PDA

View Full Version : Харесвам по-възрастен мъж!!!!!



mariya123
03-21-2012, 05:04
Здравейте!Ще ви помоля да ми помогнете със съвет.Аз съм момиче на 16 години,което харесва мъж на 30 години.От много време си пишем,но сме в различни градове.Той излиза често по купони,но когато си пишем винаги ми прави комплименти и се държи много добре с мен.Той казва,че ме харесва.Какво да правя,какво мислите по въпроса??БЛагодаря ви предварително.:)

dimitar_ak
03-21-2012, 05:15
Излез от филма.

Sanguine
03-21-2012, 06:00
Тц. Не ми допада нещо тази история.
Зависи ти какво искаш/ очакваш. Сериозна, пълноценна връзка или просто...хм, забавление. Не си толкова малка, не си малолетна, не е незаконно, но това са 14 години разлика.14. Като си я повтарям тази цифра, просто ми изглежда грешно. Пълноценната връзка с толкова голяма разлика на тези години (твоите) ми се струва химера.
Харесвал те.Как, за връзка ли? По-скоро за нещо друго.
Естествено, че мъж на 30 г знае как да се държи. Струва ти се толкова различен от момчетата на твоите години, че и от по-големите. Той знае какво да каже и как да го каже. Оставаше и да не знае.

Преди време(бях вече пълнолетна) бях харесала мъж, стабилно по- голям от мен, без да знам, че разликата ни е такава. Аз си мислех, че е най- много 5 години, то-10. Държеше се напълно нормално, много възпитано, не се е натягал, не ми се е свалял, не е свалял и звезди. Стана така, че излязохме на нещо като среща. Прекрасен събеседник, нямаше никакви намеци, изпрати ме до квартирата без да пробва да направи някаква крачка. Нямаше нужда да си заявяваме така желанията ("Харесвам те и не знам си какво"), ясно си беше. Виждайки или предполагайки, че разликата във възрастта ме притеснява, човекът се поотдръпна без да нахалства и ме остави да си взема своето решение. Аз реших, че пълноценна връзка няма как да се получи въпреки химията помежду ни, при все и, че не живеехме още в един и същи град. А просто забежка не търсех. След 1-2 години той ще иска да създаде семейство, а аз не вярвам да съм готова. Може би след време, може би ако се преместя да живея в неговия град, както бях планирала, може би ще се получи нещо. Дотогава съм открила един приятен, умен събеседник и прекрасен човек.

Това решение, подобно на онова, което аз трябваше да взема, го премисли много внимателно, спокойно и хладнокръвно. Този, с тези звездички,дето много знае да сваля, ми се струва съмнителен, а ти пускаш тема във форум, в която директно питаш "Какво да правя?". Моето мнение е "Тц"




Ще ме убиете с тези теми за разлики във възрастта :D Поне ти не си на 14.

DisappointedDreamer
03-21-2012, 06:04
Тц. Не ми допада нещо тази история.
Зависи ти какво искаш/ очакваш. Сериозна, пълноценна връзка или просто...хм, забавление. Не си толкова малка, не си малолетна, не е незаконно, но това са 14 години разлика.14. Като си я повтарям тази цифра, просто ми изглежда грешно. Пълноценната връзка с толкова голяма разлика на тези години (твоите) ми се струва химера.
Харесвал те.Как, за връзка ли? По-скоро за нещо друго.
Естествено, че мъж на 30 г знае как да се държи. Струва ти се толкова различен от момчетата на твоите години, че и от по-големите. Той знае какво да каже и как да го каже. Оставаше и да не знае.

Преди време(бях вече пълнолетна) бях харесала мъж, стабилно по- голям от мен, без да знам, че разликата ни е такава. Аз си мислех, че е най- много 5 години, то-10. Държеше се напълно нормално, много възпитано, не се е натягал, не ми се е свалял, не е свалял и звезди. Стана така, че излязохме на нещо като среща. Прекрасен събеседник, нямаше никакви намеци, изпрати ме до квартирата без да пробва да направи някаква крачка. Нямаше нужда да си заявяваме така желанията ("Харесвам те и не знам си какво"), ясно си беше. Виждайки или предполагайки, че разликата във възрастта ме притеснява, човекът се поотдръпна без да нахалства и ме остави да си взема своето решение. Аз реших, че пълноценна връзка няма как да се получи въпреки химията помежду ни, при все и, че не живеехме още в един и същи град. А просто забежка не търсех. След 1-2 години той ще иска да създаде семейство, а аз не вярвам да съм готова. Може би след време, може би ако се преместя да живея в неговия град, както бях планирала, може би ще се получи нещо. Дотогава съм открила един приятен, умен събеседник и прекрасен човек.

Това решение, подобно на онова, което аз трябваше да взема, го премисли много внимателно, спокойно и хладнокръвно. Този, с тези звездички,дето много знае да сваля, ми се струва съмнителен, а ти пускаш тема във форум, в която директно питаш "Какво да правя?". Моето мнение е "Тц"




Ще ме убиете с тези теми за разлики във възрастта :D Поне ти не си на 14.

По-хубаво няма никoй да се изрази. Евала.

dimitar_ak
03-21-2012, 06:13
Повечето мъже на тези години нямат нищо против да хапнат агнешко. За мен сериозността на една връзка означава да има мисъл за създаване на трайни отношения и семейство. Мъж на тези години е наясно, че това не може да се случи с 16 годишно момиче. Имах връзка с 11 години по-млада от мен, но когато се запознахме тя беше на 20 с напълно изграден характер.

x7aZzy
03-21-2012, 06:46
Самият факт, че питаш по форумите какво да правиш, говори, че не си наясно със себе си. Проблемът тук е не голямата разлика в годините (е, 14 ми се виждат множко, но..) , а това, че ти не знаеш какво искаш. Ако искаш пълноценна връзка - няма как с 30 годишен, ако искаш само секс - идеално (и е опитен, и дискретен). Реши какво точно искаш от него, ние не можем да ти кажем.
Sanguine и dimitar_ak ясно обясниха, че сериозни взаимоотношения с възрастен мъж на този етап от живота ти са нереални.

Verminaard
03-21-2012, 08:03
Ъх,пак ли това бе...
Някой да вземе да тегли един вразумителем шамар на авторката и да скрие хероина,че тоя филм и Шаямалан няма да иска да го направи.
Отделно,не виждам какво търси 30 годишен чичка в 16 годишна ученичка освен ебане с нещо младо и (?)запазено,следователно колкото по-бърже си вкарате тоя факт в главите,толкова по-бързо ще спрете да мокрите гащичките след чичковци и ще се усетите че с глупави момиченца никой няма да седне да гради връзка и представите ви за възрастния принц в бялата кола ще се върнат в реалната си форма на купчина тор.

mariya123
03-21-2012, 10:00
Blagodarq na vsichki za suvetite.Mislq,che ste pravi,no vupreki tova ne moga da se otkaja tolkova lesno,vse pak mi e dal nadejdi,a nadejdata kakto znaete ymira posledna.I az ot nachalo misleh,che e za seksa,no toi mi e kazval,che dori i da sme zaedno ne bi me dokosnal.Moje bi vi izglejdam naivna,koeto e vqrno.Za 1 put mi se slychva da se vlubq v dosta po-vuzrasten ot men.Vse pak blagodarq na vsichki za otdelenoto vreme: )) !!

Sanguine
03-21-2012, 10:16
Значи сме прави, като те съветваме да не пробваш, ако не искаш само секс, но въпреки че и ти го отчиташ това като истина, няма да се откажеш? Добре, де, то и няма лошо да пробваш и никой не е казал, че няма абсолютно никаква вероятност да станат някак нещата. Може, всичко може.
Дал ти е надежди...ми естествено,че ти е дал надежди, ве пиле! Той всичко може да ти каже и обещае, ако иска. Достатъчно опитен е, че да ти измисли такива приказни картинки, че да ти заврътне главичката, щом си достатъчно наивна.
Един мъж сваля ли ти всички звезди, рисува ли ти химери, нагажда ли се по твоето мнение и по точно това, което искаш да чуеш, винаги си имай 2-3 наум.





I az ot nachalo misleh,che e za seksa,no toi mi e kazval,che dori i da sme zaedno ne bi me dokosnal.


А,да,бе!

ccdesigns
03-21-2012, 10:38
Да ти е предлагал да те научи как се прави секс, че после да си подогтвена за гаджетата? :D :D

ScarlettS
03-21-2012, 10:59
Може и да греша, но образът, който се създава в главата ми от описанието на този мъж, е доста отрицателен и за съжаление често срещан. Ходи често по купони и сваля някакви момиченца и със сигурност не с цел сериозна връзка. Той дори е от друг град. Съмнява ме да сте имали някакви по - сериозни разговори, по- скоро той ти прави комплименти, ти се кефиш, че е е мил и решаваш колко много го харесваш, а той иска просто нещо за една нощ и сигурно си пише с още такива като теб, които също са заблудени.
Разбира се, винаги има изключения - този, който описа Sanguine може би не се вписва в типа, който описах по-горе, но множеството 30-годишни, занимаващи се с 14,15,16 годишни са си точно такива.

Chacho
03-21-2012, 13:31
Има и още един тип. Тия, които са били отчаяни целия си живот и благодарения на възможностите си са готови да се отдадат на връзка и с 16 годишна. Под "отдадат" разбирай обсебващо (самоубийствено) много. В по-добрия случай само ще те мине.

fluffy_^
03-21-2012, 13:44
Има и още един тип. Тия, които са били отчаяни целия си живот и благодарения на възможностите си са готови да се отдадат на връзка и с 16 годишна. Под "отдадат" разбирай обсебващо (самоубийствено) много. В по-добрия случай само ще те мине.

Таман това пишех..Примерно Baevbaby. :D:D ахахаха сигорен съм че се гордее с мен че му правя реклама ахахах

jghgh
03-21-2012, 13:51
Никой нормален мъж на 30 не би се загледал в ученичка като теб. Този не е нормален, стой далеч от него.
Какво намира в теб? Та ти дори още не си разцъфтяла. Аз съм на 18 и все още се чувствам дете, и изглеждам като дете въпреки всичко. Тепърва ще разцъфваш. Този какво вижда в теб?
Ега ти и инфантилния трябва да е този... Или лукав хитрец, на който му се хапва ангешко, както казаха по-рано.
Придържай се към съветите на Сангуин. (ох, май не го произнесох правилно)

Violenza
03-21-2012, 17:47
По принцип 14 години са си разлика, но не кой знае колко голяма, стига вече да сте на една определена възраст. В твоя случай обаче той освен секс не виждам какво друго може да търси, както вече споменаха няколко човека.

Ukhtar
03-21-2012, 17:55
Само аз ли имам преобладаващи подозрения за трол.

Glamour92
03-21-2012, 18:05
Абе племето на непълнолетните,харесващи/влюбени/обсебени/обвързани с възрастни мъже бая многолюдно стана напоследък,да му се не види...

Недей се занимава.За твое добро.

*не четох коментари

djipsito
03-21-2012, 21:16
Пари се, ама после не реви.

Lilly777
03-22-2012, 04:53
Като бях на 16 години ходих с момче 5 години по-голямо от мен и това ми се виждаше доста, а за твоя случай просто не знам какво да кажа, освен да не си мислиш,че тази връзка може да се превърне в нещо по-сериозно....Ти си на един акъл,а той на съвсем друг сигурна съм просто :)

mariya123
03-22-2012, 11:33
Сигорно повечето от вас си мислят,че ми допада заради парите му,но не е така.Той не е богат,просто ме привлича и дори ми казва,че и той изпитва същото към мен,но не може нищо да направи,защото сме в различни градове,Ако беше само за самия секс,не мислите ли,че щеше да дойде до сега в града ми?Може и вие да сте прави за някои неща,не знам : ).Трудно и сложно е за разбиране.Не казвам всичките подробности и детайли,а така повърхностно.Честно казано ако бях на ваше място,може би и аз щях да си помисля същото което и вие-че иска СЕКС : ).

jghgh
03-22-2012, 11:49
bro, всеки мъж иска секс, дори най-влюбения в теб.
не знам ти от малко градче ли си, липсват ли ви любовни трепети по вашето място (особено ако са малко младите хора и всички се познавате), но не знам какво намираш в тази откачалка. няма начин мъж на 30, който точи лиги по ДЕТЕ като теб, да е наред с главния. той винаги ще е луд, и има два типа лудост в тея отношения (поне по моята дефиниция):

1.безскрупулен, извратен, перверзен чичак, който не го смущава идеята да пенетрира малка девойка. супер отблъскващо. за да достигне до междукрачието ти, се използват красиви думички, нежности, лайна и всякакви подходи, от които да омекнеш и да си кажеш, че е най-романтичния мъж, когото някога си срещала...

2.побъркан човек, инфантил и недорасляк, който наистина изпитва влечение към теб (а ти си едно дечурлиго, повярвай.) - а това влечение само по себе си не е нормално. такива мъжорля (мижитурки!) са много жалки и адски непораснали, ще обременят детската ти крехка психика (колкото и да се мислиш за зряла) с желание за сериозно обвързване, отдаване, и изживяване на някакви мечти, за които не си готова, щото на твоите години трябва да се занимаваш със свежи момчета и с младежка любов, не с извратена такава. мъже, дето се точат на някакви ДЕЦА, и то наистина им се точат с желание и романтични стремления,са просто едни непораснали, нереализирани смешници, които не могат да си намерят нормална жена, не могат да се интегрират в обществото, и затова движат с някви деца - щото децата са по-лесни за впечатляване, нали разбираш. децата не искат да си сигурен, стабилен и знаещ какво искащ мъж. те искат да си романтичен и да ги глезотиш, тинтири-минтири. сериозните отношения се основават на това само да не си изневерявате. така че тоя тип, ако реално е лапнал по теб, гарантирам ти, не е нормален. той не може явно да се интегрира сред другите жени на неговата възраст, което си е сериозна аномалия, та тръгнал с лапета да движи. винаги е ненормално човек да НЕ се движи в средата си, повярвай .. както не е добре докато си малка, да движиш в среда от по-големи, така не е и нормално да си на години и средата ти да е от деца, и едва ли не това да ти е таргет-групата и контингента, от който си избираш интимни приятели. приеми го като психологическа аксиома.
за всичко си има време и място, и както не е правилно да се бърза с порастването (напр. да движиш с по-големи от теб хора, които не са на твоите вълни и честоти), така не е и правилно вместо да си гледаш живота и да улегнеш, да се занимаваш с деца и/или тинейджъри. така че твоя е пълен ненормалник.


извинявай, че пиша мненията си едва ли не като простачка, и с много цинизми, но съм се отказала от идеята да пиша супер интелигентно или обосновано. за мен едно е сигурно, и то е, че не греша с моите мнения, макар и да са груби. даже мисля, че като пиша по-експресивно, току-виж ти повлияя повече.

що не питаш вашите какво мислят за тоя човек? ама на бас, че не си им казала...

това просто е ненормално отвсякъде... даже не разбирам, не ти ли е гнусна идеята да се млящиш с човек на 30 години, още повече да те люби и т.н. .. блякс. разбирам разликата ви да беше 5,6 години, ама не и чак 14...
а още повече не го разбирам него къде му е връзката с главната да иска да пердаши малко девойче като тебе. няма ли да му е гнусно, или най-малкото съвестно, да си го навира в дете..
дори не знам какво да кажа.
ще замълча, че въображението ми заработи на макс и започнах да се отвращавам.

умната!
всичко това го пиша само с добри чувства!

БожиятАгнец
03-22-2012, 12:25
Па, то всеки може да се държи добре, да ти прави комплименти и като плюс да те привлича- това са все повърхностни неща. Щом това търсиш можеш да си спестиш много филми, като си го намериш в някой връстник.

Хубаво, нека оставим на страна, че е по-възрастен - той е от друг град съответно няма как да водите пълноценна връзка. Ти това ли искаш? Какво искаш?

DarkTemplar
03-22-2012, 12:28
И на мен цялата ситуация ми се струва като една красива илюзия. А както знаем подобни илюзии рядко са с хубав завършек. На въпроса "може ли да излезе нещо сериозно помежду ни" имаш моето мотивиращо "НЕ". И все пак съм убеден, че би му пуснала, стига да се отдаде възможност.

М., липсваха ми тея твои мнения. ;)

mariya123
03-22-2012, 12:45
искам стабилен(под стабилен имам предвид мъжкар).а какво искам ли?МОже би да си пишен известно време,а може би някой ден да се видим,знае ли се?Всичко на този свят е възможно,не знам може би говоря така,защото в момента съм прекалено привлечена от него,но ми се иска наистина да достигна с него до нещо по-сериозно и нямам в предвив секса;) ,а връзка,и то сериозна.Да,далеч сме,но може би така няма да си омръзнем и ще сме по-дълго време заедно,защото ако сме всеки ден заедно ще си писнем и има вероятност по-бързо да се разделим.: )

БожиятАгнец
03-22-2012, 12:59
искам стабилен(под стабилен имам предвид мъжкар).а какво искам ли?МОже би да си пишен известно време,а може би някой ден да се видим,знае ли се?Всичко на този свят е възможно,не знам може би говоря така,защото в момента съм прекалено привлечена от него,но ми се иска наистина да достигна с него до нещо по-сериозно и нямам в предвив секса;) ,а връзка,и то сериозна.Да,далеч сме,но може би така няма да си омръзнем и ще сме по-дълго време заедно,защото ако сме всеки ден заедно ще си писнем и има вероятност по-бързо да се разделим.: )

О, колко си сладка и наивна. <3

djipsito
03-22-2012, 15:15
Най-вече наивна.
Един ден като се омъжиш ще пратиш мъжа ти да живее на 200 км от теб, за да не си писнете бързо ли ?
Излез от филма.. Сигурно си го представяш като мега луд по теб, който няма да ти изневери като не е при теб. Права си иначе, по-дълго време ще те прави на глупачка.

Понеже имам лека доза опит с виртуалните "връзки", ще ти кажа нещо и се надявам да ме послушаш. Не си мисли, че ти като искаш, можеш и правиш нещо (или не го правиш, визирам най-вече отношенията ти с други момчета в твоя град), значи и той ще го прави. Ако ти си му "вярна", не значи, че и той ще бъде. И може да ти каже милион неща, за да те убеди, че си в грешка и че е само твой.

Няма лошо да си пишеш с него и т.н, ама не си набивай филми за връзки и за някви по-интимни отношения. Ако нагазиш в тия води, накрая като се обърнеш ще разбереш, че си си губила времето. На 16 си за бога......

marilyn
03-22-2012, 17:42
Миличка, наистина си много наивна. Сега... не искам да представям образа на тоя 30годишен като някъв злодей, но е ясно, че от теб може да иска само секс. Връзка не можете да имате, това трябва да го осъзнаеш. Разликата е прекалено голяма, ти си лапе, а той е мъж. Ако ти е само за секса.. ок, легни си с него. Но като те гледам наистина колко си наивна... нищо чудно да се нараниш емоционално заради това момче.
Той и да иска сериозна връзка- няма да е от теб, защото просто ти не можеш да му дадеш, това от което един 30годишен има нужда.
Имам приятели, които са на тези години и ги виждам, казвам ти го един вид от опит. И макар с тях да сме само приятели... виждам разликата.. акъла, потребностите ни.. различно е много.

ledenakrasota
03-22-2012, 17:49
По-добре реално да те е свалил такъв, отколкото по нета. :)

mariya123
03-29-2012, 18:22
Toi veche sam se ottegli : ( kazva che sum malka i ne moje da se poluchi nishto osven priqtelstvo i che ve4e iskal mnogo seriozna vruzka za da moje da ima deca .. kaza mi che teq raboti hubavite koito mi gi e pisal naistina e bilo taka i ne me e lugal i che me haresva no ne sme v edin grad ..

djipsito
03-29-2012, 18:34
Добро утро.

Chacho
03-29-2012, 18:35
Добро утро.

Добро! Как сме? :)

djipsito
03-29-2012, 18:37
Добре, гледаме как авторката си отваря очите :д

cherinka
03-29-2012, 19:11
Повечето мъже на тези години нямат нищо против да хапнат агнешко. За мен сериозността на една връзка означава да има мисъл за създаване на трайни отношения и семейство. Мъж на тези години е наясно, че това не може да се случи с 16 годишно момиче. Имах връзка с 11 години по-млада от мен, но когато се запознахме тя беше на 20 с напълно изграден характер.

Интересно...

jghgh
03-30-2012, 06:05
авторке, като се затваря една врата, се отваря друга (а може и трета, и четвърта)
мислиш си, че нещо си загубила, но според мен по-скоро си спечелила : )
радвай се на живота и на свободата си


със здраве
всичко е наред, повярвай
и ще бъде : )
само недей да плачкаш : )

SorrowEyes
03-31-2012, 15:00
Pe-do-be-ar ...

Гледай филма Trust !