PDA

View Full Version : Фейсбук!



sun251
03-19-2012, 19:30
Не знам дали темата е за този раздел ..На скоро с една приятелка обсъждахме фейсбук.Както може би повечето от вас и ние имаме рег. там..аз не мога да се похваля с голям брой харесвания на снимки/статуси и т.н. и честно казано това не ме вълнува,не ми е приоритет.Моята приятелка обаче е на съвсем друго мнение - тя има бая интерес във фейсбук и казва,че за нея харесванията са от значение,защото показват на един човек какво е оценката му според другите. :D Вашето мнение какво е относно сайта и важни ли са за вас тези харесвания?

TheBeliever
03-19-2012, 20:02
Оценката ми за някого далеч не се определя с това дали съм му "Харесала" статуса. Може да си ми супер антипатична, но да си споделила песен, която харесвам => ще натисна Like. Може и да си ми най-добрата приятелка и най-готиния човек на света, но да си написал пълна простотия за статус => няма да натисна Like.

Хубаво ще е момиченцата да осъзнаят, че това, че еди-кой-си им е харесал поста във фейсбук не означава, че този човек харесва и тях самите.

little-bad-girl
03-19-2012, 20:41
Ами може да се каже, че малко от малко се интересувам колко човека са ми харесали снимката във фейсбук, но до там. Не изпадам в някакви драми, заради това че например старата снимка са ми я харесали 30човека, а новата само 5. Това го правят хора без работа. За статусите съм съгласна с TheBeliever.

sun251
03-20-2012, 10:58
Мисля по същия начин като вас,но приятелката ми не съвсем .. Както казах аз нямам чак такива харесвания във Фейсбук и много често тя ми прави проблем за това,трябвало съм да добавям още приятели ! :D

ccdesigns
03-20-2012, 11:42
Глупости... Нищо не се определя от едни харесвания във фейсбук. Аз влизам за чат с 2-3 приятелчета, понеже вече почти никой не използва скайп. И споделям песнички на стената. Иначе ми е през курО за харесванията - те не определят абсолютно нищо.

nIkEnCeTy_bE
03-20-2012, 14:37
Мисля по същия начин като вас,но приятелката ми не съвсем .. Както казах аз нямам чак такива харесвания във Фейсбук и много често тя ми прави проблем за това,трябвало съм да добавям още приятели ! :D

Същото го повтаря и на мен един приятел. Но момченцата и момиченцата, интересуващи се от фейсбук, ще разберат, че има далеч по важни неща в живота.

6y6a
03-20-2012, 16:14
Това са глупости. Всеки, който има от доста дълго време фейсбук и му е писнало да вижда и чете едно и също просто подминава. В началото всеки се буташе да коментира и харесва всякакви неща, а сега се стремят да привличат интерес, но уви все по-малко хора започват да гледат профила на едва ли не този, който прави "спам" само и единствено за да получи "харесва ми" :D

qkakukla2
03-20-2012, 18:42
Не вярно, че колкото повече приятеля имаш, толкова повече харесвания ще имаш.

LoupGarrou
03-20-2012, 18:59
Оценката ми за някого далеч не се определя с това дали съм му "Харесала" статуса. Може да си ми супер антипатична, но да си споделила песен, която харесвам => ще натисна Like. Може и да си ми най-добрата приятелка и най-готиния човек на света, но да си написал пълна простотия за статус => няма да натисна Like.

Хубаво ще е момиченцата да осъзнаят, че това, че еди-кой-си им е харесал поста във фейсбук не означава, че този човек харесва и тях самите.

Подкрепям донякъде ... На мен не ми е работа да разглеждам профили, още по-малко пък да имам в списъка хора, които намирам за антипатични. Имам сравнително малко приятели (80) и мога да заявя, че поддържам контакти с всички тях.
Има и няколко изключения - хора, с които съм се запознал онлайн/имаме сходни интереси, но не сме се срещали лично.

Tiin
03-21-2012, 08:41
Не вярно, че колкото повече приятеля имаш, толкова повече харесвания ще имаш.
Да,наистина ти ако щеш 5 000 приятели имай,ама пак може да нямаш нито едно харесване или коментар по снимките :Д

ccdesigns
03-22-2012, 04:13
Стига с тия харесвания... Познавам хора с 250 приятеля, които качват 1 снимка и слагат 1 статус на по 1-2-3 месеца и имат по 20-30++ харесвания, момчета при това (не някви педераси). Познавам и хора с буквално 5000 приятеля и 3-4 харесвания на статусите. Ползвайте фейсбота за забавление, а не за харесвания. И не се стремете да имате 2 000 приятеля :)

DieselBlood
03-23-2012, 17:51
Приятелката ти има ли личен живот?

Ukhtar
03-23-2012, 18:55
чеп за фейскух.

Gerry905
03-24-2012, 08:23
Пълна глупост това с харесванията. Аз познавам една много тъпа кифла, дето се мисли за най-красивата и най-умната, ама супер антипатична и е много студена. Има по хиляда лайка на снимка, на която се виждат само на цупените й устни и циците, докато има и други много сладки момичета, които имат по 5 лайка... Според мен това колко лайка имаш са пълни простотии...