PDA

View Full Version : Какво да правя



dalitooo
03-22-2012, 04:59
Приятеля ми,който много обичам, има компания от около 5-6 момчета и от време на време няколко момичета.Той обича своите приятели като семейство,много са близки.Компанията е забавна, но когато съм с приятеля ми и с тях ми е някак некомфортно,макар че много искам да се чувствам добре в тяхното обкръжение.Просто нямам за какво да си говоря с тях и само им се смея на глупостите,те непрекъснато си се лигавят за техни си неща и приятеля ми все ми вика: кажи нещо,говори ми.....Когато сме сами или в училище всичко е наред ноо.... Може би просто ми трябва повече време да свикна с тях.Какво мислите?

Chacho
03-22-2012, 06:36
Откъде да знаем? Нито те знам за кво можеш да приказваш, нито те за кво си приказват, нито в кво се изразява лигавото им поведение, нито те как те приемат, нито ти как ги приемаш, нито приятелят ти колко се включва, нито колко ти обръща на теб внимание сред тях, нито колко си разговорлива по принцип, нито... много нито-та станаха.

ivcheto0o
03-22-2012, 07:28
Да според мен ви трябва време да си свикнете.Все пак е добре и двете страни да полагате някакви усилия :)

kinkygirl
03-23-2012, 21:31
просто опитай да се приобщиш към компанията му и се отпусни.. :)