PDA

View Full Version : Да помогнем на Bаско!



mamabo6ka
03-19-2012, 20:56
Здравейте,
Момче съм. 11 клас. Имам един много добър приятел(от моя клас) - Васко. Голям пич. Ама има и голям проблем разбира се! И разбира се проблема му е момиче. А той... лудо влюбен. А тя... от нашия клас. 4-та година едно и също - той и се обяснява в любов, а тя - Х**! За него тя е всичко. Той за нея - нищо! Други момичета НЕ ПОМАГАТ! :Х Нищо не помага! А мацката се държи кофти с него. Васко е непоклатим! Приема и продължава да се бори "за сърцето ѝ". За него тя е един перфектна - както я описва "уникално тяло и невероятен характер". Момичето верно е хубавко, весело, умно. Ама не е единственото такова! Явно е и че тя не иска да бъде с него! Доказано! Факт! Но той няма как да го преглътне. Всеки ден по 6-7 часа в една стая... с любим човек... трудно е наистина! Абе луда обич! Подарява ѝ плюшена играчка, тя я връща. И така всеки ден, всеки час... той и дава цялото си внимание, а тя на него един голям!

ИСКАМ ДА ПОМОГНА НА ТОВА МОМЧЕ! :D
Пробвал съм какво ли не, за да го избавя от това зло - едностранната любов, но няма и няма! Да кажем, че си имаше приятелка, но не го кефеше и всичко свърши бързо между тях. После малко съжаляваше за нея, но мисълта за МОМИЧЕТО не го оставя на мира! Ходи цяло лято работи, добре не я виждаше и горе долу беше по-добре. Ходим по партита той пак за нея мисли! Говорим си за интелектуални работи, пак за нея говори. Тя му е в главата! Как да му я избием? И на него вече му е досадно, тъжно и т.н. И на всички околни общо взето им е така. Искам да го набия ама не мога. Измислете някаква брутална терапия да му приложим и да му мине най-сетне! Ще си пропилее и последните години от училище в любовни мъки...
Хелп! Хелп! Хелп!

valdesbg
03-19-2012, 21:01
Аре да пропуснем? Васко може да и подари ташаците си. Като трофей, ако не друго. Оправия няма.

BartSimpson
03-20-2012, 13:49
Тоя Васко азис ли е ?

mamabo6ka
03-21-2012, 15:33
НЕ! Синът му е!

mamabo6ka
04-15-2012, 11:29
Помооощ. Не се издържааа!

SmilezZz
04-16-2012, 16:11
Никой друг, освен него, не може да му помогне. Трябва му най - вече силна воля и като си каже: "Защо да се занимавам с някоя, на която й е все тая за мен" и подобни , да си го изпълни. Вярно е, че е трудно, но не може само тя да се върти в неговата главичка , вече четвърта година. Има и други момичета, които биха искали да бъдат с него. Той просто трябва да проумее това и да я превъзмогне вече. Да приеме факта, че тя не го иска.

sunman
04-16-2012, 18:50
Добре, той толкова да е хлътнал, че да не вижда какво става!

TheNormalGuy
04-17-2012, 10:54
Васко трябва сам да си помогне, ако не може, това е негов проблем.