PDA

View Full Version : Това е новата ми книга " СЕСИЛИЯ ".



bilqnageorgios
03-19-2012, 14:58
Това е моята история. История за смъртта и живота, за ада и рая. За мен, за черната дупка в която бях попаднала. История за едно момче изпълнено с големи не чувани тайни, момче, което ми помогна да започна от начало, което ме запозна с тайните на живота и съществуването на страховити същества, живеещи с нас без дори да подозираме. Това беше реалност а не поредния сън, той беше вампир а аз крехко цвете в зелена поляна. Два пъти срещнах погледа на смъртта, когато отне родителите ми и когато взе душата на единствената приятелка, която имах. До кога щеше само да ми намигва и да си заминава? Дали следващия път щеше да ме подмине толкова лесно? Той беше до мен и смъртта го знаеше. Исках да съм като него, но дали беше възможно. Вампир или човек това беше въпросът.

StolenBliss
03-20-2012, 12:28
Хм има нещо, което ми харесва, ама пак вампирии..

Rar3
03-20-2012, 14:18
Много клиширано ми се струва :/ А и името ми е познато

bilqnageorgios
03-20-2012, 19:12
Еми в момента вампирската литература е доста известна, пък и още си нямаме писана такава книга в България.

DisappointedDreamer
03-20-2012, 20:58
^^И ти реши да си следващата Стефани Майър?

bilqnageorgios
03-21-2012, 17:58
Те са доста хората писали за вампири преди Стефани, но НЕ не ми е това целта да ставам като нея. Просто това ми харесва и това пиша.:]]]