PDA

View Full Version : не мога вече.



sunshine35
03-20-2012, 12:50
Заедно сме г/д 8месеца ама няма и не се знае ще има ли 8. Напоследък се държи отвратително, незнам какво да правя! Ужасно много го обичаммм и много ме наранява всичко това.. Незнам какво му става а още по малко какво да правя... ;(

Blab
03-20-2012, 12:55
в какво се изразява окачественото като "отвратително" негово държание?

TheBeliever
03-20-2012, 13:09
в какво се изразява окачественото като "отвратително" негово държание?

И аз това се зачудих.

Авторке, дай подробности. Без описание на ситуацията трудно може да се даде съвет.

DisappointedDreamer
03-20-2012, 15:56
Поговори с него. Попитай го защо се държи толкова "отвратително". Какво се е случило. Говорете бе хора! Заедно сте от 8 месеца, а ти пускаш тема във форум, нас да питаш!

пAteNцЕ
03-20-2012, 16:02
я дай подробности но при всички положения говори с него и си изяснете нещата

sunshine35
03-20-2012, 18:49
ами дърпа се като тръгвам да го целувам, казва ми че ме обича, и мисля че това е период който ще отмине, като го попитам казва че нищо му няма и не отговаря смислено.. ако си мислите че не съм опитала да говоря с него сте в голяма грешка..

valdesbg
03-20-2012, 19:34
Щом те наранява, и си му го казала, а той си вее трибуквеника и не му пука...абе изобщо щом нещо не ти харесва харесва в една връзка и не можеш да го промениш бий си каиша.

Не си търси оправдания и извинения. Просто изчезни и си намери някой, който ще те прави щастлива без да се налага да се променяте.

Cryphisss
03-20-2012, 20:15
Поговори с него. Попитай го защо се държи толкова "отвратително". Какво се е случило. Говорете бе хора! Заедно сте от 8 месеца, а ти пускаш тема във форум, нас да питаш!

съгласен :D

KriSunn
03-20-2012, 20:20
Може, нещо да го тревожи :) Трябва близост в една връзка, опитай се да поговориш с него! Обсъдете и вземете, заедно решение! Късмет :)

Merkantilniq
03-20-2012, 20:21
Клъц-клъц и си намери нов :) връзката се е изчерпала поне за него.

Verminaard
03-21-2012, 08:05
И ние какво да направим,а? Да се вдигнем форумно и да отидем ние да говорим с момчето за проблемите ви,защото ти имаш разни чужди анатомични части в устата и не можеш да го направиш сама,така ли?
Окей,дай ми адрес и 100 лева,ще му спретна един психоаналитичен сеанс и ще стигна до корена на проблемите ви.
Пък после ако искаш може да се договорим и за цена за терапия за двойки,евтино взимам като за съфорумци.

sunshine35
03-21-2012, 13:16
И ние какво да направим,а? Да се вдигнем форумно и да отидем ние да говорим с момчето за проблемите ви,защото ти имаш разни чужди анатомични части в устата и не можеш да го направиш сама,така ли?
Окей,дай ми адрес и 100 лева,ще му спретна един психоаналитичен сеанс и ще стигна до корена на проблемите ви.
Пък после ако искаш може да се договорим и за цена за терапия за двойки,евтино взимам като за съфорумци.

абе смешен, свестните потребители са дали мнение и съвет , хейтърите като теб който няма къде другаде да си избиват комплексите пишат такива гламотии ако нямаш с какво да ми помогнеш изчезни от темата!

П.С. Благодаря на всички за съветите.

KriSunn
03-21-2012, 13:59
sunshine35 , ако го обичаш, просто поговори с него. :) Опитай се, да разбереш, защо напоследък е толкова хладен с теб. Нормално е нещо, да го тревожи. Първо опитай, ако се окаже, че вече нещата не са, като преди - тегли чертата! Но, щом го обичаш, няма да загубиш, ако го викнеш у вас и го поразпиташ малко. Опитай се, да разбереш проблемите му. Ако те обича, няма да те наранява съзнателно, просто може нещо/някой да го кара да е в това положение. :) Късмет !

Verminaard
03-21-2012, 16:03
абе смешен, свестните потребители са дали мнение и съвет , хейтърите като теб който няма къде другаде да си избиват комплексите пишат такива гламотии ако нямаш с какво да ми помогнеш изчезни от темата!

П.С. Благодаря на всички за съветите.

'Поговори с него' :lol: Добре че имаш достатъчен мозъчен дефицит,че да смяташ това за съвет щом други ти го кажат. :razz:
Иначе аз - хейтър?! Пази боже,с две ръце и три крака ви подкепям да пускате такива теми,иначе на какво ще се смея сутрин с кафето докъто се стягам за работа,а? Питам!

KriSunn
03-21-2012, 16:40
'Поговори с него' :lol: Добре че имаш достатъчен мозъчен дефицит,че да смяташ това за съвет щом други ти го кажат. :razz:
Иначе аз - хейтър?! Пази боже,с две ръце и три крака ви подкепям да пускате такива теми,иначе на какво ще се смея сутрин с кафето докъто се стягам за работа,а? Питам!
Аз мисля, че с тая информация, на тоя етап не е възможен друг съвет. :) ! Прав/а е Verminaard :) Като имаш камъни в устата и не седнеш да поговориш, само ще загубиш. :D