледай си детството после ще му мислиш за другите работи.

То пък ако може да се нарече мъж, този който "дебне да ебне"... ама за нея явно си е точно това определението за мъж де..

valdesbg
03-19-2012, 11:46
Не само че си струва ами даже е препоръчително.

Инак продължавай да си градиш захарните кулички. Ще паднеш от високо.

TheBeliever
03-19-2012, 11:47
@TheBeliever

Не си правя илюзиите, че мога да му дам това, което може някоя на да речем 20. Няма как да изкарвам толкова пари като нея и да му правя такива подаръци и да съм така финансово осигурена. НО за сметка на това, съм много по-малко изнервена и съм винаги готова да изслушвам, а казано честно в секса няма нещо, което тя да може, а аз - не.

Въпросът не е във финансовата страна на нещата. Ти на 14 нямаш нито опита, нито развитието на 20 годишна. Имаш съвсем различни интереси и приоритети. Гледаш по различен начин на живота. Просто няма място за сравнение.

А една връзка не е само секс и пари.

6y6a
03-19-2012, 11:48
То пък ако може да се нарече мъж, този който "дебне да ебне"... ама за нея явно си е точно това определението за мъж де..

За нея е мъж все пак е дете, а за нас са си момчета. С тези нейни изказвания само за ебане ще я използват батковците и на 18-20 и като и опре гъза до яйцето ще съжалява. :)

little-bad-girl
03-19-2012, 11:50
За нея е мъж все пак е дете, а за нас са си момчета. С тези нейни изказвания само за ебане ще я използват батковците и на 18-20 и като и опре гъза до яйцето ще съжалява. :)

Съгласна съм с теб, но към авторката искам да кажа нещо. Мъж е не този, който е на 20-30 и т.н., а този който е достоен да бъде наречен такъв! Тези, за които говориш ти и момчета не мога да се нарекат.. :))

valdesbg
03-19-2012, 11:52
Авторката цели внимание, публичност и скандал. Attention whore, wanna-be-celebrity с други думи казано. Колкото повече пишете, толкоз повече и четкате егото.

My work is done!

AncientVamp98
03-19-2012, 11:59
6у6а, нищо констроктивно не ми каза. Една връзка не била сделка. Другия път! Сделката включва взаимно разбирателство и подкрепа. Секс и добро изкарване. Може да не съм учила нещата, които фуклата на 20+ е учила в университета, но пък сто процента съм готова да бъде по-добър приятел и да се вслушвам повече в думите му. Мъжете са много добри приятели за разлика от момичетата и никога няма да ти говорят зад гърба ако сте наистина приятели. Така че аз съм готова да бъда такава. А вие явно не можете да защите тезата, че трябва да ходя с някакви малки след като нон стоп навивате с НЕДЕЙ с големи, а не дадохте един довод защо с малки!

Скъпи каки, да не ви е страх за мъжете ви???

AncientVamp98
03-19-2012, 12:00
Валдес, ти явно просто си сдухан тип и виждаш как готини типове имат яки мацки около себе си и изкарваш, че връзките са им използване, защото ти не можеш да имаш никоя и тайно завиждаш!

6y6a
03-19-2012, 12:08
6у6а, нищо констроктивно не ми каза. Една връзка не била сделка. Другия път! Сделката включва взаимно разбирателство и подкрепа. Секс и добро изкарване. Може да не съм учила нещата, които фуклата на 20+ е учила в университета, но пък сто процента съм готова да бъде по-добър приятел и да се вслушвам повече в думите му. Мъжете са много добри приятели за разлика от момичетата и никога няма да ти говорят зад гърба ако сте наистина приятели. Така че аз съм готова да бъда такава. А вие явно не можете да защите тезата, че трябва да ходя с някакви малки след като нон стоп навивате с НЕДЕЙ с големи, а не дадохте един довод защо с малки!

Скъпи каки, да не ви е страх за мъжете ви???

Мъже хахах абе момиченце кое нормално момче ще те погледне и то с 4,5 години и повече по-голям от теб и то за сериозна връзка. Ти май наистина сериозно си мислиш, че живееш в един розов свят. Този 20 годишен като поиска дете,а ти си на 14 какво ще родиш ли? Айде не ми говори глупости. Има момчета и на по 16 години, които искат сериозна връзка с момиче и са готови да обичат не си втълпявай това, което всички казват "с по-голям по-добре". Спирам да пиша, защото виждам, че изобщо не си пораснала и си мислиш, че де що хвърчи се яде. Като ти направят някое детенце ще си блъскаш главата в стената.A и да ти кажа пише се "конструктивно".

Chacho
03-19-2012, 12:11
Нали не ти харесват 14 годишните момчета, какъв е смисъла да ни питаш? Просто ги съпоставяш с някаква представа за батковци, която е много по-различна от реалната. За кое можеш да ме изслушваш, мацка, като ти говоря? Ти въобще не можеш да ми дадеш съвет за проблем, а нямам намерение просто да ми кимаш отсреща. Просто ще ми се налага аз да те слушам и да ти давам уроци, и няма да имаш какво да ми предложиш като виждане за живота, нито ще можеш да споделяш моите тръпки. Как да говоря с теб за това, че започвам да улягам и мисля за семейство? В добрия случай ще се уплашиш. В лошия, ще ти звучи и на теб добре, и след 2-3 годинки ще се усетиш, че си млада и ти се живее.


И да не ме разбереш погрешно, аз имам полза от тва да мислиш по тоя начин. Щото вечерите на мен ми пускат 16 годишните, точно тия, които са малко над връстничките си по акъл, но не са на този на какичките. Знам си нагласата и не ми пука толкова за емоциите им, а като съдя по аверите, дори съм прекалено загрижен.

Помисли си за някой пич към 16-те. На 14 са ти малки, окей, но полека с по-големите.

NarutoShippuuden
03-19-2012, 12:14
valdesbg, то как да не се сдържиш да опаткаш на такава лигла 2 шамара и да не и кажеш защо си го направил? Да се пробва там с по-големите да види като и го турят и като стане белята как ще има тема "Как да кажа на родителите си?" Това ще бъде само заради нейното развитие и ум на 18 годишно момиче, което даже не знае какво е мензис и какво е спрема..

AncientVamp98
03-19-2012, 12:20
@6у6а
Ако си говорим за граматика - "порастнала", не "пораснала". Пунктуацията ти няма да я коментирам въобще.
И кое момче на 20 иска деца, недей ти да ми говориш глупости, моля те...
@Чачо
Някой хора търсят други, на които могат да дадат уроци. Някои просто си пасват. Явно не разбираш, няма да ти обяснявам.

AncientVamp98
03-19-2012, 12:21
@Наруто
Явно просто завиждаш, че си доста по-сдухан от другите и не можеш да имаш такива като мен. Айде пътувай и ти.

AncientVamp98
03-19-2012, 12:23
И скъпи, Наруто, ти явно още си бебе, щом гледаш детски. Не търся мнение на лапетии.

6y6a
03-19-2012, 12:27
Виждам, че си прекалено малка и глупава за да разбереш някои неща. Има момчета, които на 20 години вече са готови и създават семейства. Имам един приятел, който е на 21 почти 22 и вече има трето дете, което е на път. Как по друг начин да ти кажа да си живееш детството и да не ни занимаваш с глупостите. И мога да ти кажа, че и 30 годишни гледат детски, а това не ги прави бебета.Колкото до това, че момчето е здухано е не е така тука си в голяма грешка. То ти обяснява, че си малка обаче ти си знаеш твоята. Айде приятно трошене на главата :)

Warerat97
03-19-2012, 12:28
Абе малки/големи кво значение има. Дейта да се обичаме, да се праскаме, па квот стане :)

Chacho
03-19-2012, 12:29
Добре, отговори ми сериозно. Ти в темата наистина ли търсеше отговор или просто искаше да си докажеш представите? Само внимавай с типа, който смяташ, че ти пасва и се надявай да не те заговоря в някой бар.

AncientVamp98
03-19-2012, 12:38
@6у6а
Ами това, че на 21 има 3 деца значи, че или е прост и не знае как се ползват контрацептиви, или е страшно безотговорен, защото никой не изкарва достатъчно пари на 21 да гледа себе си, жена си и 3 деца. И в двата случая - палячо.
И не "здухан", а "сдухан", госпожице правопис.

@Чачо
Отоворих тема за да питам някой да ми даде ПЛЮСОВЕ на една такава връзка с някой, който като Наруто от по-горе гледа покемони и детски. Защото аз не виждам. Но всички ми обръщат темата към това, аз колко съм неподготвена. И защо да не ме заговарят? Аз съм красива и привлекателна. Знам си го, не се надувам, просто знам с какво разполагам.

DisappointedDreamer
03-19-2012, 12:39
Мацка, ше ме извиняваш, ама точно опит на теб ти липсва, не обща култура, схващаш ли? За да си хвана някоя 5 години по-малка от мен, трябва да се изживявам като детегледач. Трябва да се съобразявам с родителите ти, с прищявките за внимание, с детските вълнения; да не говорим, че за съвместно съжителство, пътувания, общи финанси, съветване и дума не може да става. От това, което каките могат да ми дадат, при теб остава само ебането. Аз на общи теми мога и с момчета, мога и с текущите си приятелки да разговарям.

Просто да не живееш в заблуда. Потърси си някво момченце към 16-те.

+1 По-добре никoй не може да го каже.

Всяка на 14 си мисли, че е много по-зряла от своите съученички. Е, не е така. След няколко годинки, когато пораснеш, ще го осъзнаеш и толкова много ще се смееш на тъпото ти младо "аз".

Връзка между двама човека, които имат голяма възрастова разлика в периода 14-22, е обречена. Почти никога не се получава - момчето ще иска да улегне, да създаде семейство, а момичето ще осъзнае, че не и се дондурка бебе, а и се живее.

Препоръчвам ти да си седнеш на задника, да си хванеш някои на 14-17 и да престанеш да ни занимаваш с глупости.

AncientVamp98
03-19-2012, 12:43
@DisappointedDreamer
Казах, че съм по-зряла от съучениците, не съученичките си. Освен това се пише "порастна".
Освен това, не съм срещнала до сега нито един младеж на 20+, който да е тръгнал деца да прави. Ама може би просто и ти гледаш покемони по цял ден и си мечтаеш някога да има момиче до теб и заради това си мечтаеш да я вържеш с дете. Не се прави на много опитен, личи си, че не си.

DisappointedDreamer
03-19-2012, 12:45
@DisappointedDreamer
Казах, че съм по-зряла от съучениците, не съученичките си. Освен това се пише "порастна".
Освен това, не съм срещнала до сега нито един младеж на 20+, който да е тръгнал деца да прави. Ама може би просто и ти гледаш покемони по цял ден и си мечтаеш някога да има момиче до теб и заради това си мечтаеш да я вържеш с дете. Не се прави на много опитен, личи си, че не си.

Има много красиви и привликателни момичета на 18-23. Защо си мислиш, че едно момче на 18-25 ще избере теб, дете (защото си такова, и физически и умствено) пред една зряла жена, която може да му предложи МНОГО повече от само секс?

Chacho
03-19-2012, 12:45
@AncientVamp98, да те заговоря написах и точно заради тези качества. Едно некомплексирано 20 годишно момче ще има и 14-годишните разумни и красиви девойки, и 20-годишните разумни и красиви девойки. Винаги ще избере вторите. Ако уцелиш другия тип, ще се задушиш от сериозност или повърхност във връзката.

PS: И аз гледам доста покемон.

Glamour92
03-19-2012, 12:46
Скъпи каки, да не ви е страх за мъжете ви???

Туй е най-страшната ми фобия...отракано девойче на 14 ми краде гаЖитУ.
http://www.myfacewhen.net/uploads/3291-2937.png

Вечер се обливам в студена пот след някой подобен кошмар и после цял ден ходя да ги нареждам ей такивата като тебе. :(

После обаче се сещам,че ако момче,с което съм във връзка изведнъж се сети да предпочете момиче на 14 пред мен,то тогава излиза,че просто той е на акъла на избраницата си,не на моя и...по тоя начин леко ме е отървал от незрялата си персона.Ново гадже ще си завъдя,и то с радост.

С едно нещо съм съгласна с теб-има и хора,които предпочитат да дават акъл на по-неопитните,проблемът е,че след време дори те разбират,че опит и житейски поуки с фуния не се наливат-те просто няма да бъдат разбрани от девойката по начина,по който те желаят...Такива връзки не траят дълго.
Има също мъже,които биха се радвали да видят удивените очички на момичето и да чуят възхитените й възклицания по повод неговото превъзходство,постижения(а на детето всяка дреболия ще му се стори постижение...),да чуят наивните й мечти и нециничните й възгледи за живота,присъщи за възрастта й...Тези момци обаче рано или късно се отегчават от всичко това.И в един хубав момент просто си тръгват.В общия случай е така...

По-добре послушай останалите и докажи,че наистина имаш напредничаво мислене,като допуснеш,че в това което ние ти говорим има все пак доза истина...

AncientVamp98
03-19-2012, 12:46
Защо не спреш да говориш на изуст и не ми кажеш какво толкова е това, което тя може да предложи, а аз не? Я пусни CartoonNetwork-а и недей да се изказваш неподготвен.

Warerat97
03-19-2012, 12:46
Може пък да й харесва да я детегледат! Теб нема ли да те изкефи некое биг-деди (Big daddy) да те обсипва с ласки? Ако ще ми казвате че такъв субект има "daddy issues" ми го спестете!

6y6a
03-19-2012, 12:51
@6у6а
Ами това, че на 21 има 3 деца значи, че или е прост и не знае как се ползват контрацептиви, или е страшно безотговорен, защото никой не изкарва достатъчно пари на 21 да гледа себе си, жена си и 3 деца. И в двата случая - палячо.
И не "здухан", а "сдухан", госпожице правопис.

@Чачо
Отоворих тема за да питам някой да ми даде ПЛЮСОВЕ на една такава връзка с някой, който като Наруто от по-горе гледа покемони и детски. Защото аз не виждам. Но всички ми обръщат темата към това, аз колко съм неподготвена. И защо да не ме заговарят? Аз съм красива и привлекателна. Знам си го, не се надувам, просто знам с какво разполагам.

Момчето си изкарва пари да гледа и жена си и трите си деца и да гледа поне още 2, а това, че ти си тъпа и си с много високо самочувствие на твоите години е жалко. Просто можеш да паднеш в очите на хората с това мислене и държание. И не разбирам защо да е прост след като се е почувствал готов да стане родител?Ми ти ако искаш роди на 50 и детето да ти вика "бабо" вместо "мамо". И като знаеш с какво разполагаш и как говориш за този секс все едно е НИЩО ми е ясно, че сигурно и след няколко години ще пуснеш тема "абе колко пари да взимам като компаньонка". Ти не знаеш какво е сериозна връзка и на тези години няма как да го разбереш. Твоето мислене е съвсем по-различно от тези на по 20 години и повярвай ми, че никой не иска да се занимава с малки деца и да ги направлява в живота. Хората на тези години имат цели и планове за поне 5 години напред, а ти ги нямаш. Освен секс и нерви не виждам какво друго можеш да дадеш на някое по-голямо момче.
П.С Чачо нея малко трудно ще я заговориш в някой бар все пак e на 14 ще трябва да почакаш 4 годинки. :D

Chacho
03-19-2012, 12:52
@Warerat97 Проблема не е в нейния телевизор, а в тези по-големи момчета, който ще й вържат, разбираш ли?

@авторката, ти ми отговори на следното. На 20 години на същия си акъл ли ще си и ще е нормално ли да ти обират момчетата 14 годишните? Това, което едно по-голямо момиче може да ми предложи е емоционална подкрепа, сериозност във взаимоотношенията (ако не деца, разбирай съжителство), допир до нейния житейски опит, по-добър секс (щото не става на въпрос за тва, дали ще ми направиш и ти свирка и ще ми пуснеш в задника, в секса пресъздаваш определен образ, а едно по-зряло момиче много по-лесно може да ми нацели мъжките нужди, да ме накара да се чувствам доминиращ, да се отпуска, т.н.)

Chacho
03-19-2012, 12:53
П.С Чачо нея малко трудно ще я заговориш в някой бар все пак e на 14 ще трябва да почакаш 4 годинки. :D[/QUOTE]

И такива срещам понякога, макар че не по София.

AncientVamp98
03-19-2012, 12:54
@Чачо
Не ти личи да гледаш покемон. И благодаря ти, ти си единствения, който всъщност говори нормално. Другите нервирани госпожици като развален грамофон продължават да се самозалъгват, колко са добри и колко нямам шанс. Ама вие ще плачете. Това че си на 20 не е никакво предимство. Има и жени на 21. Има и на повече. Смешни сте.

А другите пъпчиви и разсърдени момченца, нека продължават да плачкат и да се нервират, че са сами. И САМИ ЩЕ СИ ОСТАНЕТЕ. Ако не порастнете, разбира се, но не излгежда това да стане скоро. За това - обратно на покемона и не се обаждайте много.

Glamour92
03-19-2012, 12:58
Лолнах толкова сериозно,че безмалко да си докарам астматичен пристъп...
Добре,ходи с 19годишни и им обяснявай как гледането на покемон промива мозъка,докарва до прогресираща деменция и води до регрес.Напълно логично и зряло изказване,да.

AncientVamp98
03-19-2012, 13:00
6у6а
В последните си 5 коментара повтаряш една и съща безмислица. И само обиждаш. Разбирам, че се страхуваш, но проблемът не е мой. Опита се да ми омаловажиш постовете с коментари за правописа (въпреки, че ти самата си доста боса там), което е достатъчен повод да не ти обръщам внимание. Явно си сама и явно те боли. Темата е за друго обаче и ти явно нямаш място в нея, така че, моля те, спри да се напъваш.
Чачо
На 20 години, ще имам повече опит. Не съм умствено изостанала за да смятам, че знам всичко. И не мисля, че който и да е може да ми отнеме мъж, когото харесвам. Опита ми го доказва.

Chacho
03-19-2012, 13:03
Последен опит правя да ти обясня защо се получава целия цирк. По-добре ще ти е с по-голямо момче, безспорно. Ще се чувстваш по-закриляна, разбирана и задоволена. Ясно ти е донякъде, с какви резерви може да подходи едно по-голямо момче (по простата причина, че си на 14, всеки по-голям ще подхожда с идеята, че може да те манипулира, а ако не ми се получава, ще си тръгва). Истинският проблем е, че въпреки разбиранията си, не си готова да се навреш, щото не си се опарила истински. Ако се наложи да ти отрежат крака, ще се съгласиш, но болката винаги ще надхвърли очакванията ти. Повечето хора тук, които ти пишат са точно онези, които бяха малко по-напред с акъла на по-ранна възраст, комуникирахме с по-големи, разбираха ни и ни приемаха като равни. Докато не стане на въпрос за сериозни взаимоотношения. Пак ти казвам, намери си по-голямо момче, но да е към 16-те. В такава възраст са по-сериозни и разбирателни, но няма да гледат на теб като вещ. Тези, които са на 20 и не гледат на теб като сексуален предмет, ще гледат на теб като дете. И хората не са толкова различни, че да си намираш "пасващия" под път и над път. Докато го намериш, ще си осмислила 20 пъти горните писаници.

Eduard17
03-19-2012, 13:05
Абе аз ако те хвана така ще те овършея че не асматичен пристъп а не знам кво ще ти докарам и ще забравих сякви деменции регресии и т.н.

А тая тука така говори щото не ме познаваш бейби. Може да съм на 17 ама дали 19 дали 20 или 21 годишни могат само да ме гледат в устата като им говоря за живота.

Glamour92
03-19-2012, 13:05
Отговори и на мене,де,98.Що и как Покемона уврежда висшите функции на нервната система ?
Искам мнение като за 20годишна-давам ти златен шанс да ни забиеш от раз.

little-bad-girl
03-19-2012, 13:07
Окей искаш плюсове и минуси - ще ги получиш.
Връзка с 15-16годишно момче:
1.Той е на твоя акъл от части. +
2.Не му пречи вечерния ти час, защото може би и той има такъв. +
3.Не очаква от теб деца /някои на по 20 вече мислят и за това/. +
4.Той разбира все още детските ти проблеми /детски казвам, защото за едно 20годишно момче те са направо лапешки/. +
5.Отнася се с теб като с равен. +
Връзка с 18-20годишен.
1.Той те третира като дете. -
2.Ако той е с теб явно е много отчаян, защото явно не може да си намери приятелка на неговите години. -
3.Връзката ви ще се крепи само на секс и нищо повече. -
4.Той има много по-сериозни проблеми от твоите и точно това е един от фактите, че ти пред него си дете както и че той не може да те разбере. -
5.Той иска вече да създаде семейство, а ти няма как да му дадеш това. -
Сама си прави изводите. :)

6y6a
03-19-2012, 13:08
Аз пък мисля, че достатъчно хора ти казаха мнението си и ти си решаваш, а ако си толкова сигурна в себе си ще ти дам да поговориш с мой приятел, който е с жена 20 години по-голяма от него и казва, че тя му дава това, което не може да му даде дори момиче 1 година по-малка от него. Щом смяташ, че имаш прекалено голям опит давай, но не нападай хората, които ти говорят за добро. На 20 години ще имаш опит, но тогава ще искаш да си с 28-30 годишни, а те ще искат семейства. Сама си преценявай какво ще правиш с живота си, но обмисляй добре всяка своя стъпка, защото рано или късно всеки удря на камък и всеки си пати. Относно това дали аз съм сама си правиш доста грешни изводи. Просто понякога трябва да се вслушваш в това, което ти казват по-големите от теб и да не се инатиш.

Chacho
03-19-2012, 13:08
Не знам за кого се отнасяше вършеенето, но полека с коментарите към Glamour92.

AncientVamp98
03-19-2012, 13:09
@Чачо
Горните писаници са просто нервирани жени, които обиждат, понеже няма какво друго да кажат. Какво има да им разбирам? Иначе, благодаря ти, звучиш загрижен, което е доста мило. Още веднъж доказа, че мъжете са истински по-готини, особено като са порастнали. Ако госпожиците в тази тема наистина са на по 20 виж колко е огромна разликата. Те ми се присмиват и заяждат - ти помагаш.
А поста на Едуард само потвърждава това, което говоря.

DarkTemplar
03-19-2012, 13:12
Много избирателна логика, магарешки инат и неприемане на чуждото мнение има тук. Но пък е нелошо четиво. (хруп хруп пуканки)

Eduard17
03-19-2012, 13:12
Тя тази за която се е отнасяло ще разбера - ПОВЯРВАЙ МИ и не е нищо лошо това дето съм и казал, само хубави работи. А и ти по внимателно пипай, че не знаеш на какво ще попаднеш.

Иначе тука покемони - мокемони. Бейби ако ти е такава средата ясно ми е що се заглеждаш по батковци. ;)

Chacho
03-19-2012, 13:14
Имат основание всъщност. Проблемът е, че повечето го имаме като усещане, защото не сме имали нуждата да го обясняваме в прав текст и с думи, да аргументираме всичко. Това е и спънката при повечето родители, които ти казват, че като порастнеш, ще разбереш. Но съм склонен да се съглася с мнението им, макар и на места преувеличено.

@Eduard17, аз да му мисля

Cold_Tearsss
03-19-2012, 13:31
Тя е шести клас?! Какво? Някой балък да се върже да и стане детегледачка, направо не ми се мисли на къде отива света.
Чачо какво търпение има... поне и го изясни до основи.

Тази тема ме развесели.

AncientVamp98
03-19-2012, 13:59
@Cold_Tearsss
Май си доста зле с математиката. 14 години - шести клас... Хахаха, теб дори няма да те коментирам.
@Glamour_92
Дарлинг, живеем в 21 век. Ако реша, ще гугълна и ще ти дам статистика и подобни отговори. Доста тъп и ограничен опит обаче. Защото не съм казала, че покемоните влияят на висшите функции на нервната система, а казах, че не ме интересуват хора, които се вълнуват от тях. Ти си поредната, която е страшно нервирана и се чуди какво да ми измисли. Тичай с вятъра и ти, пробвай се в някоя друга тема.
@6у6а
Не се опитвай да излезеш благородна. До сега ми беснееш и ми говориш за правопис, сега се опитваш да се качиш на белия кон, като загрижената кака, понеже другото не мина. Явно нямаш опит в тази област, не си избивай нервите по мен.
@Едуард
Ти си простак и дете и точно за такива като теб говоря.
@Little-bad-girl
Не знаеш кой как се е държал с мен за да казваш, че е като с дете. ТОЧНО обратното. Ако с теб се държат така, не проектирай собствените си несполуки върху мен. С човек се държат така, както подобава. Явно ти си дете.
Не знаеш какви са ми връзките - казах го и преди. Не е само секс, а разбирателство, подкрепа и забавление. Явно ТИ нямаш истинска връзка.
ФАКТ - той има много по-сериозни проблеми. Но аз съм винаги готова да ги изслушам и да се опитам да го накарам да се чувства по-добре. ФАКТ - аз няма да мога да му ги реша, но ще го накарам да вярва в себе си, да е уверен и да се чувства мъж. Съмнявам се някой да търси кокоше мнение, като тези които бълваш. Нормално е да не ти ги искат. Мъжете са мъже, аз съм там да ги подкрепям.
И пак повтарям - не съм срещнала момче на 20 да иска деца, престанете да си представяте глупости. Айде пътувай и ти.

AncientVamp98
03-19-2012, 14:02
Явно тук няма кой да даде адекватен отговор. Истерични госпожички и недорасли момченца. С много малки изключения, които ги е страх да си кажат мнението, за да не им се разсърди някой. Излизам навън с истински мъж, вие пускайте кабелната да не избяга някой покемон!

Chacho
03-19-2012, 14:11
Има нещо чисто възрастово, което няма как да игнорираме. Просто защото си по-малка от мен, дори да се държиш на ниво, пак няма да ме вълнува толкова това, че в твоите очи съм можещ, справям се и съм мъжествен, колкото от по-голямо момиче. Може да ми кажеш същите думи със същото чувство, с което вървежните ми аверки подхождат, но ще се почувствам по-добре от тях. При теб ще сметна, че е наивно впечатление. Виж само как те възприемаме в темата, и момчетата, и момичетата. Дали ще е нашето мнение във форума или това, с което ще се сблъскаш навън - все в гъз, пак ще имат същото виждане за теб.

И все пак, ако се чувстваш окей с по-големи мъже, тогава кое те спира? Защо ти е да търсиш чуждото мнение, при условие, че знаеш какво ще е то?

ledenakrasota
03-19-2012, 14:15
Струва си! :) Мисля, че тук вече говорим за това кой на какъв акъл е. Не бих тръгнала с по-малък, ако се държи като някой олигофрен. :-D Но щом си пасваме и се разбираме, има химия, защо да не тръгнем?

Познавам мои набори момичета, които ходят с по-малки момчета. Разликата е 3 и 4 години при две от двойките. Рязбират се и де допълват. Не са от онзи тип малък сопол да подскача около зряла жена. :D:D:D:D:D

libal44
03-19-2012, 14:17
Ей, пача, не обиждай покйемоня уа.

Chacho
03-19-2012, 14:19
Вени, темата е по-статистическа. Момичето по-скоро се интересува като цяло в коя възрастова група й е по-изгодно да ловува.

6y6a
03-19-2012, 14:49
Не се правя на благородна и каквото и да било опитвам се да ти кажа да помислиш малко по-реално на нещата. Вярно реагирах доста остро, но се опитвам да ти обясня, че 20 годишният ще те използва, ще бъде с теб докато не му писнеш или докато не намери нещо по-добро. Той ще ходи по клубове, кръчми и вили с дни, а теб или вашите няма да те пуснат или охраната или полицията ще те хване. Ти ще искаш да излезнете някъде той ще иска да бъде с приятелите си до късно. Защо трябва да се занимаваш с 20 годишни и да си изпатиш яко. Хвани си момче дори на 17 години 100 пъти по-добре ще ти е. Излез и попитай някой дори на 25 години какво мисли по твоята тема и виж каква ще му е реакцията и отговора.

ledenakrasota
03-19-2012, 14:50
Вени, темата е по-статистическа. Момичето по-скоро се интересува като цяло в коя възрастова група й е по-изгодно да ловува.

От къде ми знаеш името? :/


Статистики...
Всички извървяваме един път в някои отношения. :) Статистиките до някъде са ограничени. :? Пак ще се повторя, че едно момиче, което иска гадже на 12-14 г. ще се загледа по по-големите батковци или набори, които са по-развити, а не в недораслия и подскачащ маймун. http://prikachi.com/images/800/4533800o.gif

Chacho
03-19-2012, 14:55
Не е като да не сме си писали.

Ние за същото говорим, просто коментираме, че е нож с две остриета да бягаш от маймуните.

Cold_Tearsss
03-19-2012, 14:56
@Cold_Tearsss
Май си доста зле с математиката. 14 години - шести клас... Хахаха, теб дори няма да те коментирам.
РОФЛ, много си тъпа. Така е думата, ама никаква мисъл не влагаш после очакваш някой сериозно да ти обърне внимание.
Моя съвет към теб е да спреш да спамиш поне за седмица, като мине влез и прочети кой какво е писал и си направи изводите на чиста глава. Не ми се занимава да ти обяснявам, пък и нямам време, като на 5 годишно кой, какво, защо и как, като Чачо.

ledenakrasota
03-19-2012, 15:03
Не е като да не сме си писали.

Ние за същото говорим, просто коментираме, че е нож с две остриета да бягаш от маймуните.

Е, няма да бяга. Ще изчака да еволюират в сладки момченца готови за секс. :oops:

Warerat97
03-19-2012, 15:03
@Чачо
Не ти личи да гледаш покемон. И благодаря ти, ти си единствения, който всъщност говори нормално. Другите нервирани госпожици като развален грамофон продължават да се самозалъгват, колко са добри и колко нямам шанс. Ама вие ще плачете. Това че си на 20 не е никакво предимство. Има и жени на 21. Има и на повече. Смешни сте.

А другите пъпчиви и разсърдени момченца, нека продължават да плачкат и да се нервират, че са сами. И САМИ ЩЕ СИ ОСТАНЕТЕ. Ако не порастнете, разбира се, но не излгежда това да стане скоро. За това - обратно на покемона и не се обаждайте много.

Ей! Пъпките не са тема за е*авка! Много хора страдат от този бич!
Ако искаш с тебе да се праснем, па мож да ти хареса?!?

NarutoShippuuden
03-19-2012, 15:08
Аве ей, вампир аз каквото искам ще гледам може да гледам АНИМЕ, не ДЕТСКИ и да слушам рап ама това не ме прави нито дете нито гангстер. Същото е и с теб. Може да се обличаш кат уличница ама да не си. Ти не си ми никоя да кажеш какво ще правя. Ти си едно сдухано човече, което е неблагодарно за всичко което има и иска всеки да и върви след гъза, случайно да не стане нещо с маминото детенце. Като искаш да си доста на по-високо ниво си ходи по клубовете да ти скъсат путката от ебане па после ще видим дали няма да викаш как да кажа на мама и тати, че ме разпориха кат моторница :X. Момичетата се развиват по-бързо от момчетата в пубертета, но смея да кажа, че някой малоумници точно като теб мислят, че света се върти около тях, а всъщност са най-пропадналите дрисли и наркоманки ;).

Chacho
03-19-2012, 15:09
Е, няма да бяга. Ще изчака да еволюират в сладки момченца готови за секс. :oops:

Тука "ще изчака" е всичко друго, но не и "ще си седи на гъза". И все пак дори човек да не е готов да разполага с милион евро, никой няма да откаже да ги похарчи и неразумно.

ledenakrasota
03-19-2012, 15:10
Тука "ще изчака" е всичко друго, но не и "ще си седи на гъза". И все пак дори човек да не е готов да разполага с милион евро, никой няма да откаже да ги похарчи и неразумно.

Ще ги "изчака", като си поиграе с по-големите. Да натрупа опит, както се казва.

Chacho
03-19-2012, 15:13
Ще ги "изчака", като си поиграе с по-големите. Да натрупа опит, както се казва.

Ще те черпя бира, ако я убедиш, че все още не го е натрупала опита.

Glamour92
03-19-2012, 15:13
@Glamour_92
Дарлинг, живеем в 21 век. Ако реша, ще гугълна и ще ти дам статистика и подобни отговори. Доста тъп и ограничен опит обаче. Защото не съм казала, че покемоните влияят на висшите функции на нервната система, а казах, че не ме интересуват хора, които се вълнуват от тях. Ти си поредната, която е страшно нервирана и се чуди какво да ми измисли. Тичай с вятъра и ти, пробвай се в някоя друга тема.

Агресивните ти опити ти за словесна самоотбрана нервират самата теб,на мене ми действат възбуждащо...Жалко,че си падаш по батковци на 19,а не по каки на по толкоз,пфу :(

Едуарде-тебе те призовавам да разкатаеш авторката,май е по-подходящ обект за целта.

Warerat97
03-19-2012, 15:14
Аве ей, вампир аз каквото искам ще гледам може да гледам АНИМЕ, не ДЕТСКИ и да слушам рап ама това не ме прави нито дете нито гангстер. Същото е и с теб. Може да се обличаш кат уличница ама да не си. Ти не си ми никоя да кажеш какво ще правя. Ти си едно сдухано човече, което е неблагодарно за всичко което има и иска всеки да и върви след гъза, случайно да не стане нещо с маминото детенце. Като искаш да си доста на по-високо ниво си ходи по клубовете да ти скъсат путката от ебане па после ще видим дали няма да викаш как да кажа на мама и тати, че ме разпориха кат моторница :X. Момичетата се развиват по-бързо от момчетата в пубертета, но смея да кажа, че някой малоумници точно като теб мислят, че света се върти около тях, а всъщност са най-пропадналите дрисли и наркоманки ;).

Лелеее, къв си badass! Слушаш рап и гледаш Наруто Шитунден, Блиич и Dragon Ball! Е тва е! Твоето мнение струва колкото 20 чужди, само защото си много готин генгстъ!

little-bad-girl
03-19-2012, 15:14
@Little-bad-girl
Не знаеш кой как се е държал с мен за да казваш, че е като с дете. ТОЧНО обратното. Ако с теб се държат така, не проектирай собствените си несполуки върху мен. С човек се държат така, както подобава. Явно ти си дете.
Не знаеш какви са ми връзките - казах го и преди. Не е само секс, а разбирателство, подкрепа и забавление. Явно ТИ нямаш истинска връзка..

Такам тебе хем те боли, хем те сърби миличка. Аз не мога да ти помогна. Искаше плюсове и минуси-получи ги сега обаче не ти отърва и ми се заяждаш. Аз не съм дете, защото за разлика от теб осъзнавам що за връзка ще е например ако аз съм с някой на 22 /защото аз съм на 16/. То дори няма да може да се нарече връзка, така че не ми се обяснявай ти на мен какви връзки си имала и как са се държали с тебе. ;]

Chacho
03-19-2012, 15:15
Лелеее, къв си badass! Слушаш рап и гледаш Наруто Шитунден, Блиич и Dragon Ball! Е тва е! Твоето мнение струва колкото 20 чужди, само защото си много готин генгстъ!

Как ли се справяш с анализите по литература?

NarutoShippuuden
03-19-2012, 15:17
Лелеее, къв си badass! Слушаш рап и гледаш Наруто Шитунден, Блиич и Dragon Ball! Е тва е! Твоето мнение струва колкото 20 чужди, само защото си много готин генгстъ!

Ти кат гледаш порно с жени и си гей е същото.

ledenakrasota
03-19-2012, 15:19
Ще те черпя бира, ако я убедиш, че все още не го е натрупала опита.

Ако го имаше, нямаше просто да пита. А в питането няма нищо лошо. Глупави въпроси няма. Има глупави отговори. :-D

Искам текила. ;p

Warerat97
03-19-2012, 15:20
Ти кат гледаш порно с жени и си гей е същото.

Гледам порно с жени и съм гей??? Ъъъъъ... кво? Трябва да намалиш Шитундена! Не ти влияе добре!

NarutoShippuuden
03-19-2012, 15:22
На мен всичко ми влияе добре, просто не можеш да превъзмогнеш факта, че не си желан тук.

П.С: Измисляй по-свестни "затапки"

Glamour92
03-19-2012, 15:24
Тая тема се разкаля и почна да смърди на банани...

*нека предния ми пост да не се тълкува като опит за склоняване на непълнолетен към блудство,бтв.

little-bad-girl
03-19-2012, 15:26
Тая тема се разкаля и почна да смърди на банани...

*нека предния ми пост да не се тълкува като опит за склоняване на непълнолетен към блудство,бтв.

хаха не им напомняй, че земе да се включи тука някой лош (хахах) и да те изяде точно заради предния ти пост. :D Пък и тв'а момиче като го гледам 100% е взела това на сериозно.. :D

ledenakrasota
03-19-2012, 15:26
Тая тема се разкаля и почна да смърди на банани...

*нека предния ми пост да не се тълкува като опит за склоняване на непълнолетен към блудство,бтв.

И без това никой не ви чете =Д

Glamour92
03-19-2012, 15:27
Модовете понякога хвърлят око.

Warerat97
03-19-2012, 15:28
На мен всичко ми влияе добре, просто не можеш да превъзмогнеш факта, че не си желан тук.

П.С: Измисляй по-свестни "затапки"

Всичко ли ти влияе добре? Сипи си една чаша белина тогава! Наздраве!
Па твойте затапки да не са много свежи? "П.С: Измисляй по-свестни "затапки"" Хммм... "креативно"

NarutoShippuuden
03-19-2012, 15:34
Изпий белина ти :)

Warerat97
03-19-2012, 15:34
Нема я Вампи! Изгонихте я!

Chacho
03-19-2012, 15:39
Щом полехме темата с бира, текила и белина, всичко е 6.

пAteNцЕ
03-19-2012, 15:39
това че ти си на 14 не значи че трябва да излизаш с батковците...
тъй наречените батковци ще искат секс от теб (който ти едва ли ще го осигуриш или ако го направиш...тц)и после най-вероятно ще те зарежат - ти си детенце за тях и в крайна сметка си им играчка(говоря за наистина изпадналите един нормален едва ли ще погледне 14 годишна при положение че около него се въртят толкова мацки които не само че са по-зрели ами са като за него) но всичко зависи но все пак не виждам 18-20 годишен да излиза с 14-годишно момиченце освен ако не е много отчаян,педофил или нещо друго....
ще трябва да почакаш за гадже миличка къде си се разбързала? ако ВСИЧКИ момчета на твоята възраст не те разбират значи проблема може да е в тебе....търси по-големи макс с 1/2 години не повече шот е голям шит така

пAteNцЕ
03-19-2012, 15:40
опа мислех че момиче е пуснало темата :D

Warerat97
03-19-2012, 15:43
опа мислех че момиче е пуснало темата :D

ами то си е така

ledenakrasota
03-19-2012, 15:51
Аз гледам, че пише в мъжки и женски род... :(

umri
03-19-2012, 18:39
Авторката, личи си, че не си глупава от гледна точка на това каква е средностатистическата обща култура на 14-годишните, НО това не те прави умна. Малка си още и точно затова няма да ми направиш особено впечатление, дори да си най-готиното 14-годишно.

Няма адекватен, който е 18+ и се хваща с 14-годишна. По-голямата част от тях не могат да си намерят нещо качествено, че дори и некачествено на тяхната възраст и затова снижават стандартите. Това е стандарт. Точно както е при красивите и грозните. Никой, който може да бъде с красива няма да се забие с грозна. Прост стандарт. Същият еквивалент е и в случая с годините. Едното от нещата е, че сте прекалено лесни. Макс 2 погледа и сте разтопени, при заговаряне ставате влюбени, а при недай си боже среща?! Тогава не знам, но не искам и да предполагам. Аз с над 2 години по малка от мен вземане-даване досега съм нямал, като се има предвид, че съм на 19. Не познавам и някой нормален на моите години, който да се е хванал с 14-годишна. Самият ти начин на писане издава, че си с типичния акъл на 14-годишна офцичка.

Излизай си с 20-годишните убитаци, които най-вероятно с теб си правят сефтето и се радвай.

Violenza
03-19-2012, 19:07
а казано честно в секса няма нещо, което тя да може, а аз - не.
Само аз ли като чуя набор 98 си представям някое 5-6 годишно лапе? А те вече за секс говорят.

Темата е убиец.

djipsito
03-19-2012, 23:44
http://gifsforum.com/images/gif/facepalm/grand/johnstewart_facepalm.gif

VERSACHETO
03-19-2012, 23:53
пробвай, ще разкажеш после :)

ccdesigns
03-20-2012, 04:16
Има хубави, прави, здрави, зрели момчета (до колкото е възможно) на 14 години, ама те не си падат по тъпи кифли като теб, които си мислят, че дори по-големите от тях са деца. (към авторката)

П.П. Само темата, която направи тук показва, че не е на акъла на 18-20 годишните батковци, а е на акъла на една 14 годишна кифла.

Eduard17
03-20-2012, 06:26
Абе влизам и гледам в колко часа са коментарите.... И си викам абе кви са тия хора дето в 10 ч. вечерта вместо да излезнат да се видят с други хора кибичат по форумите. Абе какъв е тоя авторитет с който се изказвате и говорите за "ходене", гаджета и т.н. ROFL Ще ме уморите бе ей.

А бейби недей със лошо . Не ме познаваш не знаеш кой съм как съм.

Чочко - бочко. Пич не се занимавай с мене да не ти стане тясно тука. Същото се отнася и за другите отворковци. Пичове аз не ви се бъркам и вие не ми се бъркайте и не ми обяснявайте къв съм. ОК!?

AncientVamp98
03-20-2012, 07:01
Авторката, личи си, че не си глупава от гледна точка на това каква е средностатистическата обща култура на 14-годишните, НО това не те прави умна. Малка си още и точно затова няма да ми направиш особено впечатление, дори да си най-готиното 14-годишно.

Няма адекватен, който е 18+ и се хваща с 14-годишна. По-голямата част от тях не могат да си намерят нещо качествено, че дори и некачествено на тяхната възраст и затова снижават стандартите. Това е стандарт. Точно както е при красивите и грозните. Никой, който може да бъде с красива няма да се забие с грозна. Прост стандарт. Същият еквивалент е и в случая с годините. Едното от нещата е, че сте прекалено лесни. Макс 2 погледа и сте разтопени, при заговаряне ставате влюбени, а при недай си боже среща?! Тогава не знам, но не искам и да предполагам. Аз с над 2 години по малка от мен вземане-даване досега съм нямал, като се има предвид, че съм на 19. Не познавам и някой нормален на моите години, който да се е хванал с 14-годишна. Самият ти начин на писане издава, че си с типичния акъл на 14-годишна офцичка.

Излизай си с 20-годишните убитаци, които най-вероятно с теб си правят сефтето и се радвай.

Палячо,

Само от ника ти "umri", който и главна буква няма даже, лъха на неграмотност и комплексарщина. Както казах и преди, явно не си порастнал достатъчно за да разбереш нещата такива каквито са. Ходя с по-големи от теб, които за ралика от теб, схавщат нещата от живота. Ти от друга страна, се опитваш да се докажеш пред група пиклиовци, които гледат Покемон (или Наруто или каквато и да е друга простотия) и с цяло гърло реват, че това не е детско. Самия факт, че това са ти приятелите показва, че си дечко, който няма приятели връстници и страшно много го боли, че никога не може да има момиче като мен. Е нека ти кажа - няма и да имаш! Не ходя с недорасли палячовци. Сядай пред кабелната, гони покемона и нарутото и давай съвети някъде където има място, не пред човек, който явно те е надрастнал. Палячо.

AncientVamp98
03-20-2012, 07:04
Има хубави, прави, здрави, зрели момчета (до колкото е възможно) на 14 години, ама те не си падат по тъпи кифли като теб, които си мислят, че дори по-големите от тях са деца. (към авторката)

П.П. Само темата, която направи тук показва, че не е на акъла на 18-20 годишните батковци, а е на акъла на една 14 годишна кифла.

Още един, който страшно много го боли, че единствения му приятел е нарутото. Сори, пич, като всяко момиче, което не те харесва, защото си асоциален и сдухан е кифла, ще си останеш с нарутото. Пътувай.

AncientVamp98
03-20-2012, 07:05
Ще ги "изчака", като си поиграе с по-големите. Да натрупа опит, както се казва.

Благодаря ти, за спокойния отговор! Ти си може би единствения човек в темата, който не е на успокоителни или няма страшни комплекси.

TheBeliever
03-20-2012, 07:06
Палячо,

Палячо.

Типична реакция на ощипана госпожица, която чува истини, които не са й по вкуса. С нищо от написаното от теб не показваш зрялостта, която толкова силно се опитваш да убедиш и себе си, и нас, че притежаваш.

AncientVamp98
03-20-2012, 07:06
Агресивните ти опити ти за словесна самоотбрана нервират самата теб,на мене ми действат възбуждащо...Жалко,че си падаш по батковци на 19,а не по каки на по толкоз,пфу :(

Едуарде-тебе те призовавам да разкатаеш авторката,май е по-подходящ обект за целта.

Постно. Подхожда ти. Тичкай с вятъра и ти.

Sanguine
03-20-2012, 07:08
Eduard17, я се успокой. Казвайки го, приемам чудовищния риск и на мен да ми стане "тясно" във форума.


Авторке, явно само на мен ми стана интересно каква е тази "яка литература", която споменаваш на 1-ва страница. Я сподели.
Чачо ти обясни нещата така, както ги виждам и аз. Че и по-добре, тъй като аз никога не бих имала търпението за това. Но полза- тц.
Директно по въпроса ти дали си струва- зависи от момчето. Както ти се виждаш по-различна от масата на твоите години, така има и момчета, които са по-зрели от връстниците си.

AncientVamp98
03-20-2012, 07:10
Типична реакция на ощипана госпожица, която чува истини, които не са й по вкуса. С нищо от написаното от теб не показваш зрялостта, която толкова силно се опитваш да убедиш и себе си, и нас, че притежаваш.

Г-це Авторитет,

Макар и палячото да започна добре, давайки откровено мнение, накрая комплексарщината му не го остави да се изкаже спокойно и започна да напада без да е бил провокиран - "Самият ти начин на писане издава, че си с типичния акъл на 14-годишна офцичка", с което показа, че на 19 години е достатъчно неграмотен да не знае, че се пише "овца - овцичка", и най-вероятно е самотен чекиджия с интелектуален заряд на водно конче. Както и прост.

AncientVamp98
03-20-2012, 07:10
Типична реакция на ощипана госпожица, която чува истини, които не са й по вкуса. С нищо от написаното от теб не показваш зрялостта, която толкова силно се опитваш да убедиш и себе си, и нас, че притежаваш.

Г-це Авторитет,

Макар и палячото да започна добре, давайки откровено мнение, накрая комплексарщината му не го остави да се изкаже спокойно и започна да напада без да е бил провокиран - "Самият ти начин на писане издава, че си с типичния акъл на 14-годишна офцичка", с което показа, че на 19 години е достатъчно неграмотен да не знае, че се пише "овца - овцичка", и най-вероятно е самотен чекиджия с интелектуален заряд на водно конче. Както и прост.

xoxi
03-20-2012, 07:14
Защо тази интересна тема е с толкова страници?! Не ми се чете всичко сега, но ще го прочета, когато имам на разположение повече време за глупости.

От първата страница така г/д авторката ми се стори умно момиче, но страшно заблудено.
И аз на 14 си мислех, че момчетата на по 18/18+ са зрели, умни, духовно извисени, независими, разбират ме бла-бла-бла. Обаче сега, когато и аз допрях до тази възраст разбрах колко заблудено детство съм прекарала. :D Повечето все още са типични дечковци. Сега виждам, че тези, които се занимават с момичета на по 13-14-15, не означава, че момичето е зряло, а просто, че нещо в момчето не е наред. Щом не може да си хване момиче на неговата възраст, а само малките му връзват, значи нещо е сбъркано в него. Сега не бих доближила такъв, макар, че преди години предимно с такива общувах.

Не казвам нищо против авторката. Всеки се учи от собствените си грешки.
Както казах, стори ми се умно момиче и въпреки, че сега не го осъзнава, сигурна съм, че след няколко години ще види какви огромни розови очила е носила сега.

Eduard17
03-20-2012, 07:15
Бейбе не виждам и ти какво се наду. Идваш от някъде, обръщаш се към мене с някви оферти .... Супер спокоен съм, просто ми е писнало от отворковци по форумите. "Да съм внимавал", "Да съм се успокоил" .... РОФл Ами тогава и вие внимавайте :D

MonnyMonsterr
03-20-2012, 07:15
Зависи с какъв човек си. От опит знам, че повечето момчета на тази възраст не са много зрели, мислят предимно за секс и ако не го получат ще скъсате. Но определено знам, че има и сериозни, гаджето ми е с 1 год. по-малък от мен, тръгнахме когато той беше на 14 и той наистина е сериозен в отношенията си към мен.

DisappointedDreamer
03-20-2012, 07:18
"офцичка" беше казано от umri като сарказъм. Няма да обеснявам нищо на новаци като теб във форума, но umri е далеч от "19-годишен неграмотен палячо и чекиджия с интелектуален заряд на водно конче" - целия форум мисли точно обратното.

P.С. Да не говорим, че за последната част даже има и приятелка, много по-зряла и трезво мислеща, от теб, която ерм да му помага. 8-) Така че защо не ходиш да си вземеш чантичката с учебниците и не припкаш в училище да играете народна топка и да се бутате по коридорите?

TheBeliever
03-20-2012, 07:22
Г-це Авторитет,

Макар и палячото да започна добре, давайки откровено мнение, накрая комплексарщината му не го остави да се изкаже спокойно и започна да напада без да е бил провокиран - "Самият ти начин на писане издава, че си с типичния акъл на 14-годишна офцичка", с което показа, че на 19 години е достатъчно неграмотен да не знае, че се пише "овца - овцичка", и най-вероятно е самотен чекиджия с интелектуален заряд на водно конче. Както и прост.

Ти започна с нападките от самото начало. А когато някой ти върне топката лепиш етикети. Това не е зряло поведение.

Още повече, че вместо да вникнеш в наистина смисления поглед на нещата, който ти предостави umri, ти се вкопчваш в едно изречение, търсейки начини да изкараш и него "комплексар". А той е може би най-НЕкомплексирания тип в целия форум.

Както и да е. Ясно е, че ти няма даже да опиташ да вникнеш в смисъла на изписаното дотук, просто защото не ти отговаря на розовия свят. След време сама ще стигнеш (вероятно, но може пък и да не успееш) до същите заключения, които аз и останалите, се опитахме да споделим на база опит и наблюдения над връстници. Колко ще си потрошиш главата и сърчицето до тогава зависи само и единствено от милостта на батковците, с които си имаш вземане-даване.

П.П "Г-ца Авторитет" :lol: разсмя ме :D

AncientVamp
03-20-2012, 07:34
"офцичка" беше казано от umri като сарказъм. Няма да обеснявам нищо на новаци като теб във форума, но umri е далеч от "19-годишен неграмотен палячо и чекиджия с интелектуален заряд на водно конче" - целия форум мисли точно обратното.

P.С. Да не говорим, че за последната част даже има и приятелка, много по-зряла и трезво мислеща, от теб, която ерм да му помага. 8-) Така че защо не ходиш да си вземеш чантичката с учебниците и не припкаш в училище да играете народна топка и да се бутате по коридорите?

"Обеснявам" ; "трезво мислещ" ; "която ЕРМ даму помага" ??? Пиши ми на български, моля те... Палячо.

А към господата админи, защо ми изтрихте акаунта?

Glamour92
03-20-2012, 07:37
Тичкай с вятъра и ти.


Права си.Малко по-ползотворно би ми било в сравнение с "диалога" с твоя милост.

DisappointedDreamer
03-20-2012, 07:42
Хващаш се за правописа на тези, които те нападат, поради простата причина, че наистина те сгащихме и няма какво да добавиш. Моля те, дай ни доводни аргументи срещу тези, които ние написахме, и докажи, че в действителност си едно зряло и умно момиче, защото единственото, което показваш в момента е колко си ограничена и тесногърда.

Казахме ти защо мислим, че не трябва да се занимаваш с 18+ годишни, а някои на твоята възраст, но ти отказваш да ни чуеш. Такъв човек, който държи на своята ГРЕШНА теория, без да се помъчи да погледне отсрещаната страна, се нарича тесногърд.

Ограничена си в житейския си опит. Почти всички момиченцa на 14 (включително и аз) си мислят, че са много по-зряли от своите възрастници и че 18+ батковци са точно за тях. След няколко години, когато ти разбият сърцето и всички илюзии, и (дай Боже) се осъзнаеш, ще се връщаш назад към тази тема и ще се смееш на собственото си глупаво аз.

Sanguine
03-20-2012, 07:43
Писах ти да се успокоиш, защото такива закани са изключително смешни заради своята несъдържателност "What's the worst thing you can do: CAPS LOCK me to death???" Да не се излагаш, бе душата. Аз добро ти мисля, пък ти... :D
ПС: Брой ме отворко.

Авторке, чакам си да ми споделиш за литературата. И къде тръгна да се хващаш за чуждата граматика, пиле, да не те почна аз с твоята.

Eduard17
03-20-2012, 07:49
Не знам дали ти е направило впечатление но ще ти обясня, че всичко тръгна от чочко чачко или не знам какъв е, някакъв гуро го раздаваше тука. Та въпросния ми писа да внимавам с кой си пиша и как си пиша... ?!?!? Ще ти обясня и за нещата като ирония 'n stuff. Но се радвам че ми мислиш доброто.

Гламър бейби мнг ме кефи колко възвишено го раздаваш. Обаче се връщаш за да си се доизкажеш ROFL

AncientVamp
03-20-2012, 07:52
Хващаш се за правописа на тези, които те нападат, поради простата причина, че наистина те сгащихме и няма какво да добавиш. Моля те, дай ни доводни аргументи срещу тези, които ние написахме, и докажи, че в действителност си едно зряло и умно момиче, защото единственото, което показваш в момента е колко си ограничена и тесногърда.

Казахме ти защо мислим, че не трябва да се занимаваш с 18+ годишни, а някои на твоята възраст, но ти отказваш да ни чуеш. Такъв човек, който държи на своята ГРЕШНА теория, без да се помъчи да погледне отсрещаната страна, се нарича тесногърд.

Ограничена си в житейския си опит. Почти всички момиченцa на 14 (включително и аз) си мислят, че са много по-зряли от своите възрастници и че 18+ батковци са точно за тях. След няколко години, когато ти разбият сърцето и всички илюзии, и (дай Боже) се осъзнаеш, ще се връщаш назад към тази тема и ще се смееш на собственото си глупаво аз.

Вие въртите на едно и също. Колко са лоши батковците. Аз 300 пъти казах, че нямам проблем с тях. И ще кажа за 301-ви път, когато отворих темата, тя беше относно ПЛЮСОВЕТЕ НА ВРЪЗКАТА С 14 ГОДИШНИТЕ, не, ПОВТАРЯМ НЕ, минусите на връзката с 18+ годишните.

@Sanguine
Не се възбуждай прекалено и ме плаши с граматика. Плашиш гаргите. Нямам нищо против да си говорим за литература, но подозирам, че ще се обърне в храна към мен, независимо от това какво чета.
@Glamour
Не разбирам защо още пишеш тук... Бягай.
@TheBeliever
Изчерпа се, не ме ядосваш, не ми става криво. Аз съм щастлива, красива и големите ми обръщат внимание. Преживей го.

AncientVamp
03-20-2012, 07:53
Хващаш се за правописа на тези, които те нападат, поради простата причина, че наистина те сгащихме и няма какво да добавиш. Моля те, дай ни доводни аргументи срещу тези, които ние написахме, и докажи, че в действителност си едно зряло и умно момиче, защото единственото, което показваш в момента е колко си ограничена и тесногърда.

Казахме ти защо мислим, че не трябва да се занимаваш с 18+ годишни, а някои на твоята възраст, но ти отказваш да ни чуеш. Такъв човек, който държи на своята ГРЕШНА теория, без да се помъчи да погледне отсрещаната страна, се нарича тесногърд.

Ограничена си в житейския си опит. Почти всички момиченцa на 14 (включително и аз) си мислят, че са много по-зряли от своите възрастници и че 18+ батковци са точно за тях. След няколко години, когато ти разбият сърцето и всички илюзии, и (дай Боже) се осъзнаеш, ще се връщаш назад към тази тема и ще се смееш на собственото си глупаво аз.

Вие въртите на едно и също. Колко са лоши батковците. Аз 300 пъти казах, че нямам проблем с тях. И ще кажа за 301-ви път, когато отворих темата, тя беше относно ПЛЮСОВЕТЕ НА ВРЪЗКАТА С 14 ГОДИШНИТЕ, не, ПОВТАРЯМ НЕ, минусите на връзката с 18+ годишните.

@Sanguine
Не се възбуждай прекалено и ме плаши с граматика. Плашиш гаргите. Нямам нищо против да си говорим за литература, но подозирам, че ще се обърне в храна към мен, независимо от това какво чета.
@Glamour
Не разбирам защо още пишеш тук... Бягай.
@TheBeliever
Изчерпа се, не ме ядосваш, не ми става криво. Аз съм щастлива, красива и големите ми обръщат внимание. Преживей го.

Glamour92
03-20-2012, 07:56
От толкова упорит и дълбок хилеж ми се накъсва мисълта,та затова и си добавям допълнителни фразички,Едуарде.

Btw,не е никак добра идея така да скачаш на Чачо.Просто съвет.

И сега една тематична картинка:

http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2012/03/i-dont-always-get-angry-but-when-i-do.jpg

Модовете те кикнаха-за справка виж горната картинка и ако искаш пак,давай отново.

TheBeliever
03-20-2012, 07:58
Целта не е да те ядосаме, или да ти стане криво. Целта е да ти покажем и другата гледна точка, но ти упорито си затваряш очите.

Бъди си щастлива, никой не е казал, че не трябва да си. Но имай и едно на ум.

И няма нищо за преживяване. Не съм аз заслепеното девойче, омаяно от вниманието на "големите".

AncientVamp98
03-20-2012, 08:01
Извинявам се за предишния си пост, нямам проблем с акунта - грешката е моя.

@Гламър
Нали нямаше смисъл да пишеш тук? Защо просто не си вземеш комплексарията и картинките и не почнеш да постваш в друга тема? Вече и на бой го обърна... По постовете си личи, че Едуард е страшно прост селянин, но още по-селско е да заплашваш някой. Айде, просто спри да пишеш тука и отпътувай с другите комплексари.

Sanguine
03-20-2012, 08:03
Не се притеснявай за мен, няма да намокря стола. Направи ми силно впечатление, че критикуваш и критикуваш чуждите правопис и пунктуация, но поглеждайки твоите постове, ме напуши смях.
Иначе кажи си за литературата. Айде, обещавам, че няма да сипвам дори и да ми кажеш "Здрач". Просто непреодолимо любопитство ме обхвана заради определението "яка"

Glamour92
03-20-2012, 08:03
Не,ве-намекнах,че си подразнила модовете и те са те ошамарили,като са ти махнали акаунта.
Няма да те бия,стига подскача.

Eduard17
03-20-2012, 08:05
ROFL Ами освен да му се извиня..... :D Аз като казвах че е гуро не се бъзиках. Тука виждам последователи, тва онова - сериозна работа .... Абе вие вярвате ли си като ги пишете тия неща :D :D :D :D :D

А освен и на тебе да ти се извиня че с тия pic-чета ......................... За съжаление аз не съм способен на такива high lvl forum неща, за да ти отговоря подобаващо и достатъчно авторитетно.

AncientVamp98
03-20-2012, 08:13
Целта не е да те ядосаме, или да ти стане криво. Целта е да ти покажем и другата гледна точка, но ти упорито си затваряш очите.

Бъди си щастлива, никой не е казал, че не трябва да си. Но имай и едно на ум.

И няма нищо за преживяване. Не съм аз заслепеното девойче, омаяно от вниманието на "големите".


Аз съм крисива, скадална и провокативна, имам връзки с по-големи и не се опарвам. Явно много ви боли от това, но не съм ви аз виновна. Стига ми писахте простотиите с това колко ще се опаря. Щом не съм се, явно знам какво правя. И много лесно разграничавам читави от нечитави, спокойно - няма да се хвана с някой палячо, който не може да си хване връстница. Хващам най-добрия, въпреки, че не съм му връстница. Иначе сте прави - има екземпляри, които никога не могат да си хванат момиче на годините - Нарутото е страхотен пример за това.

AncientVamp98
03-20-2012, 08:17
Не се притеснявай за мен, няма да намокря стола. Направи ми силно впечатление, че критикуваш и критикуваш чуждите правопис и пунктуация, но поглеждайки твоите постове, ме напуши смях.
Иначе кажи си за литературата. Айде, обещавам, че няма да сипвам дори и да ми кажеш "Здрач". Просто непреодолимо любопитство ме обхвана заради определението "яка"

Ще ти направя услуга и ще ти спестя цялото увъртане. Знам какво искаш да направиш и как се опитваш заобиколно да стигнем до там. Чела съм и "Здрач" и ми хареса. Нормално е. Писана е за да се хареса на момичета в тази възраст - имаш чувствителен батко, забранена любов и още много. Сега качи се на белия кон и развей байряка колко съм проста и ограничена. Обаче освен "Здрач" съм чела достатъчно друга литература за да не се чувствам боса в подобен разговор.

TheBeliever
03-20-2012, 08:26
Няма как да ме боли за някой, който не означава нищо за мен.

А увереността, с която заявяваш, че няма да се опариш, граничи с детска наивност. Няма как да знаеш какво и кого ще срещнеш в бъдеще и дали някой батко няма да се окаже по-голямо говедо, отколкото си си мислела. Не ти го пожелавам, но хора всякакви - бъди нащрек.

Sanguine
03-20-2012, 08:27
Виж сега, дори и да предполагах "Здрач", не вярвах, че си признаеш. Просто ми стана интересно дали под "яка" има предвид нещо стойностно. Викам си, може наистина да ме изненада- Достоевский, Бронте, Шели... Обещах, че няма да сипвам и какво да се прави, ще си го изпълня.


Аз съм крисива, скадална и провокативна, имам връзки с по-големи и не се опарвам. Явно много ви боли от това, но не съм ви аз виновна. Хващам най-добрия, въпреки, че не съм му връстница.

Лапеее, глупаво лапе. Не, не си по-различна.
Само ме е яд, че си твърде далеч, че да те видя как ще ми откраднеш мъж или какво представлява тоя твой "най-добър".

jghgh
03-20-2012, 08:39
темата е толкова трол, че няма накъде. смешно е :Д

x7aZzy
03-20-2012, 08:40
Скъпи каки, да не ви е страх за мъжете ви???


Dafuq did I just read?


Не прочетох цялата тема. Но май голям смях пада.
Към авторката - щом си толкова сигурна в убежденията си, защо питаш другите с кого си заслужава да излизаш и с кого не? И щом не искаш чуждо мнение, защо въобще пускаш тема във форума? Шеста страница вече потребителите казват какво мислят, а ти нападаш, критикуваш и поправяш правописа (не прочетох цялата тема, но предполагам).
Излизай си с яките батковци, чети яка литература, праскай се колкото си искаш, САМО не обиждай аниме феновете, ако обичаш. Да си призная нямаше да пиша в темата, но като видях, че викаш на анимето "детско", не се стърпях. Всеки си има право на мнение, но първо се образовай малко и тогава нападай.

П.С. На 19 съм и гледам аниме. Моля те, моля те, наречи ме "палячо"!! Искам да ми кажеш колко съм комплексирана и сдухана и как нямам приятели.

Eduard17
03-20-2012, 08:41
Sanguine аз исках да те питам само тая снимка твоя ли е. Щото ако е си супер секси и не знам що и се връзваш на тая "здрачещата"

PS: колко съм доволен че Glamour9* се изнесе щото не се издържаше вече

AncientVamp98
03-20-2012, 08:47
Виж сега, дори и да предполагах "Здрач", не вярвах, че си признаеш. Просто ми стана интересно дали под "яка" има предвид нещо стойностно. Викам си, може наистина да ме изненада- Достоевский, Бронте, Шели... Обещах, че няма да сипвам и какво да се прави, ще си го изпълня.


Лапеее, глупаво лапе. Не, не си по-различна.
Само ме е яд, че си твърде далеч, че да те видя как ще ми откраднеш мъж или какво представлява тоя твой "най-добър".

На Достоевски съм чела само "Идиот" и "Престъпление и наказание", чела съм и Пърсиг и Азимов и Волтер. Не ми пречи да чета и евтина литература като "Здрач". Обаче теб те клати мегаломанията. Казах ти - търсиш начин да ме порежеш - дадох ти го.

AncientVamp98
03-20-2012, 08:49
Dafuq did I just read?


Не прочетох цялата тема. Но май голям смях пада.
Към авторката - щом си толкова сигурна в убежденията си, защо питаш другите с кого си заслужава да излизаш и с кого не? И щом не искаш чуждо мнение, защо въобще пускаш тема във форума? Шеста страница вече потребителите казват какво мислят, а ти нападаш, критикуваш и поправяш правописа (не прочетох цялата тема, но предполагам).
Излизай си с яките батковци, чети яка литература, праскай се колкото си искаш, САМО не обиждай аниме феновете, ако обичаш. Да си призная нямаше да пиша в темата, но като видях, че викаш на анимето "детско", не се стърпях. Всеки си има право на мнение, но първо се образовай малко и тогава нападай.

П.С. На 19 съм и гледам аниме. Моля те, моля те, наречи ме "палячо"!! Искам да ми кажеш колко съм комплексирана и сдухана и как нямам приятели.

Вуйче, гледай си детските и не се бутай където не ти е мястото. Довечера в 20:00 по БНТ дават още аниме - "Лека нощ деца".

AncientVamp98
03-20-2012, 08:58
Sanguine аз исках да те питам само тая снимка твоя ли е. Щото ако е си супер секси и не знам що и се връзваш на тая "здрачещата"

PS: колко съм доволен че Glamour9* се изнесе щото не се издържаше вече

Нещо нервичките ли не ни издържат? Тая "здрачещата" май ти е извън класата?

kyon
03-20-2012, 09:04
Има незрели на по 14 има и на по 20. Не съм чела коментарите, защото съм сигурна, че някой ще ми бръкне в здравето :D

Не гледай по години, а просто подбирай хората, с който излизаш.. от приятели та до най важното - любимия, който освен сексуален партньор трябва да е и най, най - добрият ти приятел, който дори да не може да те разбира винаги ще се опитва да се поставя на твоето място. И на 14 години да е и на 20 никой не е перфектен..

6y6a
03-20-2012, 09:06
Не, че нещо ама се чудя защо продължавате да и давате гледните си точки. Момичето си го е решила и ще си излиза с 20 годишни. Не мисля, че каквото и да кажеме оттук нататък ще промениме решението, което е взела.

Към авторката. Моят последен съвет е, че не бива да летиш в небесата колкото и да изглеждаш добре, както ти сама се изразяваш. Не си мисли, че 20 годишно момче ще зареже връстницата си, която му дава всичко от което има нужда и е добре изглеждащо момиче заради 14,15 или 16 годишна. Сега и на мене ми кажи, че съм "палячо" и просто ще докажеш, че не си порастнала, а точно обратното, че си си дете все още.

Sanguine
03-20-2012, 09:07
Казах ти - търсиш начин да ме порежеш - дадох ти го.

А аз не се възползвах. Това трябва да ти говори, че целта ми не е била тази.
На човек, харесващ стойностната литература, не му пречи да прочете книга като "Здрач", но му пречи да я оцени като нещо повече от подпалка.
И все пак, позволи ми да изразя леко недововерие към истинността на твърдението ти относно тези автори. А ако е истина, съветвам те (най-доброжелателно, по дяволите) да препрочетеш тези книги след 4-5 години. Както и след още 4-5. И всеки път ще откриваш още по- пълно посланията и знанието, заложени в тях. Това не са четива, от които можеш да извлечеш всичко с един прочит. Призмата на опита ще си казва всеки път думата. Прочетох "Престъпление и наказание" за първи път на 15, препрочетох я на 18 и ще я препрочета отново след няколко години. Глупаво е да смяташ, че знаеш всичко. Мога само да се надявам( и да се радвам, ако е така), че знаеш обяснението, което Сократ прави пред учениците си относно своето "Аз знам, че нищо не знам".

Sanguine
03-20-2012, 09:20
Eduard17, да, моя е снимката. Как да не се вържа- ще ми крадат мъжете тука, ааааа. Трябва да се защитим :D

ШЕГУВАМ СЕ. С големи букви, че все ще се намери някой, който да го изтълкува буквално.


Наистина има хора, много по-зрели за възрастта си, които биха могли да водят отчасти стойностна връзка с по-възрастен от тях. Оставяйки настрана колко редки са тези случаи, не случайно го има това "отчасти". Дори авторката да беше от тези невероятни изключения, преживяванията на 13- 14 и тези на 18-20 са коренно различни. Човекът във втората възрастова група ще се тревожи за кандидатстване или следване, за работа, за откъсване от семейството, за отговорности, абсолютно непознати на хората от първата група. Нормално е той да иска съвместно съжителство, което няма как да стане, ако приятелката му има вечерен час 21 ч примерно или дори не може да влезе в кафене или дискотека. Толкова е просто и логично това.
От психоаналитична гледна точка самостоятелната личност ЗАПОЧВА да се формира около 14-годишна възраст. БЕЗ изключения. Докато до 20 г., при нормално развитие, трябва да се стигнало до ниво на относителна устойчивост на характера.

jghgh
03-20-2012, 09:24
Тая тема реална ли е, каква е.

Айде да се изкажа и аз. Момиче съм и няма да нервнича, съвсем спокойно ще си изкажа мнението, пък ако щеш го приемай.
Първо, личи ти че си остроумна, самоуверена, затапваш и т.н.; Но, моля те, не бъркай своята интелигентност/своя ум с емоционална зрялост. Да, ти си умна. Но не приемаш никакви критики и никакво странично мнение, дори то да е изказано с най-положителни чувства и по деликатен начин. Изглежда, че не приемаш нищо, което не ти харесва как звучи. Тогава защо пусна темата? Всяко мнение, което не ти изнася, ти го заклеймяваш и започваш да обиждаш. И то не просто обиди, ами доста грозни наредби и злобни подмятания. Това не е зряло поведение.

Когато един човек си е наумил едно нещо, и Господ да му се яви на пътя с поучения, човекът ще си знае своето. Така и ти. Уж искаш различни мнения, но не ги приемаш. Защо тогава изобщо питаш?

Хайде, по темата ти. Ти няма да приемеш мнението ми, защото, както казах, си предубедена. Решила си си нещо (че 14-годишните не струват), и каквото и да ти кажем ние, ти не щеш.
И все пак ще направя опит.
Да имаш връзка с по-малък не е толкова лошо. Имам предвид, ако е някое умно момче, да кажем, което спортува редовно, има дисциплина, също чете книги и т.н., няма да си изкарвате никак зле. Може дори да те боготвори и да се отнася с теб прекрасно, наивно, да те обича с цялото си сърце. Разбира се, на твоите години има и льольовци, но не всички са такива.
Ето ти отговор на въпроса струва ли си с някой на годините ти.


За 18+ годишните, искам само да кажа, че дори да си една красива, малка и умна лолита, нещата не винаги са красиви и розови с батковците. Не ти завиждам, дори отчасти се радвам, като виждам, че още от дете имаш самочувствие и някаква сила, с която покоряваш мъжете. Ама пак ти казвам, не бъркай това че си умна със емоционална зрялост. На твоите години 3 месеца ходих с 19 годишен. Ами да, аз също от дете съм по-пораснала от връстниците ми, дори сега техните глупости в 12 клас ми се струват отживелица и лапешка история (например да се напиват или да се държат арогантно с даскалите, все едно това е the big deal). Но на твоите години си бях дете. Да, с обща култура и интелигентност, но имах чисто детски потребности, не бях емоционално зряла. Колкото и да си уникална, едва ли си нещо по-различно. Да, по-развита си,ама това не те прави по-зряла за връзка с мъж. Това е нещо, което не може да се обясни с думи, но просто се чувства. И мнението ми е изцяло добронамерено.

shmatarok
03-20-2012, 09:42
Абе, какво се занимавате всички, наш'то момиче нали ни го каза - ние сме тъпи и не разбираме, само тя знае, само тя разбира. Тя е най-най-най. :D Момчетата, писали тук, са бебета, момичетата - не разбираме и ни е страх... А вампито е мощнаааа 8-) И френда й Едуард и той.

Мило 98. Моля те, не ми взимай 20-годишното гаджи ;(

То бива-бива тъпотия, ама баш пък толко.... Човек да не знае да се смее ли, да плаче ли... Колко заблудени хора има.

И Вампи-мампи, не ми отговаряй на това. Знам каква тирада би ми дръпнала. Успех с ебането с 20-годишни.

А, междудругото, в предишния ми коментар не съм те карала да ходиш с 14-годишни, както ти изтъкна след това. Мнението ми беше коренно различно, но ти явно си прочела нещо друго. 8-)

П.с. Да вземем да си основем фен клуб "Анимета и детски"? Ще се редуваме да гледаме Наруто, Блийч, Покемон, Том и Джери, Ю ги О и т.н. :D

AncientVamp98
03-20-2012, 10:21
А аз не се възползвах. Това трябва да ти говори, че целта ми не е била тази.
На човек, харесващ стойностната литература, не му пречи да прочете книга като "Здрач", но му пречи да я оцени като нещо повече от подпалка.
И все пак, позволи ми да изразя леко недововерие към истинността на твърдението ти относно тези автори. А ако е истина, съветвам те (най-доброжелателно, по дяволите) да препрочетеш тези книги след 4-5 години. Както и след още 4-5. И всеки път ще откриваш още по- пълно посланията и знанието, заложени в тях. Това не са четива, от които можеш да извлечеш всичко с един прочит. Призмата на опита ще си казва всеки път думата. Прочетох "Престъпление и наказание" за първи път на 15, препрочетох я на 18 и ще я препрочета отново след няколко години. Глупаво е да смяташ, че знаеш всичко. Мога само да се надявам( и да се радвам, ако е така), че знаеш обяснението, което Сократ прави пред учениците си относно своето "Аз знам, че нищо не знам".

"...но има хора, които и това не знаят". Знам го цитата. И повторих 350 000 пъти, че не отричам, че има недобронамерени типове. Но не виждам с какво са различни симпатягите тук, на по 14, които се разсипаха да сипят отрова?

AncientVamp98
03-20-2012, 10:27
Тая тема реална ли е, каква е.


Да имаш връзка с по-малък не е толкова лошо. Имам предвид, ако е някое умно момче, да кажем, което спортува редовно, има дисциплина, също чете книги и т.н., няма да си изкарвате никак зле. Може дори да те боготвори и да се отнася с теб прекрасно, наивно, да те обича с цялото си сърце. Разбира се, на твоите години има и льольовци, но не всички са такива.
Ето ти отговор на въпроса струва ли си с някой на годините ти.



Това е единственото мнение по темата - какво има в 14 годишните. Благодаря ти, коментара ти е много хубав. Аз също съм мислила, че ще е хубаво да откривам изненадите в живота с някой, за който те също са новост. Проблемът ми е, че когато има подобно момче, за секунди успява да се промени пред приятелите си, за да не изглежда зле. А другата крайност е, когато аз стана център на света му. Да, обичам вниманието и доброто отношение, но когато няма никакви други интереси това ме задушава. А при по-големите е рядкост аз да съм единственото му занимание и така всеки има време за себе си.

Още веднъж - Благодаря ти за структурирания и неистеричен отговор ПО ТЕМАТА.

DarkTemplar
03-20-2012, 10:28
Аз тук не видях коментари от 14-годишни, но няма проблеми.

AncientVamp98
03-20-2012, 10:30
Абе, какво се занимавате всички, наш'то момиче нали ни го каза - ние сме тъпи и не разбираме, само тя знае, само тя разбира. Тя е най-най-най. :D Момчетата, писали тук, са бебета, момичетата - не разбираме и ни е страх... А вампито е мощнаааа 8-) И френда й Едуард и той.

Мило 98. Моля те, не ми взимай 20-годишното гаджи ;(

То бива-бива тъпотия, ама баш пък толко.... Човек да не знае да се смее ли, да плаче ли... Колко заблудени хора има.

И Вампи-мампи, не ми отговаряй на това. Знам каква тирада би ми дръпнала. Успех с ебането с 20-годишни.

А, междудругото, в предишния ми коментар не съм те карала да ходиш с 14-годишни, както ти изтъкна след това. Мнението ми беше коренно различно, но ти явно си прочела нещо друго. 8-)

П.с. Да вземем да си основем фен клуб "Анимета и детски"? Ще се редуваме да гледаме Наруто, Блийч, Покемон, Том и Джери, Ю ги О и т.н. :D

Трудно ми е да ти прочета текста от всичките тези емотикони. Нервна ли си нещо? Българският език е недостотъчно богат да ти помогне да си изразиш мнението без озъбени човечета?
Иначе, благодаря ти за пожеланието за успех, но не ми трябва. Имам всичко, за да мога да имам този, когото поискам. Сядай сега и гони покемона, без да се опитваш да говориш от високо, без това да си се отдава.

AncientVamp98
03-20-2012, 10:35
На човек, харесващ стойностната литература, не му пречи да прочете книга като "Здрач", но му пречи да я оцени като нещо повече от подпалка.


За мен литературата е като музиката. Не харесвам комерсиалната музика, но това не ми пречи понякога да се изкефя на нещо на Кейти Пери и да си го тананикам. Въпрос на вкус е. Ще ти дам пример с Джеймс Джойс. Умира беден и самотен, непризнат от никого. Сега е световна класика. НЕ КАЗВАМ, че "Здрач" ще бъде световна класика, просто смятам, че всеки си има право на мнение и не може да пращаш чуждите вкусове за подпалки.

AncientVamp98
03-20-2012, 10:42
Не, че нещо ама се чудя защо продължавате да и давате гледните си точки. Момичето си го е решила и ще си излиза с 20 годишни. Не мисля, че каквото и да кажеме оттук нататък ще промениме решението, което е взела.

Към авторката. Моят последен съвет е, че не бива да летиш в небесата колкото и да изглеждаш добре, както ти сама се изразяваш. Не си мисли, че 20 годишно момче ще зареже връстницата си, която му дава всичко от което има нужда и е добре изглеждащо момиче заради 14,15 или 16 годишна. Сега и на мене ми кажи, че съм "палячо" и просто ще докажеш, че не си порастнала, а точно обратното, че си си дете все още.

6у6а,

Човекът ме нарече "оФчица", не виждам какво ме спира да му кажа "палячо". Не летя в небесата, не си представям. От опит знам какво мога и как да го постигам. И да се опаря, съмнявам се да има жена, която не е, предпочитам да съм натрупала опит от някой по-голям, отколкото единственото нещо, което ми е останало от връзката да е сериозно познание за покемони и нарутота. Разбираш ли ми гледната точка? Всяка връзка с 14 годишна е застрахована от провал ли? Той на 14 не може да ме излъже? Не може да ме изчука и да ме зареже ли? Не може да разкаже на цялото училище под какъв ъгъл ми го е сложил? Поне с 20 годишния не сме в един клас, няма после кой да ме коментира. Обаче вие само знаете да си повтаряте едно и също и да се опитвате да гледате от високо. За това и после се ядосвате.

AncientVamp98
03-20-2012, 10:48
Не,ве-намекнах,че си подразнила модовете и те са те ошамарили,като са ти махнали акаунта.
Няма да те бия,стига подскача.

Защо просто не спреш да се напъваш и не си намериш друга тема? Неуместна си тук. Разбрах - ти си на 19 и си страшно готина и бисексуална и невероятна. Уау! Велика си! Сега, моля те, прекрати опитите си.

Sanguine
03-20-2012, 10:51
"...но има хора, които и това не знаят". Знам го цитата.

Всъщност това не е част от цитата. Прибавено е в последствие. Говорех ти за обяснението с окръжностите, за да илюстрирам, че колкото повече знаеш, толкова повече имаш да научаваш.
И постовете относно това защо връзките с толкова по- големи не са удачни ИМАТ връзка с темата ти. От една страна имаш връзките с връстници, от друга- тези с "батковци". Ние обяснявахме едната страна, която автоматично пояснява и другата, и тук- таме се наблегна на това, че много зависи от въпросния 14-годишен. Не знам какво подскочи все едно сте ти изяли кучето.

Sanguine
03-20-2012, 10:54
всеки си има право на мнение.

И ТОВА е моето мнение за подобен род книги. Ако искаш, да си продължим дискусиите на ЛС, НО тези за литературата, защото дръгата тема се изчерпи много.

AncientVamp98
03-20-2012, 11:00
Всъщност това не е част от цитата. Прибавено е в последствие. Говорех ти за обяснението с окръжностите, за да илюстрирам, че колкото повече знаеш, толкова повече имаш да научаваш.
И постовете относно това защо връзките с толкова по- големи не са удачни ИМАТ връзка с темата ти. От една страна имаш връзките с връстници, от друга- тези с "батковци". Ние обяснявахме едната страна, която автоматично пояснява и другата, и тук- таме се наблегна на това, че много зависи от въпросния 14-годишен. Не знам какво подскочи все едно сте ти изяли кучето.

Всъщност не е прибавено в последствие, а е по-популярна първата част от цитата. Както е и със "Со кротце, со благо и со малко кютек... по газот", ако ще даваме родни примери. "По газот" е малко известна и все пак част от пълната мисъл. Не сте ми изяли кучето, но на хора, които ползват епитети не виждам, защо да не им отговарям по същия начин? За мен по темата, за сега има само едно мнение и то е на jghgh. Той/тя ми каза плюсове за връзка с по-малък. Аз отговорих за моите опасения свързани с това. Всички други отговори не са по темата и не виждам как тя се е изчерапала.

Sanguine
03-20-2012, 11:44
Ох,момиченце, момиченце...Ти СИ незряло лапе.
Защото си неспособна да възприемеш чуждо мнение, защото интелигентният човек се замисля върху чуждите думи, за да отсее смисъла им, защото подминаваш с детска глупост всичко прочетено, което не ти по акъла и вкуса, защото реагираш единствено първосигнално и вечно си ощипана госпожица, защото не можеш да видиш цялата картинка, а си се взряла в носа си. Половин форум, хора по-опитни и по-умни от тебе, се опитваха да ти обяснят нещо безкрайно просто, а наща не само, че си знае своето като 5-годишно, но и напада. Опита ли се по някакъв начин да обориш доводите на толкова хора? Не, подмина ги с "аз съм красива и скандална". Обясних ти с думи прости защо мненията за връзка с 18+ са неразривно свързани с темата. Ама нащо пиленце неее. Всяка тема е изчерпана, когато отсрещната страна си знае своето и си коментира избирателно. Тъкмо видя някакви напъни за ум и пак си проявяваш детинската вироглавост.


Е, досега бях со кротце, со благо. СЕГА е со малце кютек. Аз съм дотук с теб. Вдигам ръце от детинщината, както всеки нормален 18-20-годишен мъж би направил след като я нае...е.

ledenakrasota
03-20-2012, 12:23
Оф...що не се сбиете и да приключва спора? 8-)

x7aZzy
03-20-2012, 12:33
Ех, че си предсказуема - знаех си, че няма да ме подминеш.
Ето го и мнението ми по темата: не виждам никакъв смисъл да излизаш с по-малки от теб на този етап. Според мен момчетата на 14-17 не стават. И не го казвам, защото съм на 19. От както се помня излизам с по-големи от мен. За мен е важно да са зрели, самостоятелни и силни (става дума за характера). Но това не значи, че всички на 20+ са такива т.е. не възрастта е от значение. Моят опит обаче показва, че момчетата на 14-18 не са зрели. Просто не са това, което търся (респективно - което съм търсила като по-малка). Ще си позволя да се повторя: свестни момчета няма - има свестни мъже (и те са рядкост).
Само да вмъкна, не виждам нищо лошо да излизаш с по-малък от теб - например ти си на 25, той на 22 (съответно 35-30, 45-43 етц). Но ако мацката е на 15, момчето на 14, връзката ми се вижда безсмислена (да не кажа смешна). Невърмайнд, хора всякакви.
Към авторката - много ми харесва начина ти на изразяване и високата ти култура, впечатлена съм и от ораторските ти способности. Не спирай да пишеш в темата - до "Лека нощ, деца" има още доста време, трябва да се забавлявам с нещо.

AncientVamp98
03-20-2012, 12:42
Ех, че си предсказуема - знаех си, че няма да ме подминеш.
Ето го и мнението ми по темата: не виждам никакъв смисъл да излизаш с по-малки от теб на този етап. Според мен момчетата на 14-17 не стават. И не го казвам, защото съм на 19. От както се помня излизам с по-големи от мен. За мен е важно да са зрели, самостоятелни и силни (става дума за характера). Но това не значи, че всички на 20+ са такива т.е. не възрастта е от значение. Моят опит обаче показва, че момчетата на 14-18 не са зрели. Просто не са това, което търся (респективно - което съм търсила като по-малка). Ще си позволя да се повторя: свестни момчета няма - има свестни мъже (и те са рядкост).
Само да вмъкна, не виждам нищо лошо да излизаш с по-малък от теб - например ти си на 25, той на 22 (съответно 35-30, 45-43 етц). Но ако мацката е на 15, момчето на 14, връзката ми се вижда безсмислена (да не кажа смешна). Невърмайнд, хора всякакви.
Към авторката - много ми харесва начина ти на изразяване и високата ти култура, впечатлена съм и от ораторските ти способности. Не спирай да пишеш в темата - до "Лека нощ, деца" има още доста време, трябва да се забавлявам с нещо.

Съжалявам, че ти се струвам предсказуема. Иначе съм напълно съгласна с мнението ти за връзките.

Aubergene
03-20-2012, 12:53
Абе наистина ли само на мен ми се струва, че 7 страници разни хора си общуват с явен трол?...
Чудно ми е кой първи ще загуби интерес или ще се усети... Чудно ми е още авторката кога успя да прехвърли цялата "яка" литература, може би докато е "слушала, разбирала и подкрепяла" съответния батко, както никой друг не може...

А за да е съвсем по темата, в много, много редки случаи, да не кажа - изключения - някой може да узрее за истинска връзка на 13-14 години. То тогава човек не познава себе си и тялото си, камо ли да може да бъде нечия половинка...

Обаче... свят широк, хора всякакви... щом така ви е интересно...

thegame11
03-20-2012, 13:01
1 -Naruto и Pokemon се явяват като японско изкуство :)
2 -Мога само да кажа, че всичко опира до развитието :)
3 -Има и 20 годишни жени, които си остават ниски и плоски :D

x7aZzy
03-20-2012, 13:04
Хубаво, че си съгласна. Все пак вслушай се в думите на Sanguine - напълно е права. Евала й правя на мацката, че съумява да ти говори със спокоен тон. Аз едва ли бих могла, затова се въздържам.

П.С. Много добри книги изброи, дано наистина си ги прочела. Но оплеска цялостното впечатление с тоя "Здрач". Няма да коментирам, просто ми се вижда странно човек, който чете Достоевски, въобще да се докосне до бълвочите на Стефани Майър. Egal...

Aubergene, дано да си права, че темата е фейк. Защото ако авторката не е трол, не знам накъде отива нейното поколение. Но пък както казах - хора всякакви. Само да не ми обиждат аниметата без аргументация.

П.С. 2 Уж съм широкоскроена и отворена към чуждото мнение, но все още не разбирам какво може да предложи едно 14 годишно на един мъж (освен секс, разбира се).

NarutoShippuuden
03-20-2012, 13:43
Заради на тая акъла и простотиите вече има 7 страници дали си струва връзка с по-малък от нея. Ехх, интересно е. :D

AncientVamp98
03-20-2012, 13:49
Заради на тая акъла и простотиите вече има 7 страници дали си струва връзка с по-малък от нея. Ехх, интересно е. :D

Стискай зъби, още само 3 часа до анимето ти по БНТ.

NarutoShippuuden
03-20-2012, 13:53
Анимето ми го дават в четвъртък и не се излъчва по български телевизии, колкото да проблема ти колкото има по-малки толкова са по-тъпи. Вече всеки психясва и децата на 10-11 години взимат пример от по-големите и правят същото като тях. Не бързай да си хващаш някой МНОГО по-голям пробвай с някой който е 1-2 години по-голям от теб. :)

x7aZzy
03-20-2012, 14:01
AncientVamp98, я обясни за анимето по БНТ, че нещо не съм в час. Интересно ми е да чуя за кое точно аниме говориш, те по БНТ се изтрепват анимета да пускат в последно време. Толкова са много, че половината ги изпускам.

TheBeliever
03-20-2012, 14:03
AncientVamp98, я обясни за анимето по БНТ, че нещо не съм в час. Интересно ми е да чуя за кое точно аниме говориш, те по БНТ се изтрепват анимета да пускат в последно време. Толкова са много, че половината ги изпускам.

Не се хабете. Авторката явно не прави разлика между аниме и анимация.

x7aZzy
03-20-2012, 14:05
То това стана ясно още в първите постове. Ама ми е кеф да гледам как се набира, чак си и вярва.

TheBeliever
03-20-2012, 14:07
То това стана ясно още в първите постове. Ама ми е кеф да гледам как се набира, чак си и вярва.
Само почакай, ей сега ще ни атакува с току-що проверените в Гугъл определения.

Chacho
03-20-2012, 14:10
Уж си бях казал, че няма да пиша повече, но ми е едно метафорично такова, може да направя още един опит.


Най-осезаемата разлика в порастването е превъзмогването на егото. Дължината на темата подсказва, че на авторката й предстои да се случи, но още не е.

Другото, което е типично за тази възраст, е невъзможността да си обясниш морала и ти изглежда изкуствен. Да си неморален означава да си позволяваш, което не всеки го може, а останалите завиждат и ги е страх. Нещо повече, сякаш никой не те съди за това и хората са погрешно възпитани с такива убеждения, не им стиска да разчупят модела.

Това противопоставяне е основната градивна сила на ценностната ти система. Тогава спираш да възприемаш наготово възпитанието от родители и възрастни, задаваш си въпроса "защо?". Лошото е, че вместо да отсееш поуките, се обявяваш цялостно срещу тях.


Прилагаме мисленето върху темата. Защо да нямам самочувствие, защо да не се поставям по-напред от по-възрастните, защо да не ги хапя и да ги провокирам? Като мога да мачкам, ще мачкам. Аз съм повече, просто не го забелязвате, хайде оборете ме. Оказва се обаче, че на хората им е през хуя и като станат от компютъра или си тръгнат в реална ситуация, вече са достатъчно зрели, че да не са ги докоснали тези думи, и просто започват да те отбягват, като нямат полза от контакта с теб. Така "щитът" ти отсява хората и около теб остават тези, които ще ти лижат задника и тези, с които взаимно ще си помпате егото. Това е такава среда, в която на почит са интригите и материалното. Всичко е ток и жица, изграждате си един елит, в който в добрия случай уж се разбирате и всеки е най-големия, като типична компания от чалга дискотека. Не ви възпира изкуствения морал: щом можеш - чукаш се, щом можеш - обиждаш, щом можеш - друсаш. Размива ти се границата и се отдаваш на плътските влечения. В един момент се усещаш, че всичко благо е избеляло, изгубило е цвета си. Чукането вече е само едно чукане, самочувствените приказки са някак празни, всичко се изхабява. Губи ти се смисълът, сякаш си предозирал наркотиците. Накрая започваш да се чудиш къде си сбъркал. И това в случай, че някъде по път не си тупнал вече от високо.

Нещата в живота носят единствено смисълът, който ти сам ще им предадеш. Моралът ти помага да го заформиш, за да имаш цялостно и трайно усещане за заобикалящия те свят. Да цениш взаимоотношенията между хората, да си състрадателен, да обичаш, да си справедлив, такива работи. В това число влиза и това, да цениш детското в себе си, да зачиташ чуждото мнение и да се наслаждаваш на плътските усещания, без да се ограничаваш само до тях. Когато завършиш ценностния си модел и започнеш да го доизпипваш, тогава вече прохождаш в зрелия си период. Това е нещо основно, което възрастните търсят в другия. Авторке, на за твоята възраст е впечатляващо, че започваш да си задаваш по-подходящи въпроси, затова би било редно да намериш човек, който върви по същия път, като теб. Затова би ти паснало момче, с 1-2 години по-голямо от теб и с акъл, тоест - да го подбереш сред другите. Ако търсиш някой, който вече е изминал пътя, той няма да има интерес, разбираш ли? И още нещо, тези които са по-големи, но не им е стигнал акълът да извървят до края, ще се възползват от теб, отклонявайки те. Защото за собствените си цели ще ти изкривяват представите, ще ти хранят грешните убеждения и ще извличат собствена изгода от това. Те вече се радват на своята самодостатъчност, не си им нужна и, въпреки че можеш да им дадеш много, единствено ще те използват.

Ако ти е комфортна абстракцията, не ги дели на по-големи и по-малки, а търси човек, който ще върви до теб.

Sanguine
03-20-2012, 14:18
Chacho, един абсолютен offtopic- чел ли си нещо от/за фройдистките идеи?(Някои части от поста ти ми напомниха на тях.)

Chacho
03-20-2012, 14:19
А, да, да не забравя. Към всички аниме фенове, осъзнайте се! Изключително неприятно ми е да чета, как със зъби и нокти браните изкуството, което в български превод означава "Не сте достойни за анимето, нищо не разбирате." Преди около 10-на години аниме обществото в България беше много по-тясно и същевременно много по-мирно и спокойно. Тогава с кеф да обсъдиш последната излязла манга или серия на хитов сериал. Дори в animes-bg бяха едни готини и позитивни хорица. Сега всичко се изроди в такава посока, че всеки го смята за най-съкровената си част, до която никой друг не е достоен да се докосне и се изживяват като неразбрани, ако някой не им харесва детските. Гледам аниме и чета манга от повече време от повечето във форума, сега ще станат към 13-14 години откакто съм фен, и още преди 7-8 години се отказах въобще да търся други зарибени, по-гореизброените причини. Чел съм ви коментари в други теми и пишете много по-зряло от това тук. Оставете хората да не го харесват или да го виждат като детско, всеки има собствено мнение, не сте малки, че да се мъчите да налагате своето. Нали навън не се захващате на всяка отделна глупост на всеки отделен човек, че да му обяснявате колко е заблуден. Застанете над тези дреболии.

Chacho
03-20-2012, 14:21
Chacho, един абсолютен offtopic- чел ли си нещо от/за фройдистките идеи?(Някои части от поста ти ми напомниха на тях.)

Една книжка за психоанализа базирана на негови лекции. Фрагменти от увод в психоанализата или нещо такова, на Орлин някой си, вече съм забравил. По принцип не съм му голям привърженик, само на някои идеи симпатизирам.

NarutoShippuuden
03-20-2012, 14:28
Chacho, всеки си има вкусове, ако някое момиче се облича като курва и идва с дрехи с които провокира момчетата около нея все едно им казва "сложете ми го" и не го осъзнава ще дойде време в което някой ще и каже, че е курва. Нещо ще я човъркне отвътре и ще се защитава. Същото е и със аниметата, няма значение с кое да е. Всеки човек защитава неговите навици и харесвания. Не може някой пиклио който слуша да речем метал да каже на друг пиклио който слуша рап: Това е много тъпа музика и хората която я слушат са тъпи. Тогава пиклиото който слуша рап ще се ядоса и ще започне да защитава това което той обича и ще отвръща със същата обида поднесена към него.

Chacho
03-20-2012, 14:33
Първия очевиднот е ограничен и такива хора има много. Не се получава дискусия, а надвикване. Последно си спомням, че се впечатлих от ОВА-та на Ронин Кеншин, особено Reminiscence-а, защото беше за сравнително по-възрастна аудитория. Идваше ми да я плесна през лицето на такива хора, но ми беше ясно, че няма да ме разберат. Безсмислено е и няма нужда да им падам на нивото. Радвам се, че имам съзнанието да се докосна до същинското и това ми е достатъчно.

x7aZzy
03-20-2012, 14:36
Chacho, харесва ми как мислиш. Най- малкото постът ти има структура, а мнението е обосновано. Съмнявам се обаче авторката да обърне внимание на думите ти - все още не е дорасла да разбере последствията, които описваш ("Губи ти се смисълът, сякаш си предозирал наркотиците."). И като казвам, че не е дорасла, не искам да я обидя. Просто за всяко нещо си има време. Човек трябва да натрупа житейски опит, за да осъзнае какво иска от живота (респективно какво търси у партньора си).

Авторке, с две думи - намери си някой на твоя акъл и не кради батковците от какичките. Както каза Chacho: "търси човек, който ще върви до теб" (бтв, това важи за всички, не само за авторката).


П.С. Това за аниме феновете надявам се не беше отправено към мен. Не се смятам за аниме фен, тъй като съм гледала има-няма 5 анимета. Но много, ама много ме издразни ограничеността на авторката. Набива ми се в очите, когато някой е ограничен. Няма лошо да има собствено мнение, но да провокира без никакви логични аргументи е дразнещо. Ако съвсем спокойно беше казала, че не харесва аниме феновете и не гледа "детски", даже нямаше да се спра в темата. Но си е нахалство да лепва етикети на хората само защото не може да отговори смислено на постовете им.
А това с аниметата по БНТ ме развесели, а днес ми е скучно.

umri
03-20-2012, 14:49
Палячо,

Само от ника ти "umri", който и главна буква няма даже, лъха на неграмотност и комплексарщина. Както казах и преди, явно не си порастнал достатъчно за да разбереш нещата такива каквито са. Ходя с по-големи от теб, които за ралика от теб, схавщат нещата от живота. Ти от друга страна, се опитваш да се докажеш пред група пиклиовци, които гледат Покемон (или Наруто или каквато и да е друга простотия) и с цяло гърло реват, че това не е детско. Самия факт, че това са ти приятелите показва, че си дечко, който няма приятели връстници и страшно много го боли, че никога не може да има момиче като мен. Е нека ти кажа - няма и да имаш! Не ходя с недорасли палячовци. Сядай пред кабелната, гони покемона и нарутото и давай съвети някъде където има място, не пред човек, който явно те е надрастнал. Палячо.
Хахахахаххаххаахахахахахх ахахахаххаах. Аз гледам Том и Джери и Yu-Gi-Oh.

Разликата между интернета и реалността е, че като ми пишеш можеш много силно да си въобразяваш, че си ме наредила, но ако водим същия разговор на живо.. няма да го водим, просто защото през 90% от времето ще гледаш в земята и ще си подмокрена.

x7aZzy
03-20-2012, 14:59
umri, не бъди толкова сигурен. Не дай си боже да те омае с неземната си красота и дълбоките си познания по "яка" литература. После ще те изслушва и ще те кара да се чувстваш мъж.

Ох, напуши ме смях. Съжалявам за спама. Чакам авторката да ми отговори на въпроса - какво може да предложи едно 14 годишно момиче на един мъж, освен секс?

thegreenzombie
03-20-2012, 15:06
определено не смятах да отварям темата.. осъзнавате ли, как едно 14 годишно момиче с привидно високо самочувствие и 'опит', впрегна толкова много потребители, с тема, на която, ако и видите първия пост и вие като мен ще се чудите как се е стигнало до тук.. ще ми е интересно да видя, как авторката ще ме нахрани, при положение, че не пропуска да коментира пост.. имам един въпрос.. какво смяташ, че едно 18-20 годишно момче би искало от едно 14 годишно момиче и за какви задълбочени теми си говорите ? и още нещо.. да, разбрахме колко умна, красива, начетена и прочее неща си, но откъде го натрупа този 'опит' с момчетата, че не ми стана ясно..

6y6a
03-20-2012, 15:10
6у6а,

Човекът ме нарече "оФчица", не виждам какво ме спира да му кажа "палячо". Не летя в небесата, не си представям. От опит знам какво мога и как да го постигам. И да се опаря, съмнявам се да има жена, която не е, предпочитам да съм натрупала опит от някой по-голям, отколкото единственото нещо, което ми е останало от връзката да е сериозно познание за покемони и нарутота. Разбираш ли ми гледната точка? Всяка връзка с 14 годишна е застрахована от провал ли? Той на 14 не може да ме излъже? Не може да ме изчука и да ме зареже ли? Не може да разкаже на цялото училище под какъв ъгъл ми го е сложил? Поне с 20 годишния не сме в един клас, няма после кой да ме коментира. Обаче вие само знаете да си повтаряте едно и също и да се опитвате да гледате от високо. За това и после се ядосвате.

Защо мислиш, че 20 годишният няма да отиде и да разкаже абсолютно всичко на приятелите си и после да те използват и да целят да те минат всички? Не искаш с 14 годишни окей, хвани си 16, 17 годишен. Аз на твоята възраст си гледах уроците и ходех с момче 3 години по-голямо от мен и вместо той да ме учи аз учех него и издържахме 2 години. Не се хвърляй на пълнолетните, защото с тях не можеш да отидеш там където те могат, а в това ще се хабят само нерви и от твоя и от негова страна. Също така не си мисли, че и 20 годишният ще знае какво иска. Той пред теб може да е много влюбен, да ти сваля звезди, да потопява кораби, но в действителност просто да те използва. Мисля, че може да разбереш, че както жените така и мъжете могат да бъдат много подли и да играят доста добре като актьори. Сама си направи изводите аз на моите 20 години не се занимавам даже с 25 годишни, защото знам, че той след 2 години примерно ще иска деца, а аз няма да съм на този етап от живота ми. Разлика от 2 или 3 години може особено в твоето положение, но не забравяй, че има и момчета на твоята възраст, които са осъзнали, че искат сериозно да ходят с момичета.

sunman
03-20-2012, 15:10
Хахахахаххаххаахахахахахх ахахахаххаах. Аз гледам Том и Джери и Yu-Gi-Oh.

Разликата между интернета и реалността е, че като ми пишеш можеш много силно да си въобразяваш, че си ме наредила, но ако водим същия разговор на живо.. няма да го водим, просто защото през 90% от времето ще гледаш в земята и ще си подмокрена.

Колега,защо така хората като не са запознати се правят,че знаят всичко?!?!

П.П - Авторке,много си ми интересна,само на думи си голяма(и едно 80% от твоите наборчета)!!
Гледай си уроците и не се занимавай с глупости,че ще съжаляваш по-късно!!
Такива като теб ги срещам всеки ден и картинката е грозна!! :)

ledenakrasota
03-20-2012, 15:11
http://prikachi.com/images/240/4215240b.gif

Chacho
03-20-2012, 15:15
Един офтопик, който ме човърка от известно време. Как приемате мисълта, че тая тема сигурно ще я точим и с нашите деца? :D

ledenakrasota
03-20-2012, 15:18
Един офтопик, който ме човърка от известно време. Как приемате мисълта, че тая тема сигурно ще я точим и с нашите деца? :D

Честито! Да ти е живо и здраво!

Chacho
03-20-2012, 15:19
ШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШ шшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш шшшшшшшшш, не така!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Опазил господ, пу-пу!

ledenakrasota
03-20-2012, 15:20
Е, нали си щял скоро да си пишеш с тях в темата?! :/

DisappointedDreamer
03-20-2012, 15:20
Един офтопик, който ме човърка от известно време. Как приемате мисълта, че тая тема сигурно ще я точим и с нашите деца? :D

Ще седна най-спокойно с дъщеря ми и ще и обесня какво е било по мое време, и как аз съм се чувствала. Майка ми никога не е правила това с мен, но аз мисля да се опитам да бъда близка с дъщеря си, не като майка-дъщеря, ами като две приятелки. Ще и кажа опитът ми от моите връзки, грешките ми и неговите, това за което съжалявам. Няма да я карам да бъде с този или с онзи, ще я оставя сама да решава и да се опарва.

Chacho
03-20-2012, 15:21
Е, нали си щял скоро да си пишеш с тях в темата?! :/

Да разисквам въпроса и думата "скоро" умишлено не присъства в поста ми.


@DisappointedDreamer, виждаш спокойното в предните страници :D

Cold_Tearsss
03-20-2012, 15:22
Ох, напуши ме смях. Съжалявам за спама. Чакам авторката да ми отговори на въпроса - какво може да предложи едно 14 годишно момиче на един мъж, освен секс?
Какъв секс? Вероятно ще и е за първи път. Какво да я дресирам? Да я уча, пък не дай си боже да се дърпа от срам? Какво правим?

ledenakrasota
03-20-2012, 15:27
Да разисквам въпроса и думата "скоро" умишлено не присъства в поста ми.




Сигурен ли си?

Chacho
03-20-2012, 15:29
Ох, да права си, сега проверих. Верно имам дете, бех го забраил.

ledenakrasota
03-20-2012, 15:31
Ох, да права си, сега проверих. Верно имам дете, бех го забраил.

Докато проходи, ще те направи дядо...

TheBeliever
03-20-2012, 15:34
Как приемате мисълта, че тая тема сигурно ще я точим и с нашите деца? :D

Ааааа, не с лошо. Ако пикливата ми хипотетична дъщеря се проебе на 14 с 20 годишни оръфляци ще й стегна багажа и ще я пратя да се прави на зряла и пораснала някъде далеч от моите очи.

П.П Ако някога ми се случи нещастието да имам деца ще съм ебати тираничната майка :D

DarkTemplar
03-20-2012, 15:35
Един офтопик, който ме човърка от известно време. Как приемате мисълта, че тая тема сигурно ще я точим и с нашите деца?
Това ще е бая сложен разговор (по-скоро поредица от такива)...

И все пак се учудвам как 98-цата успя за отрицателно време да провокира толкова хора. Може би защото темата е доста актуална или пък на всички ни е прекалено скучно. 8-)

DisappointedDreamer
03-20-2012, 15:35
Да разисквам въпроса и думата "скоро" умишлено не присъства в поста ми.


@DisappointedDreamer, виждаш спокойното в предните страници :D

Шъш, аз си създавам илюзии :lol:Остави ме да им се насладя.

Glamour92
03-20-2012, 15:42
Как приемате мисълта, че тая тема сигурно ще я точим и с нашите деца? :D

Най-лесният начин-пращаме ги при пълнолетните им половинки да ги доотгледат.

kyon
03-20-2012, 15:45
Преди да са заключили темата :D
http://prikachi.com/images/563/4542563P.jpg

x7aZzy
03-20-2012, 15:47
И все пак се учудвам как 98-цата успя за отрицателно време да провокира толкова хора. Може би защото темата е доста актуална или пък на всички ни е прекалено скучно. 8-)

И аз почнах да се чудя. За себе си мога да кажа, че доброволно се набутах между шамарите. Пък тя взе, че спря да пише... И без това не успя да ми задържи вниманието с нещо смислено, поне щеше да е забавно да я гледам как се впряга.

Тарикатче
03-20-2012, 15:48
А какво мислите за следната връзка - Аз на 19 тя на 28 + това има мъж и дете? Просто ми е любопитно вие как ще постъпите в тая ситуация.. Ако тя е щастлива със вас а не с маjът си.. Ще развалите семейството и или ще я оставите да си живее живота и ще прекратите всичко въпреки, че и на двамата ще ви е адски мъчно? :)

TheBeliever
03-20-2012, 15:50
И все пак се учудвам как 98-цата успя за отрицателно време да провокира толкова хора. Може би защото темата е доста актуална или пък на всички ни е прекалено скучно. 8-)

Мисля, че е второто, подкрепено от липсата на други форумни провокацийки тези дни.

Edit: Тарикатче, ако искаш си пусни отделна темичка да се обсъди там ситуацията.

Lilly777
03-20-2012, 15:52
Мацка, ше ме извиняваш, ама точно опит на теб ти липсва, не обща култура, схващаш ли? За да си хвана някоя 5 години по-малка от мен, трябва да се изживявам като детегледач. Трябва да се съобразявам с родителите ти, с прищявките за внимание, с детските вълнения; да не говорим, че за съвместно съжителство, пътувания, общи финанси, съветване и дума не може да става. От това, което каките могат да ми дадат, при теб остава само ебането. Аз на общи теми мога и с момчета, мога и с текущите си приятелки да разговарям.

Просто да не живееш в заблуда. Потърси си някво момченце към 16-те.

+1 .... По-точен отговор няма да получиш

bubblef93
03-20-2012, 15:54
НЕ НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА

6y6a
03-20-2012, 16:09
А какво мислите за следната връзка - Аз на 19 тя на 28 + това има мъж и дете? Просто ми е любопитно вие как ще постъпите в тая ситуация.. Ако тя е щастлива със вас а не с маjът си.. Ще развалите семейството и или ще я оставите да си живее живота и ще прекратите всичко въпреки, че и на двамата ще ви е адски мъчно? :)

Тя като не е щастлива с мъжа си какво прави с него? Взима си детето и се маха като не и изнася. Това за мен са жени, които нямат и грам самоуважение гледат само как да ги ебат и как да цицат пари от мъжа си уж за "детето" с предтекста, че не са щастливи. Да ама не това са жени, които не знаят какво искат! Ще ти задам и аз един въпрос, а той е: Защо, когато двама души са заедно и имат най-вече дете винаги трябва да се намеша трети човек? Аз мога да ти отговоря веднага, но искам да видя твоя отговор.

Тарикатче
03-20-2012, 17:28
Принципно и аз мисля като теб.. Взима си детето и се маха.. Обаче на практика не са толкова лесни нещата.. Не всеки мисли като нас ;)

Както и да е вече си имам неква представа за нещата в бъдеще и нямам нужда от съвети.. ;)

Ся за въпроса ти.. Ами знам ли съдба.... Винаги така се случва.... То нали знаеш забранения плод е най вкусен.. И все единия от двамата се изкушава

6y6a
03-20-2012, 17:54
Принципно и аз мисля като теб.. Взима си детето и се маха.. Обаче на практика не са толкова лесни нещата.. Не всеки мисли като нас ;)

Както и да е вече си имам неква представа за нещата в бъдеще и нямам нужда от съвети.. ;)

Ся за въпроса ти.. Ами знам ли съдба.... Винаги така се случва.... То нали знаеш забранения плод е най вкусен.. И все единия от двамата се изкушава

Извинявай ама по-глупав отговор не бях получавала. Така се случва, защото третият не си знае мястото. Лошото е, че точно заради този тип хора децата страдат, защото родителите им се разделят. Да и този който поддава има вина, но по-голямата част е третия човек поне за мен. :)

Chacho
03-20-2012, 18:00
Вината си е в този, който поддава. Кво като се бута при семейството? То ако беше здраво, нямаше да има проблеми. За да правиш деца, трябва да си надмогнал малко нагона.

djipsito
03-20-2012, 18:05
Тъй ами, кво е виновен третия човек, ебаси логиката. Значи е виновен чужд човек, че детето има майка, която я сърби и не мое се запре...

anonymous708973
03-20-2012, 18:15
Палячо,

Само от ника ти "umri", който и главна буква няма даже, лъха на неграмотност и комплексарщина. Както казах и преди, явно не си порастнал достатъчно за да разбереш нещата такива каквито са. Ходя с по-големи от теб, които за ралика от теб, схавщат нещата от живота. Ти от друга страна, се опитваш да се докажеш пред група пиклиовци, които гледат Покемон (или Наруто или каквато и да е друга простотия) и с цяло гърло реват, че това не е детско. Самия факт, че това са ти приятелите показва, че си дечко, който няма приятели връстници и страшно много го боли, че никога не може да има момиче като мен. Е нека ти кажа - няма и да имаш! Не ходя с недорасли палячовци. Сядай пред кабелната, гони покемона и нарутото и давай съвети някъде където има място, не пред човек, който явно те е надрастнал. Палячо.

Слушай сега, малка пикличке,

имах намерение да те похваля за определени неща - че различаваш читави от нечитави, че четеш смислени неща и т.н. и щях да кажа, че да убеждаваш някого, че на 14 си много зряла, е загубена кауза. Знам го, защото съм го правила същия номер. На 14 бях също толкова земна, колкото съм и сега, а и идеално осъзнавах, че 14-годишните момченца (с едно-две изключения) далеч не могат да ми предложат връзката, която аз исках.

Обаче... след тоя пост, маце, мога да ти кажа само едно - "Ако не се научиш да целуваш ръка с достойнство, ще целуваш задник на колене". Иначе казано, уважавай по-големите и по-препатилите. Не си нито първата, нито последната, която си вярва толкова много. Малкото добро мнение, което имах за теб, се изпари, когато видях как скачаш и нападаш без причина - типично за 14-годишна пикличка.
Обиждаш изключително сериозно човек, който не познаваш, а и дори да искаш, няма да ти бъде предоставена тази възможност. Ще се заяждаме за правопис ли? Не уцели човека. Като за начало, пише се пиклЬОвци. Също така се пише "надраснал" и "пораснал", ама нали... от неговия ник лъхало на неграмотност.

Можеш само да ми благодариш, че в момента съм толкова възпитана... защото мога и да не бъда. Мислиш, че си единствената предизвикателна 14-годишна, която кара кръвта на батковците да закипи? Не си. Мислиш, че си голямата работа, понеже имаш хубаво дупе и цици (евентуално)? Изненада - половината население на земята има същите атрибути. Мислиш, че си много предизвикателна ли? Момиченце, такива неща мога да кажа, че ушите ти да пламтят от срам, а съм момиче. umri ти го каза, а аз мога да го потвърдя - в неговата компания 5 минути не можеш да откараш, преди да ти стане неудобно да го гледаш в очите. Момче като него... не си срещнала, няма и да срещнеш скоро с подобно отношение.
Разбирам, че сега откриваш цялата работа с отношенията, флирта и секса и се мислиш за голямата работа, ама... не си, маце. Не си единствената с вагина, сещаш ли се? Не си единствената, която може да гледа мръсно и да се държи безсрамно. Може да си всякаква (супер умна и т.н.), но зрелите момчета, към които се стремиш, харесват доста по-уравновесени девойки, минали етапа на истериите, в който очевидно все още си. Може и наистина да можеш да задоволиш всички нужди (и далеч нямам предвид само физическите) на едно 19-20-годишно момче, знае ли човек, но докато се държиш така, никой тук няма да ти повярва и да ти даде възможност да го докажеш.


на 19 години е достатъчно неграмотен да не знае, че се пише "овца - овцичка".

О, да, пише се овЧичка :) Само споменавам.

Тарикатче
03-20-2012, 18:20
Извинявай ама по-глупав отговор не бях получавала. Така се случва, защото третият не си знае мястото. Лошото е, че точно заради този тип хора децата страдат, защото родителите им се разделят. Да и този който поддава има вина, но по-голямата част е третия човек поне за мен. :)


И аз по тъп отговор не бях чувал ама кво да праиш.... Кво ти е виновен трерия човек? Егати мисленето имаш честно.. Ти ако ме обичаш и си щастлива с мен.. И искаш само мен.. Ако ще и 5 човека да ти се свалят просто ще ги игнорираш.. Ще знаеш какво искаш и ще осъзнаваш, че правиш грешка ако се потдадеш.. Ама ти сигурно си на 15.. А за тоя начин на мислене се изисква некъв стаж в тая насока.. Опит, практика ;) Простено ти е..

Chacho
03-20-2012, 18:25
...

Инче, можеше да не я нокаутираш в първия рунд

6y6a
03-20-2012, 18:31
И аз по тъп отговор не бях чувал ама кво да праиш.... Кво ти е виновен трерия човек? Егати мисленето имаш честно.. Ти ако ме обичаш и си щастлива с мен.. И искаш само мен.. Ако ще и 5 човека да ти се свалят просто ще ги игнорираш.. Ще знаеш какво искаш и ще осъзнаваш, че правиш грешка ако се потдадеш.. Ама ти сигурно си на 15.. А за тоя начин на мислене се изисква некъв стаж в тая насока.. Опит, практика ;) Простено ти е..

Първо не съм на 15 и второ явно не си допрочел или просто не ти изнася това, което казах. Споменавам в последното изречение и че този който поддава има вина, но не мисля, че е тук мястото да спориме. Тази тема е за друго няма нужда да я клепаме допълнително!

Тарикатче
03-20-2012, 18:45
все тая ...

SHPAIdURmeN
03-20-2012, 19:04
hyahyahaahmymy :D :D :D ама вие честно ли се връзвате на акъла на едно хлапе :D . Както някой казаха оставете я да си блъска главата :D (камъкът не можеш да го разцепиш с тиква)

djipsito
03-20-2012, 19:10
Чаках коментара на Пантерката с нетърпение. И намбито бих изчела.. :D
Ква съм сеирджийка само..

6y6a, каза, че тоя дето поддава има вина, ама казваш, че третия има по-голяма вина. А е обратното.

Cold_Tearsss
03-20-2012, 19:17
Защо никой не желае да ми цитира коментарите? ;( Толкова самотен и неоценен се чувствам, та чак ще се комплексирам. :D

Простете и, никой не се е родил знаещ....

http://mirror.servut.us/kuvat/motivation/newb.jpg

shmatarok
03-20-2012, 19:26
Чаках коментара на Пантерката с нетърпение. И намбито бих изчела.. :D
Ква съм сеирджийка само..

6y6a, каза, че тоя дето поддава има вина, ама казваш, че третия има по-голяма вина. А е обратното.

Леле... тъкмо бях решила, че не си струва повече да отварям темата :D


Защо никой не желае да ми цитира коментарите? ;( Толкова самотен и неоценен се чувствам, та чак ще се комплексирам. :D

Простете и, никой не се е родил знаещ....


*цитат*
Тя на нас трябва да прощава, че не я разбираме (повечето) 8-)

Тарикатче
03-20-2012, 19:27
Чаках коментара на Пантерката с нетърпение. И намбито бих изчела.. :D
Ква съм сеирджийка само..

6y6a, каза, че тоя дето поддава има вина, ама казваш, че третия има по-голяма вина. А е обратното.

Еми да.......... 3-тия си е просто 3-тия.. От теб си зависи цялата работа..

fluffy_^
03-20-2012, 19:28
Вие още ли се карате ? хахаха :D:D

anonymous708973
03-21-2012, 07:23
Инче, можеше да не я нокаутираш в първия рунд

А, да бе, ще си играя тука... един прав в носа и да се оправя. Няма тука да ми се прави на интересна и да обижда човек, когото не познава, защото мнението му не й отърва, а аз да я милвам с перце. Да ходи да си анализира литературните творби ред по ред, не тука да си изсмуква някакви доказателства за неграмотност, идващи от никнейма на хората, видиш ли, при положение, че самата тя бърка елементарни думи.

AncientVamp98
03-21-2012, 07:26
Слушай сега, малка пикличке,

имах намерение да те похваля за определени неща - че различаваш читави от нечитави, че четеш смислени неща и т.н. и щях да кажа, че да убеждаваш някого, че на 14 си много зряла, е загубена кауза. Знам го, защото съм го правила същия номер. На 14 бях също толкова земна, колкото съм и сега, а и идеално осъзнавах, че 14-годишните момченца (с едно-две изключения) далеч не могат да ми предложат връзката, която аз исках.

Обаче... след тоя пост, маце, мога да ти кажа само едно - "Ако не се научиш да целуваш ръка с достойнство, ще целуваш задник на колене". Иначе казано, уважавай по-големите и по-препатилите. Не си нито първата, нито последната, която си вярва толкова много. Малкото добро мнение, което имах за теб, се изпари, когато видях как скачаш и нападаш без причина - типично за 14-годишна пикличка.
Обиждаш изключително сериозно човек, който не познаваш, а и дори да искаш, няма да ти бъде предоставена тази възможност. Ще се заяждаме за правопис ли? Не уцели човека. Като за начало, пише се пиклЬОвци. Също така се пише "надраснал" и "пораснал", ама нали... от неговия ник лъхало на неграмотност.

Можеш само да ми благодариш, че в момента съм толкова възпитана... защото мога и да не бъда. Мислиш, че си единствената предизвикателна 14-годишна, която кара кръвта на батковците да закипи? Не си. Мислиш, че си голямата работа, понеже имаш хубаво дупе и цици (евентуално)? Изненада - половината население на земята има същите атрибути. Мислиш, че си много предизвикателна ли? Момиченце, такива неща мога да кажа, че ушите ти да пламтят от срам, а съм момиче. umri ти го каза, а аз мога да го потвърдя - в неговата компания 5 минути не можеш да откараш, преди да ти стане неудобно да го гледаш в очите. Момче като него... не си срещнала, няма и да срещнеш скоро с подобно отношение.
Разбирам, че сега откриваш цялата работа с отношенията, флирта и секса и се мислиш за голямата работа, ама... не си, маце. Не си единствената с вагина, сещаш ли се? Не си единствената, която може да гледа мръсно и да се държи безсрамно. Може да си всякаква (супер умна и т.н.), но зрелите момчета, към които се стремиш, харесват доста по-уравновесени девойки, минали етапа на истериите, в който очевидно все още си. Може и наистина да можеш да задоволиш всички нужди (и далеч нямам предвид само физическите) на едно 19-20-годишно момче, знае ли човек, но докато се държиш така, никой тук няма да ти повярва и да ти даде възможност да го докажеш.



О, да, пише се овЧичка :) Само споменавам.

umri е страшен копмплексар и ако за теб това е страхотен мъж, мога само да те съжалявам. Няма да ти пиша дълъг отговор - решила си да се заяждаш - ОК, карай си кризата не е мой проблем. Взела си се на сериозно, в което няма лошо - пожелавам ти приятно изкарване. Айде тичай с вятъра.

AncientVamp98
03-21-2012, 07:30
И аз почнах да се чудя. За себе си мога да кажа, че доброволно се набутах между шамарите. Пък тя взе, че спря да пише... И без това не успя да ми задържи вниманието с нещо смислено, поне щеше да е забавно да я гледам как се впряга.

Вече в 5 поста повтаряш, колко не те интересува темата и как ти е все тая. Защо продължаваш да пишеш? На кой се опитваш да се докажеш? Анимето по БНТ се казва "Лека нощ, деца". Гледай го и лови покемони. После ползвай тея покемони да впечатлиш някой мъж. Успех!

AncientVamp98
03-21-2012, 07:32
Хахахахаххаххаахахахахахх ахахахаххаах. Аз гледам Том и Джери и Yu-Gi-Oh.

Разликата между интернета и реалността е, че като ми пишеш можеш много силно да си въобразяваш, че си ме наредила, но ако водим същия разговор на живо.. няма да го водим, просто защото през 90% от времето ще гледаш в земята и ще си подмокрена.

Вуйченце, ще ме прощаваш ама и в най-смелите ти мечти няма да стане номера да гледам в земята и да се подмокрям от шут като тебе. Ходи ги разправяй тея на някоя друга. И гони ю-ги-ото с някой друг. В детстката градина много върви. Айде пътувай и ти.

anonymous708973
03-21-2012, 07:35
Като няма какво да кажеш, естествено, че ще си натискаш парцалите и ще мълчиш. Не знам кой в случая се е взел на сериозно.

А за теб кой е страхотен мъж? М? Баткото, който те води по ресторанти и ти повтаря колко си секси и как какичките могат само да се срамуват, че не са като теб?
На момче като umri можеш само и единствено вода да му носиш. Не го познаваш, дори не си го виждала (а и не ти трябва, защото ще ти омекнат коленете), а аз смея да твърдя, че не само го познавам, а и много повече. Човекът ти каза, че не би имал нищо сериозно с 14-годишна и че дори сексът с такава е силно под въпрос, нарани ти егото, ти наричаш него комплексар. Логика, маце, логика... Имаше един лаф - то не става само с ядене, трябва и акъл.

И, впрочем, всички сме минали през фазата, когато си вярвахме колко сме големи и т.н. След 3-4 години ще осъзнаеш, че 14 е смешна цифра и че дори човек на 18-20 години е хубаво да помни, че все още е дете. Един от най-трогателните моменти е да се сгушиш в любимия си човек, докато гледате "Том и Джери" и ядете течен шоколад, намазан на бисквитки. Ама... така де, ти си много голяма, за да го правиш това.

П.С. Сега ако пуснеш снимка, за да докажеш колко си ... каква беше... красива, предизвикателна и секси, ще си умра от смях. Мамка му, колко искам да ти видя реакцията, ако някога и някъде срещнеш umri. Хъх.

AncientVamp98
03-21-2012, 07:35
определено не смятах да отварям темата.. осъзнавате ли, как едно 14 годишно момиче с привидно високо самочувствие и 'опит', впрегна толкова много потребители, с тема, на която, ако и видите първия пост и вие като мен ще се чудите как се е стигнало до тук.. ще ми е интересно да видя, как авторката ще ме нахрани, при положение, че не пропуска да коментира пост.. имам един въпрос.. какво смяташ, че едно 18-20 годишно момче би искало от едно 14 годишно момиче и за какви задълбочени теми си говорите ? и още нещо.. да, разбрахме колко умна, красива, начетена и прочее неща си, но откъде го натрупа този 'опит' с момчетата, че не ми стана ясно..

Здравей,

Не виждам причина да те храня - не ме обиждаш, няма да те обиждам и аз. Какво иска 18-20 годишното момче? Иска разбиране, приятел, подкрепа, секс, смях, емоция... Говорим си за това, което ни вълнува в момента. Понякога и празни приказки си говорим. Опита знаеш как се трупа.

Тарикатче
03-21-2012, 07:37
AncientVamp98 - Само така мойто дете.... Сипи им да не знаят много много :D

AncientVamp98
03-21-2012, 07:38
Като няма какво да кажеш, естествено, че ще си натискаш парцалите и ще мълчиш. Не знам кой в случая се е взел на сериозно.

А за теб кой е страхотен мъж? М? Баткото, който те води по ресторанти и ти повтаря колко си секси и как какичките могат само да се срамуват, че не са като теб?
На момче като umri можеш само и единствено вода да му носиш. Не го познаваш, дори не си го виждала (а и не ти трябва, защото ще ти омекнат коленете), а аз смея да твърдя, че не само го познавам, а и много повече. Човекът ти каза, че не би имал нищо сериозно с 14-годишна и че дори сексът с такава е силно под въпрос, нарани ти егото, ти наричаш него комплексар. Логика, маце, логика... Имаше един лаф - то не става само с ядене, трябва и акъл.

П.С. Сега ако пуснеш снимка, за да докажеш колко си ... каква беше... красива, предизвикателна и секси, ще си умра от смях.

Дарлинг, това, че си бъркате по дупките с тоя клоун си е ваша лична драма. Щом го познаваш а и много повече, трагедията си е твоя. Не натискам парцалки, а живея щастливо. На псевдо интелектуални шутове като теб не мисля да се доказвам, че даже и снимки да качвам. Пътувай, мома.

anonymous708973
03-21-2012, 07:41
Вярно, бе. Бях забравила, че освен "много големи", на 14 бяха и много цинични. Хубава възраст. Един ден някой или нещо така ще те шамароса през лицето, че ще осъзнаеш откъде изгрява слънцето и как трябва да се държиш.

valdesbg
03-21-2012, 07:42
Абе хора... верно ли ходите по акъла на една малка пикличка вече 6 страници? Шок и потрес о.0

Авторке -знам.

AncientVamp98
03-21-2012, 07:42
Принципно и аз мисля като теб.. Взима си детето и се маха.. Обаче на практика не са толкова лесни нещата.. Не всеки мисли като нас ;)

Както и да е вече си имам неква представа за нещата в бъдеще и нямам нужда от съвети.. ;)

Ся за въпроса ти.. Ами знам ли съдба.... Винаги така се случва.... То нали знаеш забранения плод е най вкусен.. И все единия от двамата се изкушава

Ти си знаеш ситуацията каква е, но на твое място бих си изкарала максимално добре. Жената е голяма, знае какво прави. Ако сте щастливи, бъдете заедно, макар и тайно. И давай така докато ти е добре. Майната им на големите моралисти и експерти с по 2 връзки в живота. Имаш един опит и след това умираш. Бъди щастлив!

TheBeliever
03-21-2012, 07:43
Поне едно научихме от тази тема. Модерният лаф сред хлапетиите тези дни е "Пътувай" :lol:

AncientVamp98
03-21-2012, 07:44
Вярно, бе. Бях забравила, че освен "много големи", на 14 бяха и много цинични. Хубава възраст. Един ден някой или нещо така ще те шамароса през лицето, че ще осъзнаеш откъде изгрява слънцето и как трябва да се държиш.

Хахаха, сега те боли, че съм щастлива и получавам всичко, което поискам и за това се мяташ на клишето, колко много ще се опаря и ще ме шамаросват през лицето. И така да стане - голям праз! До сега изкарвам страхотно, нямам проблем да поплача малко - после пак ще съм върхът! Айде харесай си някоя друга тема и там се опитвай да се доказваш.

x7aZzy
03-21-2012, 07:49
Вече в 5 поста повтаряш, колко не те интересува темата и как ти е все тая. Защо продължаваш да пишеш? На кой се опитваш да се докажеш? Анимето по БНТ се казва "Лека нощ, деца". Гледай го и лови покемони. После ползвай тея покемони да впечатлиш някой мъж. Успех!

А ти така и не ми отговори на въпроса. Интересно как се хващаш за думите, които не са отправени към теб, а пропускаш важното. И темата наистина не ме интересува, защото аз знам с кого да излизам, какви мъже да свалям и с колко големи да общувам. От твоята тема нищо ново не мога да науча. И си права - все тая ми е с кого се чу*аш, чий батко крадеш или каква литература четеш. Продължавам да пиша, защото ми е интересно да видя докъде може да стигне простотията ти. Не схващаш ли, че почти всички, които писаха, само ти гледат сеира. Продължавай да се излагаш, тъкмо стана интересно.
И ако си мислиш, че пиша във форума, за да се докажа на някого, имаш много изкривени разбирания.

Пише се "На кого", не "На кой". Така де, нали се изявяваш като grammar nazi...

AncientVamp98
03-21-2012, 07:54
А ти така и не ми отговори на въпроса. Интересно как се хващаш за думите, които не са отправени към теб, а пропускаш важното. И темата наистина не ме интересува, защото аз знам с кого да излизам, какви мъже да свалям и с колко големи да общувам. От твоята тема нищо ново не мога да науча. И си права - все тая ми е с кого се чу*аш, чий батко крадеш или каква литература четеш. Продължавам да пиша, защото ми е интересно да видя докъде може да стигне простотията ти. Не схващаш ли, че почти всички, които писаха, само ти гледат сеира. Продължавай да се излагаш, тъкмо стана интересно.
И ако си мислиш, че пиша във форума, за да се докажа на някого, имаш много изкривени разбирания.

Пише се "На кого", не "На кой". Така де, нали се изявяваш като grammar nazi...

Не разбрах с цялата тая комплексария какво се опитваш да ми кажеш? Че знаеш с кой излизаш и какви мъже сваляш? Уау! Браво. Айде смени и ти темата, защо продължаваш да се напъваш?

Eduard17
03-21-2012, 07:56
@Чачко
Абе като влезнах и се изумих тая тема на кво стана. Чачко (надявам се да не бъркам щото все не мога да ти запомня инфантилния nickname) не знам дали осъзнаваш че с цялата тая тирада не доказваш нищо друго освен това колко си жалък. Хареса ми колко много "те възбуди" и вдъхнови одобрителния коментар на Singuin (надявам се и нейния nickname да не бъркам), в следствие на което последва поредната серия от възвишени изказвания. "Бате" говорите тука че авторката търси внимание. Аз ще попитам какъв трябва да си, че да пишеш есета в някъв форум в темата на 14 годишна пикла, а на всичкото отгоре половината коментар е супер неадекватен и ако се замисли някой, който го чете ще види колко НИЩО не казваш.
Като гледам си показал компентентно мнение относно всичкия спам, включително и с някви общи приказки за детски било то японски, корейски, сръбски, турски ... Това само доказва по - горе изказаното ми мнение, всъщност колко си СМЕШЕН. Но предполагам това 12-14 г да ти чешат егото в най-дебилната тема в някъв форум, до определена степен компенсира невъзможноста ти да си адекватен в една по - нормална среда. And that's all.

ПС: Надявам се с възвишеното си мислене да приемеш коментара ми като градивна критика (какъвто е), а не като нападка.

ПС2: Умишлено не обръщам внимание на изказванията ти да "внимавам с това и онова" ... има ли смисъл :D :D :D :D

ПС3: Айде барем вденеш нещо.

anonymous708973
03-21-2012, 07:56
Хахаха, сега те боли, че съм щастлива и получавам всичко, което поискам и за това се мяташ на клишето, колко много ще се опаря и ще ме шамаросват през лицето. И така да стане - голям праз! До сега изкарвам страхотно, нямам проблем да поплача малко - после пак ще съм върхът! Айде харесай си някоя друга тема и там се опитвай да се доказваш.

Кое получаваш, драга? Големия хуй ли?
Имам много повече от това, което ти би могла да искаш, камо ли да имаш. Напълно и изцяло съм в хармония със себе си и не изпитвам желание да се доказвам на някого, както ти правиш вече 6 страници. Пред кого? Пред нас номерът ти няма да мине. Пробвай с другите 14-годишни. Оптимистът в мен се надява да ти дойде акълът в главата, защото си личи, че имаш някакви наченки на разум, обаче реалистът в мен определено казва, че тоя момент няма да дойде скоро.
Вярвай си, че си върхът. Няма лошо. Радвай се, че не съм ти майка или сестра обаче...

AncientVamp98
03-21-2012, 08:02
Кое получаваш, драга? Големия хуй ли?
Имам много повече от това, което ти би могла да искаш, камо ли да имаш. Напълно и изцяло съм в хармония със себе си и не изпитвам желание да се доказвам на някого, както ти правиш вече 6 страници. Пред кого? Пред нас номерът ти няма да мине. Пробвай с другите 14-годишни. Оптимистът в мен се надява да ти дойде акълът в главата, защото си личи, че имаш някакви наченки на разум, обаче реалистът в мен определено казва, че тоя момент няма да дойде скоро.
Вярвай си, че си върхът. Няма лошо. Радвай се, че не съм ти майка или сестра обаче...

Сигурна съм, че си в хармония със себе си. Радвам се и, че имаш толкова много. Айде сменяй темата сега и спри да се напъваш.

Eduard17
03-21-2012, 08:03
Кое получаваш, драга? Големия хуй ли?
Имам много повече от това, което ти би могла да искаш, камо ли да имаш. Напълно и изцяло съм в хармония със себе си и не изпитвам желание да се доказвам на някого, както ти правиш вече 6 страници. Пред кого? Пред нас номерът ти няма да мине. Пробвай с другите 14-годишни. Оптимистът в мен се надява да ти дойде акълът в главата, защото си личи, че имаш някакви наченки на разум, обаче реалистът в мен определено казва, че тоя момент няма да дойде скоро.
Вярвай си, че си върхът. Няма лошо. Радвай се, че не съм ти майка или сестра обаче...

Абе не знам дали знаеш коментара ти колко много показва че си в хармония със себе си rofl

x7aZzy
03-21-2012, 08:07
Не съм си и помисляла, че можеш да разбереш.

libal44
03-21-2012, 08:11
Авторке, браво, доказа на всички ни колко си умна, зряла и там каквото се опитваш да ни докажеш.Сега, след като вече изкуствено си вдигна самочувствието, което изглежда е прекалено ниско, че да го вдигаш по форуми, какво още ти трябва?

valdesbg
03-21-2012, 08:18
Аз се изумих колко хора имат дисхармония в душата си и им трябва ей толкова за да почнат да разправят врели - некипали и как всички са перфектни и нямат нужда от нищо.

Ми за едно нещо авторката я поздравявам - успя с няколко изречения да ви изкара всичката дисхармония в световете ви на показ и започнахте да се доказвате и обяснявате. Уж с цел за да я убедите как не е права, само уж. Замислете защо един лигав пост от 14 годишна породи 6 страници тема с обяснения и оправдания?

Glamour92
03-21-2012, 08:18
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQujRIGmAWSkgabY4lsWUGBp8dpZtIPo 4TcQq-YLPclGG4aPa1bai4l0iSv9A


За ключ си реве темата,за ключ...с троен катинар,наръсен с отрова против съсели отгоре.

Eduard17
03-21-2012, 08:22
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQujRIGmAWSkgabY4lsWUGBp8dpZtIPo 4TcQq-YLPclGG4aPa1bai4l0iSv9A


За ключ си реве темата,за ключ...с троен катинар,наръсен с отрова против съсели отгоре.

Въпроса е кой е attention whore-a в тая тема. Щото точно те бях забравил и се появи от някъде :D

anonymous708973
03-21-2012, 08:24
Аз се изумих колко хора имат дисхармония в душата си и им трябва ей толкова за да почнат да разправят врели - некипали и как всички са перфектни и нямат нужда от нищо.

Ми за едно нещо авторката я поздравявам - успя с няколко изречения да ви изкара всичката дисхармония в световете ви на показ и започнахте да се доказвате и обяснявате. Уж с цел за да я убедите как не е права, само уж. Замислете защо един лигав пост от 14 годишна породи 6 страници тема с обяснения и оправдания?

Обясняването колко много си вярва и че не е нито първата, нито последната, която минава по тоя път, няма абсолютно нищо общо с предполагаемата дисхармония в писалите тук. Никой не се доказва, а и се показва, че тя е тая, която явно има нужда да ни докаже колко е зряла и как е перфектна за батковците. Двете неща нямат връзка. По тая логика - що пишеш във форума и защо във всяко второ мнение нареждаш? Комплекси ли избиваш или се доказваш?
Двете неща нямат връзка.

TheBeliever
03-21-2012, 08:25
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQujRIGmAWSkgabY4lsWUGBp8dpZtIPo 4TcQq-YLPclGG4aPa1bai4l0iSv9A


За ключ си реве темата,за ключ...с троен катинар,наръсен с отрова против съсели отгоре.
Защоооо? Нека готината, начетена, провокативна, красива 14 годишна ни прати да попътуваме още малко :D

Всъщност май само мен пропусна да ме прати с вятъра. :( Чувствам се пренебрегната.


Сериозно, само аз ли се забавлявам на писаниците на девойчето? Явно е, че едно си знае и едно си бае, ама поне е по-интересна тема от "Свърших в нея, ама тя го изпика, има ли шанс да е бременна" - темата.

Glamour92
03-21-2012, 08:28
То и на мене ми е весело-скоро не ми се е появявала пред очите тема,наситена с толкова благоприятна за спам и тролене почва.

Само,че вече взе да писва,пък и авторката едни и същи проклятия почна да сипе. :/

valdesbg
03-21-2012, 08:32
Пантерке - що се засягаш? Ясно е че ако ти кажа що е то потребност за доказване и как тя се изразява ще го отречеш. Ти си един от най-явните хора с нужда за доказване пред ... знам ли кого. Що ли - щото упорито искаш да и наложиш твоето мнение по някаква гледна точка при все че авторката явно не възприема а си гали вагината. Мен не ме мисли. Хващаш се за почти всеки остър коментар на почти всеки потребител.

Инак поздравявам Гламърчето за откровено готиния коментар с отровата за съсели :)

AncientVamp98
03-21-2012, 08:32
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQujRIGmAWSkgabY4lsWUGBp8dpZtIPo 4TcQq-YLPclGG4aPa1bai4l0iSv9A


За ключ си реве темата,за ключ...с троен катинар,наръсен с отрова против съсели отгоре.

Сигурно за 10ти път пишеш, как не трябва да ми пишат. И понеже толкова заби, сега молиш да заключат темата. Качвай се на въртележката и гони покемона. И още 50 картинки да ми постнеш пак ще си ми забавна. Айде тичай с вятъра и не се възбуждай прекалено.

Eduard17
03-21-2012, 08:33
То и на мене ми е весело-скоро не ми се е появявала пред очите тема,наситена с толкова благоприятна за спам и тролене почва.

Само,че вече взе да писва,пък и авторката едни и същи проклятия почна да сипе. :/

Бейби като ти писна кво правиш тука (да се върнем на attention whore темата)

AncientVamp98
03-21-2012, 08:35
Пантерке - що се засягаш? Ясно е че ако ти кажа що е то потребност за доказване и как тя се изразява ще го отречеш. Ти си един от най-явните хора с нужда за доказване пред ... знам ли кого. Що ли - щото упорито искаш да и наложиш твоето мнение по някаква гледна точка при все че авторката явно не възприема а си гали вагината. Мен не ме мисли. Хващаш се за почти всеки остър коментар на почти всеки потребител.

Инак поздравявам Гламърчето за откровено готиния коментар с отровата за съсели :)

Внимавай, Пантерата е явно тежката категория и "нокаутира с един удар". Току-виж ти написала нещо много дълбоко и ще последват 20 поста, как никой друг не може по-добре да ти го каже. Силно.