PDA

View Full Version : Помогнете за едно момиче..



niko696
03-19-2012, 16:12
Значи момче съм и с едно момиче си пишем дълго време разбрахме се да излезем излязохме веднъж но си говорихме само през половината време за съжаление настана малко мълчание....Макар,че се видяхме само веднъж много се влюбих в нея нещо страшно просто постоянно мисля за нея постоя но и пращам смс-си макар,че тя отговаря на половината от тях от доста време я моля да излезем пак но тя се се оправдава с нещо!Накрая не издържах и казах какво чувствам към нея!Тя ми каза,че и тя ме харесва но още не ме е опознала като човек много я обичам!!!На 15 години съм не съм имал гадже до сега защото не ми се е занимавало но ако може да ми кажете какво да направя ще съм ви задължен!!!

EgoBaztard
03-19-2012, 16:29
Еми продължавайте да общувате. Пишете си по скайп , виждайте се и следващия път като излезете се постарай да провокираш разговора. Повечето момичета нямат проблеми с общуването , но обикновенно се налага ние - момчетата да провокираме разговора , да дадем темата . Гледай да си говорите максимално много време и й прави комплименти , множество комплименти... щом те харесва и тя - проблеми няма . Хич не си е ебало майката положението , пич! Има къде , къде по-тежки случаи от твоя, така че стига се вайка , ми просто си обръщай внимание на жената и тва е!

Merkantilniq
03-19-2012, 16:41
Идеализирал си я прекалено много в съзнанието си,сега почни да търсиш неща които не ти харесват в нея и си готов,според мен работата няма да стане,пратила ти е знаците,ще си намериш друго момиче :)

bubblef93
03-20-2012, 15:50
Идеализирал си я прекалено много в съзнанието си,сега почни да търсиш неща които не ти харесват в нея и си готов,според мен работата няма да стане,пратила ти е знаците,ще си намериш друго момиче :)
Извинявай ако те натъжавам но и аз съм на това мнение......

DisappointedDreamer
03-20-2012, 15:54
Много я пришпорваш. Виждали сте се само веднъж, не можеш да кажеш, че я обичаш, защото ти просто не я познаваш.

Намали смс-ите и разговорите, покани я пак да излезете, а ако ти откаже, то тогава наистина си е ебало майката, т.е. няма да се получи.

sun_sea
03-20-2012, 17:04
Щом не ти отговаря - не пиши толкова много. Разбираемо е за първи път ти е , обсебен си от нея, но потискай малко тези напиращи чувства. Прави и намеци, покани я още веднъж да излезте откаже ли ти - не настоявай. Тя ако има желание ще го изяви сама, а няма да разчита само на теб и поканите ти. В случай, че не се получи задоволи се с нейното присъствие било то само в чата, ако още всичко е по страрому.. Дори и да не се получи идва следващата .. спокоойно :)

umri
03-20-2012, 19:20
~~~'dgd'~~~

valdesbg
03-20-2012, 19:31
Не ти ли писна?

Irti
03-20-2012, 19:58
Коя майка се е ебала казваш? Че аз отдавна търся такава.. еблива - дърта?

libal44
03-21-2012, 05:58
Ако искаш да си и гей-приятелката, продължавай...ако ли не я забрави.

Phobiaa
03-21-2012, 07:15
Как разбра ,че я обичаш от първото излизане още ?!
Спри с смс-ите,отдръпни се малко,не и досаждай.Ако тя те харесва ще предприеме нещо.

FuCKkK13
03-21-2012, 07:25
^ съгласна... сега мислиш така защото ти е нещо като първо момиче,но след време няма да е така.. просто сега ПОКАЖИ ИНАТ !

machoka
03-21-2012, 07:47
Без повече подобни заглавия, моля!

niko696
03-21-2012, 14:15
Наистина не искам да я изгубя....
Може да не я познавам много добре,може да сме се виждали само веднъж,може и да съм се бъгнал нещо но постоянно мисля за нея тя е прекрасна...