PDA

View Full Version : ПОМОГНЕТЕ МИ ХОРА НА ЖИВОТ И СЕКС Е БЕ!!!!



niko696
03-19-2012, 15:32
СЪЖЕЛЯВАМ,ЧЕ ПИША ТУК!!!
Значи момче съм и с едно момиче си пишем дълго време разбрахме се да излезем излязохме веднъж но си говорихме само през половината време за съжаление настана малко мълчание....Макар,че се видяхме само веднъж много се влюбих в нея нещо страшно просто постоянно мисля за нея постоя но и пращам смс-си макар,че тя отговаря на половината от тях от доста време я моля да излезем пак но тя се се оправдава с нещо!Накрая не издържах и казах какво чувствам към нея!Тя ми каза,че и тя ме харесва но още не ме е опознала като човек много я обичам!!!На 15 години съм не съм имал гадже до сега защото не ми се е занимавало но ако може да ми кажете какво да направя ще съм ви задължен!!!

пAteNцЕ
03-19-2012, 15:45
не знаеш в кой си се влюбил първо я опознай
нека те опознае да разбере какъв си излизайте често(макар че щом се оправдава все с нещо може и да не иска да се видите а може и да й е неловко да се надявам че е втория вариант)
и не я задушавай щот така като я притиснеш може да я уплашиш и да избяга от теб

Chacho
03-19-2012, 15:47
Да си избиеш филмите от главата, плашиш я. И ти не я познаваш много добре още, заобичваш един образ, който си изграждаш. Карай го бавно.

Друг съвет, който ще ти се стори смотан, е да оглеждаш и други момичета, за да не се привързваш прекалено много към нея първоначално. Не се изхвърляй с вниманието си към нея, само ще я задушиш. Когато тя ти се докаже, тогава ще има причина да го получи.

marilyn
03-19-2012, 16:54
Абе ти колко теми ще пуснеш?!?!

Sanguine
03-19-2012, 18:32
Да си избиеш филмите от главата, плашиш я. И ти не я познаваш много добре още, заобичваш един образ, който си изграждаш. Карай го бавно.



Успокой топката. И хормоните.

Cucko0
03-19-2012, 19:09
грешен раздел.