PDA

View Full Version : Айде на по кафенце?



anonimen321
03-22-2012, 16:22
Здравейте, тази тема не е точно за тук, но нека пробвам:
Винаги съм се чудел защо момчетата канят противоположния пол на кафета за да ги свалят?Да, ще си поговорите, ще се опознаете, но например ако и двамата взаимно се привличате и го знаете как ще се целунете за пръв път в това кафе, все пак седите един срещу друг? Или ако кафето е само началото, после къде се води едно момиче за да го целунеш за пръв път? Директно "у нас" е малко прекалено за първа или втора среща, а на кино(например) е прекалено банално.
Не го пиша като човек недокоснал момиче, но всички "близки опознавания", които съм имал са били или по купони или в дискотеки и т.н., някак по лесно ми е.Но когато нямам такъв шанс, почвам да се питам неща като горните.
п.п. Бях извел 1-2 момичета на разходка в парка за да стане работата, но нещо не им беше харесало, затова мисля да се пробвам по обичайната процедура, но както виждате не знам как това може да стане. :D :)

NambyPamby
03-22-2012, 16:33
Ти честно ли? *facepalm*

fluffy_^
03-22-2012, 16:38
Е ти като си скучен мн ясно че няма да им е яко ;д аз ги водя в дървеният град в добрич хахахааа и ги люлям на гумите :D:D или си цапам дънките по парзалките като сме на влакче ;д;дд хаха

anonymous708973
03-22-2012, 16:41
Първата среща служи за опознаване - това трудно ще стане, ако сте на кино.
И е пълен абсурд да се случи в дискотека.

anonimen321
03-22-2012, 16:52
Добре де, и да не е точно първата среща как точно да стане?
Или пък в конктретния случай - знаем се от училище и няма нужда да се опознаваме...

TheBeliever
03-22-2012, 17:03
Това, че се "знаете", не изключва нуждата от опознаване.

Какъв ти е точно въпроса? Кога и как да целунеш момиче? Ами ще те разочаровам - няма правило, нито законово определени места. Трябва да създадеш необходимата атмосфера. Ако имаш нужният опит можеш да направиш това навсякъде - било то кафене, парк или на улицата.

Chacho
03-22-2012, 17:07
TheBeliever общо взето го каза. А защо трябва да седите един срещу друг в кафето?

marilyn
03-22-2012, 17:13
The Believer го каза. Иначе какво толкова има ако я заведеш на кафе?! Излизах с едно момче, което "много мразеше да ходи по кафета" иии с него все си ходехме в парка.. повярвай ми при минус 10 не е готино...

anonymous708973
03-22-2012, 17:43
Добре де, и да не е точно първата среща как точно да стане?
Или пък в конктретния случай - знаем се от училище и няма нужда да се опознаваме...

О, има. Ако си решил да се пробваш с това момиче, ти трябва да знаеш доста повече за нея отколкото някви общи впечатления от училище.

asp1r1n94
03-22-2012, 18:18
Според мен е най-добре в парка,разходка сред природата,винаги можеш да кажеш нещо за околната среда ако наистина не знаеш какво да говориш,можете да седнете на пейка,а и в крайна сметка може момичето да не харесва задимената обстановка в някое кафене...

anonymous708973
03-22-2012, 18:26
М, разходката не ти дава възможността за по-интимен контакт, нито за следене на реакциите.
И е брутално тъпо да изцепиш колко е хубава природата и минзухарчетата. От 100 км си личи колко си спекъл.

Irti
03-22-2012, 18:31
И е брутално тъпо да изцепиш колко е хубава природата и минзухарчетата. От 100 км си личи колко си спекъл.

Особено в този сезон. :D

Ако забиеш някъде е по-добре да изтърсиш някой виц.

Cold_Tearsss
03-22-2012, 18:43
Слушайте Пантерка, тя знае! :D

assd
03-23-2012, 08:06
щото е евтиния, за това.
жена се кани на ресторант. е, ако не си на 15 де.

dimitar_ak
03-23-2012, 08:15
щото е евтиния, за това.
жена се кани на ресторант. е, ако не си на 15 де.

То ако жената брои мухите и гледа тавана след като донесат сметката, втора среща може и да няма.

valdesbg
03-23-2012, 08:20
http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2012/03/when-facepalm-is-not-enough.jpg

У кафе се кани, щото сядате един ДО друг, обстановката е приятна, предразполагаща за по близък контакт. Дискотеки, купони и подобни... там стават типичните пиянски забивки за спорта. Опознаване там.. можеш да получиш, ама не точно духовно.

anonymous708973
03-23-2012, 08:33
щото е евтиния, за това.
жена се кани на ресторант. е, ако не си на 15 де.

И с какво е заслужила това?
Само защото е жена? Айде моля ти се.

raror
03-23-2012, 11:25
Ти честно ли? *facepalm*

+1

пс - за малко да си счупя нУсЪ

assd
03-23-2012, 16:53
То ако жената брои мухите и гледа тавана след като донесат сметката, втора среща може и да няма.

аа чекай, ти друго говориш.
нищо де, аз не чета

Е не е ли прието, когато ти каниш ти да плащаш, когато те канят вече не знам.
Като мъж е редно аз да платя, до сега само предишното ми гадже държеше да си делим сметката винаги, ама почти винаги аз давах колкото е, а нейните оставаха бакшиш - ето така просто се решава въпроса. За мен е тъпо там да смятаме нещо, не е нещо съществено кой плаща.

Жените обичат мъжете да харчат пари по тях, мъжете обичат да харчат парите си за жени. Няма мъж със самочувствие без пари и обратното.