PDA

View Full Version : Малки червени точици по главичката



SkaBird
03-19-2012, 16:10
Здравейте!
В петък съвсем случайно забелязах по главичката на пениса ситнички червени точици без релеф, най-вече в лявата й половина. Не усещам никакво дразнене, парене, свръхчувствителност, сърбеж... нищо абнормално. Притесних се още повече като си спомних, че приятелката ми от скоро казва, че изпитва сърбеж в зоната на интимните части. От друга страна пък в сряда и въпросния петък по физкултура претърпях по един доста силен удар в 'приятелчето' и си мисля, че може просто да са се пукнали капилярчета.
Все пак смятам да посетя уролог утре или вдругиден, разбира се, но бих желал да чуя и вашите мнения по въпроса. Също бих искал да попитам дали ще се изисква присъствие или знание на родител за прегледа, имайки предвид, че съм на 17 години. Благодаря предварително!

Merkantilniq
03-19-2012, 16:25
Ще премине сигурно са капилярчета,но е добре пак да се отиде на уролог,било то и профилактично :)

SkaBird
03-19-2012, 17:58
Наистина възнамерявам да отида. Нужно ли е обаче знание или присъствие на родителско тяло, ако е само за преглед?

besso
03-19-2012, 18:11
Гъбички, лекуват се с едно кремче - Клотримазол, струва 2-3 лева. Трябва да се лекуватте и двамата иначе ще си ги прехвърляте един на друг. Посещение при доктор винаги е препоръчително.

Merkantilniq
03-19-2012, 19:01
Наистина възнамерявам да отида. Нужно ли е обаче знание или присъствие на родителско тяло, ако е само за преглед?

Отиваш при личния и той ще ти каже дали трябва да се притесняваш или не,а при него не е нужно родител,вземи си здравната книжка за всеки случай,но може и направо при уролог,ама ще трябва да си платиш и може и без родител сигурно.

TheTinyMasterOfEvil
03-19-2012, 19:04
И аз имам подобен проблем,но е много по-сериозно.Във неделя цял ден ме сърби пениса и постоянно го чесах.И след обяд отидох то тоалетната по малка нужда и видях,че главичката ми е цялата червена,набръчкана и с червени пъпчици без релеф.Измих го 2 пъти обилно със сапун,след това го държах около 10мин накиснат във смрадлика.Днес като се прибрах и го оголих забелязах,че е по-зле и целия е покрит сас бяла слуз.Веднага го измих и после забелязах,че след като отмих слузта около дупчицата на главичката имам нещо бяло(като обелена кожа).Моля ако някой знае нещо по въпроса да пише!

k-t s
03-26-2012, 21:35
^ можеш да получиш алергична реакция от прекомерното миене със сапун.Пробвай само с вода по няколко пъти на ден да се миеш :)

Dimitrova.R
03-27-2012, 09:20
аз мисля че повече трябва да се притесняваш,че приятелката ти има сърбеж!!!!!!!
http://zdrave-i-liubov.blogspot.de/