PDA

View Full Version : Най-хубавите филми!!



mOBSCENE
03-19-2012, 13:26
Имам чувството, че съм изгледала всичко хубаво..иска ми се да ги забравя и наново да ги гледам само заради начина, по който ме карат да се чувствам :)
Няма ли да се намери поне един човек, който да ми каже поне ЕДИН такъв филм подобен на Taken, The next three days, inglourious basterds, wanted ,beastly, man on fire, in time, Ocean's Twelve, Unknown...и така нататък и така нататък :) с две думи - качествен филм..
И все пак мисля, че ще си остана и без него..благодаря предварително.

HellNanio
03-19-2012, 19:45
where are you from ? :D

qkakukla2
03-20-2012, 18:55
Leon: The Professional и transporter 1,2,3 подобни на man on fire. Ако се сетя за още някой който ми е грабнал окото ще пиша.

ParadOx
03-22-2012, 13:22
Trainspotting
Forrest Gump
Fight club
The Prestige
The Green Mile
SAW 1-4
My blueberry nights
Memento
Requiem for a Dream
Hachiko
In Bruges

Т'ва ми хрумна на момента :д

x7aZzy
03-22-2012, 14:39
Имам чувството, че съм изгледала всичко хубаво..иска ми се да ги забравя и наново да ги гледам само заради начина, по който ме карат да се чувствам :)
Няма ли да се намери поне един човек, който да ми каже поне ЕДИН такъв филм подобен на Taken, The next three days, inglourious basterds, wanted ,beastly, man on fire, in time, Ocean's Twelve, Unknown...и така нататък и така нататък :) с две думи - качествен филм..
И все пак мисля, че ще си остана и без него..благодаря предварително.

WTF?

Щом за теб изброените филми са пример за "качествени", не би трябвало да те затруднява намирането на подобни. Та такива комерси заливат пазара. Щях да разбера вайкането ти, защото наистина качествените филми са дефицит, но с примерите, които даде, се убедих, че критериите за качество в днешно време драстично са занижени.

Явно имаме различни представи за хубави филми. Нормално - хора всякакви. За да не е спам, ето и няколко заглавия, които стават: Legends of the fall, Pride and Prejudice, Forrest Gump, Klass, Trainspotting, The phantom of the opera, Shawshank redemption. И Fight club естествено.

П.С. Филмите, които Парадокс изброи, намирам за в пъти по-качествени от Beastly например. Лично мнение.

ROFLWTF
03-22-2012, 14:43
И аз съм така- иска ми се да забравя любимите и да ги изгледа отново, въпреки че това не ми пречи де. Но все пак :D

Edge of Darkness
Law abiding citizen
Gamer
+ Dead Silence
The last house on the left
Sublime
1408 <3 tam edna staq beshe, no ne pomnq tochno nomera... po steven king e
The Haunting in Connecticut
Heartbreak Kid smeshen e
Second Apart mnoogo dobur <3
the king`s speech
insidious
hard candy
the lovely bones
trust
click
silent hill
dream house
shutter island
pathology
ask tesadufleri sever
black swan
remember me
Детям до 16- на руски е но е 6+
Hachiko a dog`s story
my sister`s keeper
keith
the fourth kind
charlie st. cloud
orangelove
Last night
Love me if you dare

mOBSCENE
03-22-2012, 15:37
WTF?

Щом за теб изброените филми са пример за "качествени", не би трябвало да те затруднява намирането на подобни. Та такива комерси заливат пазара. Щях да разбера вайкането ти, защото наистина качествените филми са дефицит, но с примерите, които даде, се убедих, че критериите за качество в днешно време драстично са занижени.

Явно имаме различни представи за хубави филми. Нормално - хора всякакви. За да не е спам, ето и няколко заглавия, които стават: Legends of the fall, Pride and Prejudice, Forrest Gump, Klass, Trainspotting, The phantom of the opera, Shawshank redemption. И Fight club естествено.

П.С. Филмите, които Парадокс изброи, намирам за в пъти по-качествени от Beastly например. Лично мнение.


Тези, които изброи съм ги гледала;) и не те питам за мнение за филмите, които съм написала, а за някакви други.Лично за мен са качествени и толкова. ама че излишно.

mOBSCENE
03-22-2012, 15:39
Много благодаря на всички останали. Златни сте!Наистина :)