PDA

View Full Version : сгушена ...



babygirl23
03-20-2012, 20:20
Искам да попитам момчетата как биха реагирали и какво биха почувствали когато заспиват с момиче,което се е сгушило в тях,с глава на ръката ви и е сложила ръка на гърдите ви???
но без да сте правили секс с нея...

paradosou
03-20-2012, 20:24
Ебаси въпроса :Д По-доволни ше са, ако тва е след секса.

DarkTemplar
03-20-2012, 20:24
Найс. Ама трудно ще се разминем без секс.

ShtrudeL
03-20-2012, 20:24
*не разбира*

Ако бях момченце сигурно щях да си сложа ръка на дупето й и нямаше просто да заспи сгушена в мен. : О <3
И със сигурност щях да си помисля, че искам да правя секс с нея :О
Но да... нека момченцата да кажат. ^

babygirl23
03-20-2012, 20:28
просто това ми се случи онзи ден и определено нито след това, нито преди това не е намекнал с абсолютно нищо ,че го иска...просто ми е странно и се чудя какво ли си е мислил...

ShtrudeL
03-20-2012, 20:29
Ами явно е романтична душа със здрава психика. (ъъм... хаха)

Едит: А ти искаше ли го?

babygirl23
03-20-2012, 20:34
на мен ми беше мн приятно ...но без никакъв намек от негова страна...

ShtrudeL
03-20-2012, 20:36
Автора е момиченце бе слънчице ^_

ShtrudeL
03-20-2012, 20:37
на мен ми беше мн приятно ...но без никакъв намек от негова страна...

омг ами защо не направи нищо тогава О.о

*На мен примерно като ми се иска и не мога да стоя на едно място просто сгушена и само мърдам и шавам и си рисувам с пръстче и ми е ного нажежено :О Но всъщност и аз май съм билО на твое място и момченцето го е 'боляло главата' или знам ли.

babygirl23
03-20-2012, 20:38
какво искаш да кажеш ?
ами не бях сигурна дали той го иска ...все пак не го показа по какъвто и да е начин

DarkTemplar
03-20-2012, 20:38
омг ами защо не направи нищо тогава О.о
защотУ аз съм малък много мЪ йе срам!

Cryphisss
03-20-2012, 20:41
LOLOLOLOL много странен и труден въпрос!

babygirl23
03-20-2012, 20:42
не съм малка (над 20г.)

granger
03-20-2012, 20:42
Господиии,къде сте тръгнали бе хора?! Да не сте на 12 ?!Изчакай да ти поникне върба в гъза!

DisappointedDreamer
03-20-2012, 20:43
какво искаш да кажеш ?
ами не бях сигурна дали той го иска ...все пак не го показа по какъвто и да е начин

Защо ти не му намекна с целувка тук-там? Над 20 сте хора, не сте деца.

babygirl23
03-20-2012, 20:43
на мен и така ми беше мн приятно ...пак и не става въпрос за това ,ако съм искала как да го поискам ... странно ми е,че той нищо не е поискал и какво му е било

DisappointedDreamer
03-20-2012, 20:46
Не ти давам над 20. Мненията, които пишеш, са доста детински, незряли и "lost".

Cryphisss
03-20-2012, 20:48
????????????


Проблем?

http://i42.tinypic.com/jj3dht.jpg

babygirl23
03-20-2012, 20:53
никакъв ...освен за този ,за който съм пуснала темата хаха

ShtrudeL
03-20-2012, 20:54
какво искаш да кажеш ?
ами не бях сигурна дали той го иска ...все пак не го показа по какъвто и да е начин

Пуснал те е да се сгушиш в него! Едва ли щеше да се занимава с гушкане, ако не искаше да правите секс. ^ Не знам какви са ви взаимоотношенията де.. Може да си е мислил, че иска ти да решиш в какво да прераснат, а не да те изчука (не ми се ошареняваше (О, колко съм добра в новите думички ^_) и после да си мисли 'таЗ сега да не си помисли, че ще се женим'... т.е. може би е искал ти да си тази, която решава дали ще си оплетете езичетата или не, което е добър ход ако си романтичка примерно.
бля
сигурно никой не ме разбра >

^_

granger
03-20-2012, 20:55
И какъв е той ,че не мога да се сетя?! ва ,че той не е направил нищо ли?! Може да е бил уморен ,може да не го е приел като намек. DEFAQ къде е казано,че задължително трябва да иска да прави секс с теб!? Много си странна ... не на 21 ,ами на 10 все едно..

fluffy_^
03-20-2012, 20:56
Пуснал те е да се сгушиш в него! Едва ли щеше да се занимава с гушкане, ако не искаше да правите секс. ^ Не знам какви са ви взаимоотношенията де.. Може да си е мислил, че иска ти да решиш в какво да прераснат, а не да те изчука (не ми се ошареняваше (О, колко съм добра в новите думички ^_) и после да си мисли 'таЗ сега да не си помисли, че ще се женим'... т.е. може би е искал ти да си тази, която решава дали ще си оплетете езичетата или не, което е добър ход ако си романтичка примерно.
бля
сигурно никой не ме разбра >

^_

Аз те разбрах ;д написа едно и също по 2-3 начина :D

Та де към авторката: #)(%&@#*%@&#%@(*&#@#*%&@#%*@(#%*)ІІІІІІІІІІІІІІ%&*!@*%!^@*(%&!@^%*(!@&&&%(*!&@^!(*@ Ти сериозно ли ???

babygirl23
03-20-2012, 21:07
и нормално ли е да реагира така ...да не направи нищо
значи може би щял да го направим ,ако съм си го поискала ?

ShtrudeL
03-20-2012, 21:12
Извинявай, ама все едно си си взела хапче от аптеката и питаш кога трябва да го пиеш и дори за какво е точно. И има ли и какви са страничните му ефекти. :>

babygirl23
03-20-2012, 21:19
знаммм ...мисля си че яко хлтъвам по него и искам да си изясня някои неща ....

babygirl23
03-20-2012, 21:26
,,Пуснал те е да се сгушиш в него! Едва ли щеше да се занимава с гушкане, ако не искаше да правите секс.''
така ли мислят всички момчета???

ShtrudeL
03-20-2012, 21:36
Ами не знам, но нещо лошо ли намираш в това? Самия акт на гушкане е мил и личен, а сгушването си е цяла философия. ^ Може би има чувства към теб. Ако искаше просто секс нямаше просто да те гушка по дяволите. Обърках се. Какво му пречи да има чувства и пак да иска да правите секс. Дори е по-логично това. Не ме слушай.
12:35 АМ
^

Lowery
03-20-2012, 23:24
идеята ми допада,нооо 100% ще си мисля за секс :) иначе звучи приятно,все пак не всичко е секс :Д

dimitar_ak
03-21-2012, 05:47
Какво ще си помисля ли? Че момичето ме обича, но е просто изморена и иска да спи.

thefreak
03-21-2012, 07:36
какво искаш да кажеш ?
ами не бях сигурна дали той го иска ...все пак не го показа по какъвто и да е начин
Щом е мъж/момче значи го иска. Някой да възрази?
Anyway... леглото го използвам за 2 неща, сън и секс, ако вече спя като дойдеш, ок няма да има нищо, но аз + буден + момиче в леглото ми - сеш се ?

А, да, и няма начин как случайно моя приятелка да се намери до мене да спи ей така просто щото няма къде другаде. Все ще намера къде да легна ако искам да спя сам.

Verminaard
03-21-2012, 07:43
Без секс да ме ползват за възлгавница? На тая наглост - не мерси.

thefreak
03-21-2012, 07:58
Без секс да ме ползват за възлгавница? На тая наглост - не мерси.

хах, не ти бях виждал мнение от една камара време

anonymous708973
03-21-2012, 08:00
Има нещо сбъркано в цялата работа...

Verminaard
03-21-2012, 08:12
хах, не ти бях виждал мнение от една камара време

Рядко ми се занимава да обливам съфорумците с кривата ми философия.

naksdy
03-21-2012, 09:24
Ееее, ама всички какво скочихте веднага срещу нея? Я си представете че момчето е неин много добър приятел и се чуди дали няма да сгафи, ако се опита да направи нещо повече. Може да го е било страх да не си развалят приятелството, да не е сигурен дали тя има някакви чувства към нея или просто да е срамежлив. Причини много...
Била съм в същата ситуация когато бях на 15-16, така че тоя случай ми се вижда добре познат.

machoka
03-21-2012, 09:33
ЩО не бе ..

имам една много куул приятелка, която си има нам си колко годишна връзка и една вечер бяхме пили вкъщи и беше станало 100 часа, не можех да я закарам. Не, че не можехме такси да и викнем, ама то и разстоянието беше малко и понеже бяхме много уморени и зашемЕтени след пиячката, пък и двамата имахме работа на следващия ден рано решихме да преспи вкъщи. Тя си легна на леглото, а аз не, че не можех да спя на дивана, но понеже сме си много добри дружки си легнах и аз до нея и се гушнахме и тя направи същото, което авторката е споменала.
Тук е мястото да спомена, че приятелката за която говоря е нема такова адско парче, но понеже не искам да и образувам проблеми приех ситуацията като акт на силно въздържание хаах нещо като психологическа тренировка и просто я гушнах и заспахме и така)) все пак от години се познаваме и никога не е имало нещо между нас, тя вече ме е възприела като 'добър приятел', и аз така и това е. Може би тя е единственото момиче, което мога да шляпна по задника и да не се възбудя от това хаха, а по-лошото е че мога и да я изчукам и после пак да я възприемам като такава, сякаш нищо не се е случило. Т.е. дали само ще я гушкам или ще правим нещо, за мен е все едно, бидейки 'необвързан' по документи )

При един разумен човек, нагона ВИНАГИ може да бъде контролиран от разума.

machoka
03-21-2012, 09:48
Нахлувайки в спомени се сетих и за друга случка, която може да бъде полезна на авторката.

Преди време се озовахме в къщи с едно девойче, с което не знам защо но мислих, че няма нищо да се случи. Май щяхме само да пийнем, нещо време убивахме за някво събитие по-късно. Сядаме ние, отварям аз една биричка, сипвам на нея, сипвам на мен и още не преглътнал първата глътка чух репликата 'какво чакаш?' Май не ми се беше случвало ХАхАХХА, върнах и го с едночасов екшън, но това е друга тема, а акцентът е в/у това, че събитието нямаше да се случи ако тя не си беше казала. Много се кефя на директността.

Та за авторката - напълно е възможно момчето да не е разгадало това, което искаш от него, ако въобще си го искала. Или пък да е имал причина за въздържание - за това се научете да бъдете малко по-директни, защото:

1. не винаги имаме кристална топка за намеренията ви, които и без това са доста непредсказуеми
2. и да знам, че ти се прави секс - може да имам някои задръжки и за това да не предприемам нищо, които бихме могли да обсъдим ако си по-настойчива и директна и в крайно сметка да го получиш.

jghgh
03-21-2012, 10:14
http://www.beu.bg/той-не-иска-секс-може-и-да-е-влюбен!-news4229.html

на всички противни циници в темата им препоръчвам да прочетат статията. :)
казвам го, щото съм спала с момче, без да правим нищо, въпреки и неговото, и моето желание, просто защото момъкът държеше много на мен.
това е най-красивото нещо, което някога ми се е случвало.
но циници като вас трудно могат да проумеят това.

учудвам се на постовете тук. nobody can recognize the cuteness of the situation ^^
човекът не ти е натяквал нищо, дори и да е искал, защото явно държи на теб.
ако ти си беше поискала, сигурно щеше да има секс, но момчето явно не е имало нищо против и само да се погушкате..което е нещо страшно мило и интимно.

DarkTemplar
03-21-2012, 10:27
Добре казано М. Случват се подобни ситуации и съм забелязал, че влияят доста интересно на мнението на жените за мъжете (които представете си НЕ винаги са животни 8-)). Сетих се за една позната, която често ходеше на гости с преспиване у най-добрата си приятелка (която живее в къща нейде из покрайнините на столицата). Та след един купон инцидентно се оказала, пияна като мотика, естествено, в леглото на брата на въпросната. Пича я харесвал от известно време, но му дожаляло колко е зле, гушнал я и я оставил да си спи. Сега са заедно от почти 2 г. и скоро май ще се сгодяват. Та въпросната разправяше, че отначало нямала особени симпатии към момчето, но била доста впечатлена от жеста му да НЕ я чука при първа възможност (и ест. без нейно съгласие) и оттам си попроменила отношението/мнението за него.

cyclops
03-21-2012, 12:30
Чета темата с усмивка. При първия ми прочит си казах, че е малко странно. При втория прочит се усмихнах и се хванах за главата и си казах - гледай колко глупаво и прибързано мисля ! В днешно време всичко става толкова набързо, а романтиката все по-често остава на заден план и поради тези причини за нас е странно просто да се гушкаш с някой без да се случи нищо повече. Е да, ама не. Даже съм го изживявала с едно момче. Не искаше да спим заедно в началото, гушкаше ме точно по този начин. Аз се чудих, но той просто не искаше да прибързва и искаше да се наслади на всеки един момент. Той може би е от хората, които не искат да бързват, а да се насладят на онази толкова сладка тръпка в началото на връзката. Времето в което се чудиш - ще се получи ли/няма ли да се получи, харесва ли ме/не ме ли харесва и въобще какво изпитва към мен - един огън от емоции.
Така, че , авторке, макар и да не съм момче не го премисляй толкова, а се наслаждавай. Пък каквото стане. И да - има такива случаи. Може би е рядкост, но има. :)

thefreak
03-21-2012, 12:51
Прекалено сладникави истории, изобщо не са по мой вкус.
Не знам защо се намеси толкова много романтиката и защо твърдите, едва ли не, че едното е по добро от другото.
Въпрос на предпочитания.
Както казах : секс и сън, ако няма да има секс по-добре си намери къде да спиш ама няма да е в моето легло.

ПП. Може би не съм правилния човек за да коментира точно това, тъйкато като цяло имам проблем с това да спя с друг човек на едно легло, много леко спя и адски трудно ми е почти невъзможно да заспя ако някой шава до мене или издава звуци. Дори с бивши приятелки след секс съм я чакал да заспи и съм се местил на друго легло.

cyclops
03-21-2012, 13:11
Е да, но тук не коментираме точно на кой какво му харесва , а момичето се чуди защо той не е предприел нищо и ние търсим обяснение, независимо какво харесваме :) Както каза ти - въпрос на предпочитания. И аз не си падам по много сладникавите истории, но хора всякакви.

umri
03-21-2012, 16:02
Много е спекъл. И на мен ми се е случвало едно време като бях девствен. Най-вероятно и той е.

ShtrudeL
03-21-2012, 16:23
1. Тук е мястото да спомена, че приятелката за която говоря е нема такова адско парче

***

2. но понеже не искам да и образувам проблеми приех ситуацията като акт на силно въздържание хаах

***

3. Може би тя е единственото момиче, което мога да шляпна по задника и да не се възбудя от това хаха, а по-лошото е че мога и да я изчукам и после пак да я възприемам като такава, сякаш нищо не се е случило. Т.е. дали само ще я гушкам или ще правим нещо, за мен е все едно, бидейки 'необвързан' по документи )

Това ми звучи някак нереално.
Как тЪй ще е адското парче и в същото време няма да се възбудиш ако я шляпнеш по задника?
+ това точка 2. ме води до мисълта, че би Я, ако беше свободна да кажем колкото и добро приятелче да ти е.
Може нищо емоционално да нямаш, но не може да не те привлича (визирам точка 3.) И как тъй пък след това може да я изчукаш и в същото време да гледаш на нея като на 'просто добра приятелка'. Приятелите чукат ли се по между си?

Та исках да кажа, че не вярвам в чистото приятелство между момче и момиче за огромно съжаление.

anonymous708973
03-21-2012, 16:58
Та след един купон инцидентно се оказала, пияна като мотика, естествено, в леглото на брата на въпросната. Пича я харесвал от известно време, но му дожаляло колко е зле, гушнал я и я оставил да си спи.

Естествено, че така ще направи. Трябва да е мега гаден, за да се възползва от ситуацията. Пък и е удар за егото му.
jghgh, има нещо сладко наистина, не мога да го обясня, ама по-скоро би ми било странно.

Cold_Tearsss
03-21-2012, 17:02
Без секс?! Да бе да, такъв филм няма.

Незнам
03-21-2012, 19:36
Спрямо DarkTemplar: както казва PinkPan7her, просто е наистина отвратително (може би използвам малко по-силна дума) да се възползва (как ли би се чувствал после).

Спрямо jghgh: линка, който си постнал/а, макар и съдържащ по-неудовлетворяваща гледна точка по темата във връзка с въпроса на автора, е донякъде вярна.

Спрямо umri: значи сега не ти се случва?

Към автора: може би трябва да ни помогнеш или да си помогнеш на себе си, като се запиташ какви са ви били отношенията досега. И не – не всички момчета смятат (мнението тука е колективно, тясно свързано с темата, не само на мен), че спането заедно води до секс или има за цел нещо повече (става някаква страхотна опозиция с форумното мнение досега). Самият акт на прегръщане или използване на другия "като опора" е някак си по-интимно, което ме води до кратък пойнт за това мнение – или те смята за много близка приятелка или иска отношенията ви да станат сериозни.

Посл: На последния въпрос можеш да си отговориш след като преосмислиш досегашните ти моменти с него и съответно да продължиш.

don't say anything.
03-22-2012, 05:40
просто това ми се случи онзи ден и определено нито след това, нито преди това не е намекнал с абсолютно нищо ,че го иска...просто ми е странно и се чудя какво ли си е мислил...

Може би тайно се е надявал, че сама ще се сетиш, без да ти казва, че го иска? :D

machoka
03-22-2012, 07:01
Това ми звучи някак нереално.
Как тЪй ще е адското парче и в същото време няма да се възбудиш ако я шляпнеш по задника?
+ това точка 2. ме води до мисълта, че би Я, ако беше свободна да кажем колкото и добро приятелче да ти е.
Може нищо емоционално да нямаш, но не може да не те привлича (визирам точка 3.) И как тъй пък след това може да я изчукаш и в същото време да гледаш на нея като на 'просто добра приятелка'. Приятелите чукат ли се по между си?

Та исках да кажа, че не вярвам в чистото приятелство между момче и момиче за огромно съжаление.

и аз не вярвах, ама е твърде малко вероятно и да може да има такова. Нали ти казвам, тва че е якото парче е факт и е нормално да се възбуждам, но до там. Нямам психологическата настройка да я 'изчукам'. Което означава две неща - или просто никога няма да се случи или и да се случи някога, то ще си остане просто такова. Иначе ме привлича така, както ме привлича всяко друго адско парче, с което се размина по улиците :D
А на въпросът дали 'приятели се чукат по между си'.. има нееднозначни отговори ;)

DarkTemplar
03-22-2012, 09:06
Незнам, Пантерке, има и такива, които се възползват и за съжаление не са никак малко. Както и да е, това е друга тема.

don't say anything, някои хора просто са душевно девствени и трудно се сещат за такива неща.

anonymous708973
03-22-2012, 09:40
"Душевно девствен" - аааай, имам си нов любим лаф :д

TheJack
03-22-2012, 13:09
Всеки бастун на когото му става може да прави секс...да накараш някоя да се чуди какво става..да я дерзае от вътре..БЕЗЦЕННО!Много фактори са възможни аз залагам на две наща..или пича много иска да го харесаш..или просто сте добри приятели и така му е по удобно да заспи :D

umri
03-22-2012, 14:52
Спрямо umri: значи сега не ти се случва?


Да, не ми се случва да легна с момиче в едно легло и да не правим секс. Щом се е стигнало до лягането в едно легло и прегръщане.. другото са подробности.

Всъщност.. случвало ми се е. Последният път, когато спах на едно легло с момиче и не правих секс с нея, беше с една моя позната, която е лесбийка и отделно от това не ме привлича.

Няма каквато и да е нормална логика да позволиш на момиче да спи в леглото ти, докато сте сами и не искаш да правиш секс с нея. Дори и да не сте сами.. пак не е нормално, но да кажем, че в калабалъка в Нова Година е възможно да спите 5 човека на едно легло. Тва е може би изключението.

пп. Доста отдавна е имало случаи, в които съм бил в едно легло с момиче и са ме рязали, след което или аз съм се махал от леглото или съм разкарвал момичето.

DiabolicalSoul
03-22-2012, 21:40
еми, първо, приятно е за кратко, после си искам ръката!!!
Второ, и на мен ми се случва да не предприемам първата стъпка в някви такива ситуации (и аз съм 20+), де да знам... просто има хора, с които искаш да го направиш веднага и такива с които искаш нещо сериозно и се притесняваш..... тва е трудно за разбиране : D

smotlata
03-23-2012, 13:22
Моя много обича да се гушкам в него,зощото го възбуждало

Bomber
03-23-2012, 13:31
Е как добре ще се почуствам

babygirl23
03-23-2012, 20:06
иии колко от момчетата си отместват ръката си след като момичето заспи ?

thefreak
03-26-2012, 08:42
иии колко от момчетата си отместват ръката си след като момичето заспи ?
Не всеки човек може да спи тапициран за някой друг. get over it

Sexpert
04-24-2012, 18:44
Не виждам нещо странно в това, може да е уморен, да не е искал да те притиска или просто да не е готов.

PetarN
04-25-2012, 10:41
Не ме разбирайте погрешно, сексът е страхотен ... но има моменти, когато искам просто да гушна някое момиче, да си играя с косата й и да заспя.

Scarface_
04-25-2012, 10:54
еми щом ви харесва просто да спите сгушени , без секс ... спейте си :Д поне няма да има тема после лежахме голи , бременна ли съм ?

babygirl23
04-25-2012, 18:35
сигурно просто не е искал да усложнява отношенията ни ...макар че след това не ми е звънял за по кафенце даже...