PDA

View Full Version : Как да и го кажа?



topeto35
03-22-2012, 04:00
Значи искам да попитам как да кажа на приятелката ми че не искам да излизам с нейните приятели?Много ме ядосват и ги търпя само заради нея.Моля без тъпи коментари.

DSD Creations
03-22-2012, 04:05
Значи искам да попитам как да кажа на приятелката ми че не искам да излизам с нейните приятели?Много ме ядосват и ги търпя само заради нея.Моля без тъпи коментари.

Еми аз съм имал същия проблем - отвратително е да търпиш некви лигльовчета и пикли, само заради нея . Кажи и го в очите, но любезно и имай кураж . Кажи и че я обичаш повече от всичко на света (или нещо такова :D) и искаш да бъдеш само с нея и тя ще те разбере . Успех .

ccdesigns
03-22-2012, 04:09
Не искам да излизам с твоите приятели.

Само че малко по-деликатно. Може би нещо такова:

Виж, шуши (муши, гуши или там както си викате), не се обиждай, но не искам да излизам с твоите приятели. Просто много ме дразнят и бла бла бла.

DSD Creations
03-22-2012, 04:11
Не искам да излизам с твоите приятели.

Само че малко по-деликатно. Може би нещо такова:

Виж, шуши (муши, гуши или там както си викате), не се обиждай, но не искам да излизам с твоите приятели. Просто много ме дразнят и бла бла бла.

Точно, ама без "много ме дразнят" - малко ще се засегне

autumn666
03-22-2012, 14:51
Кажи и, че искаш повече време да сте само двамата и, че не искаш постоянно да излизате с приятелите и.
Ако сте близки не виждам какъв е проблема да и кажеш всичко това, което написа директно. Все пак сте гаджета. От колко време сте заедно?

пAteNцЕ
03-22-2012, 14:54
кажи и какво мислиш ама без обиди или с лош тон иначе ще се засегне относно приятелите си и да не се скарате заради това :)

little-bad-girl
03-22-2012, 15:08
Много зависи от характера и. Например има такива дето и по най-грубия начин да им го кажеш няма да се обидят и ще зарежат приятелите си, но тези като мен биха ти отговорили "предпочитам приятелите си пред теб!:)". Ти трябва сам да прецениш тя от кой тип е и чак тогава да мислиш как да и го кажеш. :]

topeto35
03-22-2012, 15:26
Кажи и, че искаш повече време да сте само двамата и, че не искаш постоянно да излизате с приятелите и.
Ако сте близки не виждам какъв е проблема да и кажеш всичко това, което написа директно. Все пак сте гаджета. От колко време сте заедно?

Близо 6 месеца

anonymous708973
03-22-2012, 16:44
Кажи й го в прав текст.
Обаче имай едно наум... по близките приятели на един човек можеш доста да съдиш по него, замисли се защо приятелите на гаджето ти са такива лекета.

marilyn
03-22-2012, 17:22
Кажи й го в прав текст.
Обаче имай едно наум... по близките приятели на един човек можеш доста да съдиш по него, замисли се защо приятелите на гаджето ти са такива лекета.

Точно. Ако приятелите й са такива, замисли се и тя каква ще да е.
Иначеее някой ако тръгне да обижда моите приятели направо бой ще яде без значение къв ми е и тн. Така че внимавай, защото ако си цени приятелите и ако са й наистина близки няма да позволи който и да е да ги обижда. ;)

slimbo
03-24-2012, 17:32
НЕ бъди груб,защото ако аз съм на нейно място и кажеш и една лоша дума за приятелите ми жив да съм те заровила!!! Така, че прецени ситуацията и деликатно и го кажи!!

juj4elinka
03-25-2012, 08:47
Според мен, най-добре е да 'и кажеш, че предпочиташ да излизате само двамата. Друг вариант е да 'и кажеш, че с приятелите 'и не си допадате особено. :)

jghgh
03-25-2012, 10:05
Абе и тя ако супер много те обича няма да ти тегли майните само защото не харесваш приятелите й...
Просто не ги нареждай пред нея, че да не я разлютиш. Кажи й директно, но не грубо, че не ти допадат нейните приятели и предпочиташ да се виждате само двамата. Обясни й, че нямаш какво да си кажеш с тях и че съжаляваш, но ти е трудно да намериш общи теми. Даже може малко театрално да я попиташ дали ти се сърди за тези думи, за да изглеждаш по-мил. И едва ли не, разкайваш се за собствените си чувства : D Животът е театър и понякога трябва да си печелиш малко съчувствие, в някои случаи дори съжаление, за да "умилостивиш врага" :D
Давай смело и с невинна манипулация - така че да се изкараш невинен; все едно й се молиш, такова, и тя няма как да ти откаже, ако не иска да излезе "лоша". Не казвам, че задължително ще сработи, ама т'ва си е психологийка малко. Да получаваш това, което искаш, без да има наранени и обидени.

Май не го изразих много добре с думи, но ако си ме разбрал би било хубаво.

Grassh0pper
03-25-2012, 10:34
Аз съм такъв характер , че винаги слагам приятелите си (ПРИЯТЕЛИТЕ си , не познатите..) на първо място , така че по-деликатният начин , ще е доста по-добре... никога не можеш да си сигурен , дали няма да е на принципа "приятелите преди гаджето.." , докато не и поставиш някакъв ултиматум ... Затова ->
"Ако нямаш против , бих предпочел да си излизаме само двамата , защото ми е доста по-приятно от груповите излизания.." ПРИМЕРНО

JuStElly
03-25-2012, 19:45
Кажи й,че не са ти приятни.Не е такъв проблем,важно е да харесваш нея,не приятелите й.