PDA

View Full Version : Софийски университет



imglamorous
03-19-2012, 18:14
Кои от вас учат в Софийския университет,специалност, курс ... Харесвате ли специалността си, самия университет,колегите си,преподавателите :)

imglamorous
03-19-2012, 18:18
Нека бъда първа :) уча публична администрация,първи курс.Колегите ми са просто жестоки, много се радвам че попаднах именно на такава група от хора.Преподавателите-има готини.. има не толкова .. има и такива които определено ще помня цял живот, ако ме разбирате какво намеквам :Д
е сега сте вие :P

Chacho
03-19-2012, 18:22
Информатика, 2 курс. Харесвам си специалността, университета и преподавателите, не съм се и надявал на такова качество. Колегите ми са печени, ма не поддържам почти никакви отношения с тях.

ПС: Трябваше да се включа в темата, преди да са я затворили, щото се пише в темата за студенти.

ledenakrasota
03-19-2012, 18:26
Уча българска филология, 1-ви курс. Харесвам си колегите, преподавателите и средата. Има шеги и е много задушевна обстановката. :) Приятно изненадана бях и си оставам. Обичам СУ :h:

Glamour92
03-19-2012, 19:08
Радвате ме...По статистика поне излиза,че ще попадна на добро място.

П.П. imglamorous,теб те познавам! ^___^
Да пратиш поздрави на Тостера,като се засечете.

LoupGarrou
03-20-2012, 18:14
^ И аз това викам, обнадеждаващо звучи, още повече, че нещата ми с чужбина изглеждат по-далечни от всякога : ) !

Та, ще се радвам и аз да мога да кажа същото следващата година за желаната специалност.

imglamorous
03-22-2012, 04:53
Ще пратя поздрави на тостера,Дени :))))
Иначе за софийския, THE BEST OF THE BEST :д Малко нескромно звучи, ама така си е;а преподавателите наистина си гледат работата,личи си че искат да ни научат :)
Ти каква специалност искаш да кандидатстваш?

Glamour92
03-22-2012, 13:07
Радвам се да го чуя. :> Всякакви мнения ми минаха покрай ушите,обаче ако направя един сравнителен преглед положителните ще са повече.Силно се надявам да е така наистина.

Аз ще съм с "Медицинска рехабилитация и ерготерапия".Мисля да се пробвам и в МУ(там май "Физиотерапия" се води от тази година) и вече ако ме искат и на двете места,ще си избирам.

А на вас така като гледам Софията доста добре ви се отразява.Все хубави истории ми донесоха оттам. xDD

Chacho
03-22-2012, 13:12
В СУ го има моментът с факултетите. Не всичко, което се преподава тук, е на "СУ" ниво. Оказа се, че познавам някъв пич, който учи рехабилитация. За номерчето не знам кога ще мина, но пък за тва сигурно ще намеря възможност да разпитам и мога да оставя едно преразказано мнение, ако имаш интерес.

Glamour92
03-22-2012, 13:16
Ей това ми трябва.
Определено имам и ще ми е любопитно и полезно да чуя такъв разказ и събрани впечатления по преживяно. =))

За номера-когато намериш време-те и без това,предполагам ще бавят чаршафите до последния момент.