PDA

View Full Version : Телекинеза...



Leticcia
03-20-2012, 17:03
Как може да се развие и какво представлява?Някой от вас притежава ли тази способност...Просто ми стана интересно, защото четох в интернет как може да се развие, но му нямам много доверие....И друго-вярвате ли в енергийни вампири?Как да ги различим и да разберем дали сме енергиен вампир :D Благодаря ви предварително :)

ScarlettS
03-20-2012, 18:02
Телекинезата не може да се развие, не се занимавай с такива глупости. Преди време имаше един съфорумник, който доста време се опитваше да помръдне някакъв лист, но без успех. :D

Leticcia
03-21-2012, 06:57
:D Знам, не искам да се занимавам просто ми стана доста любопитно....:D Това с листото ме разби :D

Verminaard
03-21-2012, 08:22
Спри да гледаш Здрач и прочее.

Leticcia
03-21-2012, 16:03
Не гледам Здрач, а чета много книги(ако знаеш какво означава)и просто ми стана любопитно......

Verminaard
03-21-2012, 16:27
Ъх.Добре,да приемем че сериозно се интересуваш.
Първо,не е телекинеза а психокинеза.
Второ,психоконезата не се 'развива' а е продукт на индоктринация на съзнанието в енерго-материйна манипулация.
На кратко - за да можеш да местиш разни неща ти трябват години правилни мозъчни тренировки плюс вродена податливост на ученията за манипулация на енергийни потоци и магнитни полета.
А енергиен вамиризъм нито можеш да го различиш нито си.Това ти го гарантирам.Ако беше енергиен вампир щеше да го осъзнаваш,на определено ниво,а разнознаване на енергиен вампир в обкръжението става само ако имаш подходящите защитни сигили и знаеш механиката на енергийният вампиризъм.
Обаче,ако по някаква случайност,имаш развити сетива можеш да усетиш енергиен вампир просто по емоционалното влияние което има върху теб.Ако след разговор с някой оставаш депресирана,изтощена,без желание за нищо или събеседникът ти напористо иска нещо от теб,било то материално или не е признак за психовампир.
Сега усети ли че 'енергиен вампиризъм' не е реално нещо в смисъл на директна абсорбация на енергия,а просто термин за криви хора,използван от човеци интересуващи се от неща които не им влизат в работата,само защото за модерни или имат смехотворно любопитство само за идеята да са любопитни.

Leticcia
03-22-2012, 16:36
Ееее...Благодаря, че задоволи любопитството ми вместо да ме нападаш :D

Incadeptus
08-18-2012, 16:24
Да съществува телекинеза.Аз съм постигнал успех дано и ти да постигнеш!