PDA

View Full Version : Online игра



EasyWay
03-22-2012, 16:49
Здравейте , искам да ви предложа 1 доста интересна online игра от която освен , че се забавлявате , а и искарвате пари.
Идеята на създателите и е да е възможно най близка до реалноста.
Имаш възможност да се биеш, да купуваш/продаваш стоки, търговия с валута, да развиваш свой бизнес.Можете да си купувате къща , кола , дрехи и мн други работи.. също така можете да ходите до други държави.. ако някой е заинтерисован нека ми пише да му обясня повече , защото в сайта има почти всичко което правиш и в реалния живот! :)


Ето и link от където можете да се регистрирате:) --> http://www.anno1777.com/index.php?i=278270

По-Здрави!

StolenBliss
03-22-2012, 18:02
'Идеята е на създателите', уоу тва е интересно.
И демек да почна да играя тая игра, се едно да почна да играя WoW
Лично аз казвам - тенкс бът но тенкс

EasyWay
03-22-2012, 19:58
'Идеята е на създателите', уоу тва е интересно.
И демек да почна да играя тая игра, се едно да почна да играя WoW
Лично аз казвам - тенкс бът но тенкс

напълно ненужен коментар :) нищо не си казал

StolenBliss
03-23-2012, 13:58
Да, освен мнението си ;)

EasyWay
03-23-2012, 15:05
Да, освен мнението си ;)

Ами 1во написал съм "Идеята на създателите" , а не "Идеята е на създателите" понеже има логика .. няма на кой друг освен на тях да е ... 2ро Тази игра няма нищо общо с WoW поради простата причина , че не е нужно да циклиш по 20 часа на ден и в крайна сметка да имаш просто 1 тъп герои от които нямаш никаква кирия .... Това е игра в която можеш да отделяш , ако искаш и 1 мин на ден ... , а реално да искарваш не чак толкова лоши пари в сравнение с времето което отделяш .. :)

По-Здрави :) надявам се да не съм те засегнал по какъвто и да е начин.

StolenBliss
03-23-2012, 21:33
Не си споко хД За идеята на създателите си прав. Прочетох го 'идеята е на създателите' и за тва. А щом не е като УоУ мога само да се радвам. Мразя УоУ супер много поради тая причина с пълното забозване по цели дни и нощи. Та нищо лично, просто ми се стори описанието като на уоу и затова ми беше хаплив езика. Окк ;)

EasyWay
03-24-2012, 13:49
Не си споко хД За идеята на създателите си прав. Прочетох го 'идеята е на създателите' и за тва. А щом не е като УоУ мога само да се радвам. Мразя УоУ супер много поради тая причина с пълното забозване по цели дни и нощи. Та нищо лично, просто ми се стори описанието като на уоу и затова ми беше хаплив езика. Окк ;)

Е попитай 1во преди да хеитваш де ;)

danny95
03-24-2012, 16:57
Моля ако някой е запознат с играта да ми пише на скайп: tedo_boy

DragonLady
03-24-2012, 18:43
Стар номер .... много стар ...
Не се връзвай народе!!! Като се регнете от линка дето тоя ви го е дал, това на него му носи различни бонуси и преференции, особено ако активирате платени услуги -> така и той получава платени услуги без да е платил за тях, демек възползва се от това, че вие давате пари за играта. Ако ще се регистрирате давайте от тоя линк: http://www.anno1777.com/pages/signup/main.php?txt_code=&lang=EN

EasyWay
03-24-2012, 19:30
Стар номер .... много стар ...
Не се връзвай народе!!! Като се регнете от линка дето тоя ви го е дал, това на него му носи различни бонуси и преференции, особено ако активирате платени услуги -> така и той получава платени услуги без да е платил за тях, демек възползва се от това, че вие давате пари за играта. Ако ще се регистрирате давайте от тоя линк: http://www.anno1777.com/pages/signup/main.php?txt_code=&lang=EN

Точно така! Когато някои се регистрира през моя link получавам и аз някакъв % когато даден човек спечели пари , НО това не означава , че ощетявам някого по някакъв начин !!! Всичко което той ще спечели , ако се е регистрал през линка които ти си дала .. ще го спечели и през линка които аз съм дал . Просто и аз ще взема някакви пари от това. Като не знаеш за какво става въпрос .. защо пишеш по тази тема?

DragonLady
03-24-2012, 20:20
Точно така! Когато някои се регистрира през моя link получавам и аз някакъв % когато даден човек спечели пари , НО това не означава , че ощетявам някого по някакъв начин !!! Всичко което той ще спечели , ако се е регистрал през линка които ти си дала .. ще го спечели и през линка които аз съм дал . Просто и аз ще взема някакви пари от това. Като не знаеш за какво става въпрос .. защо пишеш по тази тема?

Много добре знам за какво иде реч!!! Не една и две подобни игри съм играла ;) Дори и това да не ощетява регистриралият се от твоя линк, редно беше да го упоменеш в 1вият си пост ;)

EasyWay
03-24-2012, 20:57
Много добре знам за какво иде реч!!! Не една и две подобни игри съм играла ;) Дори и това да не ощетява регистриралият се от твоя линк, редно беше да го упоменеш в 1вият си пост ;)

Ами не виждам смисъл като се има в предвид , че никого не ощетявам. ;)