PDA

View Full Version : Грим за сватба



lude7ina
03-20-2012, 18:56
Предложете ми грим за сватба. Имам големи пъстри очи и квадратно лице. Светла съм. Имам малки устни. Също бих искала и прическа. Косата ми е 4 пръста под рамената. Къдрава, тъмно кестенява.

FuCKkK13
03-21-2012, 07:19
ами ако си си избрала облекло ще е по-лесно.. за прическа.. ако се харесваш права може да я изправиш,за да е по-разнообразно иначе можеш да си направиш 2-3 малки рибени кости от едната страна над ухото и другата коса да ти е прехвърлена на една страна...

TheBeliever
03-21-2012, 08:02
С какво гримът за сватба се различава от грима за кое да е друго официално събитие?

Иначе каква ще е сватбата? Дневна или вечерна? На колко си години? За дневна избери по-светъл и дискретен грим, за вечерната може да се отпуснеш малко и да засилиш грима. Но ако си 13-16 не прекалявай.

lude7ina
03-21-2012, 22:01
На 14 съм. Сватбата ще е вечерна. На мен изправянето хич не ми издържа. Един час е права косата и след това бухва и почва да стърчи.

FuCKkK13
03-22-2012, 07:56
^тогава можеш да я накъдриш с голяма маша или нещо подобно.. т.е. пак да ти е къдрава,но по-различно къдраво.. за прически прегледай в интернет.. а за грима.. щом в вечерна по-силен грим,но си на 14 и не мисля,че ще ти стои добре силен грим.. и все пак ако е по-силен във вътрешните ъгълчета на окото можеш да сложиш сребристи/златисти сенки,които да блестят,за да ти отвори очите,а и седи хубаво.. особено на детско лице,когато има по-силничък грим..

koni
03-24-2012, 20:22
Бих ти препоръчала да отидеш на гримьор - не е много скъпо, но не знам как е в Пловдив и кого да ти препоръчам. Тук в София има студия в които и за 50 лева ти правят професионален грим и ставаш като кукла в лицето. моя приятелка се беше обринала в деня на един кастинг - направиха я така че никога не можеш да предположиш, че има проблем.

Glam0rous
03-24-2012, 21:09
Малка си и направо не знам какво да ти препоръчам като грим. Кофти е да се наклепаш. Иначе фдт, руж, сенки според цвета на облеклото. Ако нямаш проблем с кожата като неравен тен можеш и без фдт да минеш, сложи си спирала и така. Косата за да седи изправена пръскаш яко с лак отвсякъде, после като изсъхне можеш да разрешиш малко и е бетон ;)

FuckingFreak
03-25-2012, 09:27
^+
И моята коса е същата и не държеше изправена, докато не си купих хубав лак за коса-на Гарние с бамбук. Ако имаш време, можеш да пробваш някой предишен ден дали ще стане, ако не, както ти казаха - накъдри се.

nIkEnCeTy_bE
03-25-2012, 10:06
Никой не е казал опушен грим или нещо такова. Може и само една очна линия, но сложена както трябва. Иначе за прическата маша е добра идея. http://fashionbg.info/wp-content/gallery/pricheski/beautiful-wedding-hairstyles-for-brides-7.jpg По принцип дигнатите накъдрени коси ми харесват повече. Не прекалявай, че да не вземеш да засенчиш булката накрая.

HellOfaHottie
03-26-2012, 06:36
Ако няма да си булката защо не си седнеш на д-то. Като си къдрава я остави на една страна с цвете в косите, лек грим :)