PDA

View Full Version : УЖАСНО СЕ НУЖДАЯ ОТ ПОМОЩ ;(



Dreamerr
03-21-2012, 12:18
така .. значи .. аз съм на 13 години и правих секс със един 7 години по-голям от мен без презерватив и корема ми стана по издут и апетита ми се отвори ;х неприятно ми е да отида до аптеката да си купя тест за бременност - познават ме пък и съм на 13 ... и никой не се навива да отиде да ми купи ;(( има ли някакъв друг опит,за да разбера дали съм бременна или не съм ...

TheBeliever
03-21-2012, 17:12
Кога беше датата на последната менструация и колко е дълъг цикъла? Кога беше датата на рисковия полов акт? Закъснява ли ти?

Отиваш до някоя аптека, където не те познават, и си купуваш тест. Друг начин няма.

MojoJojo88
03-21-2012, 17:48
И изобщо, имаш ли цикъл? А той в теб ли свърши?

DragonLady
03-21-2012, 21:24
Дай ни малко повече инфо:
Наличие на цикъл?
Наличие на овулация?
Той свършвал ли е в теб и тн?

Verminaard
03-21-2012, 21:35
Не виждам какъв е проблемът.Отиваш и си купуваш тест.От какво значение е дали те познават или не?Ако си бременна мама и тате ще разберат,след като ще трябва да плащат за аборт и ще ти начупят кокалите така или иначе.Ако не си - даже малоумно същество като тебе може да измисли някаква лъжа свързана с купуване на тест.
Ама така е,като невръстни деца се ебат с батковци без кондоми - духай сега чорбата и да ти е сладко.

dimitar_ak
03-22-2012, 07:56
Не стана ясно дали въобще и е закъсняло. повече прилича на трол.

Sanguine
03-22-2012, 22:50
"Някакъв опит" вика :D

Не си бременна. Коремът ти ще се "издуе" към третия месец. Не съм добре запозната с повишаването на апетита, но би трябвало да се проявява едва след първия-втория месец в отговор на повишената нужда от хранителни вещества за развитието на плода.
Не каза дали цикълът ти е закъснял. Отиди си купи тест най-добре, да ти е мирна главата.Ако трябва, върви в другия край на града. Има ли смисъл да обяснявам колко е глупаво да правиш секс без презерватив на тази възраст. Че и с 20-годишен... Леле, ти вярно ще си трол.

пAteNцЕ
03-23-2012, 15:50
ама никаква информация подробно па помощ иска....значи дегизираш се така че да не те познаят и влизаш в една аптека и си взимаш ако те разпознаят кажи че е за приятелка или нещо там за училище че правите проект по тази тема и готово

gugenceto2
04-07-2012, 19:35
Това за мен е няква ебавка :S

sladk0t0odidi
04-07-2012, 19:38
Миличка, кажи ми кой 20-годишен батко ще ти обърне внимание? Или може би ти си ... ай да не те обиждам. Това, което си писала е пълна измислица, която може би ти се иска да е истина, но за нещастие-не.

explosion_
04-12-2012, 11:27
Първо аз на 13 още вярвах в Дядо Коледа и през акъла не ми е минавало нищо за секс.. Защо си мислите че кат ви дойде трябва да се поркате нагоре-надолу?! Второ темата е фейк или наистина българската нация не я чака нищо добро! Пък и кой мъж на 20 години ще ти обърни внимание и аз да питам.. Ние 20 годишните дирим каки вече!

lqlqlq..
04-17-2012, 17:59
Първо аз на 13 още вярвах в Дядо Коледа и през акъла не ми е минавало нищо за секс.. Защо си мислите че кат ви дойде трябва да се поркате нагоре-надолу?! Второ темата е фейк или наистина българската нация не я чака нищо добро! Пък и кой мъж на 20 години ще ти обърни внимание и аз да питам.. Ние 20 годишните дирим каки вече!
точно!! ... МАЛОУМНА работа и от двете страни..!! Ако бях на мястото на родителите ти щях да те ПРЕвъзпитам по мои си начини // даже не мисля да се извинявам за израза //..Ако наистина се нуждаеше от помощ щеше да даваш информация за себе си //като за мензиса например//или максимално да я извлечеш тука от хората които буквално се занимават с твоите глупости.
Та щом можеш да се е*еш с 20 годишен значи можеш да си вземеш и теста!! :)

Perchem
04-20-2012, 02:21
Първо аз на 13 още вярвах в Дядо Коледа и през акъла не ми е минавало нищо за секс.. Защо си мислите че кат ви дойде трябва да се поркате нагоре-надолу?!

Щото в Игра на Тронове така правят с:

xNirvanAx
04-22-2012, 19:29
Егаси фейл трола xD

БожиятАгнец
04-23-2012, 21:26
така .. значи .. аз съм на 13 години и правих секс със един 7 години по-голям от мен без презерватив и корема ми стана по издут и апетита ми се отвори ;х неприятно ми е да отида до аптеката да си купя тест за бременност - познават ме пък и съм на 13 ... и никой не се навива да отиде да ми купи ;(( има ли някакъв друг опит,за да разбера дали съм бременна или не съм ...

Може да ти идва първият мензис. :)

FuCKkK13
05-02-2012, 07:08
Миличка, кажи ми кой 20-годишен батко ще ти обърне внимание? Или може би ти си ... ай да не те обиждам. Това, което си писала е пълна измислица, която може би ти се иска да е истина, но за нещастие-не. ооо повярвай ми и такива ги има.. на по 20 с акъл на по 12 !

по темата: отиваш и си купуваш,друг начин няма .. отиваш в аптека,която не те познават купуваш и готово.. по-добре така и с някоя тънка лъжа отколкото после да се чудиш как да кажеш на вашите,че си бременна .. и дам,на такива индивиди като тебе трябва да им се забрани да правят секс..

dreamwalker
05-06-2012, 15:17
Щото в Игра на Тронове така правят с:

Действията в игра "Игра на тронове" се развиват през периода на Вестероско средновековие. :D

faithh
05-22-2012, 19:33
Глупачка!!

kalpazanka
05-23-2012, 08:28
Ама и вие сте едни наивни-и-и-и-и-и! :D