PDA

View Full Version : Първият сингъл на Рафи



shmatarok
03-20-2012, 03:35
А, докато си пих кафето тая сутрин и цъках из фейсбука, вниманието ми беше привлечено от един клип. Цъкнах - оказа се първото видео на победителя от Х фактор.
http://www.youtube.com/watch?v=w6WB_H05kGw

И понеже ми е скучно, а се загледах и в коментарите към видеото...

Какво мислите за песничката? Има ли бъдеще и може ли да доведе до успешен албум? Според вас би ли станала популярна и в чужбина, и у нас?

примерно, някакви такива въпроси. 8-)

ccdesigns
03-20-2012, 04:01
Не е лоша, но не ми харесва особено. Можеше и много по-добре да е. Рафи определено има шанс за развитие с таланта си, но нищо не се знае. Дано да успее в живота и да се гордеем с него пред света, а не с азисовци, глории, преслави...

Colouring
03-20-2012, 07:21
Рафи е супер.Много позитивен и с голяма енергия,каквато виждам е и песента му.Хубава е,някак разтоварваща,но не е нещо особено.И не мисля,че ще пробие.И не защото той няма талант,а защото просто така се случва.Всички победители от такива музилкални предавания(а и като цяло-реалити предаванията) залязват прекалено бързо,въпреки таланта си.Пуска един сингъл,слуша се 1-2,а хайде и 3 месеца,и след това се приключва.

Blab
03-20-2012, 12:34
уви, липсва адекватно менажиране.
парчето не искам да го коментирам, но клипът е няма такъв. мозъци на килограм.
//изпълнителите от х фактор и айдъла излизат на финала с ясно заявена/изразена индивидуалност, жанр, вкус към определена музика, с която ЩЕ се занимават. у нас телеБизионерите си гонят рейтингите и изобщо на-кой-му-пука-за-човешкия-фактор-българската-музика-и-прочее-глупавини. жалко. много жалко.
ПП: дори не ми се преглеждат изпълненията на рафи в рамките на формата. без да го правя, съм сигурна, че са някакви плисъци насам-натам, далеч от целенасочени или подчинени на дадена концепция.

StolenBliss
03-20-2012, 14:09
Хм, очаквах много по добра песен

bitch.xx
03-20-2012, 14:14
Не е лоша песничката

bog4eto
03-20-2012, 20:50
Хвърлени са някакви пари в клипа, но песента не ме кефи. Типично звучене, нищо отличително, даже бих казала- скучно. :/

machoka
03-22-2012, 07:57
много сте критични. Парчето е свежарско, а клипа е много добър.

Gerry905
03-23-2012, 07:45
Не е лоша песента, но ми е някаква много обикновена. Имам чувството, че съм я слушала. Клипът и той не е нищо особено... една приятелка, която е от Бургас ходи да се снима. Иначе Рафи има голям талант, може да пее, това не му го отричам!

lemonyheart
03-24-2012, 04:43
Рафи има адски много потенциал и очаквах малко повече, но не е лоша песничката. (=

Silver_flower
03-27-2012, 17:56
На мен много ми харесва песента, какво и е?! Допреди няколко дена не бях и чувала за Рафи, но си личи, че момчето има талант. Супер позитивна и свежа. Даже и във ФБ я споделих 2 пъти, единия в чуждестранна група И Я ХАРЕСАХА, а ние българите все сме критични. Ами слушайте си чалга като не оценявате истинските БГ таланти!

-meGusta-
03-30-2012, 19:57
На мен ми допада...нещо по-свежо :)
Пък дано да има и още песни,защото е много талантлив

xoxi
03-30-2012, 20:40
Аз имам чувството, че съм единствения човек, който харесва и песента и клипа. Много.
Това сърце на ръката му се появи с любимото ми негово изпълнение в Х-фактор и като го гледам и в клипа ми припомня едни такива приятни емоции.
Голяма усмивка, енергия, Лондон... няма как да не ми хареса всичко това събрано на едно място.

StolenBliss
03-30-2012, 20:47
На мен много ми харесва песента, какво и е?! Допреди няколко дена не бях и чувала за Рафи, но си личи, че момчето има талант. Супер позитивна и свежа. Даже и във ФБ я споделих 2 пъти, единия в чуждестранна група И Я ХАРЕСАХА, а ние българите все сме критични. Ами слушайте си чалга като не оценявате истинските БГ таланти!

Ти пък що почваш да говориш за чалга. Никой не е казал 'не харесвам българска музика' айде тейк ит изи