PDA

View Full Version : Нуждая се от спешен съвет.



melany12
03-21-2012, 11:47
Здравейте на всички.:) Както много хора,съм тук,за да се посъветвам с вас и да дадете мнение по въпроса ми.Преди една година започнах да се занимавам с едно момче,но само си писахме.Тогава нищо не се получи,защото си хвана приятелка,с която ходеше 6 7 месеца.И от тогава спряхме да контактуваме.И преди около 1 месец започнахме отново да си пишем,но този път е по различно-пишем си по-често,той ми пише по-често.Държанието му също е по различно-не се държи приятелски както миналата година.Дава ми надежди в смисъл такъв-комплименти и разни други,но не ми е предложил да излезем и не знам какво да правя.та въпросът ми е дали според вас изпитва нещо към мен и да продължа ли да се занимавам с него-как да разбера дали има симпатии??Благодаряя ви предварително:))!

valdesbg
03-21-2012, 11:53
Излизате заедно и си приказвате. Ако има симпатии ще го видиш/усетиш. Не е толкова сложно.

Chacho
03-21-2012, 11:55
"Да продължа ли да се занимавам?" В зародиша на една връзка опира единствено до това, дали на теб ти се занимава. Послушай valdesbg

melany12
03-21-2012, 11:59
ами то хубаво,но там е работата,че не ми е предложил да излезем,апък се държи хубаво.:Д И съм объркана..не знам какво да правя

valdesbg
03-21-2012, 12:02
Ем.. покани го ти де. Задължително ли е винаги момчето да прави първата крачка? Няма какво да си объркана - щом те кефи и ти го кефиш - излизате. Кой кого ще покани.. вече няма значение.

Glamour92
03-21-2012, 14:56
Може би си права и интересът към приятелката му е понамалял и същевременно те харесва,но фактът,че все още е във връзка го смущава и затова не предприема по-нататъшни действия.
Валдес е прав-поеми инициативата ти.
По-различен съвет едва ли ще получиш.

melany12
03-22-2012, 11:37
мм не.той е скъсал с приятелката си преди 3 4 месеца.:)) Просто не мога да разбера намеренията му.

mariya123
03-22-2012, 12:51
moje bi trqbva da ti predloji da izlezete ;p i vsichko natatak shte stane ;D ot samosebe si