PDA

View Full Version : Нямам си на идея...



Laana
03-19-2012, 18:54
Здравейте,
на 18 съм и имам доведена сестра,която обичам страшно много.
Споделя почти всичко с мене,а не с майка си,което е до една степен не чак толкова добре,но по този въпрос нищо не мога да направя.Та да почвам по същество.

Сестра ми е в 9ти клас,в същото у-ще в което съм и аз в 12.Явно се е влюбила до уши,в едно момче в същият випуск като нея.Никога не съм я виждала толкова влюбена,но доколкото разбрах това момче пък е влюбено до уши в някакво незнайно момиче,пак от същият випуск (сериали).Знам какво е да си влюбен в човек който изпитва такива чувства но не към теб,преживяла съм го и надживяла.Проблемът е,че не знам как да и го кажа,тя толкова .... не знам.....как да кажа "Абе,той си тачи неговата"...още по-голям проблем е,че този момък изпитва чувства към момиче,за което не се знае дали изпитва същите чувства и към него.Което подхранва надеждата на моето злато...не знам какво да и кажа,какво да я посъветвам точно в тази ситуация,преди време аз го изживях трудно,не искам да се случи и с нея същото....

little-bad-girl
03-19-2012, 19:03
Кажи и да не се увлича. Може би няма да е много правилно, но и кажи да си потърси някой друг тъй като с това момче нищо не е сигурно. Аз съм била в същата ситуация, но и аз го преживях много трудно. Може би ако малко се опиташ да и подскажеш, че той си харесва друго момиче ще и спестиш болката за по-нататък. :)

Laana
03-19-2012, 19:08
Тя знае че той харесва някакво друго момиче,но момичето изобщо не било сигурно в това какво иска,дали го иска него изобщо.И тя си таи надежда че работата с онази мома няма да стане.Иначе момчето е голям симпатяга,има си вкус моето момиче.. :D

little-bad-girl
03-19-2012, 19:52
доста странна ситуация.. Значи аз на твое място нямаше да се бъркам изобщо, защото не се знае дали все пак тя /сестра ти/ няма да му завърти главата било то след седмица или година /зависи колко ще продължи влюбването и/, така че ще излезе гадно да и кажеш да няма надежди, а да се окаже, че е можело и да стане нещо.. :)

Ukhtar
03-19-2012, 19:54
Обясни й, че до голямата либов има мнооого време и че е добре да си даде сметка дали той би могъл да изпитва някакви чувства към нея, като има предвид, че в момента може и да не подхожда особено трезво по въпроса.

А в крайна сметка всеки трябва да си почупи главата, за да знае какво иска занапред

Laana
03-20-2012, 06:39
По тази и причина още съм останала пас в отговора си,не знам какво ще се случи.Деца са,може на онзи да му скимне че иска да ги смени и да "се влюби лудо" в моята сестра,знам ли ги и аз какво искат истински....

Blab
03-20-2012, 14:02
каквото има да се случва, ще се случи;

SHPAIdURmeN
03-20-2012, 20:51
ахх че интересен и пасивен случай..... Каквото и да се сетиш не можеш да го приложиш. Blab е прав/а. Явно ще трябва да я оставиш по течението и ако ще преживява нещо поне ще си до нея така по малко ще й се отрази.