PDA

View Full Version : От известно време...



ShtrudeL
03-19-2012, 19:22
..някакви хора само ми пишат на ЛС >.< А има един редовен, който вече почвам да си мисля, че е нещо като бот с редовното 'zdr, kak si ;p'. Аз не съм мила и специална снежинка *цитира Брад Пит <3* и моля ви, не ме тормозете на ЛС. Казвам го тук, защото явно от тук ме намират. Благодарим за вниманието. Не се обиждайте. Мир и любов. Хипииии <3

bootyboy
03-19-2012, 19:25
може и от ''секс'' да те намират

NightGuardian
03-19-2012, 19:46
спри да пускаш снимки , може и да спрат.

yakuza_
03-19-2012, 19:55
..някакви хора само ми пишат на ЛС >.< А има един редовна, която вече почвам да си мисля, че е нещо като бот с редовното 'zdr, kak si ;p'. Аз не съм мил и специален снежинко *цитира Анджелина Джоли <3* и моля ви, не ме тормозете на ЛС. Казвам го тук, защото явно от тук ме намират. Благодарим за вниманието. Не се обиждайте. Мир и любов. Хипииии <3

ShtrudeL
03-19-2012, 20:03
Чувствам се глупаво. И тъжно. Не се имам за грозна (или поне не фрапиращо грозна), но не се имам и за прекрасница (всъщност не си харесвам ного неща), но забелязвам, че ми обръщат внимание ей тъй защото 'съм имала мило излъчване' или нещо такова, което малко наистина ме натъжава (сега се замислих) защото ми се лепят хора (не твърде често сега...), които гледат на теб като на... месце... Но ако първо виждаха колко задръстено (затворено, срамежливо и ужасно) човече съм, а след това ми видят физиономията, може би щях да имам по-истински човечета до себе си. Някак се изморих да не вярвам на никой и за това да съм толкова страхлива. А може би външния вид е от огромно значение и съм ужасна наивница и пф, изгубих си мислите.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_luoyyfTusS1r6aoq4o1_500.gif

bootyboy
03-19-2012, 20:05
малко наистина ме натъжава (сега се замислих) защото ми се лепят хора (не твърде често сега...), които гледат на теб като на... месце...

аз В теб виждам само кокали

yakuza_
03-19-2012, 20:07
Чувствам се глупаво. И тъжно. Не се имам за грозен (или поне не фрапиращо грозен), но не се имам и за прекрасник (всъщност не си харесвам ного неща), но забелязвам, че ми обръщат внимание ей тъй защото 'съм имал мило излъчване' или нещо такова, което малко наистина ме натъжава (сега се замислих) защото ми се лепят хора (не твърде често сега...), които гледат на теб като на... месце... Но ако първо виждаха колко задръстено (затворено, срамежливо и ужасно) човече съм, а след това ми видят физиономията, може би щях да имам по-истински човечета до себе си. Някак се изморих да не вярвам на никой и за това да съм толкова страхлив. А може би външния вид е от огромно значение и съм ужасен наивник и пф, изгубих си мислите.

NightGuardian
03-19-2012, 20:09
докато се държиш така , няма да намериш скоро мъж до себе си.

И да се почустваш така както искаш.

ShtrudeL
03-19-2012, 20:12
докато се държиш така , няма да намериш скоро мъж до себе си.

КАК!?

(сериозно питам, можеш да ме критикуваш както си искаш... ама не ного все пак ^)

NightGuardian
03-19-2012, 20:14
с форумни котета , календарчета , дневничета и етц. До тогава , ще си пишете само кодирани съобщения с мачока.

ShtrudeL
03-19-2012, 20:17
мх... ама не само това съм Аз. :/

NightGuardian
03-19-2012, 20:21
трябва да имаш повече от една форма.Трябва да знаеш къде , как да се държиш. Не може постоянно да си една и съща. :lol:

ShtrudeL
03-19-2012, 20:27
А някои казват, че трябва да бъдеш себе си.
Не е ли объркващо?! : (

NightGuardian
03-19-2012, 20:30
тези някои са като теб , объркани.

ShtrudeL
03-19-2012, 20:33
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lzomczyOZX1r9mbypo1_500.gif

NightGuardian
03-19-2012, 20:38
искам емотикони вече , какво стана?

montana6
03-19-2012, 20:41
Чувствам се глупаво. И тъжно. Не се имам за грозна (или поне не фрапиращо грозна), но не се имам и за прекрасница (всъщност не си харесвам ного неща), но забелязвам, че ми обръщат внимание ей тъй защото 'съм имала мило излъчване' или нещо такова, което малко наистина ме натъжава (сега се замислих) защото ми се лепят хора (не твърде често сега...), които гледат на теб като на... месце... Но ако първо виждаха колко задръстено (затворено, срамежливо и ужасно) човече съм, а след това ми видят физиономията, може би щях да имам по-истински човечета до себе си. Някак се изморих да не вярвам на никой и за това да съм толкова страхлива. А може би външния вид е от огромно значение и съм ужасна наивница и пф, изгубих си мислите.

Това е неизбежно, при положение, че постоянно гледаш да привличаш вниманието, било то със снимки или теми (и било то умишлено или не).

ShtrudeL
03-19-2012, 20:41
Не знам. Аз съм запомнило 2-3 и ми стигат, а си имам и Фигаро <3

ShtrudeL
03-19-2012, 20:42
Това е неизбежно, при положение, че постоянно гледаш да привличаш вниманието, било то със снимки или теми (и било то умишлено или не).

Само аз ли не го усещам таака?

montana6
03-19-2012, 20:44
Само аз ли не го усещам таака?

Ами може да не ти е това целта или идеята, но резултатът е такъв и той е налице. ;)

psychopath
03-19-2012, 20:47
абе от къде е тая котка? :Д

ShtrudeL
03-19-2012, 20:49
абе от къде е тая котка? :Д

От Пинокио <3

yakuza_
03-19-2012, 21:33
Това е неизбежно, при положение, че постоянно гледаш да привличаш вниманието, било то със снимки или теми (и било то умишлено или не).

Мисля, че това приключва темата. Аз бих потърсил помощ, при такава нужда да бъда забелязан.

DarkTemplar
03-19-2012, 23:29
Хич не е леко да си ябълкова баничка...

Oy7ofCon7roL
03-20-2012, 05:27
И на мен ми пишат нявки разгонени младежи заради аватара ама няма да го сменя пъък :(