PDA

View Full Version : Снимки Vol.46



Страници : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20

cweeet
06-17-2012, 13:12
само акъл да не ти липсваше и всичко щеше да е супер



оф, как може да си толкова мега тъп
всеки път като вляза тук и ме изумяваш


+++++++++

CupcakeKitty
06-17-2012, 13:17
много сте КОМПЛЕКСИВНИ нещо :D ;*
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/543389_387920841243420_1422199315_n.jpg

cweeet
06-17-2012, 13:19
кви?
Момичето все едно ми грабна думите от устата.
Иначе мерси за целувката, на ти и на теб една ;*

Theo
06-17-2012, 13:48
hai
http://oi47.tinypic.com/6s8675.jpg

:3

StringTheoryPracticist
06-17-2012, 13:51
:3
2 букви?

StringTheoryPracticist
06-17-2012, 13:51

NightGuardian
06-17-2012, 13:51
ха цвети било и завистливо , много , много лошо.

Направо да си ходи , не мога да ги трая такива.

CupcakeKitty
06-17-2012, 14:12
ха цвети било и завистливо , много , много лошо.

Направо да си ходи , не мога да ги трая такива.

завистлива едва ли
в случая не виждам за какво ще завижа
но комплексиВНА май май (sun)

NightGuardian
06-17-2012, 14:14
комплекса идва от нещо което ти липсва , но го виждаш в друг , а от там се поражда завистта , защото ти го нямаш. А завистта е много лошо нещо , защото не е присъщо за всеки и се разпознава лесно и това дразни всички останали освен теб самия. Не всеки човек е завистлив , което може само да ни радва <3

NightGuardian
06-17-2012, 14:24
Чувствата ми в момента (http://www.youtube.com/watch?v=Fe22j7r0nPA)

Pedigree
06-17-2012, 14:38
И на мен ми се случва да наричам някой прост, друг да не ми харесва как изглежда, в повечето случаи си го запазвам за себе си, щото не му влиза в на другия работата, но като някой се е вирнал в облаците, ми е приятно да го свалям от там. Често някои бъркате избиването на комплекси с чисто и просто изказването на мнение, тъй като понякога е отрицателно.
Иначе това с комплексите е много кофти филм, а злобата е толкова грозна, че може би това ме дърпа от повечето жени и хора. :)

http://i47.tinypic.com/21l4axe.jpg малко съм се изкривила, хах

yakuza_
06-17-2012, 14:41
И на мен ми се случва да наричам някой прост, друг да не ми харесва как изглежда, в повечето случаи си го запазвам за себе си, щото не му влиза в на другия работата, но като някой се е вирнал в облаците, ми е приятно да го свалям от там. Често някои бъркате избиването на комплекси с чисто и просто изказването на мнение, тъй като понякога е отрицателно. Иначе това с комплексите е много кофти филм, а злобата е толкова грозна, че може би това ме дърпа от повечето жени и хора. :)

http://i47.tinypic.com/21l4axe.jpg малко съм се изкривила, хах

Ти го каза ! :D Официално те признавам за мъж в женско тяло !
бтв готини цици

CupcakeKitty
06-17-2012, 14:41
да не ти харесва окей
ама откъде ще знаеш че е прост като не го познаваш :D

NightGuardian
06-17-2012, 14:42
знаеш ли къде е комплекса на цвет? Казах и , че е тъпа с няколко изречения преди накъв ден и сега тя го избива това като ми казва на мен , само че место да ми даде аргумент се съгласява с няква друга и нейния и е акъл колкото да каже на някой тъп без да осъзнава даже защо е тъп , а просто не харесва неговите изказвания , това не ме прави тъп. Дори им се смея : ))))

Pedigree
06-17-2012, 14:44
Ами, ако съм си позволила да наричам някой глупав в този форум, то е било базирано на това, което съм прочела, писано от него. Вярно, не всички са 1 към 1 като във форума(дежурното оправдание), но замисляйки се... ами, щом нещо си го написал, значи го мислиш, ако е било глупаво, следователно ти мислиш глупаво. :)

NightGuardian
06-17-2012, 14:46
най-мразя мнението да ми е последно на предходната страница :@

CupcakeKitty
06-17-2012, 14:49
знаеш ли къде е комплекса на цвет? Казах и , че е тъпа с няколко изречения преди накъв ден и сега тя го избива това като ми казва на мен , само че место да ми даде аргумент се съгласява с няква друга и нейния и е акъл колкото да каже на някой тъп без да осъзнава даже защо е тъп , а просто не харесва неговите изказвания , това не ме прави тъп. Дори им се смея : ))))

ето бе слънце

StringTheoryPracticist
06-17-2012, 14:51
Всъщност онлайн можеш много успешно да анализираш някого, особено ако знаеш как.

NightGuardian
06-17-2012, 14:52
:* x 100 най-голямата награда е за теб

fear4o
06-17-2012, 14:57
Абе аз ли съм единствения, който е на мнение, че Найта може да е всичко друго, но не и тъп? Да, вярно е, че много време ме нямаше тук и не съм следял кой какво е писал, но по мой лични наблюдения има далеч по-прости индивиди, за да го определите по каквито и да е критерии за такъв.
Още по-смешно е, че изказвате някакво мнение за него без изобщо да го подкрепите. Досега така и не видях някъде да пише: Ти си тъп, защото еди кво си и еди що си..
Добре бе като го мислите за тъп поне обяснете защо.. И аз мога да кажа на основата, че е най-тъпия в моя живот и ако не се аргументирам изказването ми ще има по-малко тежест и от дрехите на някоя пайнерка когато е на интимна среща с Коко Динев.
Айде оставете злобата настрана и със здраве..

Поздрав: 2pac- Fake ass bitchez

StringTheoryPracticist
06-17-2012, 15:00
Още по-смешно е, че изказвате някакво мнение за него без изобщо да го подкрепите. Досега така и не видях някъде да пише: Ти си тъп, защото еди кво си и еди що си..
Всъщност водих дебат за това в една тема и изписах доста текст с аргументи защо смятам, че е тъп и какво ако се случи може да ме опровергае (да докаже, че не е тъп). Може да се поровиш из мненията ми, ако не те мързи.

NightGuardian
06-17-2012, 15:04
не е нужно да се доказвам след време ще намерите истината в думите ми. :) Затова и спрях да ви натяквам понеже , един човек сам не се ли усети , друг не може да му направи нищо :)

Claymore
06-17-2012, 15:21
Too much drama over here

Няма да взимам стана, но е ясно, че Гардиана не е тъп, просто може да разбере поне малко за хората по това как пишат, за разлика от другите, които си вадят грешни изводи базирани на техни лични предпочитания.

ето, грим, не се харесвам :D (http://i.imgur.com/PFz8M.jpg)

yakuza_
06-17-2012, 15:22
Червилото или каквото е не е твоя тип, но очите са по - добре според мен.
Нещо от сорта на това се получава:
http://viakorea.files.wordpress.com/2011/09/makeup-vs-no-makeup-11.jpg

Claymore
06-17-2012, 15:26
Лол, не съм толкова грозна негримирана...А и нямам червило rofl

CupcakeKitty
06-17-2012, 15:26
очите са станали супер яки

yakuza_
06-17-2012, 15:29
Ами сложи си и червило :D и това беше пример.

NightGuardian
06-17-2012, 15:29
Claymore много си красива , който казва противното или те лъже или ти завижда. Лъжата я очаквай от мъжете , а завистта от жените. :) Като пораснеш ще бъдеш страхотна :)

Сигурен съм ,че момчетата ти обръщат повече внимание и това дразни момичетата и гледат се да ти правят лошо , е приеми бремето си и не се дразни за глупости :)

PainMonopoly
06-17-2012, 15:35
И на мен ми се случва да наричам някой прост, друг да не ми харесва как изглежда, в повечето случаи си го запазвам за себе сиАми да. Те не са виновни, че са тъпи и грозни. Те така са се родили. Ако някой се е родил сляп, няма да го ебаваш за това, нали? :Д

yakuza_
06-17-2012, 15:36
Ами да. Те не са виновни, че са тъпи и грозни. Те така са се родили. Ако някой се е родил сляп, няма да го ебаваш за това, нали? :Д

Не и ако е сляп турчин.

BadAss
06-17-2012, 15:41
Не и ако е сляп турчин.

:lol: :lol: :lol:

ShtrudeL
06-17-2012, 15:50
:3

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/552809_432074286814552_1633626647_n.jpg

Pedigree
06-17-2012, 15:52
Ами да. Те не са виновни, че са тъпи и грозни. Те така са се родили. Ако някой се е родил сляп, няма да го ебаваш за това, нали? :Д

За грозота - виновен кажи-речи няма, затова и не ебавам.
Ама ако си тъп, не е като да нямаш вина :D И на това не обръщам внимание, стига да е тъп, и да не знае много. Ама някакъв пълен ганчо да вземе да реди малоумни речи, претендирайки, че е прав, оууу, как няма да се намеся :D
Ако е Орхан Мурад, може и да се изгавря, хаха.

kindergarden
06-17-2012, 15:52
^^ много са дълги а и защо черно... :/

montana6
06-17-2012, 15:53
Claymore, ти не беше ли казала преди, че си алергична към козметика, или се бъркам?

Claymore
06-17-2012, 15:55
Дам, това е главната причина да не слагам, просто не сметнах за нужно да го споменавам отново. Втората е, че не се харесвам. От очната линия ми стават много червени очите, а от фон дьо тени получавам рани. Единственото, което използвам е спирала и пудра на места, с които нямам проблеми.

cweeet
06-17-2012, 16:02
Такам, Стамене, прощавай- не можех да отговоря веднага, понеже съм болна и съм на легло кажи речи вече близо 24 часа.
Комплекс. Имам, да, даже не е един, а са 2-3. Афтер алл, никой не е перфектен, нали така? За щастие знам точно какви са и в какво се изразяват и се усещам кога ги избивам, за твое съжаление това не е такъв случай. Не казвам, че си тъп, казвам, че си прост. Прост си, защото обиждаш хора, на които до преди кажи речи 2 седмици-3 си говорил за съвсем различни неща и си изказвал съвсем различно мнение, а сега като малка путч*ца (с извинение) плюеш във форума. Това, освен че е интригантство и лицемерие е и простота. Смятам, че си ограничен умствено, понеже имаш идол, на който се покланяш 24/7. Нормално е да има човек, на когото да симпатизираш, но в рамките на нормалното, а не като теб. Също така си ограничен, защото когато някой ти каже, че не желае да бъде занимаван постоянно с твоя идол и не желае да го приеме като такъв получава обиди и пр.
Кити, теб леко започнах да те хейтвам, защото преди- когато започна да влизаш тепърва тук беше съвсем различна. Беше мила, сладка и изказваше наистина хубави мнения, тогава ти и симпатизирах.. В последствие не знам какво се случи, но се развали и започна да вадиш безсмислени постове. Естествено, това си е твоя работа и това си е мое мнение, което имам право да изказвам, когато поискам.
Клеймор, очите ти са доста яки с очна линия.
Педигрий, имаш много яка коса.

NightGuardian
06-17-2012, 16:03
:3

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/552809_432074286814552_1633626647_n.jpg

страхотен е , по-добре ще изглежда , ако обгръща кура ми.

NightGuardian
06-17-2012, 16:04
Такам, Стамене, прощавай- не можех да отговоря веднага, понеже съм болна и съм на легло кажи речи вече близо 24 часа.
Комплекс. Имам, да, даже не е един, а са 2-3. Афтер алл, никой не е перфектен, нали така? За щастие знам точно какви са и в какво се изразяват и се усещам кога ги избивам, за твое съжаление това не е такъв случай. Не казвам, че си тъп, казвам, че си прост. Прост си, защото обиждаш хора, на които до преди кажи речи 2 седмици-3 си говорил за съвсем различни неща и си изказвал съвсем различно мнение, а сега като малка путч*ца (с извинение) плюеш във форума. Това, освен че е интригантство и лицемерие е и простота. Смятам, че си ограничен умствено, понеже имаш идол, на който се покланяш 24/7. Нормално е да има човек, на когото да симпатизираш, но в рамките на нормалното, а не като теб. Също така си ограничен, защото когато някой ти каже, че не желае да бъде занимаван постоянно с твоя идол и не желае да го приеме като такъв получава обиди и пр.
Кити, теб леко започнах да те хейтвам, защото преди- когато започна да влизаш тепърва тук беше съвсем различна. Беше мила, сладка и изказваше наистина хубави мнения, тогава ти и симпатизирах.. В последствие не знам какво се случи, но се развали и започна да вадиш безсмислени постове. Естествено, това си е твоя работа и това си е мое мнение, което имам право да изказвам, когато поискам.
Клеймор, очите ти са доста яки с очна линия.
Педигрий, имаш много яка коса.

лягай да спиш дете , никога не може да ме стигнеш. И ти говорих хубаво , а сега лошо защото виждах обвивката , а не кухината отвътре. Кухо малко парче.

cweeet
06-17-2012, 16:06
Силно се надявам да не мога да стигна до теб.

CupcakeKitty
06-17-2012, 16:08
cweeet аз си спомням че още от началото се опитваш да ме контрираш като напиша нещо
не съм се развалила
просто се държа малко по- свободно (и може би дори лигаво) защото не приемам форона като нещо кой знае колко сериозно
бтв харесва ми това че поне се нае да обясниш кое не те кефи
като цяло е малко тъпичко някой да ти сипва и да не знаеш защо

NightGuardian
06-17-2012, 16:08
а така , сега отиди да седиш на пейката пред блока.

kindergarden
06-17-2012, 16:10
ма много сте ми сладки :D :D :D

cweeet
06-17-2012, 16:11
не живея в блок, ще ида след мъничко да спя, понеже ми е лошо
не е било нарочно, Кити. Като цяло не ме дразниш толкова, само с някои изказвания.
А ти, душице, нямам намерение да продължа да се дъвча с теб. Не, че нещо не мога, просто не ми се занимава. Казахме си каквото имахме, смятам, че приключихме. :)
Жив и здрав, приятно ми беше.

Pedigree
06-17-2012, 16:12
а така , сега отиди да седиш на пейката пред блока.

А ти постъпваш адски тъпо в момента. Хапеш се и то супер тъпо се получава отстрани. Поне да, имаше акъл да ти обясни нещо, сега е моментът или ти да кажеш нещо умно, или да не се дъвчеш така детски, защото няма смисъл, при положение, че претендираш, че си по-умен от нея. :)

NightGuardian
06-17-2012, 16:13
ко да се обеснявам на едно тъпо лапе , дето вместо да ме разбере , ще се репчи повече и да се мъчи да се доказва още?

CupcakeKitty
06-17-2012, 16:15
http://www.youtube.com/watch?v=5dp9Tpj88-g&list=FLuQgxOO5QukWGVXh4UqRpfw&feature=mh_lolz

Pedigree
06-17-2012, 16:20
ко да се обеснявам на едно тъпо лапе , дето вместо да ме разбере , ще се репчи повече и да се мъчи да се доказва още?

Ами, в момента единственият, който се репчи, си ти, щото не спираш да я наричаш лапе, и да я пращаш пред блока. Както смяташ, че не заслужава да й се обясняваш, така и не заслужава да пишеш цифра постове по нейн адрес. Щом си по-добър от нея, вече си я наредил, има ли смисъл да продължаваш да бълваш още неща за нея? Щом е толкова глупава, безлична и тнт за теб, просто няма смисъл. ;)

NightGuardian
06-17-2012, 16:21
кефи ма да се нерви такава и да се мисли за нещо , пък е една прашинка , духвам и изчезва. :D

Пък и ти зе да показваш женска солидарност ,ама кой ден ще те накажа :Д

cweeet
06-17-2012, 16:24
Сладурко, не се нервя. Даже ти се смеем на постовете, когато съм с дружки.

kindergarden
06-17-2012, 16:26
а бe вие тва ли правите с дружките...смеете се на постовете на някъв си там :D:D
няма ли вече смислени неща за правене :D:D

NightGuardian
06-17-2012, 16:26
боли ме кура за твоите дружки , сега щот са ти приятелки и теб те зимат за божество , пък сичките там са хванеш единия , да прасниш другия. :D Щом теб те смятат за човек , ясно ми е те колко са хора. :D

Ти си по отворена такава , а те по срамежливи и за това те слушат , а пък си един въздух под налягане. :D

cweeet
06-17-2012, 16:29
hihihihi, беше ми много забавно и реших да им ги покажа :Д
не,Стамене, не знам защо мислиш, че някой задължително трябва да приема друг за божество. Това си само ти. Приятелите ми ме приемат като една от тях, каквато съм, всички са равни, а това колко са хора, аз си знам. :) Със сигурност са повече хора от теб и сега сериозно спирам.

NightGuardian
06-17-2012, 16:31
най-доброто решение взе , за това поне те бива. :D Да спреш да се излагаш. :)
Айде ходи да спиш , както ти препоръчах и по-рано. :)

Pedigree
06-17-2012, 16:32
Никаква женска солидарност няма.
Ако ти беше на нейно място, щях да кажа същото, както и обратното. Винаги ми е странно, като някой отделя толкова време да се хапе с някого, тъй като го намирам за безсмислено :}

http://i50.tinypic.com/2vlkzv7.jpg китаец

NightGuardian
06-17-2012, 16:33
ами нямам какво да правя още жега не ми се излиза. :D

Ermic
06-17-2012, 17:10
ами нямам какво да правя още жега не ми се излиза. :D

ВЧЕРА ЩО НЕ ПУСНА ТЕМА ЗА ТУПАК ВЕ

Кръгъл идиот
06-17-2012, 17:35
времее е да ми станеш мъж!

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/181123_3759390582026_1222056319_n.jpg


Не знам как ще стане - сестра ми не ме дава, а става к`вото каже тя....

http://i.imgur.com/spYqM.jpg

vankovvv
06-17-2012, 17:59
толкова мъка по тоя свят
Зарко как става това с 2-та символа мързи ме да те цитирам хД

fear4o
06-17-2012, 18:45
Такам, Стамене, прощавай- не можех да отговоря веднага, понеже съм болна и съм на легло кажи речи вече близо 24 часа.
Комплекс. Имам, да, даже не е един, а са 2-3. Афтер алл, никой не е перфектен, нали така? За щастие знам точно какви са и в какво се изразяват и се усещам кога ги избивам, за твое съжаление това не е такъв случай. Не казвам, че си тъп, казвам, че си прост. Прост си, защото обиждаш хора, на които до преди кажи речи 2 седмици-3 си говорил за съвсем различни неща и си изказвал съвсем различно мнение, а сега като малка путч*ца (с извинение) плюеш във форума. Това, освен че е интригантство и лицемерие е и простота. Смятам, че си ограничен умствено, понеже имаш идол, на който се покланяш 24/7. Нормално е да има човек, на когото да симпатизираш, но в рамките на нормалното, а не като теб. Също така си ограничен, защото когато някой ти каже, че не желае да бъде занимаван постоянно с твоя идол и не желае да го приеме като такъв получава обиди и пр.

Аз ще се намеся относно идола. Можеш ли да ми кажеш някой, който да е в състояние да ти забрани да се прекланяш пред кумира ти колкото си искаш? Ако наистина имаш идол и някой ти каже " Ти не си нормална, за да му се кефиш толкова. Това е прекалено дрън дрън та пляс.. " Ще обърнеш ли внимание на думите? Ще се промениш ли?
Относно нормалното.. Това както и красотата, вкуса и много други неща е относително и строго определено за всеки отделен човек. Не можеш да кажеш на някой, че не е нормален, защото ти не приемаш нещата по същия начин. Това е налагане на мнение, което също не е особено позитивно като държание.
Както виждаш половината от аргументите ти са кухи и безпочвени, поради причината, че са субективни и индивидуални.
Не можеш да определиш човек като простак, тъпак, идиот и така нататък, защото според теб той твърде много се прекланя по своя идол или защото не харесва твоята музика, не е красноречив или пък няма вкус за дрехи.


Зарко не визирах теб в поста, но ако си го приел и като за теб се извинявам. Както казах, не съм се ровил из темите, за да проверя кой пред кого и как се е доказвал.


Мисля, че с това трябва да приключим темата и детските изпълнения да престанат. Всякакво друго продължение на разговора клони към лично мнение, на което още по-малко ще бъде обърнато внимание.

StringTheoryPracticist
06-17-2012, 18:51
толкова мъка по тоя свят
Зарко как става това с 2-та символа мързи ме да те цитирам хД

StringTheoryPracticist
06-17-2012, 18:52
Зарко не визирах теб в поста, но ако си го приел и като за теб се извинявам. Както казах, не съм се ровил из темите, за да проверя кой пред кого и как се е доказвал.
Не реших, че си ме визирал. Просто много исках да се похваля с това, че съм изложил аргументи и се включих в дебата заради това. Аз съм отвъд социалните правила :Д

А и дори според моето мнение не е "много прост", само смятам, че за Кофата нивото му е много ниско, а според мен, нивото в Кофата е доста високо.

FuCKkK13
06-17-2012, 18:56
http://www.prikachi.com/images.php?images/52/4904052g.jpg ... :)

bootyboy
06-17-2012, 18:58
за първи път не виждам нищо цензурирано в снимката ти

NaOH
06-17-2012, 19:00
http://www.prikachi.com/images.php?images/52/4904052g.jpg ... :)

Шиби, руса беше по-вървежна. Сега не ставаш.


И редуцирайте буквичките, че не ми се чете.
Пускайте Орхан Мурад и да не ви пука!


Специално за Танчето, защото знам, че тя му е фенка :D


https://www.youtube.com/watch?v=FCNOGmJ63sI&feature=related

FuCKkK13
06-17-2012, 19:04
^ от апарата е ;) .. ето снимка от същия ден само на косата:
http://www.prikachi.com/images.php?images/78/4904078T.jpg ;)

cweeet
06-17-2012, 19:14
Аз ще се намеся относно идола. Можеш ли да ми кажеш някой, който да е в състояние да ти забрани да се прекланяш пред кумира ти колкото си искаш? Ако наистина имаш идол и някой ти каже " Ти не си нормална, за да му се кефиш толкова. Това е прекалено дрън дрън та пляс.. " Ще обърнеш ли внимание на думите? Ще се промениш ли?
Относно нормалното.. Това както и красотата, вкуса и много други неща е относително и строго определено за всеки отделен човек. Не можеш да кажеш на някой, че не е нормален, защото ти не приемаш нещата по същия начин. Това е налагане на мнение, което също не е особено позитивно като държание.
Както виждаш половината от аргументите ти са кухи и безпочвени, поради причината, че са субективни и индивидуални.
Не можеш да определиш човек като простак, тъпак, идиот и така нататък, защото според теб той твърде много се прекланя по своя идол или защото не харесва твоята музика, не е красноречив или пък няма вкус за дрехи.


Зарко не визирах теб в поста, но ако си го приел и като за теб се извинявам. Както казах, не съм се ровил из темите, за да проверя кой пред кого и как се е доказвал.


Мисля, че с това трябва да приключим темата и детските изпълнения да престанат. Всякакво друго продължение на разговора клони към лично мнение, на което още по-малко ще бъде обърнато внимание.

Извинявай, Алекс ли се казваше?
Хауева, нямах предвид това да му симпатизираш и тнт. имах предвид да го "набутваш в лицето" на другия, постоянно да му спамиш за него, независимо, че другата страна категорично е заявила позиция, че не я интересува и едва ли не като ти откаже другата страна да полудееш; да започнеш да обиждаш, да изпадаш в истерия и пр.
А също така съм дала и други причини.
Та така.
Поздрави :3

CupcakeKitty
06-17-2012, 19:22
http://i.imgur.com/iZccW.jpg?1
дзак

fear4o
06-17-2012, 19:35
Извинявай, Алекс ли се казваше?
Хауева, нямах предвид това да му симпатизираш и тнт. имах предвид да го "набутваш в лицето" на другия, постоянно да му спамиш за него, независимо, че другата страна категорично е заявила позиция, че не я интересува и едва ли не като ти откаже другата страна да полудееш; да започнеш да обиждаш, да изпадаш в истерия и пр.
А също така съм дала и други причини.
Та така.
Поздрави :3
Странно. Аз като прочетох коментара ти видях две изложени позиции относно идола му и това, на което ти обърнах внимание беше едната.
Отделно, че ще използвам едно старо клише, но в случая е доста точно. Това е форум, на никой не му пука дали се харесват темите и/или коментарите. Всеки може да пише, коментира, споделя каквото си поиска стига да не е в разрез със законите и правилата на форума.
Това, че мен примерно не ме интересуват вашите снимки и го заявявам открито(отново казвам, че е пример) трябва ли на вас да ви забрани да ги пускате, дори според мен да ми ги навирате в лицето? Като не ти харесва някоя тема не влизай в нея, не я чети и проблема е решен. Като не ти харесват линковете, които Станчо пуска не ги отваряй и проблема отново е решен. Откъдето и да го погледнеш не можеш да му кажеш копче за идола, защото е в правото си да пуска каквото иска свързано с него(отново казвам стига да не е незаконно).

cweeet
06-17-2012, 19:39
нека разширим мирогледа си и се пренесем на място, извън форума.
ами там?
Просто е тъпо, все едно аз да спамя 24/7 на всички колко много харесвам Джена Марбълс и да пращам линкове, картинки и като ми кажат, че не желаят да им пращам да започна да ги обиждам, да изпадам в истерични състояния и прочие. Не става въпрос само за идола, става въпрос за манталитет и държание.Става въпрос за това да наложиш мнението си над това на другия; да се опиташ да му втълпиш своя начин на мислене, което е просто грозно. Това имам предвид като казах, че е зле, просто дадох конкретния пример без да обесня.
Бду, липсваше ми да споря с теб.

marble
06-17-2012, 19:49
колко много харесвам Джена Марбълс
ДА
густаа

vankovvv
06-17-2012, 20:07
http://www.youtube.com/watch?v=dfHU7uyoD7A


http://www.youtube.com/watch?v=NMaj0wXwK40

CupcakeKitty
06-17-2012, 20:09
тц как беше това с вграденото видео

vankovvv
06-17-2012, 20:10
video
/video

NightGuardian
06-17-2012, 20:12
не ви чета коментарите ви щото съм по пил бирички и си лягам да си спинкам сладко.

Обаче ви казвам 2Pac над всички , най-истинския човек живял някога.

DreMonroe
06-17-2012, 20:25
http://www.vbox7.com/play:6b5a1b16

ohluv
06-17-2012, 21:14
Kато напишете 200 редa коментар,по-умните ли се чувствате ? :D

CupcakeKitty
06-17-2012, 21:16
Kато напишете 200 редa коментар,по-умните ли се чувствате ? :D
малко
по
умни
се
чувстваме
всички
да
ти
кво
си
мислиш
ех
няма
да
мога
да
изкарам
200
реда
ще
си
остана
тъпа
значи

RedArmy
06-17-2012, 21:16
Kато напишете 200 редa коментар,по-умните ли се чувствате ? :D
да :D

ohluv
06-17-2012, 21:19
Панцерите са на границата вие ще видите...

ПП: Cumcake ти па си суп гзорна мейна http://ugly.skicu.net/ugly/s378.gif

yakuza_
06-17-2012, 21:20
Дано да са на македонската.

Кръгъл идиот
06-17-2012, 21:21
Дано да са на македонската.

Тц, на румънската са.

yakuza_
06-17-2012, 21:23
Там какво ще дирят : /

ohluv
06-17-2012, 21:24
Не на гранцита между София и България са

RedArmy
06-17-2012, 21:24
Cumcake
:lol:

CupcakeKitty
06-17-2012, 21:26
Панцерите са на границата вие ще видите...

ПП: Cumcake ти па си суп гзорна мейна http://ugly.skicu.net/ugly/s378.gif

тогаваа
да ми сънуваш грозната мутра дано
http://i.imgur.com/sCiB7.jpg

dirtyyy
06-17-2012, 22:01
Не знам как ще стане - сестра ми не ме дава, а става к`вото каже тя....

http://i.imgur.com/spYqM.jpg

КОТАРАНО ТАКА ЛИ СТАНА, А МИСЛЕХ ЧЕ СИ МИ ПРИЯТЕЛКА? :С
наистина, тва беше начин да ти кажа, че .. ако ме разбираш.

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/533647_3320789777280_253058083_n.jpg

Joc
06-17-2012, 22:04
Аз искам китито за принцеса да съм и верен в богатство и бедност ... ии така.. шаляляля

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/155461_10150873559341276_1745483987_n.jpg

Кръгъл идиот
06-18-2012, 05:15
КОТАРАНО ТАКА ЛИ СТАНА, А МИСЛЕХ ЧЕ СИ МИ ПРИЯТЕЛКА? :С
наистина, тва беше начин да ти кажа, че .. ако ме разбираш.

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/533647_3320789777280_253058083_n.jpg

Котките са егоистчни същества, единаци...те нямат приятели, не знаеш ли?

Добре де, мога и да размисля...пък и време вече да разбия тия сестро-котешки окови.:D

http://i.imgur.com/3tXpH.jpg

NightGuardian
06-18-2012, 06:00
грешно разбиране , сори. Сънен съм , затова. :D

cweeet
06-18-2012, 06:35
http://i.imgur.com/3tXpH.jpg


:3

http://i.imgur.com/VT5Xn.jpg
не знам защо ми е такава позата, но това ми е единствената снимка с токчета

LordOfLight
06-18-2012, 10:57
Бауууууу
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/389805_1695961255333_254893705_n.jpg

SummerWave
06-18-2012, 11:09
red<3

CupcakeKitty
06-18-2012, 14:00
КОТАРАНО ТАКА ЛИ СТАНА, А МИСЛЕХ ЧЕ СИ МИ ПРИЯТЕЛКА? :С
наистина, тва беше начин да ти кажа, че .. ако ме разбираш.

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/533647_3320789777280_253058083_n.jpg


вземай го ако и той те иска
не ми трябва вече :D


Аз искам китито за принцеса да съм и верен в богатство и бедност ... ии така.. шаляляля

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/155461_10150873559341276_1745483987_n.jpg

притежавам десетки левове
http://i.imgur.com/G9qZY.jpg

Pedigree
06-18-2012, 14:17
red<3

Да <3
Жалко обаче, че няма да ми отива, иначе и аз бих станала червена :c

пижамааа (: http://i47.tinypic.com/1zppq8i.jpg

NightGuardian
06-18-2012, 14:18
сливката ти се очертава , приятно ми е така.


поздравявам се (http://www.youtube.com/watch?v=dpVnAOkfz7o)

CupcakeKitty
06-18-2012, 14:28
бахти келеша (http://www.youtube.com/watch?v=llsAc0I_8m0&feature=player_embedded#!)

yakuza_
06-18-2012, 14:58
Да <3
Жалко обаче, че няма да ми отива, иначе и аз бих станала червена :c

пижамааа (: http://i47.tinypic.com/1zppq8i.jpg

Camel toe !

SummerWave
06-18-2012, 15:27
Да <3
Жалко обаче, че няма да ми отива, иначе и аз бих станала червена :c

пижамааа (: http://i47.tinypic.com/1zppq8i.jpg

ще ти отива,опитай:3

http://i.imgur.com/DVyNp.jpg

CupcakeKitty
06-18-2012, 15:49
awwwwwwwwwwwwwwwwwww

NaOH
06-18-2012, 16:01
ще ти отива,опитай:3

http://i.imgur.com/DVyNp.jpg

ТИ ли даваш съвети какво ще ѝ отива? :lol:


Айде да ви видим дали ще познаете какво е това и къде се намира :D (http://i.imgur.com/OzjDF.jpg)

dirtyyy
06-18-2012, 16:14
ще ти отива,опитай:3

http://i.imgur.com/DVyNp.jpg

ох, какво правите вие...
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/544440_3337848003725_1430913677_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/382820_2813997107780_763273910_n.jpg
двойна съм
хахха

1n5ub0rd1na73
06-18-2012, 16:53
Русалката в Копенхаген е това.

Кръгъл идиот
06-18-2012, 16:57
ще ти отива,опитай:3

http://i.imgur.com/DVyNp.jpg


Ако ще ѝ отива, както не теб ти отива това, дето си си сложил на ушенцето, по-добре да не опитва. 8-)

CupcakeKitty
06-18-2012, 17:17
Ако ще ѝ отива, както не теб ти отива това, дето си си сложил на ушенцето, по-добре да не опитва. 8-)

що си мислиш че само на тебе ти ходят флешове?
мен пък ме кефи
сори
бтв изглежда малко странно и фотошопнато
http://i.imgur.com/fTJKJ.jpg

ии да.. не мисля че ще и отива червена коса =О

dirtyyy
06-18-2012, 17:22
до: на кити брат й :з
и аз си имам флшчета.
мърмър
ужасната ми физиономия,но
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/421129_2968440168760_2019039328_n.jpg

CupcakeKitty
06-18-2012, 17:24
до: на кити брат й :з
и аз си имам флшчета.
мърмър
ужасната ми физиономия,но
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/421129_2968440168760_2019039328_n.jpg

по принцип си ми голям сладур
ама сега като почна да му се пробутваш
малко ме дразниш :S:S:S:S

Кръгъл идиот
06-18-2012, 17:30
що си мислиш че само на тебе ти ходят флешове?
мен пък ме кефи
сори





Като го видях, първата ми асоциация беше за http://blog.wireframe-studio.com/wp-content/gallery/avatar/avatar-neytiri-movie.jpg - заради формата на ушите. Смятам, че ще му седят добре по-големи размери.

CupcakeKitty
06-18-2012, 17:36
Като го видях, първата ми асоциация беше за http://blog.wireframe-studio.com/wp-content/gallery/avatar/avatar-neytiri-movie.jpg - заради формата на ушите. Смятам, че ще му седят добре по-големи размери.

така обяснено изглежда много по- добре от предното

Joc
06-18-2012, 17:53
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/315949_300872313263134_705554750_n.jpg

dirtyyy
06-18-2012, 18:03
по принцип си ми голям сладур
ама сега като почна да му се пробутваш
малко ме дразниш :S:S:S:S

о , не, не му се пробутвам, просто се бъзиках :д
почувствах се като мъж, който вижда яка мацка и няма търпение да каже колко е яка тя. :D

и показах флешовете, защото ти каза, че нали там нещо ала бала други флешове освен неговите. :)

SummerWave
06-18-2012, 19:37
Смятам, че ще му седят добре по-големи размери.
:lol:
pokerface.jpg


http://i.imgur.com/LXJ17.jpg

dirtyyy
06-18-2012, 19:42
^кефят ме черните кецове..
кефи ме обстановката.
мамка му, тъпо ми е и ми се ходи на море.
http://i.imgur.com/s10Pt.jpg

bootyboy
06-18-2012, 19:45
вие сте заможни, ще идиш

FuCKkK13
06-18-2012, 19:46
http://www.prikachi.com/images/756/4908756A.jpg някъде из България.. :D

dirtyyy
06-18-2012, 19:46
Заможни :о
готина дума.

абе някой ще ходи ли към Слънчев?

fear4o
06-18-2012, 19:51
нека разширим мирогледа си и се пренесем на място, извън форума.
ами там?
Просто е тъпо, все едно аз да спамя 24/7 на всички колко много харесвам Джена Марбълс и да пращам линкове, картинки и като ми кажат, че не желаят да им пращам да започна да ги обиждам, да изпадам в истерични състояния и прочие. Не става въпрос само за идола, става въпрос за манталитет и държание.Става въпрос за това да наложиш мнението си над това на другия; да се опиташ да му втълпиш своя начин на мислене, което е просто грозно. Това имам предвид като казах, че е зле, просто дадох конкретния пример без да обесня.
Бду, липсваше ми да споря с теб.

А не беше ли същото с Жоро и Лейди Гага? Както казах никой не може да го спре да пуска колкото си иска теми и коментари за идола си. Колкото до мирогледа. Защо тогава не даваш пример с футболните фенове? Като не си от техния отбор и те счупват от бой. Това не е ли грозно? Това не е ли неморално?
Колкото по-бързо се научиш да филтрираш моментално неприятните за теб теми, коментари, изказвания, жестове, разговори и т.н. толкова по-добре. В крайна сметка никой не е длъжен да се съобразява с мен, с теб, с оня и т.н.
Нека не опираме до закони и извадки от тях, защото накрая ще стане изключително грозно за много хора тук, като се окаже, че нарушават конституцията редовно.

dirtyyy
06-18-2012, 19:55
*вдига ръка и пак не е по-висок от Чичева :cc*

хайде да се видим :3
и дискотеки
ала бала
кога ще ходиш
?

NightGuardian
06-18-2012, 20:00
Абе вие ако познавате 2Pac както аз , ще си го сложите и вие на аватара , ама какво да обяснявам.

dirtyyy
06-18-2012, 20:01
защо се страхуваш ?!? :о
не съм страшна..
или пък съм? :О

bootyboy
06-18-2012, 20:02
пениса му ли си виждал


Абе вие ако познавате 2Pac както аз , ще си го сложите и вие на аватара , ама какво да обяснявам.

NightGuardian
06-18-2012, 20:05
пениса му ли си виждал

да по-голям е от твоя. Затова Румито(така ли се казваше horacio?) те остави , щот си с малка пишка.

fear4o
06-18-2012, 20:09
Брат объркал си града.. Thugs Mansion се казва :D

Joc
06-18-2012, 20:09
тоя па познавал тупак :Д

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/162775_193199874030379_7550725_n.jpg тук ме изпитваха по бЕология като бях малАк

bootyboy
06-18-2012, 20:10
ти пък гадже имал ли си изобщо

Jacqueline
06-18-2012, 20:10
тоя па познавал тупак :Д

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/162775_193199874030379_7550725_n.jpg тук ме изпитваха по бЕология като бях малАк
студ?

NightGuardian
06-18-2012, 20:11
тоя па познавал тупак :Д

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/162775_193199874030379_7550725_n.jpg тук ме изпитваха по бЕология като бях малАк



Не по този начин по който си мислиш , ама кат гледам какво си се сетил , май изобщо не мислиш. Колко изпи тая вечер?

NightGuardian
06-18-2012, 20:11
ти пък гадже имал ли си изобщо

Нямал съм :C

fear4o
06-18-2012, 20:11
http://www.vbox7.com/play:53727c6b
Защо пък да не нямал?

fear4o
06-18-2012, 20:12
Не по този начин по който си мислиш , ама кат гледам какво си се сетил , май изобщо не мислиш. Колко изпи тая вечер?

Tва за кой беше?

Joc
06-18-2012, 20:13
студ?

беше си студено

http://cs317723.userapi.com/v317723291/318/r41RQxdlTv0.jpg

NightGuardian
06-18-2012, 20:13
за Joc

horacio
06-18-2012, 20:14
ще ти отива,опитай:3

http://i.imgur.com/DVyNp.jpg
ах котьо, котьо, котьо

Joc
06-18-2012, 20:15
за Joc

имаш проблеми с моето пиене?

NightGuardian
06-18-2012, 20:15
да ,пречи ти да ме разбираш. :D

cweeet
06-18-2012, 20:18
@fear4o
ok
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/379910_318489224827993_1250768209_n.jpg

Joc
06-18-2012, 20:19
ако се подпукам на херца дали ше те разбирам по-добре? :Д

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/155461_10150873559341276_1745483987_n.jpg

NightGuardian
06-18-2012, 20:20
херца и алкохол , може и да започнеш да ме разбираш :D

fear4o
06-18-2012, 20:20
Дислайк за котките.. :D

cweeet
06-18-2012, 20:22
;ooooooooooooooooooooo
how could you
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/39043_148388078504776_7329067_n.jpg
прасйе

Joc
06-18-2012, 20:22
херца и алкохол , може и да започнеш да ме разбираш :D

официално ти лайквам тоя пост :D

ей ви не много яка снимка от копитото , ама не съм фотограф... http://cs11045.userapi.com/u34505291/138376306/x_e37b269c.jpg

fear4o
06-18-2012, 20:24
;ooooooooooooooooooooo
how could you
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/39043_148388078504776_7329067_n.jpg
прасйе

Пусни снимка на някой голдън ретривър и може би ще ме размекнеш

RedArmy
06-18-2012, 20:25
По-скоро комплекси едно-друго :lol:
Аре стига се стегай с тоя ръст пък и ти, горе главата и да не ти дреме много :D И аз искам да съм 1.80 ама нема. За сметка на това пък съм изключително красив :D :D :D (това е самоирония, да не ревне сега някой че имам голямо самочувствие)

NaOH
06-18-2012, 20:29
Аре стига се стегай с тоя ръст пък и ти, горе главата и да не ти дреме много :D И аз искам да съм 1.80 ама нема. За сметка на това пък съм изключително красив :D :D :D (това е самоирония, да не ревне сега някой че имам голямо самочувствие)

еееее, не си грозен бе, много си си хубавичък дори :-) шлядур :-)

bootyboy
06-18-2012, 20:29
да по-голям е от твоя. Затова Румито(така ли се казваше horacio?) те остави , щот си с малка пишка.

АРЕ ВЕЕЕ http://i.imgur.com/CuLsE.png

cweeet
06-18-2012, 20:32
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/231169_219831474693769_773663_n.jpg ?

fear4o
06-18-2012, 20:34
И дакела е готин и става :D

RedArmy
06-18-2012, 20:35
Мерси, Азисе :D

LordOfLight
06-18-2012, 20:36
Червеното не отива на всички, ама на мене ми тичка, колкото и нескромно да звучи!
Муа няма флешове,но има мистър Шип! Обичам го!!!!
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/396765_1814232852049_683371218_n.jpg

RedArmy
06-18-2012, 20:37
АРЕ ВЕЕЕ http://i.imgur.com/CuLsE.png
Не е това причината.. а това че не знаеш как да го използваш ахаха :D

cweeet
06-18-2012, 20:37
aint a dakel
не знам какво е, осиновихме я миналата година, гледахме я 2 месеца, докато беше мъничка и един приятел на тати много я хареса и му я подарихме, защото почна да расте много,а той има голям двор и ние нямахме къде да я гледаме и така :3
след време като се оправят очичките на новото ми котенце ще го снимам да ви покажа колко сладък мъник е :3333333

Joc
06-18-2012, 20:38
т'ва флеша само аз ли го имам за грозно?
http://cs4460.userapi.com/u34505291/132520168/x_9d116351.jpg

horacio
06-18-2012, 20:38
Не е това причината.. а това че не знаеш как да го използваш ахаха :D

и тва не е ;д

EinGutesKind
06-18-2012, 20:44
Аз знам каква е - прекалено многото косми :(

NaOH
06-18-2012, 20:45
Червеното не отива на всички, ама на мене ми тичка, колкото и нескромно да звучи!
Муа няма флешове,но има мистър Шип! Обичам го!!!!
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/396765_1814232852049_683371218_n.jpg

Приличаш на мен с червена коса :oops:

NightGuardian
06-18-2012, 20:46
АРЕ ВЕЕЕ http://i.imgur.com/CuLsE.png

ХАХАХАХААХхахХАХАхахаха ти си я питал ли е , ти си много жалък тип. :lol: пък и тя да няма да ти каже , малък ти е :D

LordOfLight
06-18-2012, 20:48
Приличаш на мен с червена коса :oops:
Истинска чаровница! Ти си пристрастен, щото повече харесваш черното!

BrainDamage
06-18-2012, 20:49
Пути, да не се засегна, че чак я накара да влезе да те опровергае ;д
Едит -сега видях, че Найта е писал

какъв беше http://prikachi.com/images/139/4909139e.jpg <33,
какъв стана http://prikachi.com/images/138/4909138S.jpg

bootyboy
06-18-2012, 20:50
мар6 с тия тъпи животни тука вее путки нямате ли 4е да ги пускате

LordOfLight
06-18-2012, 20:55
Черна, червена или шарена!?

BrainDamage
06-18-2012, 21:00
нямаме, пути ;cc

ЧЕРВЕНА

Jacqueline
06-18-2012, 21:01
какъв беше http://prikachi.com/images/139/4909139e.jpg <33,
какъв стана http://prikachi.com/images/138/4909138S.jpg

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

http://i.imgur.com/4KXny.jpg
-усещате ли коледното настроение
- горе-долу :D

Joc
06-18-2012, 21:06
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/249659_229240927092940_5617187_n.jpg
само звезди тук ;Д

RedArmy
06-18-2012, 21:06
http://prikachi.com/images/495/4900495W.png

Jacqueline
06-18-2012, 21:09
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/249659_229240927092940_5617187_n.jpg
само звезди тук ;Д

ахахах,разочарован изглеждаш леееееееекичко.
да не си бил за юнайтед? :D

BadAss
06-18-2012, 21:11
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/282234_428798287142307_348105859_n.jpg

LordOfLight
06-18-2012, 21:11
Черна
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/61001_1183359320605_6087413_n.jpg
Червена
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/31107_1132982301211_1956956_n.jpg
Шарена 1
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/155889_1236550690356_1268315_n.jpg
Шарена 2
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/76507_1223170995872_7683781_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/40737_1206968510820_8084494_n.jpg
Шарена 3
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/389612_2068345804714_1817898836_n.jpg

Joc
06-18-2012, 21:14
ахахах,разочарован изглеждаш леееееееекичко.
да не си бил за юнайтед? :D

по принцип съм за челси <3 и тогава ми беше все тая ;Д

http://cs4288.userapi.com/u34505291/112707432/x_cfb823f4.jpg с бъста раймс

dirtyyy
06-18-2012, 21:29
ако се подпукам на херца дали ше те разбирам по-добре? :Д

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/155461_10150873559341276_1745483987_n.jpg


не подпуквай нищо, а разкопчавай горното копче на халата.
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/205308_3775530385511_599054188_n.jpg

Jacqueline
06-18-2012, 21:30
дъ фък,челси?
И лефски най-вероятно? :Д
http://i.imgur.com/rsWdA.jpg бабкааааааааааааааааааааа а <3

Joc
06-18-2012, 21:31
йейейейе направо ти се мятам в деколтето е така http://cs4319.userapi.com/u34505291/93602891/x_b67f4f63.jpg

Joc
06-18-2012, 21:33
дъ фък,челси?
И лефски най-вероятно? :Д
http://i.imgur.com/rsWdA.jpg бабкааааааааааааааааааааа а <3


чорбарче съм
http://cs5524.userapi.com/u34505291/90786015/x_b625a3f1.jpg

bootyboy
06-18-2012, 21:35
15 хил пъти я пусни тая снимка дъртофелнице

DarkTemplar
06-18-2012, 21:44
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/249659_229240927092940_5617187_n.jpg
само звезди тук ;Д
Ех тоя Мърфис бе, колко беше натъпкан тогава...

BrainDamage
06-18-2012, 21:45
дъ фък,челси?
И лефски най-вероятно? :Д
http://i.imgur.com/rsWdA.jpg бабкааааааааааааааааааааа а <3

готина снимка ^^


http://prikachi.com/images/387/4741387C.jpg скучно ми еее

Jacqueline
06-18-2012, 21:47
чорбарче съм
http://cs5524.userapi.com/u34505291/90786015/x_b625a3f1.jpg

тука си ОК :Д

http://i.imgur.com/rv3BU.jpg стойки а-у.

mrazqkindergarten
06-18-2012, 21:48
готина снимка ^^


http://prikachi.com/images/387/4741387C.jpg скучно ми еее

прекрасна си
не че не съм ти го казвала и друг път де :D

NaOH
06-18-2012, 21:49
готина снимка ^^


http://prikachi.com/images/387/4741387C.jpg скучно ми еее

Направо да им се учудиш на някои хора как може да са гейове, след като има такива хубави момичета като теб... :)

Joc
06-18-2012, 21:51
готина снимка ^^


http://prikachi.com/images/387/4741387C.jpg скучно ми еее

<3 <3 <3
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/531307_416279378389093_579611893_n.jpg

psychopath
06-18-2012, 21:53
Щом на тая страница има само звезди - да се пльосна и аз. :д

http://i49.tinypic.com/24zkajt.jpg

Когато е правена тази снимка, повечето от кофата още не са имали зъби :Д:Д

RedArmy
06-18-2012, 22:03
Щом на тая страница има само звезди - да се пльосна и аз. :д

http://i49.tinypic.com/24zkajt.jpg

Когато е правена тази снимка, повечето от кофата още не са имали зъби :Д:Д
Имах снимка със Стоичков от 98-ма и изчезна някъде, така ме е яд, че още не мога да си намеря място :D

NaOH
06-18-2012, 22:05
Когато е правена тази снимка, повечето от кофата още не са имали зъби :Д:Д

Аре ве, дъртия :Д

BrainDamage
06-18-2012, 22:05
ехе, почувствах се и аз звезда, като попаднах на тази страница ;д

psychopath
06-18-2012, 22:05
И такава имам!!! :Д

http://i49.tinypic.com/30ac6ef.jpg

Колко съм бил як като малък <3

eclipse3
06-18-2012, 22:07
http://prikachi.com/images.php?images/414/4909414x.jpg

bootyboy
06-18-2012, 22:08
ууу колко си гзорна, виж хубаво момичеее http://i.imgur.com/77gNJ.jpg

yakuza_
06-18-2012, 22:13
^ lol

NaOH
06-18-2012, 22:27
http://prikachi.com/images.php?images/414/4909414x.jpg

Обаче заради теб хората могат да стават гейове. Раздвоен съм.

bootyboy
06-18-2012, 22:28
ето още един пример http://i.imgur.com/QafH3.jpg ще става ли жена на Тодор yakuza

StringTheoryPracticist
06-18-2012, 22:30
http://prikachi.com/images.php?images/414/4909414x.jpg
Цици!

yakuza_
06-18-2012, 22:38
ето още един пример http://i.imgur.com/QafH3.jpg ще става ли жена на Тодор yakuza
добре, че не ми е дъщеря, че щеше да е грозно :D

Pedigree
06-19-2012, 05:28
ще ти отива,опитай:3


Няма да ми отива, там е филмът. Харесва ми червено, ако е на мацка със зелени очи... или пък сини, но зелени, зелении <3 Моите са обикновени и скучни :C




Ако ще ѝ отива, както не теб ти отива това, дето си си сложил на ушенцето, по-добре да не опитва. 8-)

Е, стига го хапахте. Плюс това аз имах флешчета също, но беше преди години, като бях в 7ми клас ;D


абе някой ще ходи ли към Слънчев?

Аз ще си попътувам това лято, на Слънчев ще се бутна поне за 10тина дни (:


http://i50.tinypic.com/22gl6p.jpg

yakuza_
06-19-2012, 05:58
Тука сте се събрали само богаташки деца ...

NightGuardian
06-19-2012, 07:36
затова не те разбират , нито разбират мен , най-малко 2Pac. Цял живот в тази обвивка и живеещи техния си живот и не срещали хора с различни съдби. :) Говорещи само повърхности работи и за материалното и за тях всеки различен от тях е боклук. Само ,че тук понеже виждат само написаното , за това и се държат така добре , иначеи си ги представям какви са надути пуяци , мислещи се за нещо в обществото.

vankovvv
06-19-2012, 08:57
http://www.youtube.com/watch?v=Tj75Arhq5ho

dirtyyy
06-19-2012, 09:01
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m5ipeeeK3q1qh92tvo1_500.jpg

котката на якуза.

yakuza_
06-19-2012, 10:12
Имаме 2 котки, но и двете са бяло и жълто :D

NightGuardian
06-19-2012, 10:22
щото вижда качествата на този човек , а аз ума и качествата на този на моя аватар. И вие малоумници цял живот не разбрахте.

Простия вижда "тъп мангал" , а хората с акъл го разбира и преценя умен или глупав е. А расиста не му пука умен ли , глупав ли е. Просто мрази черните , а защо ги мрази и той не знае като дори някой даже сигурно не са и виждали негър на живо.

vankovvv
06-19-2012, 10:24
даже не е забавно вече :С

StringTheoryPracticist
06-19-2012, 10:27
щото вижда качествата на този човек , а аз ума и качествата на този на моя аватар. И вие малоумници цял живот не разбрахте.

Простия вижда "тъп мангал" , а хората с акъл го разбира и преценя умен или глупав е. А расиста не му пука умен ли , глупав ли е. Просто мрази черните , а защо ги мрази и той не знае като дори някой даже сигурно не са и виждали негър на живо.
Рационално!

StringTheoryPracticist
06-19-2012, 10:28
аз също не съм попадал на проучвания, които да показват, че всички хора от един етнос/раса/държава са напълно еднакви по характер и се различават единствено по име и може би външен вид

NightGuardian
06-19-2012, 10:34
сам човек определя какъв ще бъде , а не кожата му. Просто някой са глупави и се водят по акъла я на техните , я по на хората , затова и нашите цигани са глупави , защото се водят по техните предци и не виждат грешките им защото просто са си глупави. Докато един умен , ще ги види и ще се осъзнае и ще се оправи.Има и глупави Българи , които не служат собствената си мисъл или това какво те искат , а се водят по акъла на другите , който се води по акъла на другите е тъпак. Който има акъл , ще гледа другите , ще каже на глупака - глупак , ако види по-умен ще извлече нещо от него и ще се поучи къде му са грешките , но не и да копира или подражава. :)

Извод : Умния създава индивидуална личност , глупавия се стреми към някого и гледа да бъде като него.

А колко много хора копират стила на 2Pac(собствен , индивидуален , няма друг като него) , сами си направете извода какъв му е акъла.

vankovvv
06-19-2012, 10:39
не разбрах?
сам си каза че си тъп?

NightGuardian
06-19-2012, 10:43
как да разбереш като и ти си един тъпак. Нито рапирам , нито се обличам , нито каквото и да е било , за мен просто е един велик човек и изпълнител. Аз съм си , аз. Дори хора , които не ме познават , никога няма да кажат ,че слушам хип-хоп/рап музика.

StringTheoryPracticist
06-19-2012, 10:44
Ето виждаш ли, умен е!

Oy7ofCon7roL
06-19-2012, 10:46
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m5ipeeeK3q1qh92tvo1_500.jpg

котката на якуза.

Heil Hitler!

vankovvv
06-19-2012, 10:53
Е нали тъпаци бяха хората водещи се по акъла на някой и опитващи се да приличат на идола си? Не знам как разбра, че и аз съм тъпак :/

http://www.youtube.com/watch?v=eXvBjCO19QY&feature=BFa&list=PL2612AA7F0839B5D4 поздрав

CupcakeKitty
06-19-2012, 10:55
Найт, как пък не ти писна :D
http://i.imgur.com/DegNM.jpg

NightGuardian
06-19-2012, 11:08
какво пречи да има тъпаци , без идоли или просто са някой , които са на тяхното ниво и няма как да ги знаеш , понеже са си там някъде в техния кръг от познати които само те си знаят? Пак трябва да ти обяснявам като на малоумник.

И казах ,че 2Pac е много над мен и мога са да се уча , а не да му подражавам.

NightGuardian
06-19-2012, 11:11
Найт, как пък не ти писна :D
http://i.imgur.com/DegNM.jpg

това е все едно да ми ормъзне да ти гледам косата , очите , устните. Накрая да не се влюбя? :D

vankovvv
06-19-2012, 11:12
Хубу де човек защо аз съм тъпак според теб? И не крия че съм малоумник има бая неща които не разбирам и за това питам хората които вече са минали през моя път в случая теб.. Кажи ми що съм тъп за да мога да се променя и да не съм тъп

NightGuardian
06-19-2012, 11:14
акъла сам не ти ли дойде , няма кой да ти го налее. Познавай умните и се учи от тях. С времето ще вземеш да ги разбираш , този момент ще дойде когато ти дойде акъла , той идва с годините. Просто при едни идва по-рано , при други по-късно. Трупай знания , ще дойде време когато ще можеш да ги приложиш , но да седиш и да не се развиваш умствено ,никога няма да стане. :)

Oy7ofCon7roL
06-19-2012, 11:15
Хората са казали "Истината се ражда в спора"
Не знам колко е вярно ама продължавайте да спорите :d

Ewok
06-19-2012, 11:22
http://i.imgur.com/cxoq7.jpg

vankovvv
06-19-2012, 11:30
Даже не ми е интересно да споря с теб :с
Сам говориш някви клиширани работи дето си чувал от мама и от тати като малък. По твоята логика излиза че и ти си тъп

Perchem2
06-19-2012, 11:33
акъла сам не ти ли дойде , няма кой да ти го налее. Познавай умните и се учи от тях. С времето ще вземеш да ги разбираш , този момент ще дойде когато ти дойде акъла , той идва с годините. Просто при едни идва по-рано , при други по-късно. Трупай знания , ще дойде време когато ще можеш да ги приложиш , но да седиш и да не се развиваш умствено ,никога няма да стане. :)

http://farm4.staticflickr.com/3029/3085391042_869cc669b4.jpg




http://i.imgur.com/Cu6LG.jpg

Ewok
06-19-2012, 11:33
надебелял си

Perchem2
06-19-2012, 11:35
What the fuck did you just fucking say about me, you little bitch? I'll have you know I graduated top of my class in the Navy Seals, and I've been involved in numerous secret raids on Al-Quaeda, and I have over 300 confirmed kills. I am trained in gorilla warfare and I'm the top sniper in the entire US armed forces. You are nothing to me but just another target. I will wipe you the fuck out with precision the likes of which has never been seen before on this Earth, mark my fucking words. You think you can get away with saying that shit to me over the Internet? Think again, fucker. As we speak I am contacting my secret network of spies across the USA and your IP is being traced right now so you better prepare for the storm, maggot. The storm that wipes out the pathetic little thing you call your life. You're fucking dead, kid. I can be anywhere, anytime, and I can kill you in over seven hundred ways, and that's just with my bare hands. Not only am I extensively trained in unarmed combat, but I have access to the entire arsenal of the United States Marine Corps and I will use it to its full extent to wipe your miserable ass off the face of the continent, you little shit. If only you could have known what unholy retribution your little "clever" comment was about to bring down upon you, maybe you would have held your fucking tongue. But you couldn't, you didn't, and now you're paying the price, you goddamn idiot. I will shit fury all over you and you will drown in it. You're fucking dead, kiddo.

NightGuardian
06-19-2012, 11:36
Даже не ми е интересно да споря с теб :с
Сам говориш някви клиширани работи дето си чувал от мама и от тати като малък. По твоята логика излиза че и ти си тъп

ама аз ги разбирам и се уча от тях до определена възраст , но вече съм се развил като собствена личност. малоумен си братко.

CUNTDESTROYER
06-19-2012, 11:59
What the fuck did you just fucking say about me, you little bitch? I'll have you know I graduated top of my class in the Navy Seals, and I've been involved in numerous secret raids on Al-Quaeda, and I have over 300 confirmed kills. I am trained in gorilla warfare and I'm the top sniper in the entire US armed forces. You are nothing to me but just another target. I will wipe you the fuck out with precision the likes of which has never been seen before on this Earth, mark my fucking words. You think you can get away with saying that shit to me over the Internet? Think again, fucker. As we speak I am contacting my secret network of spies across the USA and your IP is being traced right now so you better prepare for the storm, maggot. The storm that wipes out the pathetic little thing you call your life. You're fucking dead, kid. I can be anywhere, anytime, and I can kill you in over seven hundred ways, and that's just with my bare hands. Not only am I extensively trained in unarmed combat, but I have access to the entire arsenal of the United States Marine Corps and I will use it to its full extent to wipe your miserable ass off the face of the continent, you little shit. If only you could have known what unholy retribution your little "clever" comment was about to bring down upon you, maybe you would have held your fucking tongue. But you couldn't, you didn't, and now you're paying the price, you goddamn idiot. I will shit fury all over you and you will drown in it. You're fucking dead, kiddo.

U are 1 fucking cheeky cunt mate i swear i am goin 2 wreck u i swear on my mums life and i no u are scared lil bitch gettin your mates to send me messages saying dont meet up coz u r sum big bastard with muscles lol fuckin sad mate really sad jus shows what a scared lil gay boy u are. and whats all this crap ur mates keep sendin me about sum bodybuildin website that 1 of your faverite places to look at men u lil fuckin gay boy fone me if u got da balls cheeky prick.

http://i.imgur.com/1fQ0i.jpg снимга

Ewok
06-19-2012, 12:02
к'фо стаа е, фитнес маняк :lol:

CUNTDESTROYER
06-19-2012, 12:04
lady please contain your orgasms

Joc
06-19-2012, 12:09
тва е много яко да пишеш все едно си индиец от 9гаг
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/531307_416279378389093_579611893_n.jpg

Ewok
06-19-2012, 13:04
http://i.imgur.com/NCkuL.jpg

CUNTDESTROYER
06-19-2012, 13:20
http://i.imgur.com/pkUee.png aз

Ewok
06-19-2012, 13:41
да покажем профил (http://i.imgur.com/5zWPS.jpg)

Ermic
06-19-2012, 13:51
Щом на тая страница има само звезди - да се пльосна и аз. :д

http://i49.tinypic.com/24zkajt.jpg

Когато е правена тази снимка, повечето от кофата още не са имали зъби :Д:Д
цигането отдолу ли си ти?

starburst
06-19-2012, 13:52
http://i.imgur.com/ejui7.jpg

marble
06-19-2012, 14:19
http://prikachi.com/images.php?images/414/4909414x.jpg

Сена.. :D

Pedigree
06-19-2012, 14:32
Тука сте се събрали само богаташки деца ...

Не разбрах защо го каза.



Коя дата това?


Знам ли, аз се пускам там за партитата :} Може няколко пъти да намина даже, нищо не планирам, просто го отбелязах към картата ми за лятото.


http://i45.tinypic.com/2nbxevo.jpg домашен любимец

NightGuardian
06-19-2012, 14:49
приятно диванче , може ли да седна? :D

FuCKkK13
06-19-2012, 14:59
само спамите ...


http://www.prikachi.com/images/367/4911367z.jpg

NaOH
06-19-2012, 15:00
само спамите ...


http://www.prikachi.com/images/367/4911367z.jpg

Абе главата тежи ли ти?

Pedigree
06-19-2012, 15:04
Не може, заето е диванчето ;D


http://i45.tinypic.com/309q884.jpg

FuCKkK13
06-19-2012, 15:07
Абе главата тежи ли ти?

дам,винаги

NaOH
06-19-2012, 15:14
дам,винаги

Това обяснява защо на абсолютно всички снимки главата ти е на една страна :(

LordOfLight
06-19-2012, 15:59
Размазана
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/252626_2226975370354_12603708_n.jpg

FuCKkK13
06-19-2012, 16:09
Това обяснява защо на абсолютно всички снимки главата ти е на една страна :(

нда :(

granger
06-19-2012, 16:25
Сигурно така е модерно?

FuCKkK13
06-19-2012, 16:27
Сигурно така е модерно?

ест. :)

NightGuardian
06-19-2012, 16:38
Не може, заето е диванчето ;D


http://i45.tinypic.com/309q884.jpg

много място отделящ за тези твой крачета , ще бъде нахален и ще легна между тях. :D

thegreenzombie
06-19-2012, 17:11
http://prikachi.com/images/392/4912392n.jpg :3

CupcakeKitty
06-19-2012, 18:55
http://i.imgur.com/iRXDL.jpg
окей

dirtyyy
06-19-2012, 18:56
http://i.imgur.com/Cu6LG.jpg

я я
как си се променил
и дани :з


http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/198320_3803201412228_1435593279_n.jpg
my adopted kitty <3

go71n
06-19-2012, 19:03
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/385633_465882723438417_1992500190_n.jpg

Специално за основата, щото съм убеден, че му липсвах hahahah

vankovvv
06-19-2012, 19:06
^ http://www.hotflick.net/flicks/2003_Friends/003FRN_David_Schwimmer_004.jpg

assd
06-19-2012, 19:12
що сте толко грозни бре!

CupcakeKitty
06-19-2012, 19:18
не сме
http://i.imgur.com/anz9n.jpg

assd
06-19-2012, 19:19
ти не ми даваш жигулата, ама ей сега ще ти покажа москвича

CupcakeKitty
06-19-2012, 19:20
ти не ми даваш жигулата, ама ей сега ще ти покажа москвича

аз те питах какъв цвят искаш да е : |