PDA

View Full Version : Голяма глава



Bralor
03-22-2012, 17:24
Здравейте! Да споделя проблема си. Още от малък съм имал по-голяма глава от колкото би трябвало да съответства на слабото ми тяло, но досега не съм обръщал много внимание! И може би не че е толкова голяма, колкото някакси дълга! Ако трябва да ви опиша, мисля че е формата е нещо като на актьора Робърт Патинсън или по-скоро Пол Уесли, но на тях им стои добре! Много се комплексирам от това нещо, въпреки че рядко получавам коментари за това... Бих оценил всякакви положителни съвети!

DSD Creations
03-22-2012, 17:33
Здравейте! Да споделя проблема си. Още от малък съм имал по-голяма глава от колкото би трябвало да съответства на слабото ми тяло, но досега не съм обръщал много внимание! И може би не че е толкова голяма, колкото някакси дълга! Ако трябва да ви опиша, мисля че е формата е нещо като на актьора Робърт Патинсън или по-скоро Пол Уесли, но на тях им стои добре! Много се комплексирам от това нещо, въпреки че рядко получавам коментари за това... Бих оценил всякакви положителни съвети!

Еми и аз съм така ама съм си добре :D

qkakukla2
03-22-2012, 17:45
Чувала съм, че хората с големи глави или чела, били умници. Иначе нищо не можем да направим, това си е череп все пак.

Chacho
03-22-2012, 17:54
На колко години си? С времето се коригират пропорциите, в пубертета може да ти изглежда несъразмерно. Като израстнеш докрай и натрупаш килограми, ще стане окей.

Bralor
03-22-2012, 20:03
Ами на 16 съм! Значи ако натрупам килограми ще е по-добре? Иии какво мислите за въпросните актьори, как стои при тях?