PDA

View Full Version : не мога да спра да се чуствам виновна



marcho
03-20-2012, 16:20
Здравейте :) !! искам да ви споделя моята история,но накратко и да ми кажете мнението си МОЛЯ ВИ ..
имах приятел с който бяхме близо година и 4 месеца през това време аз се държах отвратително с него не съм му изневерявала,но постоянно го критикувах не се съобразявах с него правих каквото си поискам без да ме интересуват чуствата му а бе..жалка работа,а той умираше за мен много ме обичаше всичко даваше за мен но аз много се изгаврих с него и когато си направих поредната гавра с чуствата му и бяхме се разделили за 1 седмица разбрах,че той е с друго момиче от този ден разбрах колко много държа на него,че трябва да се променя разбрах че той е мъжа за мен и не мога без него !!! Той се върна при мен защото естествено още ме обичаше но след рожденния ми ден ме заряза..без много обяснения по телефона..аз се ядосах че за толкова време заедно ме остави по такъв смешен начин и много го намразих !! разделихме се за 6 месеца но през това време той постоянно ми звънеше пиян и ме молеше да му кажа че го обичам..аз затварях телефона защото много ме болеше и не исках да го чувам както и да е на 6 месец той ми звънеше секи ден и настоя да се видим..видяхме се правихме секс и от тогова сме заедно той призна че за 1 лято е преспал с много момичета но те са били просто за секса и нищо повече и е обичал само мене ,но го е било страх да не го нараня пак и малко или много ме е намразил за тези мои постъпки (найстина много се гаврих с него беше ме срам от него признавам си) но след втория месец от както се събрахме пак той призна че ме обича както преди и не може без мен така е ..сега сме много щастливи заедно осъзнах какво дете съм била и се промених !!! наскоро си говорихме пак колко долна сам била преди и много гадно ми стана ..обичаме се много но аз не мога да спра да мисля какво сам му причинила и че той никога няма да го забрави ;( той сам каза че е минало и сам се променила но някак си след толкова време не мога да спра да се чуствам виновна ;(

jghgh
03-20-2012, 16:24
ами прости си, всеки е правил някакви грешки.
важното е да не ги повтаряш ;)
и да си вземаш бележки след подобни изпълнения и резили.

monika99
03-20-2012, 16:30
постъпките ти са били отвратителни и щом се е върнал значи може да си сигурна че те обича дан0 наистина си се променила :):) преодолей го щом той ти е простил прости си сама вдигай глава и продължавайте да се обичате :):) но не повтаряй грешките си :) :)

DisappointedDreamer
03-20-2012, 16:31
Каквото било - било.

marcho
03-21-2012, 12:16
имате право така си е!

cyclops
03-21-2012, 13:29
Всеки е правил грешки. Важното е, че си се променила. Гледай напред , а не в миналото. Няма смисъл.

slimbo
03-24-2012, 17:38
1 грешка случайност повтарянето и е личен избор !!!! И малка забележка научи се да пишеш грамотно!!!!!!